Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
13. led 2014

@megara
@cicinky
@jilu04
Mám občas pocit ze bych utekla i sama před sebou 😀 jenže jídlo to neovlivní sem zjistila...teda pokud se nenacpeme tím zelím,ze 😀 takže to jde jen zhoršit,ne zlepšit...
Mám strach z nehody v práci 😀 to by byl konec 😀

jilu04
13. led 2014

@cicinky já si ani nějak obzvlášt nevybavuju, že by mě nadýmato jenom něco, já jsem měla pocit, že mě nafukuje i vzduch co dýchám

jilu04
13. led 2014

@megara To ti ani nevím, holky jsou na mě po tom, co jsem se vrátila nějak neobvykle hodné a pomáhají mi vážně hodně, ažm mi to přijde divné.

megara
13. led 2014

@cicinky já sem v práci nafouknutá jen při noční 🙂 jinak v práci normálně nemůžu ani na velkou takže to doháním ve volnu,no děs.

Něco vám ukážu berňákový maminy, to je Roxy, budoucí mimi mé kamarádky

cicinky
13. led 2014

@bonifac - taky se bojím nehody 😝
@jilu04 - a víš, že máš pravdu, i ten vzduch mi už přidává
@megara

Holky, jestli mi nepraskneme, tak už nikdo :D

cicinky
13. led 2014

@megara
Ta je božíííííííííí :D

bonifac
13. led 2014

@cicinky to máš pravdu,buď prasknem nebo odletime jako ufouklej balón 😀 😀

Bože to je mimiiis 😵

cicinky
13. led 2014

@bonifac
Fakt jsem ráda, že v tom nejsem sama, i když je to hnusné, takhle napsat, ale fakt mám radost 😀
Hrozně jsem se ze začátku styděla, pak můj drahý udělal osudovou chybu, řekl "prď na to" a od té doby... no nevím, zda-li mě ještě miluje 😀
Představte si, že se mi dnes málem složil v posilce, asi si to bere vše víc jak já a je rozhozený ☹

cicinky
13. led 2014

@megara
na to WC bych si dávala bacha, není dobré držet střeva plná... a věř mi, že vím o čem mluvím ☹

jilu04
13. led 2014

@megara to je bobínek nádhernej 🙂

jilu04
13. led 2014

@bonifac
@cicinky
@megara
Holky já jdu do postele, jde na mě migréna a už na ty písmenka skoro nevidím, tak pa pa

fachy
13. led 2014

Ahoj holky, tak jsem byla na první návštěvě v Gennetu. Bylo mi vzhledem k diagnóze doporučeno IVM místo IVF kvůli většímu riziku hyperstimulačního syndromu. Trochu mě mrzí, že na výsledky z krve se čeká měsíc a půl. Jsem zvědavá, kdy dojde k samotnému embryotransferu. Byli jsme u paní doktorky Mokré a zdá se nám moc fajn.
Absolvovala jste některá to IVM?

cicinky
13. led 2014

@jilu04
dobrou, a ať je lépe 🙂

megara
13. led 2014

@cicinky už se těším az si ji budu moct pomuchlat až si ji přivezou domu 🙂

@bonifac asi to tak dopadne že odletíme 🙂

@jilu04 jen aby jim to vydrželo 🙂

megara
13. led 2014

@jilu04 dobrou 🙂

cicinky
13. led 2014

@megara
tiše ti závidím, já už muchluju 45 kg po obou stranách, ale jsou to bobínci, i když jsou tak velicí 😀
Nikdy bych je nevyměnila 🙂

megara
13. led 2014

@cicinky já mám doma dvě slečny cane corso a taky bych neměnila, mají každá 40 kg 🙂

@fachy Dr. je opravdu fajn. Mě teď čeká OPU tedy vydávání vajíček, budeme mít metodu ICSI, takže já ti bohužel neporadim.

cicinky
13. led 2014

@fachy
Mám metodu ICSI, také nepomůžu ☹
Ale zkus založit diskuzi na toto téma ;)

cicinky
13. led 2014

@megara
Já má ty svoje u maminky, jsou to rodinní miláčkové a mazlí se a mazlí, jsou to prostě bobísci moji 🙂

megara
13. led 2014

@cicinky my je máme obě doma, a ony jsou hodné, jedna puberťačka dvouletá a druhá skoro sedmiměsíční mimino , jsou to komediantky 🙂
Injekce jsou píchnuty a už jen jedna a pak ve čtvrtek na OPU 🙂

cicinky
13. led 2014

@megara
wau, tak ty už také 🙂
Hned druhý den po OPU ti budou volat, zeptej se jich, jak se vyvíjejí, já zapomněla, je to dosti důležité, dá se z toho odvodit, jejich síla přežití ;)

megara
13. led 2014

@cicinky to by mě nenapadlo se zeptat, děkuji za radu 🙂

cicinky
13. led 2014

@megara
já trubka zapomněla, ale zítra už budu zvědavější :D

megara
13. led 2014

@cicinky tak teď už jsme obě chytřejší a zeptáme se 🙂

cicinky
13. led 2014

@megara
tak zítra ráno napísanou 🙂

kirinka99
14. led 2014

@cicinky Ďakujem moc.

kirinka99
14. led 2014

@jilu04 ☹ hmmm tak to si nechcem ani predstavit, ked vidím ako som po roku z toho špatná....moc držím palečky...

kirinka99
14. led 2014

@bonifac Nooo preto mi to tam aj moja pani doktorka doporučila..tak uvidíme 😉

cicinky
14. led 2014

@megara
@jilu04
@bonifac

Ahoj holky, tak stále máme 2, prý jejich vývoj může už teď jen stoupat, ale i stagnovat ... tak snad budeme stoupat :D

megara
14. led 2014

@cicinky Ahoj, tak to je dobře že se bojovníčci drží. Určitě bude stoupat, už teď prokázali statečnost, takže už budou jen stoupat jsou to ti nejlepší z nejlevnějších 😀