Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
10. únor 2014

@martiina_k řekla ze to je tak málo ze je to prostě negativní a ze mám vysadit vsechny leky.21.v pátek sem objednana k mokre.Ještě sem ani ukončení neschopenky neresila.
Položila sem telefon a řvala a řvala...Sara si vlezla na me a kousala mě do ramene ... Asi me chtěla utesit.To se ji moc nepovedlo...Teď sem si napustila horkou vanu ...
Jojo o mojzisove sem slyšela.Hledala sem si nake cviky na netu.Jeden senzibil mi říkal ze mám pánev a delohu ňák nakrivo nebo co tak že se tam miminku nechce.Nad posteli mám energetický obrazek od kamarádky.
Koupím si nosifol,budu kapat gynex,měřit teplotu a kdyz je tělo tak nabuzeny,třeba se to povede normálně.Doktorka říkala ze moc canci nemáme ale co kdyby...Bylinkama taky nic nezkazim.A domluvíme se doma kdy půjdem do KETu...
Teď mě moc pozitivní myšlení neprovazi...Ale ono se vrátí.

bonifac
10. únor 2014

@martiina_k jaký kamínek si umotavas?

martiina_k
10. únor 2014

@bonifac vrátí neboj, já v pátek taky brečela, možná bylo i fajn, že manžel odjel k rodičům, že jsem si mohla sama v sobě srovnat myšlenky. V sobotu už bylo lépe a v neděli fajn. Jako né že by mě nemrzelo, že se to nepodařilo, ale jsem přesvědčená, že se to prostě podaří příště. Ty na tu pozitivní náladu také dojdeš. Ono u nás dvou to bylo pro psychiku možná horší v tom, že jsme měly pozitivní test. Holky, co začnou krvácet, tak ty už tu naději ztrácejí dřív, jenže my byly namotivované, že jsou testy pozitivní a ono houbelec... no tak držím palce, ať je ti brzo lépe...

martiina_k
10. únor 2014

@bonifac jmenuje se měsíční kámen, vypadá takto
Tady v tom obchodě je teda hodně drahý, já ho objednávala jinde, ještě jsem si ho nevytvořila, ale budu si dělat náhrdelník, náušnice a prsten.

bonifac
10. únor 2014

@martiina_k teď ještě vyřešit návrat do práce...je tam teď dost dusno ... Achjo ... Vážně nemůže byt nic jednoduchý :(

martiina_k
10. únor 2014

@bonifac no tak zůstaň ještě pár dní doma jeslti chceš. Podle mě tě klidně na neschopence nechaj... kdyby toho 21. už byl další transfer, tak by se ti ani nevyplatilo jít do práce, ale když je to teprve schůzka, tak transfer bude bůhví kdy...

bonifac
10. únor 2014

@martiina_k to bude minimálně další cyklus...možná i dyl...možná se průser je v moji imunitě....
Zítra si zkusím dojít do jeskyně jestli bude volno.
A snad budu mít cistci hlavu

cicinky
10. únor 2014

@bonifac
@martiina_k
Holky je to těžké, ale to je život, takže moje milé, DRUHÝ POKUS.. druhý pokus je prostě náš 😉

martiina_k
10. únor 2014

@cicinky a jak ty pokračuješ s dalším transferem?

mourovata
10. únor 2014

@martiina_k to je moc pěkný, taky věřím na takové věci. To děláš jen pro sebe nebo taky prodáváš? Já se teď zabavuju pletením a háčkováním. Všichni okolo teď rodí tak jim háčkuju soupravičky (čepička, botičky, rukavičky). Docela mě to uklidňuje když musím dělat něco rukama 😉

martiina_k
10. únor 2014

@mourovata jj, taky bych bez tvoření nemohla být, úplně mě svrbí ruce, když nemůžu nic dělat. Nedělám jen pro sebe, dělám na zakázky, kdo si co řekne a prodávám 🙂 Teď jsem dodělala kytičku z korálků, zítra ji zaleju do květináčku do sádry, nafotím a mám hotovo.. Pak budu jen uvažovat, jak ji zabalím a pošlu zákaznici... je fialová, jinak podobná jako tato:

mourovata
10. únor 2014

@martiina_k no to je paráda, a můžu se zeptat na kolik by vyšel komplet s tím měsíčním kamenem? koukala jsem, že na netu je to dost drahý ☹

martiina_k
10. únor 2014

@mourovata Opravdu je na netu drahý, podařilo se mi objednat kámen za 250 + 200 ty menší na prstýnek a na náušnice. K tomu materiál na obšití a práce.... Pracuju s japonskými korálky, které jsou dražší než české (o dost), ale výsledek je úplně jiný než s českými, jsou maximálně pravidelné, nemají žádné výchylky v tvarech ani velikosti. Bohužel o dost navýší cenu. Ta sada náhrdelníku, náušnic a prstýnku by byla tak 900 s tím, že bych tam měla 250 za práci (což je v podstatě směšné, protože práce na tom by byla dost hodin). Hlavně by ale cenu určoval ten největší kámen na krk.

cicinky
10. únor 2014

@martiina_k - teda ty jsi vážně šikovná 🙂
Další stimulace holka mě čeká, bohužel jsme neměli co zamrazit, takže za 1,5 měsíce vše znovu, ale teď už vím, co mě čeká 🙂

martiina_k
10. únor 2014

@cicinky díky za pochvalu 🙂
tak měsíc a půl to není tak moc ne? To tu bude ani nebudeš vědět jak rychle 🙂 jsem zvědavá na nás, zamraženo máme, tak za jak dlouho to bude...

mourovata
10. únor 2014

@martiina_k tak to není moc. jj stou cenou za práci je to mazec, kdych si ji účtovala od hodiny tak to nikdo nekoupí 😀

martiina_k
10. únor 2014

@mourovata to je právě to, když někomu řekneš cenu, tak vykulí oči, málokdo si za tím umí představit tu práci. Až mi dojde kamínek dom a vyrobím to, tak vám tady dám fotku, jak to vypadá 🙂

veverusa
10. únor 2014

Holky to mě tak mrzí. 😢 Ale máte dobrý přístup a věřím, že se podaří. Když jsme se my pokoušeli o první mimi, tak tu chodilo hodně holek. Pak jsme založily soukromou diskuzi. Bylo nás v ní 21 a vedly jsme si tabulku, komu se podařilo, koho co čeká a tak. No a teď jsem to vyhrabala a z těch 21 neotěhotněly 4 (jedna už dítě má, druhá to teď na pár měsíců odložila a dvě adoptovaly dětičky a dostaly miminka kolem 2 měsíců). Píšu to proto, abyste věděly, že se to podaří, i když teď to nevyšlo.

Já ještě netestovala, ještě pár dní počkám. Na krev mám jít ve čtvrtek, ale nemám hlídání, tak půjdu v pátek. Trošku mě bolí prsa, ale to může být lékama co beru.

bonifac
11. únor 2014

@veverusa obdivuju ze vydrzis netestit.Já nedockavka testila uz týden předem a jak to dopadlo.
Držím ti palce ze statistického hlediska to vyjít musí aspoň někomu z nás 🙂

veverusa
11. únor 2014

@bonifac Já když neměla Matěje tak jsem taky nevydržela. Teď je to jiné. Zas o tolik mi nejde, když už jednoho raubíře mám, kluk mě přes den zaměstnává, takže není čas se na to soustředit. Neříkám, že mě to nebude mrzet, ale vím že máme Matěje a to mě uklidňuje.

bonifac
11. únor 2014

@veverusa tak to úplně chápu 🙂 on určitě ten klid i hodně pomůže.
Já sem si objednala gynex , aloe vera , budu pokračovat v antioxydantech a listovce.Snad to tělo srovná a třeba se prdous lekne dalších kortikoidu a hormonů a přijde k nam sam.
Navíc se to pokusím podpořit cvičením.
Uz bude jaro na baráku je strašně práce,tak mi to zaměstná myšlení.

martiina_k
11. únor 2014

@bonifac jakým cvičením? Zkusíš tu Mojžíšovou?

veverusa
11. únor 2014

Mojžíšovku cvičila ségra. Chodila k paní Kokrdové. Ona má ordinaci v Podještědské poliklinice a ještě někde (snad v Rochlicích - tam chodila ségra). Něco málo za to platila, ale určitě ji to pomohlo. http://www.poliklinikaliberec.cz/spec-r.html

bonifac
11. únor 2014

@martiina_k zkusím no ... Třeba mě to narovna 🙂

bonifac
11. únor 2014

@veverusa
@martiina_k
Máte představu kolik to tak stojí?

martiina_k
11. únor 2014

já už na to koukala - jedna fyzioterapeutka u nás to dělá, dokonce když budu mít papír od lékaře, bude to hradit pojišťovna, ale nějak si nejsem jistá, že to pro mě má smysl... já nemám žádný problém s neprokrvován dělohy apod. mám prostě "jen" po chemoterapiích zničené vaječníky, takže nemám z čeho bych otěhotněla... no nevím ... pořád nejsem přesvědčena, že by to pro mě bylo přínosné...

bonifac
11. únor 2014

@martiina_k zkazit tím asi nic nemůžeš.
Já sem si našla něco na netu na ulož.to je toho hodně.
Tenkrát mi říkal ten pan s drátem ze se tam miminku nelíbí a ze muzu zkusit tohle.Teď těch penizku moc není a co je jde do baráku tak to zkusím asi nejdřív svépomocí.

martiina_k
11. únor 2014

@bonifac no já bych se právě bála bez pomoci odborníka, abych to necvičila špatně... každopádně když ti praktický lékař, nebo gynekolog napíše doporučení, tak neplatíš nic. Jinak u nás berou 250 za to jedno 30min. sezení. U nás je to s penězma také na štíru, přece jenom snaha o mimčo sežere spoustu peněz...

veverusa
11. únor 2014

@bonifac Zeptám se ségry na cenu. A je asi lepší zkusit to cvičit pod dohledem. Ona tam často nechodila. Možná jednou do měsíce. A za půl roku otěhotněla.

veverusa
11. únor 2014

Už to vím. Platila 350 Kč. Byla tam něco mezi 30 a 60 minutama. Ukázala jí cviky, další setkání ségra ukázala jak cvičí, ona ji to opravila a dala další. Třetí setkání dělala rovnání kostrče. Čtvrté setkání ségra ukázala jak cvičí, ona zase něco přidala a páté setkání nebylo, protože otěhotněla. Chodila po měsíci.