Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

meduna
1. zář 2009

Ahoj holky 😉 tak jsem z práce doma,venku vedro jak v pr...i 😝 Dvojče,dobrej nápad,jdi je do práce trošku vyzuřit 😀 a rovnou si tam v tom chládku nech schladit ty tvoje sexuální choutky 😀 jen je tam nech teď na pokoji v pokojíčku se zakousávat 😉 Janíku a ty nesmutni a počkej do soboty,přitul se na tvojí malou lásenku co byla dnes tak odvážná ve školce a smutek přejde 😉

nadis.h
1. zář 2009

Ahoj Medu, jak se bouchalo? 😉 Já jsem vytočená jak čip...Dneska vše co jsem potřebovala udělat a vyřešit srtálo za ho... 😝

meduna
1. zář 2009

Ahoj Nadi,jo dneska to šlo,kapánek chaos ale dalo se to 😉 Zítra musím k rýžojedkám,ulomil se mi v práci nehet ,ale tak debilně,že kdyby mi dnes na něj sáhla,tak jí zabiju 😎 Celej malíček mám bolavej 😝

meduna
1. zář 2009

tak nezoufej a vyřeší se to zítra 😉

nadis.h
1. zář 2009

Holky memohla bych Vám prosím poslat jeden email zda Vám půjde otevřít? Já už si dnes příjdu jako blbec. Včera jsem psala email do pojištovny zda je schválení žádost...Přišel mi email prázdný jen s nějakým souborem,který jsem nikdx neviděla a nejde mi otevřít a ani na netu není progra pro něj...Tak jsem jim psala,že mi přišel prázdný email a dnes to přišlo znova a stejné...

medu to si neumim představit tu bolest. Já si je sundavala sama jednou po skoro 2 měsících bez doplnění a bolelo to jako prase jak držely... 😕

nadis.h
1. zář 2009

Neee tohle už je konečná dnes.... 😀 😀 Rozchodila jsem ten email a je tam odpověď, že tuhle informaci nemůžou sdělit ani emailem ani telefonicky a že si můžu zažádat o tu informaci u obvodáka či ošetřujícího lékaře... 😀 To zas dostala k rukám nějaká paní chytrá... 🙄

nadis.h
1. zář 2009

Tak pardon pan Chytrej revizní lékař.. 😝 😀

nadis.h
1. zář 2009

Jdu do lekarny pro léky na bolest řepy...At se trochu vyluftím z těch super infošek dnešních... 😀

meduna
1. zář 2009

to jsou teda infošky 😝 😝 tak nemůžou ti to sdělit,a proč jako,chceš snad vědět postup na výrobu výbušnin?

nadis.h
1. zář 2009

Medu ale houby, že nemůžou...Při 1 žádosti mi to vesele bez keců řekli jak v Praze na hlavní centrále tak i tady v Liberci...To jen jsem narazila na pana Důležitýýho...

meduna
1. zář 2009

nooo,tak to se pan Důležitý alespoň mohl projevit 😖 asi je doma pod pantoflem jantar

nadis.h
1. zář 2009

Pitomec no...Věřim tomu, že když zítra zvednu telefon a zavolám tam, že to budu vědět na 100 péro... 😝 Kašlu na to...Mají na to čas ještě tento týden. V úterý to tam musí být. Jestli ne..Zajdu se na pana Chytrého doktora podívat osobně co má za práci,že za 14 dní není schopný podepsat jeden debiní papír na kterém není nic ke zkoumání zda zrovna JA musímmít umělko nebo ne. 🙄

Děvčata jsem silně znechucena dnes z našich některých českých spoluobčanů... 😖

janik8774
1. zář 2009

Ty si ale dneska měla den.Takový uspěšný.

nadis.h
1. zář 2009

Jani no chápeš?? 😨 Takový den jsem neměla snad ještě nikdy. Oravdu do puntíku vše negativní dnes... 🙄

janik8774
1. zář 2009

I takový den se stává.

janik8774
2. zář 2009

Ahojky,
odvedla jsem to svoje miminko do školky.Opět vůbec nebrečel a docela se i snad těšil.
Ted mě čeká hodina angličtiny.Jsem po prázdninách dutá jak bambus. 😀

Nada - tak si už rozdýchala včerejšek?

dvojcata2
2. zář 2009

ahoj holčičky.Dnes mně začínají bolet záda prsa mně bolí a zvětšily se o číslo ,příznaky jak na mrchu.A co vy kdepak jste všichni?? 🙂

nadis.h
2. zář 2009

DObré ránko,

Janiku no doufám, že dnes už se to opakovat nebude. 😝 😀

Dvojko dej pokoj s příznakama na mrchu! 😵 Ty už nehro u Tebe.

janik8774
2. zář 2009

Jani Dvojče - tak ty příznaky na mršku jsou dobré znamení.Jinak zvětšování prsou je možná díky utrogestanu.
Člověk u těch prášků neví na čem je.To je to nejhorší.
Já se objednám na pondělí na krev abych mohla co nejdříve vysadit prášky a dostala to.Už se s tím smiřuji.
Včera mě manžel "sepsnul" za ty řeči o neuspěchu.Bylo vidět že by ho to docela mrzelo.A řekl mi,že mám počkat ono se to ještě vyřeší jako ta školka.Nejdříve jsem nemohla sehnat místo ve školce a pak mi nabízely dvě školky místo. 😀
Anglinu jsem naštěstí docela vzládla,ale šlo to ztuha.

janik8774
2. zář 2009

Janina Dvojče schání info na SPOLUBOJOVNICÍCH. 😀
Taky by si chtěla vědět co se v tobě děje?
Tak jsem objednana.V pondělí 7.9. uslyším svůj ortel. ☹

nadis.h
2. zář 2009

Já na to taky teď koukám jak tam somruje co jí je... 😀 Jdeš na krev Jani jo? 7 je šťastné číslo. 😉

Holky já ted z nčeho nic hodila šavlu. 😖 Asi se připravuju na ranní nevolnosti už takhle předem... 😀

janik8774
2. zář 2009

Minule jsem na krvi byla 8. a to je moje štastné číslo a nic.

Tím somrováním si musí každý projít.Alespon se nenudí a nedělá na stavbě.Nebudeš jiná. 😀
Při ranních nevolnostech se ti na prázdo otáčí žaludek,protože je to před snídaní.Musíš něco rychle strčit do pupku aby ti nebylo zle.Ale objímání z.mísy taky znám - rohlík s máslem a kakao to Vojtíšek neměl rád ani v 6měsíci.

nadis.h
2. zář 2009

No já právě ještě nic nejedla. Fuj. Na to že nezvracim ani po alkoholu.. 🙄

Já si infošky somruju už ted do zásoby,abych nebyla pak moc vykulená. 😀

janik8774
2. zář 2009

To budeš vykulená i tak.

dvojcata2
2. zář 2009

no musela jsem jít ke konkurenci když vy jste někde lítali 😀 😀 😀 a na stavbě jsem stejně mám jí totiž v bytě už dáváme sádroš.

nadis.h
2. zář 2009

Jani Ty si nedáš pokoj viď s tím makáním... 😝 Já se budu bát i uprdnout si... 😀

dvojcata2
2. zář 2009

já si zase říkám jestli se má a chce udržet u mně tak i bez lenošení.Ale hlavně já to nevydržím nic nedělat.Mně třeba zavřít do nemocnice kvůli udržování tak jim tam umřu.Ted jedu do města musím něco vyřídit a jdu pozlobit holky. 🙂

nadis.h
2. zář 2009

Já taky nevydržím ležet. Jen teda po laparce to jsem byla šťastná za polohu ležmo. 😒 To jsem se nemohla vůbec hýbat a ještě skoro 14 dní po jsem musela vždy poprosit a nadiktovat Karlovi věci co potřebuji vyndat na linku jako talíře a hrnce a tak protože dolů ani nahoru jsem se nemohla natáhnout. 😝 😀

janik8774
2. zář 2009

Po obědě jsem si byla vyzvednout Vojtu ze školky a měla jsem rozhovor s p.ředitelkou.Strašně chválila Vojtu jak je samostatný a jak se umí sám najíst.Je ve školce nejmladší.
Přišla jsem domů a padla jsem do postele.Nějak jsem nebyla schopná nic.Co bych dala za to abych mohla zase lenošit.Já lenoším od té doby co jsem se snad narodila.
Vojtu jsem vyležela v posteli.Celý den jsem jenom lenošila,papala a koukala na Tv.Manžel má ze mě legraci,že moje specialita je spát u TV.
Musím jít s prťavcem ven.To je za trest.Opět kačenky na Jezírku pod ZOO.

nadis.h
2. zář 2009

Tak však je Vojtík šikovný po mamince. 😵

Mě ležet vůůbec nebaví. Taky bych umřela, kdyby mě zavřeli ve špitále. 😲 Tak doufám, že to nebude potřeba.