Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janitschka
22. pro 2013

@bonifac Děkuju, moc mi pomáhá jak mě uklidňůjete. Já vím že hodně stresuji. Já se totiž bála, že když mizí hyper.stymul syndrom, je to proto, že mizí hcg a proto je něcov nepořádku. Jsem hrozná..

fachy
22. pro 2013

@bonifac jéé, to je můj velký sen, vždy jsem chtěla koně, jezdila jsem jako holka, ale je to náročný koníček

bonifac
23. pro 2013

@fachy potřebovala byc nakou kartáčku ke konim,můžeš se k nám přidat 😉

bonifac
23. pro 2013

@janitschka netuším jestli má hyper stym.syn. co docineni s hcg ale jednou se zmírnit musí,a tělo vajíčka nepotřebuje v těhotenství 😉

bonifac
25. pro 2013

Klidné svátky vám přeji děvčata. Já se díky medrolu štědrým dnem prozvracela,udělala si výlet na pohotovost a dnes mužů jen šeptat protože mi vypověděli hlasivky... Ať žijí vaaaanoceee 😀

bonifac
26. pro 2013
jilu04
26. pro 2013

Ahojky holčiny, tak jak jste si užily svátky? Já den hekticky, ale večery už byly mnohem hezčí a klidnější.

bonifac
27. pro 2013

@jilu04 já sem se zrovna vrátila od obvodacky... Chtela mi dat antibiotika,když sem řekla že beru medrol a chystám se na ivf že je nechci riskovat tak se tvářila uraženě.Jestli si prej myslím že to zvládnu a bylo na ní vidět,že neví co medrol je... Achjo ty obvodaci...

megara
28. pro 2013

Ahoj dámy
omlouvám se že píšu až teď, ale doufám že jste si Vánoce užili i bez mého přání, jediné volno jsem měla 26.12. a to jsem opravdu odpadla
Už se těším až to po novém roce vypukne, a doufám, že mě do té dopby přejde ta rýma a kašel, no děs běs. 🙂

jilu04
28. pro 2013

@bonifac No jo ono je to s těma obvoďákama težký někdy. Zkus si na ten krk koupit propolis, je to moc dobrý.
@megara to mi povídej, já 23.12. rozvážela dárky a pak o půlnoci dělala bram. salát a bowli, 24. jsme chystali večeři a chlebíčky a pohoštění na druhý den, jelikož jsme dělali oslavu narozenin, 25. jsme asi do půl dvanáctý večer oslavovali, další den jsme uklízeli a teprve včera jsem měla čas vydechnout. byl to teda pěkný kolotoč.
To jo já už se taky těším, až to dostanu, podstoupím tu hysteroskopii a pak dostanu další prťousky. Určitě tě to přejde, uvidíš, jen to chce být v teplíčku.

bonifac
28. pro 2013

@megara teď řáďí všude něco ... Hrůza ☹ teplicko,vitaminky a bylinky 🙂
@jilu04 mám bioparox,šalvěj,jitrocelovy sirup s medikem 🙂
Hlavně tělo zprovoznit do injekci ať mě to nezkoli...

megara
29. pro 2013

Ahoj dámy
tak to je dobře že se nám to všem už pomaloučku začne rozjíždět 😀 a po trensferu si vezmu rovnou PN a můžou mi být všichni ukradený 😀 , jen je mi to trošku blbý vůči klukům v práci, ale když si oni berou ošetřovačky na dětičky taky ostatní držíme pusu a nenadáváme 🙂

@bonifac zen bioparox to je utrejch to ti povim
@jilu04 u nás tohle všechno vzvládl přítel já byla celou dobu v práci, teda salát jsme dostali od babičky a od dědy, ten je nejlepší, ještě že je mám 🙂 jsou naprosto úžasný

jilu04
29. pro 2013

@bonifac to jo bude to zápřah
@megara to ti věřím, to bych taky brala, takovou babi a dědu, ale bohužel u nás už nikdo takový není. To on mi taky pomáhal, takže jsem byla moc ráda.

megara
29. pro 2013

@jilu04 přítel je od 19.12. doma celou dobu a jde do práce až 6.1. takže si to odpočívání užívá, i když je to trošku i starost o domácnost když jsem v práci, i když holky jsou ve stavu blaženosti, že je s nimi páníček doma, pořád se na lepí 😀 😀 😀

jilu04
29. pro 2013

@megara Ty jo tak to jsou na tom ty naši chlapi stejně. Ten náš divoch je tak rozmlsanej a rozmazlenej, že granulky mu moc nejedou a proč by spal sám na svojí dece vedle naší postele, když může být v té posteli. Je to s ním poslední dobou docela sranda. Jsme se normálně rozhodli, že když nevyjde pokus s těma našema třema zmrzlýma, tak půjdeme do adopce, že už jsme moc dlouho sami a chce to nějakou změnu.

bonifac
30. pro 2013

@megara to je to potvrzuji,hnus fialovej ale lepší než bobule.
U nás taky zvířátka silej.Kocky furt zevlujou za oknem a psiska nechápou co děláme furt doma 😀 Jen chudinky kobylky sou sami ☹ jak nemuzu ven tak stradaj ☹
@jilu04 jak je tobě?Uz si se z toho dostala?

bonifac
30. pro 2013

@jilu04 paní do adopce,to je skvěly,doufám ale že se snehulacci umoudreji a budou se te držet jako klistatka 🙂

bonifac
30. pro 2013

Holky mám typ na zajímavý pořad,možná že to znáte,je to dokument o 4rech rozdílných tehulích.Našla sem to na iVysilani ct1 "Čtyři v tom"

megara
30. pro 2013

@bonifac
@jilu04
Určitě se teď budou sněhulky držet pevněji, a i kdyby ne jak přeju aby vám ta případná adopce výšla,znám pár lidí co adoptovali a pak se jim narodilo vlastní mimo.
Zkusim ten dokument najít a podívat se na něj. 🙂

megara
31. pro 2013

Přeji všem hezký a hlavně úspěšný nový rok 😀

bonifac
1. led 2014

Holky poradu radu prosím...za pár dnů začnu pichat ... Ty tekutiny nějak zvládnu... Nebude to legrace ale budiž... Ale zajima mě druhá část úkolu.Kupovali ste nějaký proteinovy nápoje v lékárně?Nebo bastili vajíčka a kuřecí maso?

bonifac
1. led 2014

A ještě jedna vec... Mám napsano calcium 500mg 2x denně ... Bobule nebo radši jogurty mlíko a sýr?

megara
1. led 2014

@bonifac Mě doktorka řekla jen hodně pít, min 4 litry denně, koupím si nějaké mléčné nápoje a uvidíme 🙂

cicinky
1. led 2014

@bonifac Ahoj, mě také toto napsali, určitě co nejvíce proteinů, to hodně pomáhá, a co nejméně léků, sice obsahují to, co potřebuješ v jedné tabletě, ale mají další pomocné látky a ty až tak moc nepomáhájí ☹
Vajíčka, jogurty, mléko, pudingy, kuřecí maso, saláty (nejlépe s oliv.olejem), takhle jsem to dostala doporučené já 🙂

bonifac
1. led 2014

@cicinky tak to bych mohla zvládnout 🙂 jogurty papkam hojně,dávám si do nich lneny olej a budu si muset dávat víc masa no 🙂 Jen se bojím abych toho do sebe dostala dostatečný mnozstvy... Dneska je všechno sama náhražka... ☹

bonifac
1. led 2014

@megara já právě procitala papíry a vzpomínala co mi všecko říkala 😀 hodně zdůrazňovala ty bílkoviny ale o calciu nemluvila jen mi to napsala do papíru....
Taky tam mám že 5.-7. cyklu si mám pichnou ještě jednu injekci... Jenže ji nemám a na UZ nejdu dřív ... Tak nevym jestli je to myšleno jako cyklus pichani... A daj mi ji domu až po UZ...

bonifac
1. led 2014

Pokud vás to nějakou zajímá,našla jsem meditace pro nás 🙂 jako na míru...
http://m.zoewaco.webnode.cz/naladeni/
Možná je to mobilní verze... Tak kdyby vám to nešlo je to na stránkách vedomematerstvi.cz

megara
1. led 2014

@bonifac a @cicinky Pročítala jsem papíry od Dr. a je tam opravdu kalcium,bílkoviny atd. Tak to budu muset do lékárny pro kalcium,ale mě říkala jen o pití . Z papírů jsem pochopila,že tu další injekci budeme píchat po té kontrole UTZ a pak další injekce 🙂 a pak už vajucha ven a pak zase mimoušci dovnitř 🙂

bonifac
1. led 2014

@megara no mě říkala o pití a bilkovinach ostatní sem taky procitala a sem akorát zmatená...
Pro ne je to rutina,my sme pak takhle vyjukany 😀

jilu04
1. led 2014

@bonifac Ahojky, to víš že jo, já jsem silný jedinec, hlavně už konečně ten špatný rok skončil a letos nás čeká jen to krásné.Ty bílkoviny si kup v lékárně ve formě Protifaru. Je to taková hodně bílkovinná bobma, na chuť sice nic moc, ale pomáhá to.
@megara To na něj koukni, je to moc hezké. Já jich znám taky spousty a hlavně pomůžeme aspoň jednomu drobečkovi ke štěstí.