Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

martiina_k
18. únor 2014

@cicinky a kdy máš naplnánovaný další transfer?

cicinky
19. únor 2014

@jilu04 - utroš jsem vysadila hned toho 30tého, kdy mi řekly negativ, a dnes je 19tého a stále nic, pí. Dr. mi říkala, že nejpozději do týdne.. a ono už táhne na 3 týden 😠
@martiina_k - zítra budu mít schválení, tak až pak domluvíme stimulaci a všechno kolem, jen si myslím, že teď se mi to trošku komplikuje 😒

jilu04
19. únor 2014

@cicinky hele to už je vážně divný a co ti tam dneska řekli?

jilu04
19. únor 2014

jilu04 Ahojky holky, dneska jsem se v práci málem neudržela a málem jedné dámě něco řekla, byla taková "opálená", ročník 82, DESET těhotenství, z toho 2 UPT, 1 spont. potrat a 7 porodů (4 děti v děcáku, 3 u sebe), teď byla těhotná zase a s tím, že to dítě nechce a udělá všechno pro to, aby se toho zbavila. Jak já tu práci dneska nesnášela. 😠

cicinky
19. únor 2014

@jilu04 zítra jdu ve 12 na kontrolu, i dr. je divné, že stále mrchu nemám, tak uvidíme zítra..
A k te občance barevné pleti, co dodat, jsou horší jak krysy ☹, bohužel, žijí vedle nás a ne všichni se umí chovat ☹

jilu04
19. únor 2014

@cicinky tak hlavně aby dopadlo vše dobře
to mi povídej, je to s nima hrozný

martiina_k
20. únor 2014

no tak to bych taky měla co dělat, abych se udržela.... je to hrozné, že někdo, kdo o ty děti vlastně vůbec nestojí se množí jak králíci a člověk, který po mrněti touží, tak ten to má komplikované. My jak máme darovaná vajíčka, tak jsme zatím v gennetu nehchali 62 000. Už tři roky jsme nebyli na dovolené, moc peněz už nám na účtě nezbývá.. je to prostě nefér, místo abysme jeli po svatbě na svatební cestu, tak každý měsíc počítám výdaje, abysme se vešli a nebyli v mínusu ☹

jilu04
20. únor 2014

@martiina_k No já jsem pak nad tím nějak přemýšlela ještě večer a došlo mi, že jsem na tom vlastně pořád líp, sice nemáme zatím děti, ale mám chlapa a rodinu, která mě miluje a i kdybych byla v nejhorším průšvihu, tak by mi nedovolili, abych dala dítě do nějakého ústavu. Vlastně když se nad tím člověk zamyslí, tak je to smutný, že je na světě jenom pro to, aby nosila a rodila děti a nemohla se jim všem pořádně věnovat.

cicinky
20. únor 2014

@martiina_k
@jilu04
@bonifac
Děvčátka, kůzlátka jsem po kontrole a je to tak, že moje tělo ještě stále reaguje na hormony 🙄
Takže jsem dostala jebu nad pérdelku a teď čekám, kdy mrška přijde 😉
Hned první den MS si mám přijít pro další injekci a pak hurá dlouhý protokol 😀

veverusa
20. únor 2014

Tak já byla dneska taky v Gennetu. Včera jsem krvácela, tak jsem večer volala (teda já ne, nebyla jsem schopná) dr. Petrovi a měla jsem jít na krev. Naštěstí vše ok.

@cicinky To mě ms po stimulaci nedošla nikdy sama. Musela jsem vždycky na píchanec. A ten je co? Vydělas tu obrovskou stříkačku 😖 Nejvíc mě prdel bolela den po tom.

@jilu04 Jo to znám. V nadělování dětí není svět spravedlivý. 😠

bonifac
20. únor 2014

@cicinky fiiijuuu ještě ze to ale víš 🙂 vyvolavacka já hnus no ale aspoň zacneš nanovo.

@veverusa
@jilu04
@martiina_k
Jinac holky já uz týden spinomanstuuji... takže mrcha není silná ale za to dlouhá...zítra jdu na kontrolu a domluvim se s dr zda jít do et hned a nebo jestli si dám voraz.šek zvědavá jestli to není moje imunita ten zlorad co mě brání ve štěstí.

martiina_k
21. únor 2014

@bonifac Pojď do toho s náma hned 🙂 jsem zvědavá, co ti řeknou, protože my tam jedem šestého, tak si zhruba podle tebe odpočítám, kdy by mohl být další transfer u nás. Jinak mě menstruace skončila včera. Ale celou dobu byla slaboučká.

bonifac
21. únor 2014

@martiina_k taky dlouhý vid?To tělo musí bejt strašlivě zmatený :(
Manza se mě včera ptal kdy mám ovu :-P překvapivě mě asi vnímá když sem říkala že to zkusíme normálně 😀

cicinky
21. únor 2014

@veverusa
@bonifac
@martiina_k
@jilu04
@mourovata
@limlim
Holky bodanec docela šel, ale dneska mě nehorázně bolí hlava.
Jakmile dostanu MS, tak 1-2 druhý den, si mám dojít pro stimulační bodanec a hurá do dlouhého protokolu 😉

MOJE MILÉ, MÁTE-LI PENÍZKY, TAK DO TOHO POJĎTE HNED, pač tělo je stále ještě nastimulované, proto je mnohem vyšší % úspěchu 🙂

bonifac
21. únor 2014

Tak to mám za sebou.Doktorka řekla ze je jedno jestli hned nebo dyl spíš jde o medrol,při dlouhodobém brání se zvyšuje riziko nežádoucích účinku.Muzu si vybrat jaký ciklus do toho půjdem.Já sem zatím pro květen.Uvidime.Jinak jak říkala sestra vysadit medrol tak doktorka řekla brát půlku....No a az půjdu na KET budu mít vyšší dávku estrofemu... Jak sem si myslela,sliznice byla hodně malá na spodní hranici....Což je i důvod te slabe mrchy.

martiina_k
21. únor 2014

@cicinky mě dneska taky bolí hlava, to je podle mě z toho počasí.

@bonifac takže tys ten medrol vůbec nevysadila? Mě řekla sestra, že mám brát 4 dny půlku, pak nic, pak půlku, pak nic, pak půlku a potom už nic úplně.. taže už ho neberu vůbec, ale nechybí mi to teda 😀 Jsem zvědavá, co nám řekne doktor toho šestého...

bonifac
21. únor 2014

@martiina_k právě ze sem ho vysadila přesně tak jak pises,to mě řekla sestra a doktorka mi teď řekla ze ho mám brát dal...fuj

cicinky
23. únor 2014

@martiina_k - ona ta hlavička byla fakt asi z tlaku 😒

@bonifac - já brala medrol ještě týden po negativu

megara
23. únor 2014

Ahoj dámy
dlouho jsem tady nebyla, páč jsem si potřebovala srovnat všechny informace,které jsem dostala v hlavě. Na kontrole toho 12.2. nám Dr. řekla, že ze zprávy z nemocnice vyplývá, že mám ztluštělé vejcovody na obou stranách. Dále mi nám řekla, že na stimulaci která odpovídala mému hormonálnímu profilu jsem nereagovala tak jak jsem měla, což pro mě příště znamená větší dávky hormonů. Až došetříme nějaké korunky budeme pokračovat. S tím, že mi bylo řečeno že mám i malou šanci na přirozené otěhotnění,ptala jsem se i na inseminaci,a bylo mi řečeno, že šance na otěhotnění jsou s inseminací malé a je tady velké riziko mimoděložního těhotenství, a nedoporučila mi to protože musí předpokládat s tou mou endometriozou, že mám tkáň všude, čímž vzniká to velké riziko. Tak nevím jestli mám vydržet, tak že začneme stimulovat v květnu nebo zkusit inseminaci.
Holky je mi líto že vám to nevyšlo, ale druhý pokus je náš 😀

cicinky
24. únor 2014

@megara - téda taky pěkné..
My jsme se s dr. dohodly, že jdeme do dalšího pokusu hned, jak dostanu MS, a také mi zvyšuje dávku, a ještě ode dnešního dne chodím na cvičení Mojžíšové... až to ozkouším, tak písnu, jaké to bylo 😉

megara
24. únor 2014

@cicinky no mě to taky trochu překvapilo, že se objevují další novinky,které nám snažení budou evidentně stěžovat. Taky jsme dostala doporučení na cvičení Mojžíšnové u nás v Lípě. Taky jsem dostala vitamínové kapky s vít D, k tomu Clostibelgit pro případ kdybychom šli do te inseminace, a ještě mám zkusit bylinky, a dál brát Nosifol,ale asi pořídím spíš nějaké tabletky, to pití nestíhám v práci. Ještě jsem se ptala na hormony hrazené pojišťovnou, a Dr se netvářila nadšeně,páč mám hormony ne zrovna 1:1 jak mají být, ale 1:3 což by mi dvousložkový preparát hrazený pojišťovnou ještě více rozhodil už ten můj chaos co mám, takže budu hodně šetřit na Puregon,který jsem měla teď a za který jsem celkově zaplatila 4700,- kč 🙂 to jsou vyhlídky

veverusa
24. únor 2014

@cicinky jaké bylo cvičení? A kam chodíš?
@megara Ty doplatky za léky jsou hrozné a nejhorší je obecná představa lidí, že IVF je hrazené (3 pokusy).

cicinky
24. únor 2014

@megara
@veverusa
@martiina_k
@bonifac
@jilu04
@mourovata
@limlim
Cvičení Mojžíšové pecka 😉
Je to náročné, něco je na protažení, něco na uvolnění a něco na posilování, dokonce mi paní rehabilitační říkala, že bych mohla i tu svou pneumatiku dostat dolů 🙂
Ale aby jste to správně cvičili, je potřeba, aby vás to někdo naučil 😉
Když máte doporučenku od dr. tak vše platí pojišťovna 🙂
Takže dámy, která se ke mě přidá?? 😀

martiina_k
24. únor 2014

@cicinky já se k tobě přidám, ale až v případě, že by se to opět nepodařilo.... teď než by na mě přišla řada (řekli mi 1,5 měsíce čekačka), tak by měl přijít další pokus. Takže až kdyby se to nepodařilo ani z jednoho embrya, tak potom jdu do cvičení.
@veverusa joo, kdo není v téhle situaci, tak netuší. Já když někomu řkenu, že jsme platili 40 000 jenom za vajíčka + dalších 20 000 za ty věci okolo, tak každej akorát zírá. Ty peníze mě štvou nejvíc, protože my s manželem už čtyři roky nebyli na žádné dovolené, oba máme vysokou školu, ale že by naše platy tomu odpovídaly, to se teda říct nedá. Každý měsíc počítáme každou korunu... hrůza. Kdyby za ty prachy to měl člověk aspoň garantované. Jako kdyby třeba řekli - dejte nám sto tisíc za úspěšný pokus. Tak by byl tlak i na ně, aby se jim to podařilo co nejdřív, aby nebyli jakoby v mínusu...

megara
24. únor 2014

@cicinky hned zítra tam zavolám a objednám se 🙂

mourovata
24. únor 2014

@cicinky já to měla taky napsaný od doktora a nakonec jsem cvičila pánevní dno a rehabilitační mi rovnala kostrč spodem, prý je Mojžíšová už zastaralá a jsou modernější a účinější cviky, ale už si nepamatju jak se to jmenuje. Je pravda že jsem pak otěhotněla, ale bohužel to nedopadlo

cicinky
25. únor 2014

@martiina_k - já se objednala a čekala jen týden 😉

@megara - super, jsem zvědavá, jak se ti to bude líbit 🙂

@mourovata - každý prosazuje své, ale dle statistik se Mojžíšová drží na topu 😉

martiina_k
26. únor 2014

Holky, jak se jmenuje ten lék od E? Od neděle mě pořád bolí hlava, tak jako přerušovaně, ale dneska už mě bolí celý den, jsem strašně unavená a tak se chci zeptat, v gennetu, zda to je nežádoucí účinek vysazení těch hormonů, nebo jeslit s tím mam někam zajít. CHci jim napsat, že ten utrogestan sjem vysadila hned, ten medrol postupně jak mi řekli a nemůžu si vzpomenout na ten od E, byl v takovém žlutém kruhovém obalu, určtiě jste ho také braly....

bonifac
26. únor 2014

@martiina_k estrofem , jestli myslíš ten v plastovem kolečku 🙂

martiina_k
26. únor 2014

@bonifac jo to je on, tak sjem si vzpoměla dobře, ale nějak se mi to nezdálo.... ty jsi to vysadila téměř stejně jako já, tebe nebolí hlava? Je to taková bolest, jako když dlouho nepiješ a máš nedostatek vody, ale piju mnohem víc než dřív, protože chci předejít té bolesti, ale jaksi to nepomáhá. Nebo by se to dlao přirovnat k situaci, kdyžbych si celý den nedala kafe - jsem zvyklá na dvě denně (rozpustné, slabé, s mlékem).