Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

hudala
5. led 2014

@jilu04 Já taky hodně pila, cca 5 litrů každý den. Na mě to bylo ale mooooc.
Já jsem právě pak ještě musela 1/2 hodiny ležet na zádech aby se mi děloha zatáhla a to si to pak nedovedu ani představit. Mají nějak moc velký nároky 🙂 to je věc které se děsím předem... A ještě se zeptám, za jak dlouho od první návštěvy jsi začala stimulovat? Hned od první menstruace? Já už si to nepamatuju 😀

bonifac
5. led 2014

@hudala my byli na první návštěvě někdy v létě koncem ... Ale pak nás čekalo milión vyšetření takže konečný verdikt padl v listopadu,v prosinci sem zacla brát HA na jeden měsíc a teď teprve budu stimulovat... Takže asi dva měsíce od konečného verdiktu...No čekání hrozný 😀

megara
5. led 2014

Ahoj dámy
tak jsem před chvilkou píchla první dávku do faldu na břiše, zatím to jen trošku štípe jako od komára, tak jsem zvědavá na zítra. Jinak se změnil tlak a mě je zle jak malýmu psovi.

@hudala Já šla na prvni konzultaci 14.10. a dneska sem začala se stimulkou
@jilu04 Dobře vám to dopadne neboj,já věřím že nám všem to musí dopadnout dobře

bonifac
5. led 2014

@megara si pasak, takle statecne 🙂

hudala
5. led 2014

@bonifac
@megara Až za tak dlouho? Já myslela, že to bude dřív ☹ nepotěšily jste mě...

bonifac
5. led 2014

Vzhledem k tomubze mate uz vsrmozny vysetreni davno zasebou , treba hned dalsi cyklus zacnes...

megara
5. led 2014

@hudala
@bonifac má pravdu,vy máte už některá vyšetření za sebou a u vás vědí kde je problém u nas to teprve zjišťovali,takže myslim že to u vás bude rychlejší 🙂

mourovata
5. led 2014

Ahoj holky, taky jezdím do Liberce a v únoru začínáme stimulovat, jen jsem nějak zmatená s těch technik oplodnění. Dala nám doktorka spoustu papírů a informací na rozmyšlenou, ale nějak to nechápu. Přijde mi, že nám říkala něco jiného než nám napsala jako doporučení do zprávy ☹

bonifac
5. led 2014

@mourovata nic si z toho nedelej... ja z toho byla taky jelen... a sem stale... zalezi na pricine toho proc vam to nejde podle toho doporucej ale nakonec je na vas co si reknete... rozdily sou financni i sanci zvysujici

mourovata
5. led 2014

@bonifac to jsem ráda, počítali jsme s částkou kolem 10 tisíc co nám říkala minule,a le tohle když jsem počítala tak jsme na víc jak 20 tisících. Manželovi je všechno jedno, jen mu to musím popřekládat do češtiny 😉

bonifac
5. led 2014

@mourovata no nas to vyjde asi na 25...taky mnohem vic nez jsme cekali :/
U nas je problem imunologicky, manza ma spermiogram jednoubdobrej jednou hroznej... ale abysme zvysili sance co nejvic mame PISCI a Pk

mourovata
5. led 2014

no mě právě říkala, že stačí, když se oplodní vajíška samy, že máme oba dobré výsledky a i s PK a lékama to nebude dražší než 10 tisíc, tak doufám, že to tak bude. Jsem už půl roku doma na neschopence tak to taky není žádná sláva

bonifac
5. led 2014

@mourovata tak to bystte se meli vejit si myslim!

hudala
6. led 2014

@megara Děkuji holky, doufám, že to bude rychlejší...
@mourovata Ahojky 🙂 tak ty už začínáš v únoru? Tak třeba se tam potkáme 🙂 já tam jdu na první návštěvu koncem ledna a doufám, že to půjde rychle 🙂

bonifac
6. led 2014

@mourovata hele jak se počítá neschopenka??mylslim kolik dostavas.ne konkrétně ty,to vědět nemusim 😀 taky teď národům a sem zvedava jak na tom budu ☹

megara
6. led 2014

Ahoj dámy
hodně piju a pořád chodim čůrat 🙂 říkám si že se ty miminka ale mají když mají plenky a mají to vlastně bez starostí. Dneska jsem byla u Dr. nechat si udělat předoperační vyšetření, má Dr. je tak hodná že je budu mít ve středu 😀

@mourovata PK stojí v Gennetu 2.500,-Kč, záleží jaké k tomu budeš mít léky, jestli s doplatkem nebo bez něj, ale taky jako @bonifac si myslím že se vejdete do těch 10 tis. 🙂

@bonifac Moc statečně sem se necítila když jsem čučela na tu jehličku na tom peru 🙂

@hudala Mě to naopak přišla tak akorát od první konzultace do stimulace, páč když jsem četla tady na koníkovi jak čekají dlouho na první konzultaci po objednání v některých CARech, jímala mě hrůza. Já čekala po objednání na první konzultaci 3 týdny, někde čekají 3 měsíce a to je fakt dost 🙂

jilu04
6. led 2014

@hudala Ahojky, já taky pak ležela a je pravda, že to byl ceklem zápřah to vydržet, ale musí se to. My jsme chtěli nejdřív zkusit IUI, takže to trvalo malinko dýl. Poprvý jsme tam přišli nějak v srpnu, pak jsme čekali na všechny možný vyšetření a tak a stimulovat na IVF jsem začala v listopadu, takže to ani netrvalo tak moc dlouho.

jilu04
6. led 2014

@megara Ty jsi šikulka statečná, já vím, není to nic moc, ale neboj, to odezní po nějakým čase a zase bude dobře.
@mourovata Ahojky, to věřím, že na neschopence být doma takovou dobu je na nic, já byla asi dva měsíce a teda je to hnus, ještě že jdu už zítra do práce. Taky si myslím, že pokud vám je nechají oplodnit "přirozeně" tak to moc stát nebude, to se do deseti v pohodě vejdete.

bonifac
6. led 2014

Sem druhy den bez HA boli me prsa a picha me v brise... telo ma z tech hormonu hlavu v pejru uz ted...

jilu04
6. led 2014

@bonifac To ti věřím, řekla, bych, že do pár dnů dorazí MS a pak už můžeš vesele začít stimulovat a začít se těšit na malého šmudlu. 😉

bonifac
6. led 2014

@jilu04 uz se dokonce masochysticky tesim na injekce...😀 A hlavně na bublinky 🙂

jilu04
6. led 2014

@bonifac to ti věřím, já už se taky těším, až to teď dostanu, sice mě ještě čeká ta HSK, ale pak už je zase dostanu. To by nám to mohlo vyjít tak na stejno.

bonifac
6. led 2014

@jilu04 to by bylo fajn 🙂 budeme testit společně 🙂
Mě to čeká někdy kolem 20.-25.
ještě se budou muset chvilku snažit v misticce a pak hurá do bříška.

jilu04
6. led 2014

@bonifac Tak to je budeš mít asi dřív než já.

cicinky
6. led 2014

@jilu04
Ahoj , tak jsem dnes byla na UZ, původně jsme měli v plánu přirozené oplodnění, ale co svět nechtěl, tak při stimulaci jsem toho moc nenastimulovala ☹ a z původního plánu přirozeného jsme u metody ICSI = 7.000,- + 6.000,- vitrifikace + 2.500,- kultivace, a kdyby to nevyšlo, tak rozmražení 5.200,- a znovu ICSI... tak mě napadá, proč si vlastně platím zdravotní????

mourovata
6. led 2014

@hudala ahojky, jj, už se těším,jak budu vozit 🙂, klidně můžeme i zajít na pokec. Jsem tě neviděla snad od školy 😀 Já tam jedu 20.1, ale až odpoledne na štítnou žlázu a snad ještě na jednu konzultaci a pro prášky, ale to ještě nevím termín

@bonifac tak to ti nepovím přesně, myslím, že je to nejdřív 40% a pak od druhého měsíce 60%, ale já to na % nesleduju, spíš mě zajímá jestli mi přijde každý měsíc stejně. Na druhou stranu si nemůžu stěžovat, měla jsem dobré peníze v práci a ještě mám pojištění neschopnosti, tak mi pojišťovna každý měsíc dorovnává do mého průměrného hrubého platu, takže nakonec beru stejně jako v práci a jsem doma, ale je to jen na rok nemoci 😒

hudala
6. led 2014

@megara mě objednali po měsíci, ale to asi hlavně tím že byly svátky. Takže na to si nemůžu stěžovat. Jen jsem se hrozně natěšila že do toho půjdeme a hlavně, že brzo budeme aj stimulovat. Ale tak, ono stojí za to počkat 🙂
@jilu04 My tenkrát šli v dubnu a transfer byl 1. srpna (do toho se stihla i hysteroskopie), takže taky žádná tragédie. Jen jsem myslela, že teď to půjde nejlépe hned 🙂

mourovata
6. led 2014

@jilu04 já se do práce moc neženu, je to tam samý stres a to bych asi zase nedonosila, ale už nevím co mám dělat jak se nudím. Padesát odstínů mám přečtených snad i po zpátku a dokonce jsem se naučila plést a háčkovat 😀 Na peníze si stěžovat nemůžu, ale ty výdaje za doktory mě štvou, za poslední rok 3x v nemocnici a u každého dalšího doktora 30 kč a pod. to aby člověk vydělával jen na to 😒

hudala
7. led 2014

@mourovata Já tam taky jedu 20.1. a to s manželem na první sezení 🙂 No, to je fakt, to už je opravdu doba. Nijak jsme se nikde nepotkaly 🙂 🙂 pokec určitě ale beru. Ty se léčíš se štítnou žlázou? A ty teď máš kolikátý pokus IVF? První?

bonifac
7. led 2014

@mourovata já právě nevím co dělat... Doktor mi řek že mi dá neschopenku až do transferu,že ji pak stejně dostanu ale já mám výčitky jednak finanční a taky vůči kolegini že dělá za mě... ☹