Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
22. led 2014

@cicinky hlavně to chce klid a mimiska držet kde je, to se jen zavrtava 😉

cicinky
22. led 2014

@bonifac
Zlato, já se fakt snažím a hladím a hladím a hladím 😀
Chodím pomaličku, sedám opatrně, v práci se nerozčiluju, mám je všechny v řiti 🙄
Snad se zavrtalo no 😝

bonifac
22. led 2014

@cicinky tak to musej bejt vytoceny všichni okolo,ne?😀

cicinky
22. led 2014

@bonifac
Tak to si piš, že jsou, ale to je mi jedno 😉
Já chci svou bublinku ochránit 🙂

hudala
22. led 2014

@mourovata No, já si to taky právě myslím. Když jsem byla poprvé na hysteroskopii tak jsem hned druhý den šla normálně do práce 🙂 teď to bude hysteroskopie + ta hydro, takže si tam poležím o nějakou dobu déle. Snad to vyjde na pátek a bude to fajn 🙂 a jak jsi na tom ty? Co je nového?

mourovata
22. led 2014

@hudala mě lítá ta štítná žláza, ale na stimulaci to už je prý v pohodě. Dneska jsem byla na psychiatrii u nové psycholožky a super. Zase mám o čem přemýšlet a hlavně mám být "sobec" 😀 Tak se má manžel na co těšit 😉

hudala
22. led 2014

@mourovata koukám, že to taky nemáš jednoduchý. Nejen to lítání po doktorech. A kdy budete stimulovat už víš? Já doufám, že v březnu, ale zatím je to jen moje zbožný přání...

megara
22. led 2014

Ahoj dámy
koukám že jste se zase pěkně rozpovíaly 🙂 Mě je fajn, s pesinama jsme dlouho spaly, a pak se jim ani nechtělo z postele 🙂 Zlato moje mi hned volalo jak mi je, sem moc ráda když o mě pečuje 😀 U nás napadl sníh a pesiny z toho blázní 🙂 Taky hladim bříško a bavím se s bublinkama jako když mluvím s pesinama, za chvilku budu zralá na cvokhaus.

@cicinky to je fajn že už je ti dobře, bublinka se zavrtává

@bonifac to je pěkné číslo, jen ať vydrží 🙂

jilu04
22. led 2014

Ahojky holky

@bonifac To je super, že jich je tolik, uvidíš, že budou všechnz v pořádku a ya pár dní u tebe 🙂

@cicinky Uvidíš, že už u tebe zůstane do konce života, moc ti to přeju.

jilu04
22. led 2014

@megara Je moc dobře, že jsi tak poyitivně naladěná, užívej si to, jak jen to půjde za 9 měsíců budou venku a nastanou starosti

cicinky
22. led 2014

@jilu04
Nevydržela jsem a volala do Gennetu, prý tohle semtam krvácení může způsobit i Utrouš, takže jsem se úplně uklidnila 😅
Ale že to jsou šoky 😀

jilu04
22. led 2014

@cicinky To ti věřím ty začátky jsou asi nejhorší na psychiku

cicinky
22. led 2014

@jilu04
Strašný, včera jsem se fakt vyděsila, ale dneska zase uklidnila, je to mazec, bojím se o tu svou bublinku :/

mourovata
22. led 2014

@hudala no stimulovat by jsme měli koncem ůnora, tak jsem natěšená jak malý dítě, ale docela se bojim těch injekcí, jsem strašná cíťa si u ubližovat 😀

zuza01
22. led 2014

Ahoj, mám prosbu, byla jsem v Gennetu na prvotrimestrálním screeningu a úplně jsem se zapomněla zeptat, jestli si mám na výsledky odběru sama volat... Nevíte některá, prosím?

jilu04
22. led 2014

@cicinky neboj, ta už je vesele zahnízděná a teď jen bobtná dál

cicinky
22. led 2014

@jilu04
@megara
@bonifac

Děvčátka, vidím to špatně, MS mi přidává na síle ☹
Asi jsem svůj boj prohrála.. ☹

megara
22. led 2014

@cicinky myslím že je ještě brzo na nějaké soudy, chápu že te to hlodá, ale ještě počkej do testu, sestřička říkala že můžu těšit od 11 dne, tak to zkus taky a uvidíš nebo se nech překvapit, ale ještě to nedávej 😀 🙂 😀 věř bublince trošku 😀

bonifac
22. led 2014

@cicinky kdepak! To sen zavrtava , cetla sem ze to muze vypadat i jako slabsi ms...

cicinky
22. led 2014

@bonifac
@megara
@jilu04
Já se o tu svou bublinku bojím ☹, chtěla jsem být stále pozitivní, ale nějak mi to nejde, kruci 😠
Pořád jí věřím, ale i tak se musím smiřovat s tím, že to nemusí vyjít ☹
Mám to slaboučké, ale je to prostě tam ☹

@zuza01 - můžeš si zavolat, ale jinak tě informují při další návštěvě ;)

zuza01
22. led 2014

@cicinky Děkuju 🙂 A držím palce.

cicinky
22. led 2014

@zuza01
moc děkuji 🙂

megara
22. led 2014

@cicinky no jo no když se bublinka zavrtává do děložní sliznice musí se něco dít třeba i trošku krvácet,vždyť děložní sliznice je samá žilka aby se sliznice prokrvila a takže holt se stane že při téfušce kterou musí bublinka zvládnout nabourává i nějakou tu žilku 🙂
My ti budem zvedat náladu když ti bude klesat 🙂

cicinky
22. led 2014

@megara
Já ti moc děkuji!!!!!
@bonifac
@jilu04

VŠEM VÁM DĚKUJU ZA PODPORU !!!
Mužíček mi taky říká, že ví, že tam je, tak snad se neplete 😉

megara
22. led 2014

@cicinky není za co 🙂 Musíme se podporovat všechny navzájem, vždyť nikdo jiný než my neví v jaké jsme situaci a co zažíváme 🙂 a my všechny zvítězíme já to vím 😀 😀

cicinky
22. led 2014

@megara
Tak přesně tohle bych si moc přála 🙂

cicinky
22. led 2014

@megara
@bonifac
@jilu04

Holky, teď mi došlo, bodejď bych nekrvácela, vždyť si ředím krev Clexanem!!!!!
Zatím je to tak 3-4 kapky za hodinu, tak snad se to uklidní a bublinka to zvládne 🙂 , musí holka bojovat, rodiče se už na ní klepou 😀

megara
22. led 2014

@cicinky 😀 😀 😀

bonifac
22. led 2014

@cicinky ty si plasan vid... :D tak ted je jasny ze je to vrtani bublinky radne hluboko ;)
Ted se ji koukej omluvit ze si ji tak podezirala :D

bonifac
22. led 2014

Zeny dalsi moje dve kamosky porodily ... ja jim to na podzim ukazu! 😀