Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
21. bře 2014

@veverusa - ty hubneš, já se zase kulatím, zvýšená dávka hormonů je znát ☹, nehledě na ty modřiny po injekcích 😒
Doufám, že tohle je moje poslední akce a výsledek bude II 😀

veverusa
21. bře 2014

@cicinky Když jsem píchala hormony, taky jsem přibrala a hlavně se mi nafouklo břicho. Ale většinou to byla jen voda a šlo to rychle dolů. Ještě teď mám modřiny z nemocnice a to už jsem skoro 3 týdny doma 😝 .

cicinky
21. bře 2014

@veverusa - taky pěkný ☹
Tajně doufám, že to dolů půjde, ale popravdě, za mimíska mi ta kila stojí 😀

bonifac
22. bře 2014

kolky kolikáty DC je KET? nevím jak si naplánovat směny :D

veverusa
22. bře 2014

@bonifac Já měla 16. den cyklu.

megara
22. bře 2014

Ahoj dámy
tak jsem Vás zase dočetla 🙂
@cicinky já jsem si i při prvním pokusu platila léky, vyšlo mě to na 4.800,- zaokrouhleně, tak uvidíme jak to bude dál,ale myslím že budu zase platit jak mourovatá páč mám hormony 1:3 a ten puregon co jsem měla předtím obsahoval jen ten hormon co mi chybí takže si to zopakuju, ale holt s vyššími dávkami, které budou hodně mastné 🙂 🙂 , ale za mimíska nebo mimísky mi to stojí 🙂

@bonifac , @jilu04 koukám , že budu pěkný posledníček, když vy už jste se do toho zase vrhly 🙂 , ale přeju velkou úrodu a vytrvalé sněhulky

@veverusa já už se nemůžu dočkat až na tom budu jako ty 🙂

Jo mimochodem byla jsem na prvním cvičení Mojžíšové, zatím se mi mobilizují nohy (které mají prý přičinnou souvislost s pánevním dnem), je to docela sranda a objevila jsem u toho spoustu svalů o kterých jsem neměla ani tušení 😀 😀 😀 příští týdem mě čeká kostrč, tak sem zvědavá 😀

bonifac
22. bře 2014

včera navždy odešel manželův tatínek... byla to rána z čistého nebe, už nechtěl dál trpět... než odešel slíbil mamince že se za pár měsíců vrátí v nové podobě a vezme ji za ruku...
Já tatínkovi slíbila že když se nám narodí chlapeček, bude se jmenovat Jirka... aby si v tom novém životě nemusel zvykat na nové jméno.... 🙂
Je to strašný pocit.

megara
22. bře 2014

@bonifac tak to je mi líto, upřímnou soustrast. Je to hrozný pro ty co zůstávají, ale z vlastní zkušenosti vím že to přebolí, nebo alespoň to nebude tolik bolet. ☹

cicinky
23. bře 2014

@bonifac upřímnou soustrast ☹
Říká se, že když jeden človíček odejde, druhý přijde....
Zlato držte se

cicinky
23. bře 2014

@megara
V pondělí mám jít na UZ, tak doufám, že těch 2.500,- byl poslední výdaj za injekce 😒
.. kdyby tenhle pokus nevyšel, tak další až za rok, dřív asi jen těžko naspoříme ☹
Kdy máš další pokus? 🙂

marcule
23. bře 2014

Ahoj holky jsem tu nová,vsechny vas zdravim
🙂 🙂

megara
23. bře 2014

@cicinky chtěla bych v květnu,proto jsem se objednala už teď abychom až přijde květnová MS mohli začít,už se těším🙂 Ty výdaje jsou hrozný,ale za mimíska to stojí, a nejlepší je to,že tím vlastně ty výdaje nikdy nekončí 🙂 pokračují kočárkem,kolem,bruslema atd. 🙂


@marcule vítám tě mezi námi 🙂 Já chodím k paní doktorce Mokré,je moc fajn a co ty?

marcule
23. bře 2014

také chodím k paní doktorce Mokré,poprve jsme u ni byli 3.3 a udělala na nás velice dobrý dojem..aspon po předchozí špatné zkušenosti jsme za to opravdu vděčni

martiina_k
23. bře 2014

To my jsme asi jediní, kteří chodíme k primáři? Ale nestěžujeme si na něj 🙂
JInak holky, kdyby se naše výdaje počítali v rámci tisíc, tak bysme byli šťastní. My teď za darovaná vajíčka a komplet ten první pokus dali 62 000. Teď za rozmražení a vložení nějakých 5000 nebo kolik je ta taxa, ale snad to bude poslední výdaj 🙂 zítra nám držte palce, už se nemůžu dočkat, až budu mít tu bublinku v sobě 🙂

cicinky
23. bře 2014

@marcule
Vítej mezi námi 🙂
Paní dr. je moc hodná a upřímná, líbí se mi to, nesnáším obcházení a slepou srdečnost... kam jsi předtím chodila?

cicinky
23. bře 2014

@martiina_k - TAK TO SI PIŠ, ŽE DRŽÍM VŠE CO MÁÁÁÁÁM !!!
Myslím, že nejsi jediná kdo chodí k doktorovi, ale nemůžu si vzpomenout, kdo to tu psal, že k němu taky chodí... hlava děravá jsem 😒

martiina_k
23. bře 2014

@cicinky já jsem nikoho nezaregistrovala, všihcni co říkali, tak chodí k Mokré. My se k němu dostali v době, kdy byl ještě běžný doktor (né primář). Chtěla jsem vědět, jak na tom jsem, no a právě jsme zjistili, že nemám vajíčka - aspoň jsme se na to mohli připravit.

cicinky
23. bře 2014

@martiina_k
Já ho měla u prvního ET a choval se k nám velice slušně, snažil se i vtipkovat 🙂
U ET se mi od něj i líbilo, jak do detailu připravil na vše, řekl mi hned, že ten první pokus nebývá úspěšný, ale že embryo se chová jako bojovník.. ale pak taky říkal, co vše může být špatně, zvláště s tou endometriozou... a tam mrcha fakt vyhrála, doufám, že teď po zvýšené dávce léků proti endě a i vyšší dávce hormohů, vyhraje embryjko 😀

martiina_k
23. bře 2014

@cicinky jo, je hodně ukecanej :D říkala jsem už víckrát, že takhle ukecaného mužského aby člověk hledal 🙂 Vtipkuje pořád - je ale pravda, že jsem na ET mi to hodně pomohlo - byla hodně nervózní, nevěděla jsem, co mě čeká, nebo věděla, ale člověk se stejně bojí, co když to bude bolet, co když to bude nepříjemné, nebo když tam budou takové neohleduplné podmínky - nejvíc jsem se asi stresovala toho, že tam budu mít roztažené nohy a kolem mě bude chodit průvod lidí 😅 no a on pořád povídal, pořád mi něco ukazoval na té televizi 😅 stejně jsem z toho prdlajs poznala 😅 ale odvedl mou pozornost a ani jsem neřešila, jeslti je mi trapně nebo ne 😅

cicinky
23. bře 2014

@martiina_k
Já jsem věděla, že tam budu mít jen sestřičku a jeho, to mi řekla už vrchní na pokoji 😉
A nejlepší bylo, když mi tam zaváděl to embryjko a u toho začal říkat, kolik mimí stojí 😀
Měla jsem co dělat, abych se udržela nesmát 😀
Já myslím, že na Gennetu jsou tak nějak všichni v pohodě a člověk tam chodí rád 🙂

marcule
23. bře 2014

@cicinky Děkuji.Navštěvovali jsme Hradecky Sanus a opravdu katastrofa 😀

cicinky
23. bře 2014

@marcule
V Gennetu se ti bude líbit 😉
Kolik máš za s sebou pokusů?

marcule
23. bře 2014

@cicinky No právě že díky hloupemu a špatnemu přistupu a lečbě bohužel žadny pokus za sebou nemam jen neuspěšnou a zastavenou stimulaci,ted ve čtvrtek jedu do gennetu na hysteroskopii a druhou konzultaci

petra49
23. bře 2014

holky posílám na povzbuzení 2 dědičky z Gennetu 🙂

mourovata
23. bře 2014

Ahoj holky, tak jsem dneska 2.den po ET a celkem pohoda, jen se mi občas motá hlava a jsem nafouklá jak balon, To bude asi po tom utroši. Nevíte jestli můžu brát dál nosifol, nebo už vitamíny pro těhoté? nebo oboje? nějak jsem se zapomněla zeptat

cicinky
23. bře 2014

@marcule
Teda to je hrozný 😒 ...
V Gennetu jsou poctivý, sice některé testy jsou delší, ale zase na druhou stranu, máš vyšší jistotu a víš, co se s tebou děje i neděje 😉

cicinky
23. bře 2014

@mourovata
Holka, tak co já si pamatuji, tak jsem neměla brát nic, ale záleží na tom, jak na tom jsi, asi bych zavolala a zeptala se 😉

marcule
23. bře 2014

@cicinky jojo přesně tak se mi Gennet jeví,uz při první návštěvě bylo vidět že jsou poctiví a že nic nezanedbají,udělali nam testy na genetiku,hormonální profil a navrhli hysteroskopii.Nic z toho nam v Sanusu za pul roku neudělali,jedine co tak tři mesice po stimulaci nabrali krev na FSH to bylo vše... 😒

cicinky
23. bře 2014

@marcule
A to nechtěj vědět, kdolik toho v Sanusu za tebe vyúčtovali pojišťovně... 😒
Jsi v dobrých rukou, tak teď už jen toho mimíska 😉

marcule
23. bře 2014

@cicinky NO TO MI ANI NEŘÍKEJ..NA POJIŠTOVNU SE CHYSTAM OVĚŘIT SI JAK TO JE ..NEVIM CO BY SI TEDY MOHLI UCTOVAT...KDYZ NIC NEPROBEHLO