Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

hudala
21. led 2014

@mourovata takže i tu Hydro, jo? Jak ti pak bylo? Druhý den jsi už zvládala všechno normálně? Ptám se proto, že nechci aby si zbytečně bral manžel dovolenou (aby mi pomohl s malou).

bonifac
21. led 2014

Tak sem si psala s nakym pojistovakem... Pojištění má cekaci dobu 6mesicu a vvte době se nesmím léčit na neplodnosti ani nic podobnyho...takže mám smolika.skoda

megara
21. led 2014

Ahoj dámy jedu na věc, 2 máme připravený a u 2 se bude rozhodovat jestli je zamrazi nebo ne, myslete na mě,pak se ozvu. 😀

megara
21. led 2014

Ještě jsem zapomněla zlato moje z toho měl ráno takový nervy že musel 6 na velkou 😀😀 😀 že nemohl ani do práce 😀 já už sem v pohodě 😀

bonifac
21. led 2014

@megara držím palce 🙂

megara
21. led 2014

Tak už ležím na pokoji s mimisama v bříšku, a potřebuju strašně čurat 😀. Celé to trvalo asi 5 minut. Na zamražení nám nic nezbylo ☹ Můžu vstát až v 12:45 to je strašný 😀

bonifac
21. led 2014

@megara nohy křížem a drž 😀 zůstali dva prckove jo?nevadí nanucci nebudou potreba

megara
21. led 2014

Ahoj dámy
tak už jsem přes hodinku doma a odpočívám, cítím celý spodek, sice mě nic nebolí ale i tak je to cítit. Mimísové dostaly instrukce zůstat kde jsou 😀 jsem zvědavá jestli poslechnou 🙂

cicinky
21. led 2014

@megara
Chudák tvé zlato po ránu 😀 , ale že jsi mě rozesmála 😀
Přeji ti, ať se ty tvé bublinky udrží obě! 🙂

megara
21. led 2014

@cicinky já věřím že se udrží, prostě tomu věřím když už další bublinky nezůstaly. Zaváděl mi je dr. Foukal nebo jak se jmenuje,nemůžu se jít podívat jak přesně se jmenuje páč sem v obležení chlupáčů a už bych se zpátky nevešla. Ukázal mi bublinky na tom velkým monitoru a říkal to je kluk a to je holka a tak je tam dáme 🙂

bonifac
21. led 2014

Holky říkali vám kdy jestli se smí po OPU sexovat? 😅 😕

megara
21. led 2014

Mě neříkali nic v tomhle směru,takže já nic nevím 🙂

mourovata
21. led 2014

@hudala Zdeni, ta hydro je v pohodě, to ti jen v Genetu pustí přes pochvu takovou modrou tekutinu , aby zjistili, jestli máš průchodný vejcovody a kam až to teče. Jen je to pod malou narkozou asi 10 minut. Mě bylo trochu blbě jen ten den asi po narkoze ale jinak v pohodě. Druhý den jsem byla fit. Jen tě může trochu bolet břicho jak u MS.

cicinky
21. led 2014

@bonifac
Ano může, ale není to zrovna příjemné ...

@megara
Jak se cítíš po přenosu?

megara
21. led 2014

@cicinky docela to jde, jen opravdu trošku cítím spodek,jinak mi nic zvláštního není. Omylem mi i trošku šlápla pesina na bříško,jen lehoučce tak z toho přítele malém kleplo a hned ji vynadal,ale ona mě jen jakoby plácla packou,tak snad bude vše ok. Na ET sem tam byla dnes sama nikdo jiný tam nebyl.A jak se cítíš ty?

cicinky
21. led 2014

@megara
Nafoukle, hodně nafoukle ☹

megara
21. led 2014

@cicinky no jo no,bublinky si musí udělat místo 🙂

cicinky
21. led 2014

@megara
Já vím, ale to tááááák tlačí 🙄
Jestli tohle přežiju, tak už asi všechno 😀

bonifac
21. led 2014

@cicinky a to je teprve začátek 😀

megara
21. led 2014

Není to na jednu stranu dobře? Protože tím víš že se něco děje 🙂 a to je dobře 🙂

cicinky
21. led 2014

@megara
@bonifac
Holky, to bude mazec 😀
Takže až budete v Liberci a uvidíte mrňavou melounovou a ufuněnou kuličku, tak to jsem jáááááá 😀 😝

megara
21. led 2014

@cicinky nápodobně jen u mě to nebude Liberec ale Mimoň 😀 a už se těším až budu taky koulíčkovat 🙂

cicinky
21. led 2014

@megara
😀 takže brzy bude na Nově ve zprávách titulka "na severu Čech se ženy mění v koule - za vším hledejte Gennet Liberec" 😀

megara
21. led 2014

@cicinky to by bylo úžasný 😀 Tak jsem maličko špinila přesně jak říkal Dr., tak snad už to bude dobrý 🙂

cicinky
21. led 2014

@megara
Já jsem šla na WC, a k mému zděšení jsem viděla kapku krve ☹
Bolí mě oba vaječníky a obávám se nejhoršího ☹

megara
21. led 2014

@cicinky Dr. říkal že se to opakuje tak 5 den, že se mimima zavrtavají, že to je normální🙂

mourovata
21. led 2014

Ahoj holky, já byla včera zase na štítné žláze v Gennetu a strašně vyplašená, jelikož všechny výsledky byly červený s vykřičníkem. Paní doktorka ale jen upravila dávkování a za měsíc budeme snad moci na stimulku. Manžel má výsledky horší, pořád si na něco stěžuje a hlavně že ho bolí kotníky, tak jsem ho dohnala k doktorovi a udělali mu krev a zjistili, že má asi dnu (zatím jen info od sestřičky), takže on masožravec musí jíst jen zdravou zeleninku 😀 Víc uvidíme až přijede z Ruska a dojde k Dr.

cicinky
22. led 2014

@megara
Dneska ráno dobré, tak se mi asi bublinka usadila 🙂

@mourovata
Teda ty to také nemáš jednoduché ☹, ale oni vás lékaři oba opraví a pak hurá do mimiska 😉

bonifac
22. led 2014

@cicinky skvěle!!
@mourovata teda vy si taky uzivate....

Holky uz máme 6 embryí <3 ET pátek či sobota

cicinky
22. led 2014

@bonifac
Včera jsem dostala totální stres, kapička krve a mě málem jeblo, přes noc klid a ráno zase lehoučké špinění, dle všeho se mi asi bublinka opravdu usazuje, tak hlavně ať se zakousne a nezačne normální MS .. jsem mírně ve stresu 😒