Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

alarada
23. čer 2014

@megara
@jilu04
Tak jsem byla na té injekci. Břicho mám nafouklý jak merunu. Tak doufám že už to dostanu. 😀 😀 😀

jilu04
23. čer 2014

@megara To doufám, že mě tam příjemně zrelaxují, jen si neumím představit, jak to tak dlouho vydržím bez mých miláčků

jilu04
23. čer 2014

@alarada Uvidíš, že než se naděješ, budeš jako červená karkulka 😉

megara
23. čer 2014

Děvčata, tak asi nejsem normální, právě jsem měla k večeři topinky s česnekem a k tomu meruňky 🙂🙂

jilu04
23. čer 2014

@megara tak to jsi frajerka a není ti špatně 😀 😀 😀

megara
23. čer 2014

@jilu04 je to divný, ale není, a ještě bych si dala kyselý žužu, ale nechci být velký čuně 🙂🙂🙂🙂

martiina_k
23. čer 2014

Holky já už se tak těším, až se k vám přidám, ale teď je přede mnou spoustu věcí, které je potřeba zařídit, vyvrcholí to úžasnou dovolenou někde u moře a hned potom se na to vrhneme do třetice a tentokrát nám to vyjde a k vánocům budem dávat fotečku ultrazvuku.

megara
23. čer 2014

@martiina_k hezky si odpočiň, zregeneruj, zdovolenkuj a pak všechno vyjde jak si přeješ a budeš nám sem dávat fotky utz bobiska 🙂

jilu04
23. čer 2014

@megara Klidně si to dej, pokud na to máš chuť. Já jsem teda za celých 14 týdnů tohle nazažila i když už mi bylo konečně dobře. Jen hezky papej, ať mají bobísci z čeho brát.
@martiina_k Jen si to hezky všechno užij a krásně se někde ohřej, opal a odpočiň a pak už jen hurá pro prcka.

megara
23. čer 2014

@jilu04 já doufám, že to je bobiskama jinak sem čuník,a měla bych se za to stydět 🙂

martiina_k
23. čer 2014

Holky braly (nebo berete) před začátkem stimulace nějaké vitamíny?? Nebo stačí brát až ve chvíli začátku stimulace?? Nebo jak to řešíte?

alarada
23. čer 2014

@megara Kombinace je to zajímavá, ale když si to tělo a bobísci žádají. Já jsem teda nikdy ze začátku takovédle chutě neměla, ale to bylo přirozeně ☹

alarada
23. čer 2014

@martiina_k Já jsem teda žádné vitamíny nebrala, jenom jsem musela jíst stravu bohatou na bílkoviny a pít calcium. A hodně hodně vody

jilu04
23. čer 2014

@megara to víš že nejsi, jen si to tělo žádá
@martiina_k mě dr. Mokrá doporučila calibrum babyplan, tak až tam teď pojedeme, tak se s ní domluvím, kdy to mám začít papat

megara
23. čer 2014

@martiina_k já beru GS Mamavit, od té doby co jsem začala s antikoncepcí před stimulací,takže 2 měsíce před stimulací až do teď.

jilu04
23. čer 2014

Teda holky já vážně potřebuju do práce. Už asi týden nemůžu pořádně spát a už mi nepomáhá ani meduňkový čaj.

jilu04
24. čer 2014

Ahojky holčiny, není snad nic lepšího po ránu na probuzení, než si jít zaběhat, sice jsem utahaná jako blázen, ale je mi báječně. Je to jako kdybych od všech starostí a vzpomínek utekla.

megara
24. čer 2014

@jilu04 Ahoj, tak to věřím, že sis vyčistila krásně hlavu. Mě se stále honí hlavou aby to vyšlo a zůstala u me alespoň jedna bublinka, stále mě sem tam pobolívá podbřišek,tak doufám, věřím ,že to vyjde. 🙂

jilu04
24. čer 2014

@megara To teda, budu to muset praktikovat častěji, bylo to báječný, úplně jsem přestala myslet na všechno okolo. Uvidíš, že bude dobře, musíš tomu nechat volnej průběh, i když vím, jak moc je to těžký.

megara
24. čer 2014

@jilu04 to je skvělý že ti to běhání přineslo takovou pohodu do duše,a že si spokojená. Snad tohle čekání já i bublinky vydržíme,když to utíká tak pomalu 🙂

jilu04
24. čer 2014

@megara že ty sis dělala test?

martiina_k
24. čer 2014

@megara kolik dní máš ještě do testování?

evca.myskova
24. čer 2014

Dobrý den, jsem tady nova,jsem ve fazi přípravy na KET uzívam estrofem a chtela bych se zetat zda je normalní bolesti v podbřislu, tvrdost a casté běhaní na malou poradí mi nekdo dekuji 🤐

jilu04
24. čer 2014

@evca.myskova Ahojky Evco, to těžko říct, co to je, možná nachlazený močák, každopádně bych si zavolala do gennetu a nechala se zkontrolovat, ať už u nich nebo u tvého gynekologa.

evca.myskova
24. čer 2014

A nemohl by takhle pusobit ten estrofen? s curaním problemy nemam 😖

jilu04
24. čer 2014

@evca.myskova to já netuším, brala jsem ho taky po OPU a nic mi nebylo, ale těžko říct, radši bych jim zavolala

megara
24. čer 2014

@jilu04 máš pravdu zkoušela jsem testovat, a dle předpokladu při tak brzkém testování byl test bílý. Tak si příští testování nechám na víkend . Sem blbec takhle se stresovat zbytečně dopředu.

jilu04
24. čer 2014

@megara já jsem si to myslela, ale úplně tě chápu, člověk se chytá každé naděje, úplně si pamatuju, jak jsem si každý test prohlížela u okna a hledala tu druhou čárku. Neboj, určitě nakonec vše dobře dopadne.

megara
24. čer 2014

@jilu04 já doufám, fakt doufám a věřím, ale i tak mám strach,tak doufám že mě v tom bublinky nenechají 🙂

jilu04
24. čer 2014

@megara to víš, že nenechají, kolikátý den to je dneska od transferu?