Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

limlim
4. bře 2014

@jilu04 Me kdyz to rekl manzel ze to bude pres Gennet tak jsem lapala po dechu a vcera kdyz me dr. rekla ze za mesic budou pichance tak me to hrozne zaskocilo..nejak me to hlava nebere..dala jsem si den na rozmyslenou a dnes jsem kyvla at zaslou zadost na pojistovnu...

mourovata
4. bře 2014

@limlim neodcházeli jste s mužem kolem 9.30?

jilu04
4. bře 2014

@mourovata a vy jste tam šli bez doporučení tvého gynekologa?

limlim
4. bře 2014

@mourovata Ne ne jsem tam byla sama a sla jsem domu kolem 11h

limlim
4. bře 2014
jilu04
4. bře 2014

@limlim jen že jsi psala, že ti to oznámil manžel, že budete muset přes gennet, tak jsem myslela, že se tam dá dostat i bez doporučení

limlim
4. bře 2014

@jilu04 Mela jsem doporuceni, ale manzel byl na SPG a dopadl spatne takze me bylo jasny ze to jinak nepujde...

jilu04
4. bře 2014

@limlim tak to jo, naštěstí u nás je přítel v pořádku

mourovata
4. bře 2014

@jilu04 nějak nerozumí, myslíš Gennet?

jilu04
4. bře 2014

@mourovata promiň, ale nevím co myslíš

elysion
4. bře 2014

@martiina_k Ahoj mohla by jsi mi říct co přesně radí taková výživová poradkyně ? Já si myslím,že asi radí co jíst a nejíst že převážně jíst asi zeleninu.Nebo radí i co cvičit ?

veverusa
4. bře 2014

Tak jsem skončila v nemocnici. 😖 Ach jo. Ve čtvrtek mě začalo šíleně bolet břicho a omdlívala jsem, tak jsem volala do Gennetu a doktorka mi řekla, že okamžitě do nejbližší nemocnice, že to může být mimoděložní. No nebyla jsem schopná jít od záchodu do ložnice, tak jsme volali rychlou. Matěj měl velký zážitek.
V nemocnici zjistili tekutinu v břiše (možná krev), ale dohodli jsme se na vyčkávání. Za 3 dny to přešlo a včera mě pustili. Musím ležet, ale bude to dobrý.
Jedno pozitivum to mělo - udělali mi několik ultrazvuků, tak vím, že je mimi v pořádku. Zatím našli jedno embryo.
Tak si teda užívám 😝

veverusa
4. bře 2014

@elysion Manžel chodí k výživovému poradci a doporučil mu co jíst a co ne. I se cvičením pomohl. A za půl roku má dole 20 kg. Vypadá dobře (a štve mě 😀 ).

martiina_k
4. bře 2014

@elysion poradkyně mě zvážila, změřila a vyzpovídala ohledně životního stylu (mám sedavé zaměstnání a to se prostě nezměním) no a potom mi navrhla jídelníček, vůbec to není o tom jíst převážně zeleninu. Je to o tom, abys měla vyvážený jídelníček co se týče tuků, bílkovin a sacharidů a měla to správně rozvržené během dne. Chce to jíst častějš (já dřív jedla jen třikrát denně), takže teď jím pětkrát denně, neměla bys mít hlad, prostě tě tak nějak navede, jak se lépe stravovat. Do cvičení mě taky tlačila, dlouho jsem odolávala, takže vím, že to jde i bez něj, jen má člověk potom povolenou kůži a není zpevněný. Chce to prostě nezhubnout rychle (zázračně), ale pozvolna a zabudovat ten nový jídelníček do životního stylu. Není třeba se najednou z ničeho nic omezovat a nejíst nic z toho, cos jedla před tím. Je jasné, že né knedlíky, né čokoládky, sušenky...... to mě teda nikdy nic moc neříkalo, takže mi to ani nechybí.... no je toho víc, to by bylo na dlouhé povídání 🙂

bonifac
5. bře 2014

@veverusa smankite holka ty taky řáďíš ale hlavně ze jse oba v pořádku 🙂

cicinky
5. bře 2014

@jilu04 - takže další kolo před tebou?
@limlim - když máš prašulky, tak není důvod čekat, není proč 😉

jilu04
5. bře 2014

@cicinky jo jo už se moc těším

cicinky
5. bře 2014

@jilu04 - já taky, už aby bylo 17tého :D

jilu04
5. bře 2014

@cicinky tak to je super, vy jdete i do dalšího IVF se vším všudy že?

cicinky
5. bře 2014

@jilu04 ano ano, vše od začátku, píchání.. 3 druhy prášků.. no už se moooc těším 😀

jilu04
5. bře 2014

@cicinky já tě obdivuju, já bych do toho asi takhle brzy nešla znovu

cicinky
5. bře 2014

@jilu04 - máme na to penízky, tak proč ne 😉
Tišše doufám, že to bude naposledy 😀

limlim
5. bře 2014

@cicinky No je to ranec a radeji se nebudu rozepisovat jsem na jednu stranu nastvana ze se plati , ale zase je to jedina moznost...

martiina_k
6. bře 2014

Holky jedeme do Gennetu dneska a jsem zvědavá, jak se nastaví další stimulace, už chcíííííí ten transfer a aby se to podařilo 🙂

martiina_k
6. bře 2014

Tak jsem teď dorazila a z návštěvy Gennetu jsem byla nadšená. Zítra začnu zase zobat Estrofem a Medrol, 17. 3. pojedem na kontrolu, jak narostla sliznice a někdy 22. - 24. bude transfer 😵 jsem z toho úplně nadšená, šťastná, vůbec jsem nečekala, že to půjde takhle rychle 😅

cicinky
6. bře 2014

@martiina_k ty jdeš také 17tého? v kolik?

cicinky
6. bře 2014

@limlim - u mě bohužel už jiná není ☹, nejsou vejcovody, je IFV 🙂

martiina_k
6. bře 2014

@cicinky primář nemá jindy čas než v 7:45, takže takhle ráno ☹ Máme to 1,5 hodiny cesty, tak si přivstanem... no ale co bysme pro úspěch akce neudělali že? Jedno ranní vstávání ještě nikoho nezabilo. A ty tam jdeš na kolikátou?

bonifac
7. bře 2014

@martiina_k panečku to je fofr ! Tentokrát to vyjde 🙂

bonifac
7. bře 2014

Sem přestala brát hormony ale stejne sem jako lékárna 😀
Ráno zbastim femibion,antioxidanty,vápník,materi kasicku,půlku medrolu,zapiju to 100% alove vera a udělám si bylinkivy čaj na podporu tehu.,k tomu ještě kapu gynex ... Jo a taky sem si pořídila měsíční kamen 😀
To by v tom byl čert aby se to nepovedlo 😀