Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
8. říj 2009

Ahoj Péťo, to jdeš teda brzy na utz. Kolikátý den máš jít? Já jdu až 8 DC na utz při stimulce.

Já bych teda doma chtěla být i nechtěla jako těhu. To záleží na hodně okolnostech jak by mě bylo. Práci mám pohodovou,že většinu dělám z domova takže nad tímhle já moc nepřemýšlela.

petra49
8. říj 2009

ahoj nadis, mám jít 6. den na ultrazvuk, ale asi to zas neklapne a budu se muset přeobjednat. Připadám si jak největší blbec. V úterý jsem špinila, tak si říkám, že už to přijde, včera už jsem si vzala tampon a dneska zase skoro nic. Já už se z toho asi fakt zbláznim. Takže dneska asi žádný píchání nebude nebo nevim, co mám dělat. pa

janik8774
8. říj 2009

Ahojky.
jestli sledujete net tak v balíčku opatření je snížit nemocenskou a ppm.Potom se už moc nevyplatí být doma.
Já bych klidně šla do práce,ale musela bych vzládat vstávání což mi při Vojtovi dělalo problem.Ach ty ranní nevolnosti.

nadis.h
8. říj 2009

Péťo to se nemusíš objednávat na tyhle ultrazvuky dopředu.Stačí těch 4-5 dní předem kdy už víš s jistotou,že jsi to fakt dostala a je to skutečně mrcha. To je normální tohle.My se vždycky tady s holkama nervujeme když potřebujeme mrchu aby přišla tak jako naschvál nejde.. 😠

petra49
8. říj 2009

No mě řekli, že si mam zavolat 1. den MS. Dneska mi udělali internu, ale zas mi u obvoďáka neodebrali fibrinogen, tak zítra musim zas na odběr. Jinak už jsem si dneska řekla, že to nebudu tak řešit, jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží. Jinak dneska jsem měla hezkej den, byla jsem u segry a jejich dětí. S neteří už je sranda(2,5roku), vidí jak máma kojí Lukáška a má takovou panenku. Tý když přiloží prst k puse, tak řekne: "mami, já mam hlad" a neteř na to "tady prso" a dělá, že ji kojí. Už vůbec má samý vejšplechty. Chodila jsem s ní do lokotky každý pondělí cvičit, teď měla ruku v sádře, ale už je v poho, tak bych chtěla už zase v pondělí jít. Zpátky musíme jet busem-strašně ráda sním jezdí. Nadis a u tebe něco novýho? Jsi z Liberce?pa

petra49
11. říj 2009

Čau holky, jste tu ještě někdo. Jakej jste měly víkend?pa

nadis.h
12. říj 2009

Tak fajn. Jdu psát znova. Smazalao se mi to původní před odesláním. 🙄

Byla jsem o víkendu u sebe doma. Měla jsem nějak už splín ze všeho tak jsem se s bráchou v pátek pěkně opila. Po více jak 2 letech. Ani nevím jak jsem se dostala po schodech do pokoje.. 😀 Ale byla to potřeba. 😅

Ale pěkně mi to vyšlo jelikož jsem to včera dostala místo zítřka tudíž už stimuluju. Jupíí. 😉 Doufám, že to klapne už. 😎

Péto já jsem do Liberce přistěhovaná z Prahy.

Hezký den holky. 🙂

petra49
12. říj 2009

Nadis, tak to je super a kdy půjdeš na ultrazvuk. Držim všechny palečky. Já pořád bez menses, pořád tajně doufám, jestli by to nemohlo být těhu, ale pochybuju. Jen doufám, že to nebude cysta. Budu čekat jěště týden a pak zavolám do gennetu. pa a piš

nadis.h
12. říj 2009

Péto na utz jsem se zrovna objednávala. Jdu v pondělí v 9 hod. A Ty?
Jo aha já odepsala aniž bych to dočetla ještě do konce. 😅 To je divný s tou mrchou. A míváš jí normálně? Jako že pravidelně? To je z těch nervů,že na ní čekáš tak se opozdí. To tady známe všechny. 😀

petra49
12. říj 2009

Nadis, takhle jsem to ještě nikdy neměla. Buď jsem špinila a nato začla menstruovat a nebo se to opozdilo, ale že bych špinila 3 dny a pak nic-to se mi ještě nestalo. Tak uvidíme. Pak musíš napsat, jsem zvědavá, jak ti to dopadne. Držim palce.

dvojcata2
12. říj 2009

Nazdar kočky tak jsem se přišla na vás po dlouhé době mrknout.Jsem doma makám aspon jsi dodělám byteček jestli jse půjde na druhý pokus.V práci jsem uvolnila místo své kolegyni tak jsem jako sociálek doma.Ale já jse nebojím pokud jse mi ani ted nepovede tak si práci vždycky najdu.A co vy Nadi tak kdy jdeš už pícháš nějak jse mi to nechce dočítat,nějak jsem stratila ten elán a chut jako před prvním pokusem. ☹

nadis.h
12. říj 2009

Péto no to je právě psychicky kvůli té stimulce. Páč pořád mrchu vyhlížíš zda už jo či ne a proto se zatoulá mrcha jedna hnusácká. 😀 Ještě mě napadlo u Tebe...Není možný jestli jsi špinila 3 dny,že by to byla mrcha, ale nějaká taková slabá?

Dvojce Jani ahojky, ráda Tě vidím! 😉 S tou prací je to na prdku! Vím jaký to je. A kdy se chystáte na druhý pokus? Ted někdy? Já už dnes píchla první včelku a jdu na utz v pondělí tak uvidím.

petra49
12. říj 2009

Nadis nevim, menstruuju po utrogestanu a vždy jsem měla normální menses. taky mě celej den bolí podbřišek víc vpravo, tak fakt nevim a nechám se překvapit.pa

nadis.h
13. říj 2009

Péti jsou to nervy co. Snad dorazí brzy mrcha mrchovatá. 😝

jindriska
13. říj 2009

ahojky holky, Nadi moc držím palečky ať je vše v pohodě a brzy nám hlásíš //, já bych měla začít zhruba za týden, jen ještě ve čtvrtek musím na vyříznutí pihy, která se mi udělala nad vyříznutým mateřským znamínkem. Nechci to odkládat a navíc při stimulce nechci dostávat utišující léky.

nadis.h
13. říj 2009

Ahoj Jindří, tak držím také moc palečky at to tady konečně prolomíme. Páč v našem obsazení co tu jsme kazíme statistiku úspěšnosti a vypadá to,že to v Gennetu neumí.

Jdu v pondělí na utz k té mudr Johannové. Ještě jsem u ní nebyla ani nevím jak vypadá tak jsem zvědavá.

petra49
13. říj 2009

Nadis, když stimuluješ, je všechno v pohodě nebo ti je třeba zle nebo nějaký jiný příznaky? 😵

nadis.h
13. říj 2009

Péťo mě konkrétně teda je špatně ze Synarelu.Je to sprej do nosu. Motá se mi strašně hlava po něm a je mi na zvracení... A někoho můžou bolet vaječníky tím jak jsou tam naskládané ti folíci. Jinak dobrý zatím.

nadis.h
13. říj 2009

Jo a tloustneš jak prasnice po těch hormonech.. 😝 😀

petra49
13. říj 2009

tak to už se moc těšim 😵

jindriska
13. říj 2009

no musíme tu smůlu prolomit 😀 , jo ta Johanová je v poho, ale já z ní mám pocit jako že si moc nevěří, navíc mi nikdy neřekla pořádně co a jak 😒

nadis.h
13. říj 2009

Jindři já si myslím,že bude fajn a šikovná akorát,že asi není moc "zajetá"...Řekla bych, že když se k ní dostane pacient tak ten,který ty doktory nezná a je mu jedno ke komu ho objednají... jinak většina starých pák se objednává k prim či Petrovi.

Já se jen modlím,aby mi aktivně zas nestopla OPU,když nebudu u prim s kterou máme vše rozjednané.. 😒

jindriska
13. říj 2009

no tak uvidíš, stejně ten UTZ je kontrolní, já jsem to měla asi na dvakrát, nějak se jim nechtělo růst, navíc můžeš prim zavolat když se ti nebude něco zdát, ale pevně věřím, že bude vše v pořádku 😉

nadis.h
13. říj 2009

Jindři no mám strach no. Já si taky myslím že půjdu min 2x na utz. DOUFAM. Ted v pondělí a pak bych to viděla asi na středu a m o ž n á když bude při mě stát otec svatý že příští pátek OPU a nebo v pondělí.

nadis.h
13. říj 2009

Jindři četla jsem na žirafkách o předoperačním. Dej si bacha at stihneš dát moč ještě když nebudeš mít mrchu a nebo po ní. Naše laborka liberecká by to nevzala.Řekli mi to v Gennetu.

jindriska
13. říj 2009

Nadi uvidíš, že to bude všechno v pořádku, nemůžeme mít pořád smůlu. No mrcha má dorazit někdy v úterý a na krev jdu už tento pátek, tak to bude v poho. Právě proto chci ještě stihnout vyříznutí pihy, abych měla vše při stimulce bez problémů a mohla jen odpočívat. Ještě chceme doma stihnout předstěnu v přední ložnici, uklidit a dát vše do kupy, abych pak už jen relaxovala 😉

nadis.h
13. říj 2009

Jindři já jsem teď v takovém stavu klidu.Neřeším co je,neřeším co a jak bude a prostě to nechávám plynnout jak to jde.Tak doufám,že budu mile překvapena. 😉

Budeš si brát neschopenku na stimulku?

jindriska
13. říj 2009

tak nějak to chci i já, snažíme se neprofláknout, že jdeme do dalšího pokusu. Výhodou je, že jsem byla nemocná, tak pak všem můžu říct, že se mi to vrátilo 😀

S neschopenkou ještě uvidím, podle toho jak mi bude, ale při 1IVF mi ke konci bylo ouvej. Vaječníky boleli jako blázen a já celý den sedím a mačkám si břuch. Tak zřejmě ke konci o neschopenku poprosím. No a taky uvidím jak se bude tváři šéf když budu jezdit na UTZ. Možná si ji nechám dát hned.

nadis.h
13. říj 2009

To bude asi lepší pro Tebe ta neschopenka jestli to takhle "musíte" tajit v práci. To bylo moje velké dilema předtím,když jsem hledala novou práci. Teď to mám v pohodě,že z práce to mám chůzí do 5i minut,tak řeknu,že jdu do krámu nebo někam a domastim do G. Ale teď nemáme moc lidí tak jsem jen doma a do práce nechodím.

jindriska
13. říj 2009

No šéf to ví, že půjdeme, ale nechci to dál říkat. Minulé zklamání bolelo strašně moc a další neúspěch už nechci řešit se všemi lidmi, které máme kolem sebe, ale kdyžtak sami. Navíc, když to klapne, budou krásné vánoce 🙂