Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

martiina_k
7. únor 2014

@cicinky taky držím palce. Jsem zvědavá, jak to bude s druhým pokusem u nás.. kdy a jak.. nevím jeslti to embryjko ve mě pořád je, akorát se nevyvíjí? Menstruaci jsem neměla, tak je to teoreticky možné... chjo, doufám, že nebude potřeba ho nějak "odstranit" ale že odejde samo...

bonifac
7. únor 2014

Panicku poboliva bříško tak se Sarinka dala na opatrování 😀
Zvířata těhotenství vycítí tak snad i naše mylady....🙂

jilu04
8. únor 2014

@bonifac Ta je bombastická

bonifac
8. únor 2014

Tak holky posilam zprávu z dnešního curani 😕
Zase duch o stejne intenzitě jako celý týden...já fakt nevím co si o tom myslet 😢

martiina_k
8. únor 2014

@bonifac prosím tě, zítra už nečůrej, nech to až na to pondělí a uvidíš 🙂 zbytečně se tím stresuješ... bude to dobré uvidíš...

bonifac
8. únor 2014

@martiina_k to musim já bych nepsala 😀😀
Aspoň ze vidím ze tam furt je...i když nesili.Furt doufám ze spadam k malému procentu žen který tlustice prostě nemaj 😕

bonifac
8. únor 2014

@martiina_k teda nespala...ta automatická oprava... 😀

cicinky
8. únor 2014

@bonifac
U mě je vše na druhý pokus, takže tomu hodně věřím, dr. je také optimistická (ačkoliv ji překvapilo, že jsem v klidu - ale co jiného dělat, přeci se nebudu trápit, když máme ještě další pokus 😉 )
Copak tě napadlo blbějšího? 😀

cicinky
8. únor 2014

@bonifac - téda Sárinka je božíííííí 🙂
@martina_k - ještě to nevzdávej 😉

bonifac
8. únor 2014

@cicinky aaaale ze držím i pindíka :-P
Ten klid ti závidím.Já sem zralá na prášky 😀
Tejden bez jakýkoliv změny...

martiina_k
8. únor 2014

@cicinky to nemá smysl se pořád udržovat v naději. Prostě jsem si to včera obrečela, dnseka už jsem v pohodě /relativně). Spíš by mi na psychiku vadilo a přitěžovalo to neustálé chlácholení, že co kdyby a třeba a možná.. prostě HCG kleslo a nic se s tím nedá dělat... holt druhý pokus bude před námi...

martiina_k
8. únor 2014

Jinak to sem nepatří, ale snad mi to odpustíte - toto je můj relax, abych se z čekání "nezbláznila" 🙂 Moje včerejší práce....

martiina_k
9. únor 2014

Holky, já teď měla víkend na přemýšlení a došla jsem k pozitivnímu závěru. Sice se mi to nepodařilo, ale pozitivní na tom je, že embryjko se zavrtalo, tudíž nemám problém otěhotnět, ale prostě to nebylo to správné embryo, přestalo se prostě dál vyvíjet, tkaže je potřeba vybrat vhodné embryo a bude 🙂 co myslte, je to správná teorie?

bonifac
9. únor 2014

@martiina_k to je myslím dobrý přístup 🙂 Máte ještě ještě nanucky?

martiina_k
9. únor 2014

@bonifac máme ještě dva...

bonifac
9. únor 2014

@martiina_k tak vidíš.Druhý je urcite ten pravý.Důležité je udržovat se v pozitivní náladě.🙂

bonifac
9. únor 2014

Já sem dnes hodně znervoznela z toho zítřka.Jedu na krev a mám strach co tam bude nebo nebude.
Každý den mám na testu stín porad o stejne intenzitě.Četla jsem ze test není ukazatelem hladiny hcg v krvi ale pochybuji ze zrovna já budu ta šťastná které se nevylučuje do moci.
Nespinim ale ani nemám žádné nevolnosti.Jedine co tak mě bolí břicho slabe jako před ms a prsa,manzel si stěžuje ze je mám hrozně velký 😀 To u nás znamená větší B 😀.Taky se mi zda ze mi tmavnou bradavky ale to si muzu jen namlouvat.

martiina_k
9. únor 2014

@bonifac taky jsem byla nervozní. Bála jsem se, co mi test krve ukáže, i když jsem podle všech ukazatelů mohla být v klidu, no a vidíš jak to dopadlo ☹ tím tě nechci znervozňovat ještě víc, nebo kazit tvoji pozitivní náladu... já pozitivní jsem. Dneska jsem dodělala další sadu šperků... veselou, barevnou spirálku s náušnicemi. Šperky jsou moje vášeň, takže to mi náladu vždycky zvedne 🙂

bonifac
9. únor 2014

@martiina_k to si sikulka 🙂 Já sem teď tak unavená zr bych ubtoho usnula.
Mě takhle energií nabiji moje kobyly.🙂 Jeste kdyby chtěli byt venku sluníčko a teplo 🙂

martiina_k
10. únor 2014

@bonifac Tka po druhé hodině budeš vědět co a jak. Držím palce 🙂

bonifac
10. únor 2014

@martiina_k taaak sem vycucla ... A teď napjeti pokračuje.
Jedu si koupit jablíčka,udelam si nepeceny dortik z piškotů ať se odreaguju.
Žaludek mám teda na vodě 😔

martiina_k
10. únor 2014

@bonifac moc bych ti to přála. Jsi asi jediná, které by se to teď povedlo že? Já už jsem se s neúspěchem srovnala, teď spíš přemýšlím, jak to uděláme organizačně, protože ukončit neschopenku mi můžou jen v liberci, budem tam ráno na půl devátou ale výsledky budem vědět až ve dvě, tak uvažuju, že si uděláme výlet do Babylonu nebo do ZOO, abysme tam na tu druhou hodinu počkali a rovnou mi ukončili neshcopenku, protože si neumím představit, že bysme tam znovu jeli... přece jenom to máme asi 80km nebo kolik..

bonifac
10. únor 2014

@martiina_k no tak to chápu me otravuje i tech 30km půl hodiny tam půl zpět a v gennetu strávím 5min...
Liberecká zoo je krásná 😵 uz se tam taky chystám jakou dobu.

A musim říct co sem dneska našla ba testu...sem ještě zmatenejsi.Nebýt dnes nás krvi tak si mastim pro digitální test.
Každý den sem curala na 10ti jednotkovy testy.Každý den duch nebo stín nebo jak to pojmenovat.Na dnešek sem si nechala ten gennetovej kterej je min citlivej.Ráno nic, tak sem si říkala ze to je jasný ze nemohl nic najít když i citlivější s tím má problém.Teď na něj kouknu a tam taky duch???
Snad uz nemám halucinace...

martiina_k
10. únor 2014

@bonifac Já na tom geneťáckým měla slabou čárku taky až asi po několika hodinách. Čůrala jsem na něj ve čtyři ráno (nutně jsem potřebovala) a nic a když jsem kolem osmé vstala, tak tam čárka byla... on existuje digitální test? Ten ti jako ukáže, kolik HCG v krvi máš?
My už v liberecké zoo byli, ale to nevadí, no uvidím, jak to promyslíme... normálně jsem nervozní za tebe 🙂

bonifac
10. únor 2014

@martiina_k nene neukaze rekneti jestli jsi nebo ne a kdyz jo tak urči tyden.Na něm se nemusí hledat duchové 😀
Ale stojí asi 200:(
Jeee to ses zlata.Sem to na tebe přenesla vid 🙂 Já sem dala nádobí do myčky a oskrabala jablíčka.Vůbec se mi nic nechce.Pobiham jako strelena.
Ten gennetackej test sem rozebrala do molekuly jestli to není jen stín 😀

martiina_k
10. únor 2014

no já už umyla nádobí, naložila maso, teď si ho jdu dodělat k obědu, ale třeba tvoření jsem nevzala do ruky a to je u mě nenormální, protože pořád něco tvořím ... (ˇjako myslím šperky). Po obědě až budu mít vycházky, tak musím zaběhnout do práce (přeobjednat poslední část klientů) a na poštu a do zahradnictví, no mám toho víc, tak odpoledne se nudit nebudu 🙂

bonifac
10. únor 2014

@martiina_k je výhoda mít hodně práce to zaměstná mozecek 🙂

bonifac
10. únor 2014

V krvi 2 jednotky....
Je mi na nic...

martiina_k
10. únor 2014

@bonifac hmmmm tak to měě mrzí. Co ti řekli? Že je to jasné že se to nepodařilo? Nebo co to znamená dvě jednotky? Že kdyby tě měřili třeba před třemi dněmi, tak jsi měla dejme tomu těch 40 jako já a potom ti to klesalo? A co dál? Já totiž pořád nevím, co bude teď dál.... kdy a jak a co...

martiina_k
10. únor 2014

@bonifac slyšela jsi o tom cvičení podle Mojžíšové? Zauvažovala jsem nad tím, každopádně tím nic nezkazím, poptala jsem se u nás v rehabilitačním centru a cvičí tuto metodu. Bohužel objednací doby jsou 1,5 měsíce a já teda netuším, co za 1,5 měsíce bude, možná už budeme znovu čekat co udělá embryjko.
Jinak si teď budu dělat šperk z měsíčního kamene, který podporuje ženskost, ulehčuje otěhotnění a těhotenství jako takové... vím, že je to možná hloupost, ale trošku tomu věřím. Podle mě je větší hloupost když holky denně pijou dvě decky červeného a jí chilli papriču (nebo feferonku já nevím). 🙂 🙂 🙂