Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
25. dub 2014

Děvčata na naši malou (Angy 10 měsíců, 50 kg) jde zase nějaká kousavá, za poslední 2 týdny jsem přišla o 3 páry bot 😠 😠 , a ty nejlevnější ji snad chutnali nejvíc, a u těch nejdražších mi ukousla špičku na botasce a tak se už nedají nosit 😢 😢 a to už byla hodná 😢 Vraždila bych, ale copak můžu takovýho týdýta zabít? ale dostala jak žito 😖

cicinky
25. dub 2014

@megara Jo holka, takhle u nás umírali tašky, kabelky a jiné, ale naštěstí jej to přešlo 😀

mourovata
26. dub 2014

Ahoj holky prosím vás kdy jste začaly brát estrofen, když jste začaly špinit nebo až krvácet? Díky

megara
26. dub 2014

Tak v tom já bohužel neporadím ☹

hankamisa
27. dub 2014

ahojky holky. mám prosbu. snažíme se o mimi rok a půl a podle všeho to vypadá,že to pomocí ,,jen,, ambulantní léčby nepůjde,takže mi dr. napsala žádanku do gennetu.vybrali jsme tedy liberec. chci se zeptat za jak dlouho od první návštěvy jste podstoupily první iui a za jak dlouho či na kolikátý pokus se zadařilo? omlouvám se ale jsem nováček a vzhledem k předchozím pokusům na první pokus před x lety jsem toto řešit nemusela,takže mi to moc neříká a mám docela strach. a popravdě se mi nějak nedaří rozdýchat to,že to nepůjde normálně a budeme muset do car. ☹ dík za info

hankamisa
27. dub 2014

@megara - nám to pes začal dělat taky.bylo nám poraděno,že to bud dělá protože má málo pozornosti,nebo proto že žárlí ,nebo je málo vyblbnutý,vyběhaný.po několika letech mi taky z ničeho nic začal kousat oblečení,boty ,vše co se mu dostalo do huby. začaly jsme se mu více věnovat blbnout s ním,více ho venčit aby se vylítal a byl utahaný .asi po týdnu ho to přešlo a zatím dobrý,tuk ,tuk ono to přešlo.

mourovata
27. dub 2014

@hankamisa ahoj, vítám tě. My jsme šli po půl roce rovnou na IVF, ale dlouho jsme čekali než se mi srovná štítná žláza. jinak bych šla rovnou po 3-4 měsících. 😉 Mě se to zdá v Liberci docela rychlé, hlavně hned udělají všechna vyšetření na začátku

hankamisa
27. dub 2014

@mourovata - ahoj. já mám štítku ok. problém mi dělali vaječníky a sliznice po vysazení HA. vaječníky se rozhýbali clostilem ale sliznici se nechce na tu nezabírá nic. ☹ folikuly mi dorůstají sami ,občas prasknou sami občas s pregnylem.
ted mi dr. nasadila estrofem,kterému jsem se bránila, protože prý staví ovulaci ale už mi nic jiného nezbývá. dr. říká,že nestaví a holky co ho braly tak říkali,že jm ji zastavil.tak nevím. 😒 k čemu by mi byl estrofem se sliznicí,když by mi nerostli folikuly. 😒

hankamisa
27. dub 2014

@mourovata - no já chci nejdříve zkusit jiné léky a snažení doma. pak pokud by to nešlo tak možná zvážíme iui. nevíš kolik v gennetu stojí iui?

megara
27. dub 2014

@hankamisa Ahoj, my jsme šli prvně do Gennetu 15. října, pak hned krev na nemoci+hormonální profil, páč sem zrovna měla MS+ pak hystereoskopie (kontrola podvozku)+krev na genetiku, za měsíc se šlo na genetickou konzultaci, a od 5.1. jsme stimuloval 1. pokus IVF s ICSI - negativní, nezbyl nám žádný sněhulka ☹
Do Gennetu jsme šli po roce a půl domácího snažení.
My máme dvě psí slečny Cleo 2,5 r. a tu malou mamutku, obě stejné plemeno a sestry, taky myslim že ji to přejde a je možné že si s ní ségra nechtěla hrát, protože ji někdy moc otravuje a tu starší to baví jen chvilku, a už mi moc bot nezbývá 🙂

cicinky
27. dub 2014

@hankamisa Ahoj, vítám tě mezi námi.
Co se týče cen za výkony, tak je najdeš v ceníku na stránkách Gennetu.
Každopádně, až vás oba zkontrolují genetika, prostředí atd., tak vám dr. navrhne co a jak dál, a která metodika je pro vás oba nejlepší.
U mě byla nejdřív špatně štítka, tak mi ji fikli (to už bylo skoro 1,5 roku, co jsme se sami snažili) a pak mi řekli, že mám deformaci obou vejcovodů.
Šli jsme do IVF, metoda ICSI, první pokus nevyšel, druhhý zatím ano, jsem 6+0tt 😉.

Neděs se CARu, když to jinak nejde, je to nejlepší volba, a opravdu jsou rychlí, jediné co trvá, tak jsou ty výsledky z genetiky a pokud máš nějaké další, tak to se třeba může prodloužit, ale většinou do měsíce jsou hotové 😉.

Přeji hodně štěstí 🙂

limlim
27. dub 2014

@hankamisa Ahoj tak treba ja jsem volala na Gennetu zacatkem 12/2013 a hned kolem pulky ledna byla prvni navsteva. Pak odber krve na genetiku , ktera trvala asi dva mesice pak breznu revize delohy pak dalsi odbery krve a ted si picham abych mela vajicka a tak za14 dni jdu na PICSI snad..jinak to vse mohlo byt o mesic driv, ale chtela jsem si vse promyslet atd...protoze me to prijde moc rychle 😉Myslim tim mezi revizi a injekcema....

hankamisa
27. dub 2014

@megara
@cicinky
@limlim
holky dík za info , za přivítání a za přání 🙂 .

@cicinky - hodně štěstí ke zdárnému konci a vonavému uzlíčku v náruči. 🙂 no já doufám,že je to jen tou sliznicí co mi nechce růst po vysazení HA.páč předešlé otěhotnění byli napoprvé.do car se mi nechce,páč vím,že mě budou honit do iui či ivf a my chcem domácí snažení bez přímého zásahu dr.

@megara - já se s ním taky vstekala skoro 3 týdny než jsme přišly na to proč to dělá. taky jsem málem pukla vzteky.a pak byl do týdne pokoj.

@limlim - to mě mrzí ale určo se brzy zadaří. mě vajíčka po clostilu zatím rostou,vypadá to,že se vaječníky chytly ale sliznici se nechce pracovat. 😠

dneska už 3 den mám žaludek jak na vodě jen ne to jít ven. nevím jestli je to z jídla nebo utrogestanu ale ten beru už od října a nikdy mi nevadil.vadí mi jak mlíko tak jogurty tak capučíno,ach jo- takže asi mléko to je ve všech.nemít jistotu,že folikul nepraskl (byla jsem na utz) tak řeknu ,že jsem v tom. je to uplně stejný jak v prvním těhu.

cicinky
28. dub 2014

Holky, já mám zážitek, že bych nejraději někomu rozbila hubu!!
Tak nějak okrajově a pomalinku říkáme, že se bublinka zatím drží, ale že je riziko až do 13tého týdne.. no a co myslíte, že neudělá jedna svině, která se cpe do rodiny ze strany mého drahého?
Začala lhát, vymýšlet si nějaké nesmysly, obviňovat mého drahého, že ji chce, a kde si cosi.. ale holky, o ní by jste ani kolo neopřeli, je to taková typická bílá špína.
A to vše jen proto, že jsme těhotní....
Jak se nemám nervovat?

megara
28. dub 2014

@cicinky S prominutím to je ale krá*a. Nevím jestli jsem to dobře pochopila ona se cpe do rodiny jako že je příbuzná nebo jde po tvém muži? Být tebou tak se na ní vyprdnu a nechám ji být ať si vykládá co chce když je blbá. Užívej si bublinku a nestresuj se lidma co za to nestojí.

limlim
28. dub 2014

@cicinky Se na ni vy... se me to rika, ale tohodle presne chtela docilit. Bohuzel jsou mezi nama takovyhle bezpaterni h.... Udelej si necim radost a hod se do klidu 😀 Pokud ti to neda tak si do ni rejpni ze jsi s drahym zazila neco NEJ 😉

cicinky
28. dub 2014

@megara
@limlim

Zlatíčka, to já bych ráda, ale když jsem jí blokla na fb, tak mi začala psát sms, tak jsem neodpovídala, a pak to dovršila maily, ona pořád otravuje, vyloženě chce, aby jsme šli od sebe.

Je to holka mého muže sestry (lesby - ségra teda určitě, ale ta svině se ještě hledá 😀 ), včera jsme řekli, že čekáme a vezmeme se, aby jsme měli jedno příjmení a stejně jsme to chtěli a mě se líbí těhu bříško a bílé šatičky 🙂
No a za hodinu začal masakr prasáren a zpráv, sms, mailů, dnes to pokračuje dál.
Přesvědčuje mě, že se na ni domáhal sexu, holky, ale to by jste jí museli vidět, má vytahané a opravdu hnusné těhu břicho (jejímu dítěti jsou roky), nic s tím nedělá, nehledě na to, že kouří a nečistí si hubu, na to je mužíček silně alergický, koupe se tak nějak, že vlastně nekoupe, protože šetří, věčně mastný vlasy... fakt humáč 🤐

limlim
28. dub 2014

@cicinky Tak to je fakt drsny, hele at ti pise, vola hold asi nepomuze nic jinyho nez ignorace ...Zij si zivot takovy jaky chces a nehled na takovou socku. Max misto vysluzky na svatbu ji dej sampon a stahovaci pradlo at ti nedela ostudu 🙂

megara
28. dub 2014

@cicinky no tak a je jasná na psychiatra 😠 jako policajt ti řeknu že pokud ti nadává, obtěžuje tě vidím v tom přestupek proti občanskému soužití, když by to pokračovalo řešila bych to natvrdo nebo ať si ji švagrová srovná 😒

cicinky
28. dub 2014

@limlim stahovací prádlo by nepomohlo 😀

@megara kdyby bylo nejhůř, mám páky, jak na ní 😉, ale nechci být svině vůči tomu jejímu dítěti... i když z něj roste taky dobrej hajzl 😖

megara
28. dub 2014

@cicinky to je dobře že máš na ni páku, když to bude nutné použij ji třeba se srovná ona i její potomek, ale hlavně buď v klidu a užívej si bublinku 🙂

cicinky
29. dub 2014

@megara já v klidu jsem, ale má polovička není ☹, ona mu prostě sebrala slušnost, hodně ho uráží, že tohle o něm říká ☹
Ale snažím se ho rozesmát, nemá cenu ji nechat zasahovat do našeho života 😉

Včera mi poslala mail s vyfoceným voláním, kde měl být důkaz, že jí volal, tak jednou byla šipka u volání zelená (odchozí hovor) a u druhého oranžová (příchozí)... Co k tomu dodat, ona volala jemu, on jí taky a ještě k tomu v čase, kdy už mě vyzvedl z práce... 😀

martiina_k
29. dub 2014

@jilu04 jestli se ti nikdo neozval na ty léky, co ti zbyly, tak já bych je brala.. kdyžtak ti pošlu adresu a nějakou korunku za ně...

jilu04
29. dub 2014

@martiina_k zatím se nikdo neozval, tak mi napiš adresu a já ti je pošlu třeba zítra, aspoň se jich zbavím

jilu04
29. dub 2014

@martiina_k Já mám jen estrofem a medrol, takže ti pošlu tohle. Nic za to nechci, já jsem ráda, že se toho zbavím.

martiina_k
29. dub 2014

@jilu04 tak moc moc děkuju... koukala jsem k tobě a nenašla jsem zatím žádnou fotečku s bříškem? Nebo ještě není vidět?

megara
29. dub 2014

@jilu04 jj, @martiina_k má pravdu ukaž bříško s bublinkou 😀

jilu04
29. dub 2014

@martiina_k a přibalím ti tam nějaký ty těhotenský bacily 🙂
@megara
holky to je pořád jen špek, zatím je to znát jen na kalhotech, ale hned jak to bude oficiální těhu břicho, tak přidám fotečku

martiina_k
29. dub 2014

@jilu04 no tak to budeš hodná, těch tam přibal tolik, kolik se jich vejde do balíku 🙂)))

jilu04
29. dub 2014

@martiina_k to si piš, takže až budeš otvírat, tak se pořádně z hluboka nadechni 😀