Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
1. led 2014

@jilu04 nezda se ti ze vsecko cim nas krmi je chutove jaksi nepouzitelne :D

cicinky
1. led 2014

@megara
@bonifac
@jilu04
Holky já mám nasazené calcium už od 12.12.2013 a k tomu mám jíst stravu bohatou na proteiny, a hooodně moc pít, pak mám od 12.12. píchat Clexane, k tomu beru 0,5 denně Medrol, a k tomu ještě na štítku Letrox... ode dnešního dne si píchám, k tomu všemu, Menogon 4 ampule prášku do jedné vodovaté ampule, na 5 dní... dál mám v papírech napsáno: 6.1. UZ a pak bez datumu odběr vajíček.. a dál nic ☹

elysion
2. led 2014

Ahoj holky....snad nevadí,že sem vám sem nakoukla 😉 CHtěla bych vám všem tady popřát do toho nového roku 2014 jen to nejlepší a hlavně co nejkratší a nejrychlejší cestu ke svým mimískům 🙂
Snad i já se letos dočkám...při 1 IVF 3 embrya po vyšetření PGD nebylo vhodné ani jedno k transféru.Podstoupila jsem 2 IVF opět na vyšetření poslané 3 embrya a jeden bojovníček konečně vyšetřením prošel.
Budu doufat,že když už jsme se toho jednoho bojovníčka dočkali,že se mu u mě bude líbit.
Holky tfuj tfuj ať se vám zadaří co nejdřív 🙂

bonifac
2. led 2014

@cicinky páni,ty toho máš nejako hodně,japato?

@elysion Ahojky 🙂 od kdy máš maleho hrdinu?🙂
Držím palce aby se mu líbilo!!!

elysion
2. led 2014

@bonifac Ahoj tak 23.11 bylo OPU z toho 7 vajíček z toho jen 4 zralá ty oplodnili a dál se vyvíjeli jen 3 ty poslali na vyšetření a 19.12 nám oznámili,že máme jednoho bojovníčka.
Teď jen čekám až se dostaví MS 9-10 den půjdu na utz a podle toho se naplánuje KET.
Tak snad se zadaří v Lednu máme s přítelem výročí tak by to byl pěkný dárek 🙂

bonifac
2. led 2014

@elysion to je hezky 🙂 čekáte na svého nanucka 😀
Určitě se zadari 😉 chce to věřit.
Mě řekla doktorka ze mám vajecniky naprany jako blázen... Tak doufám že se taky ty nateseny vaja budou těšit ven.

cicinky
2. led 2014

@bonifac Jsem po operaci štítky, tak proto toho tolik...

bonifac
2. led 2014

@cicinky ach tak... Tak to musí být taky radost takovýho pichani ☹

elysion
2. led 2014

@bonifac přesně jak píšeš chce to věřit,ale mě moc to pozitivní myšlení nejde 😒 no uvidíme a necháme se překvapit.Pořád ,aby se člověk k něčemu modlil ,aby bylo dost vajíček,aby nějaké prošlo vyšetřením,aby zvládli rozmražení,aby se uchytilo a aby to vydrželo až do zdárného porodu.
Koukám,že máš teda pěkně natěšený vajucha 🙂 tak ti přeju at máš těch vajíček co nejvíc a hlavně at sou kvalitní 😉 a to 1 IVF aby vyšlo hned na poprví 🙂

bonifac
2. led 2014

@elysion nějak nepřipouštím možnost že to nevyjde 🙂 imunitu mám podrazenou tak že chytám vše co vidim,tak určitě nebudu odmítat vlastní embrio a bastim vitamíny aby se u mě mělo dobre 😀 nebo měli...dohodli jsme se na dvou bojovniccich...když uz tak uz....😉

elysion
2. led 2014

@bonifac To je stejně paradox někdo tu imunitu nemá skoro žádnou a někdo jí má zase moc třeba jako ty.My jsme taky byli rozhodnutí před 1IVF že necháme zavést 2 vzhledem k mému věku,ale bohužel jsme se toho u 1IVF nedočkali a z 2IVF máme na zavedení jedno tak uvidíme.
Moc ti to přeju bylo by to moc krásný podstoupit 1IVF s dvouma bojovníčkama a ono to vyšlo moc moc držím pěsti...kdy jseš na OPU ?

bonifac
2. led 2014

@elysion sem taková hříčka přírody... Asi do 13ti let sem měla 50% imunitu pak se to obratilo a byla sem jak nedobytná pevnost až je to na skodu... Teď po těch kortikoudech sem chytla střevní chřipku a zánět průdušek přesně na vánoce...
8.začínám s pichanim.13.UZ a tam uvidíme kdy bude OPU někdy kolem 20. pak máme PK .... Nemuzu se jich uz dockat,prcku....🙂

jilu04
2. led 2014

@bonifac To jo, ale bysme pro sebe a dětičky neudělaly
@cicinky Ty bláho to máš toho taky docela dost, jak ti je po tom Menogonu? Já když si ho v listopadu píchala, tak se mi dělali na břiše bolavé lívance a pěkně se mi motala hlavinka.
@elysion Ahojky, my jsme měli po OPU celkem 7 embryjek, vzhledem k tomu, že jsme si nechali dát prodlouž. kultivaci, tak jich 5 zůstalo. Dali mi 2 a nevyšlo to, teď čekám na MS, pak mě čeká hysteoskopie a pak hurá zase transfer, snad už se chyí aspoň jedno.

elysion
2. led 2014

@bonifac nemáš strach z toho píchání ? já sem teda měla sem se hlavně bála,aby tam nebyla nějaká bublinka a já si jí do sebe nevpíchla byla sem docela posera.Ale přítel se toho bez řečí hned ujal byl jak zkušenej doktor ani ten špek na břiše sem si nesměla držet sama všechno sám 😀

@jilu04 Ahoj takže teď určitě necháte také zavést dvě že ? Je moc dobře ,že nemusíš znova stimulovat za to sem se taky modlila,aby bylo víc embryek a já nemusela opět hned stimulovat,ale bohužel smůla 😒

jilu04
2. led 2014

@elysion Jo jo pokud budou obě po rozmražení v pořádku, tak jo. No třeba by to u nás taky tak dopadlo, kdybychom dali PGD.

elysion
2. led 2014

@jilu04 Tak ti moc přeju ať z těch 3 mrazáčku co máš jsou 2 a nebo aspoň to jedno to pravé 🙂 Já už bych se popravdě bála přijít přirozeně do jiného stavu,když sem viděla po dvakrát ty výsledky,ale to vyšetření PGD mě aspoň ušetřilo zklamání ,kdybych je nechala zavést bez vyšetření tak bych buď vůbec neotěhotněla a kdyby ano tak bych to na 100% do 12tého týdne stejně potratila.Ano nikde není záruka,že se to teď povede,ale aspoň máme jistotu,že to bude zdravé....nikdy sem si nemyslela,že něco takového budu podstupovat kdo nepoznal nepochopí a proto je moc velký štěstí,když se to tu někomu podaří hned na poprvé a narodí se mu pěkně zdravé mimčo 😉

megara
2. led 2014

Ahoj dámy
@jilu04 Určitě se vám to teď podaří,ale pokud ne můžete jak si říkala udělat nějakého malého človíčka šťastným. Což je naprosto úžasné 🙂

@elysion
@cicinky
@bonifac
Určitě nám to vsem dobře dopadne, já si nepřipouštím ze by to nevyšlo.

jilu04
2. led 2014

@elysion To je fakt, je to zázrak. Minule jsme se s přítelem tak pozasmáli nad tím, když jsme se poznali a já si nechala napsat antikonc., tak nás nikdy ani ve snu nenapadlo, že skončíme v gennetu.

jilu04
2. led 2014

@megara Ahojky, to si piš, já taky věřím tomu, že to vyjde, tenhle rok nám kásně začal, takže i krásně skončí.

elysion
2. led 2014

@megara Ahoj budeme doufat a věřit,aby ten rok 2014 byl pro nás tím šťastným 🙂
@jilu04 můžu vědět,jak dlouho se snažíte ? Než sem navštívila Gennet tak by mě taky třeba nikdy ani nenapadlo,že už i holky kolem 25-30 roku mají problémy s otěhotněním.

jilu04
2. led 2014

@elysion vlastně docela hodně dlouho, ve 2008 jsem přestala s práškama, 2009 spont. otěhotněla, ale v 6tt potratila, minulý rok mi museli vzít jeden vaječník, pár měsíců na to potratila znova no a pak už jsme šli do Gennetu. Takže vlastně to dude letos 6 let.

elysion
2. led 2014

@jilu04 No teda tak to opravdu docela dlouho,už by to chtělo ,aby se zadařilo.Řešila se nějak ta příčina proč si potratila? Ty roky co se některý holky snaží otěhotnět sou někdy fakt šílený...jak sem tu tak četla jedný se to teď podařilo po 10 letech za pomocí centra sice si taky prodělala pár ETU a KETU ale nakonec se po tolika letech zadařilo.Moje kamarádka taky po několika letém snažení zašla do gennetu měla 3 uiu které nevyšli rozhodla se tedy k IVF doma léky a injekce nachystaný a než se k tomu dobrala otěhotněla po 8 letech přirozeně to někdy fakt člověk nechápe co se všechno může přihodit.Co ženská to jiný příběh 🙂

bonifac
2. led 2014

@elysion
To víš že bojím a jak... Ne z bublinek to je v pohodě ale abych s sebe pichla 😀
Manžel mě určitě tyrat nebude chtít 😀

jilu04
2. led 2014

@elysion To teda, moje ségra to taky zkoušela přes různá centra, byla v Praze, pak v Liberci a nic, nastoupila do práce a ejhle, byla tam 3 měsíce a otěhotněla, ona ta příroda je někdy silnější než všechny léky na světě.
Jo jo řešilo, to první by bylo nemocné, páč vyšla nějak špatně genetika a u toho druhého se ani neví. Bylo to asi ve třetím týdnu podle krve a sliznice.

bonifac
2. led 2014

@jilu04 uz šest let??to je taky "hezky" člověk uz získá takový nadhled vid...

bonifac
2. led 2014

No a já sem doma na neschopence až do OPU ... A pak dal ... Moje pruduskova bakterie si mě tak zamilovala že mě doktor řek že mi tu neschopenku prodlouží až takhle dlouho.To se mě ty vánoce protahly 😀

jilu04
2. led 2014

@bonifac já ti ani nevím jestli se tomu říká nadhled, když posledních šest let života čekáš na něco, co se s každým cyklem mění pouzee v sen

bonifac
2. led 2014

@jilu04 já uz čekám letos patym rokem tak ti rozumím ... Kdyz si vzpomenu na ty první nervy a čekání každý měsíc na mrchu ... Pak pláč ... Teď sem v klidu...teda relativním.

jilu04
2. led 2014

@bonifac no vidíš a já to mám tak nějak naopak, dřív jsem si říkala, že to mám jenom rozházený po práškách a že se to srovná časem, ale jím ten čas trvá dýl, tím je to těžší

bonifac
2. led 2014

@jilu04 to je mi líto...ale neboj.Nanuk je onen vyvoleny 😉