Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

limlim
19. čer 2015

Ahoj holky tu je to jak u mrtvyho brouka... Jak se mate? Zase me nevyslo dalsi IUI sice sance je mala ale nevzam to dr. me sice dala dalsi varianty jak do toho tak uvidime po lete 😀

elysion
19. čer 2015

@limlim Ahoj přesně tak jak píšeš je tu nějak mrtvo 😒 Taky sem tu minule psala dotaz na bonifác jestli je těhulka a nějak jsme se odpovědi nedočkaly 😕 Docela mě to mrzí my osobně jsme už snažení po mimču vzdali a tak bych aspoň ráda věděla jak to tady komu dopadlo...Škoda,že vám IUI nevyšlo,ale jak píšeš mudr má nějaké další varianty tak se pak třeba zadaří 😉

hudala
19. čer 2015

@limlim já jsem stále ve fázi čekání a jelikož v červenci jedeme na dovolenou (na týden a to zhruba v polovině cyklu), tak nějaké pokusy se opět posouvají na dobu neurčitou ☹ asi jsme teď všechny v nějaké čekací fázi 🙂

hudala
22. čer 2015

Tak já po dnešku nevím co si o Gennetu myslet. Takhle rozčarovaná a naštvaná jsem dlouho nebyla. Měla jsem nějaké doplňující vyšetření na doporučení z HK (z imunologie). Šla jsem tam v klidu, ale odcházela jsem v šoku. Už před 1 IVF mi zjistili gen trombózy a to tedy už v roce 2011 a nikdo mi nic neřekl. Dr. Drbohlavová (má ordinaci místo pana primáře) se prohrabala v původních testech, zděsila se a hned mi vystavila kartičku pacienta s trombózou. Překvapilo jí, že mě nikdo nehlídal během prvního těhu (vysvětluje to taky těch pár "komplikací", např. když jsem při (během) odběru vajíček silně krvácela a pak mi bylo hrozně špatně). Gennet jsem vždycky bránila, ale teď už nevím... fakt nevím ☹

limlim
22. čer 2015

elypson@, hudala@, Jo snad se zadari a kdyz ne tak co se da delat uz me to nejak neba... Ted si asi vsichni dame pres leto oddych a na podzim zase dalsi pokusy hokusy... Uz tomu ani jinak rict nemuzu 😉 jinak dr.Mokra me min. tyden mile prekvapila chovanim jindy takovej prumer ale ted byla fakt lidska 😀

martiina_k
22. čer 2015

@limlim my máme teď pauzu, musíme na to našetřit 😠 ale každopádně tím přestěhováním půjdeme do jiného centra, do Liberce to je už moc z ruky... budeme hledat nějaké centrum v Praze. Nicméně tu s vámi zůstanu, je to tu takové "soukromější". No a další pokusy rozjedem asi až po vánocích...
Nějak mi uniklo, jak dopadla @cicinky ??

megara
1. črc 2015

Ahoj dámy, tak co je nového? Já byla teď v červnu na IUI, příští pondělí to budou 3 týdny a měla bych testovat, tak nevím jestli to spíš nenechám bez testování pouze s čekáním na MS, zda příjde či nikoliv, já tedy doufám, že ne. A co vy?

pikusa
2. srp 2015

@megara Ahoj občas se sem kouknu jak jsi na tom
Stále nic?

megara
2. srp 2015

@pikusa Ahoj, červnová IUI nevyšla takže jsme šli hned do další 🙂 dělala mi ji z Prahy zastupující MUDr. Rožníčková,která zaručovala novou MUDr. Takže čekám na výsledek 🙂 Ve středu to bude 14 dní a budu testovat 🙂 Rožníčková mi řekla že mám testovat po 14 dnech i když Mokrá říká testovat po 3 týdnech.

pikusa
3. srp 2015

@megara je tak moc moc držím palce.ať to vyjde tentokrát.
Dej vědět 😵

megara
3. srp 2015

@pikusa moc tomu nevěřím, protože chodím normálně do práce i na noční, ale hodně doufám 🙂

megara
5. srp 2015

Ahoj dámy, tak 14 dnech na testu nic není, jsem tak naštvaná, že jsem si nevzala ani utroš. Na stránce CARu v Praze Podolí jsem četla, že testují krev až 18 den po IUI tak to zkusim ještě jednou testnout a uvidim.

merope
6. srp 2015

martiina_k: Já chodím do Gennetu v Praze na Letné. Sice občas jsou věci, které nejsou 100%, ale co jsem si pročetla (či získala od holek přímo) pár recenzí na jiné kliniky, tak na Gennet asi nedám dopustit. A pokud jsi chodila do Liberce, tak třeba bys nemusela čekat, než tě vezmou (já asi 3 měsíce - měli dost narváno).

Jinak léto je naprd v jednom - stimulaci začala moje MUDr., pak jsem chodila k jiné, tu jsem aspoň už jednou v minulosti viděla, dělala mi i OPU, ale ET mi dělala zase jiná a byla jsem z toho tak vykulená, že jsem se pak už raději ani na nic moc neptala (zvláště poté, co tato se tvářila udiveně, že bych s Utrogestanem šla plavat a moje mi vyloženě "dovolila" jet ještě letos k moři jen že kdybych byla těhotná, tak někam, kde je dobrá zdravotní péče "kdyby něco" a nikdy před tím nic o tom, že by se nemělo do vody neříkala - jen že půl hodiny po zavedení žádný sex, aby se to nevyplavilo, takže jsem z toho jenom zmatená - chlapovi jsem už řekla, že moře v pohodě někdy koncem srpna a teď že zase teda nevím).

Ale zase mi léto vyloženě vyhovuje, že mám volněji a můžu se flákat - ač holt i doktoři jsou po dovolených.

megara
9. srp 2015

Ahoj dámy, takže já zase nic, ale můžu si za to sama, v pátek jsem táhla 30kg granulek pro psy do bytu, přes 2 patra, takže jsem to v sobotu za velké bolesti dostala 29 DC, místo 37. Takže jestli tam něco bylo zmastila jsem to. Ale neklesám na mysli a půjdu hned do další IUI, Ještě jsem Clostík podpořila homeopatikem folliculinum a měla jsem při IUI asi 4 folikuly, ale nepřiznala jsem se Dr. tak nevím jestli to udělat ještě jednou, třeba tak budu mít větší šanci 🙂 🙂 🙂 🙂 A co ?

pikusa
18. srp 2015

@megara nic si nevyčítej , to že něco tahaš nemá vliv , kdyby to tam bylo a bylo VŠE jak má, tak by se to drželo
Co bude dál ??

megara
18. srp 2015

@pikusa to samé mi říkala i doktorka, budu pokračovat s IUI do konce roku a po novém roce půjdeme do KETU

alarada
18. srp 2015

Ahoj holky tak se vám musím pochlubit. V červnu jsme absolvovali náš 3 KET a nic. Odjeli jsme na dovolenou a řekla jsem si že na to prdím žádná kondomy žádné stresování. Že si chci užít dovolenou a léto. Dát si pěkně koktejl, sluníčko. No a očekávané MS se nedostavila. A světe div se já jsem těhotná. Vše by bylo fajn kdyby nad náma nevyseka genetická vada. Takže jsem se dnes objednala do Gennetu na ult. Tak uvidíme jestli nám bylo konečně přáno 😖

pikusa
18. srp 2015

@megara tak moc držím palce

megara
18. srp 2015

@alarada gratuluju, držím pěsti tobě i prckovi 🙂

@pikusa děkuji 🙂

merope
18. srp 2015

@alarada držím pěstičky, jinak u mě to vypadá, že taky těhotná nejsem, tak rovnou chystáme, kam pojedeme na dovolenou

alarada
19. srp 2015

@merope Koukám že si taky pěkně užíváš. Já když jsem šla v červnu na KET tak jsme měli už zaplacenou dovolenou. DR jsem se ptala jak je to s ultrogestanem a že v poho. Zavíst chvíly počkat a pak se jít koupat. Hlavně ho nepolykat, jinak je strašně zle. No a nakonec to vyšlo úplně přirozeně bez žádných léků což je nám záhadou. A držím palce aby vše vyšlo

alarada
19. srp 2015

@megara Děkuju doufám že ta vrána co nad náma přeletěla byla dobrým znamením 😀

merope
20. srp 2015

@alarada Tak to mě zase jedna dr říkala, že dovolená není problém a druhá se tvářila, že s Utrogestanem snad ani plavat. Přišlo mi to jako blbost, ale nakonec se příležitost k plavání nenaskytla, nicméně když jsem byla po IUI, tak nikdo nic o plavání neříkal, takže jsem plavat klidně šla. DR říkala jen že 30 minut po zavedení počkat u sexu, tak jsem to brala nějak podobně u ostatních aktivit (koupání, plavání a podobně).

lendy1
25. zář 2015

Potřebovala bych nějaké informace od těch, co chodí teď do Gennetu.
Jak dlouho se čeká, než dojde k samotnému výkonu? Co všechno je nutné prodělat za vyšetření?

Máme za sebou genetiku, spermiogram, já jsem v červenci po laparoskopii a hysteroskopii v Podolí, hormonální profil mám od gynekoložky, tak co po nás ještě bude Gennet chtít a jak dlouho to asi bude trvat?

Jde mi o to, jestli se tam mám objednat už teď s tím, že budeme pak x měsíců čekat, nebo díky tomu, co už mám za sebou se čekací doba nějak zkrátí. Tlačí mě věk a hlavně případný návrat endiometriozy, takže času nemám nazbyt, ale raději bych otěhotněla přirozeně, protože jsem zcela o.k.

Měla jsem o prázdninách rozhovor s MuDr. Mokrou a lehce slibovala, že když se ozvu koncem roku, tak to čekaní už nebude tak hrozné jako letos na jaře. Co myslíte? Jak to tam teď funguje s těmi termíny?

loveejm
1. říj 2015

ahoj holky, je tu prosím někdo, kdo začal chodit do gennetu. dnes mi mudr dal létak na iscare v praze, aleže se mám rozhodnout sama, jaké centrum si vybrat. vůbec nevím co a jak chodí. s manželem nemáme našetřenou ani korunu a každej mě děsí, že se všecko platí. v tom iscaru chtějí zálohu, chtějí to i v liberci?a pak, jak dlouho se čeká než nás objednají?

cicinky
5. říj 2015

@martiina_k
@limlim
@78marcela
@megara
@martiina_k
@horakovaa
@makiska1
@01veverka
@jilu04

Ahoj srdíčka 🙂, tak trošku jsem byla mimo, ale né díky mě, nýbrž díky Gennetu...
V prosinci u mě došlo k velkému krvácení, které vedlo k záchrance a hospitalizaci v nemocnici, kde zjistili, že nějaké 2-3 měsíce po potratu, jsem skutečně potratila... v Gennetu mi pouze odebrali část dělohy.
Nechci nikoho děsit, toto se prostě může stát... ☹
A teď k tomu hlavnímu, do Gennetu jsem si chodila pro embrya, jak pro chleba do obchodu,a za pěkné prašulky, ale bohužel stále nic, když už jsme šli po šesté, tak už jsme věděli, že se to nepovede. Prostě takové to tušení... a nepovedlo ☹
A tak jsem využila kontaktu na doktora, který se zabývá nepolodností, je to jeho koníček, dokonce vyučuje na VŠ, a jezdí na různé stáže do zahraničí, hrozně fajnový človíček a oba jsme za něj vděční, co návštěva, tak odcházíme, jak z návštěvy u rodiny 🙂.
První návštěva, cca 2 hodiny, konečně jsme se dozvěděli, co že to se mnou v Gennetu dělali, a hlavně to, že kdyby jsme pokračovali dál, tak skončím na invalidním vozíčku. Moje "stahy" a nemožnost dýchat, byly výsledkem kombinace nevhodných léků ☹.
A pa přišli testy, nejprve děloha, ta přestala fungovat, nedorůstala mi sliznice, takže i kdyby mi zaváděli embrya, jak chtěli, nikdy bych neotěhotněla (16 den se zastavila a nedorostla).
Ovulace ztracena.
A teď ta další pecka: JÁ NEPOTŘEBUJI STIMULACI na nějaké vajíčka, moje vlastní, jsou naprosto skvělá, takže žádné hromady léků a injekcí 😀.
Momentálně je to tak, že beru léky na "návrat ovulace", je mi pečlivě každý měsíc sledováno dorůstání folikulů a hlavně děloha, a když vše dobře půjde, tak příští měsíc jdeme zkusit miminko 😝 🙂 😉

78marcela
5. říj 2015

@cicinky takze bude iui? Drzim pesti. A jinak tedy to je mazec.

cicinky
5. říj 2015

@78marcela ano, něco ve stylu IUI, odeberou mi moje vajíčka, pak PCIS s ocásky, nějaký ten vývoj a hurá do mě...
Mazec to byl, dlouho jsme to rozdýchávali, ani nebudu psát, kolik nás skutečně Gennet stál, ovšem krásné autí, by jsme si za to koupili 😀

Mamino, musím ti pogratulovat JE NÁDHERNÁ !!!!!! pusinka

78marcela
5. říj 2015

@cicinky dekuju, je to moje zlato, moc hodna, ted pricucla na prsu..nas to taky stalo dost, ale mame vysledek, tak nelituju ani jediné koruny. Nedam na Reprofit dopustit.

martiina_k
5. říj 2015

@cicinky tak to je mazec. A kde je ten doktor? Myslím v jakém městě? Klidně sem hoď jméno, však to není tajné ne? Budu ti moc držet palce, aby se vám zadařilo.
Já pořád zvažuju, kam dál... každopádně půjdeme do Prahy, tu máme aktuálně nejblíž, ale které centrum? Nevím.... dost jsem slyšela pozitivního na pražský gennet, ale když vidím, jak to jde od desíti k pěti v libereckém, tak se mi tomu ani nechce věřit ☹ takže jsem pořád na pochybách, které centrum vlastně máme vybrat na pokračování.