Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

martiina_k
12. kvě 2014

@cicinky jééé tak to bude zhruba v tom termínu jako já... sice jsme se domluvili na půlku prázdnin, ale doktor říkal, že kdyby byly potřeba srovnat hormony, tak by to vyšlo spíš na září 🙂
je to těžké... holt nám nic jiného nezbývá než jít dál...

cicinky
12. kvě 2014

@martiina_k Asi tak nějak, když se budeme topit v slzách, tak si moc nepomůžeme... jsme ženy a ty vydrží víc než člověk 🙂

martiina_k
12. kvě 2014

@cicinky kde ty bereš tu pozitivní energii? Mě někdy přepadne takový splín, že bych asi ty děti mít neměla, že budu strašná matka, že tu třeba mám být už jen pár let a pak bych je tady opustila a to bych nechtěla a tak... no honí se mi toho někdy hlavou fakt hodně. Pro tebe to muselo být strašné už se dva měsíce těšit a teď taková rána ... a ty pořád myslíš pozitivně ... to je super a určitě ti to pomůže v dalším snažení.

cicinky
12. kvě 2014

@martiina_k
Od svého chlapa, on je takový srandista 😀, a prostě mě nenechá se trápit 🙂

cicinky
13. kvě 2014

Mám to za sebou ☹, jsem konečně doma 🙂
Bylo mi to tak líto, a ještě k tomu jsem tam byla jediná a revizi ☹, takže jsem čekala 3 hodiny než jsem šla na řadu...
Za 2 týdny na kontrolu a pak se uvidí, co a jak dál... Nikam nebudu pospíchat, nejdřív se dám dohromady, očistím se od všech těch léků a pak buď srpen nebo září nebo říjen... 🙂

limlim
13. kvě 2014

@cicinky Ahoj, tak na sebe davej pozor a dr.ti urcite rekne co bude pro tebe nejlepsi🙂

cicinky
13. kvě 2014

@limlim dr se přiklání k 2 až 3 měsícům, my si zase říkáme, že po dovče budeme mít víc síly a chutě, takže spíš to září 😉
A co ty, jak se cítíš?

marcule
13. kvě 2014

@cicinky je mi to moc a moc lito ze to tak skoncilo ale verim ze budes bojovat dal a ze az se z toho otrkas a vycistis se tak ze se to podari

cicinky
13. kvě 2014

@marcule Moc děkuji, nevzdám to, mám 5 sněhuláčků, takže je tam přeci nenechám 🙂

limlim
13. kvě 2014

@cicinky Je fakt ze ted bude krasne a vse rychle utece a po dovce budete mit cistou hlavu.
No me je dobre akorat porad trochu cejtim vajecniky jinak delam vse jak driv ale pomalu...🙂

cicinky
13. kvě 2014

@limlim vaječníky ještě ucítíš dlouho, některé děvčátka psaly, že i celý I. trimestr, ale pak to za to zase stojí 🙂

limlim
14. kvě 2014

@cicinky Tak pokud by to byla znamka prcka tak to beru🙂
Jinak co ten osud blbne rok nemuzu narazit na praci co chci a ted se neco rysuje...

cicinky
14. kvě 2014

@limlim Klasika, zcela běžné, když to nejméně čekáš, tak to přijde 🙂

limlim
17. kvě 2014

Ahoj holky tak dneska 9 den od ET a testík bílej jak sníh snad je ještě brzo ... 😒

cicinky
17. kvě 2014

@limlim Určitě je, neklesej na mysli, nehledě na to, že test není 100% 😉

limlim
17. kvě 2014

@cicinky Díky, taky si říkám , že je asi brzo, ale jsem plašan...

cicinky
17. kvě 2014

@limlim Zbytečně se nestresuj, plodíkovi to nedělá dobře 😉
Určitě bude vše v pořádku 🙂

limlim
17. kvě 2014

@cicinky Snažím se na to nemyslet a proto pořád něco baštím v tomhle počasí se ani nic jinýho nedá dělat a co ty ?

cicinky
17. kvě 2014

@limlim Dneska jsem si stavěla mužíčka puzzle 🙂
Včera jsem si koupili 3D puzzlíky, tak tyhle rozestavěné musím dostavět, a pak hurá na 3D 😀
Mimochodem, dnes jsem jak golem, nejdřív jsem rozbila mističku, a teď sklo od obrazu, na kterém stavím ty puzzle 😒 .. už se těším, až to mužský zjistí, to zase bude projev 😀

limlim
17. kvě 2014

@cicinky Říká se, že střepy přinášejí štěstí, ale upřímně občas mám taky takový dny na co šáhnu to mě spadne ... Jinak máte pěknýho koníčka a obdivuju toho kdo na to má nervy 🙂 Přeju hodně zdaru 🙂

cicinky
17. kvě 2014

@limlim Je to spíš zábava pro mě, zvláště teď... i když s tím úspěšně bojuji 🙂
Mám hrozně ráda puzzle, vždycky se u nich krásně uklidním 🙂
Střepy štěstí, doufám, že mi vydrží to štístko na září 😉

limlim
17. kvě 2014

@cicinky Tak zaměstnat mozek dá fušku a je fajn, že tě to takhle chytlo 🙂 Mě baví zahrada... A neboj určo něco do září rozbiješ ( něco malýho) aby sis to štěstí pojistila 🙂

marcule
17. kvě 2014

@cicinky naprosto s tebou souhlasím,puzzle je hodně dobrá věc na relax a 🙂 uklidnění nervíku..mě to v prosinci hodně moc pomohlo a uklidnilo.. 🙂

cicinky
17. kvě 2014

@limlim Muž mi právě řekl, že jsem nebezpečná sobě a hlavně i svému okolí 😀

@marcule přesně tak, je to takový balzám na nervíčky 🙂

martiina_k
17. kvě 2014

Tak můj balzám jsou šperky. Teď jsem dodělala takovou krásnou pastelově-fialovou (lila) sadu. Takže vyrábím a vyrábím 🙂 a uvažuju, že bych někdy šla prodávat na trhy. Že by mě to strašně bavilo 🙂

marcule
18. kvě 2014

@martiina_k tak to vyzkoušej nebo prodávej na netu..člověk se muí něčím zabavit a uklidnit..ja už jsem ted naprosto klidna takže jsem puzzle už odložila 🙂 😉

martiina_k
18. kvě 2014

@marcule já to na netu prodávám, a hlavně osobně. Mám kolem sebe hodně lidí, kterým se mé šperky líbí a chtějí je vyrobit. Mám i na fléru účet. Kdo chcete, mrkněte http://www.fler.cz/martiina - jen na ceny moc nekoukejte, jsou tam zvýšené z důvodu provize fléru. Včera jsem se zrovna domluvila s jednou místní šperkařkou, že si před vánoci pronajmeme stánek na vánočních trzích.. musím udělat zásoby, těch moc nemám. Už se na to těším 🙂

megara
18. kvě 2014

Ahoj dámy
tak jsem vás dočetla

U nás nic nového, ve čtvrtek míříme do Gennetu pro léky a na kontrolu a pak u to vypukne. Jo jen tak mimochodem jak chodim na tu mojžíku tak mi lektorka řekla že 2 holčiny co to začali cvičit přede mnou jsou těhotné, tak to asi k něčemu bude, já osobně můžu říct že se i lépe cítím.

@martiina_k Marti máš tam krásné věci, jsi moc šikovná 🙂
@cicinky taky občas mívám den blbec 🙂
@limlim ještě vydrž, testy nejsou stoprocentní, neboj bublinky to zvládnou a budeš mít mimise 🙂
@marcule a @cicinky to jste šikovné s tím skládáním puzzle já na to nemám trpělivost 🙂

martiina_k
19. kvě 2014

@megara Díky za pochvalu 🙂

limlim
19. kvě 2014

@martiina_k Teda fakt prekrasny kousky🙂