Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
14. čer 2009

Eli já nemám vejcovody. 😀 Ale to by bylo,kdyby jo. Dostala bych se do muzea třeba.. 😀

Beruš hlavně musíš dodržet úplně přesně čas. MAX rozdíl do půl hodiny. Beruš tenhle obchod mám už dlouho uložený. Chci pacičkovou tuniku..Ale až tak po 12 týdnu. Dřív ne. 12 týdnů bude krize zda bude vše ok.

Holky už jdu fakt toho svého brouka vzbudit.

eloana
14. čer 2009

jee nadis promin🙂) to jsem nevedela.....

bbberusak
14. čer 2009

to je hrozný...ta dnešní doba, tolik problému s otěhu...a ty máš už dítko s ním?můj mnž má dítě, 5 let a má špatný spermio teď...a říkala mi Bydžina, že tam mají chlapa, který má 2 letou holčičku, je 100% jeho a dneksa nemá ani jednu živou spermijku... a mnž můj teď taky bral antibiotika..tak to jsi mě docela vyděsila...

To bys Nadis byla jako panenka Marie🙂

já chci to pacičkový tričko🙂 fakt až po 12 týdnu? tak myslíš, že bych taky měla vydržet? teď jsem tady měla holčinu na nehty, je ve 4 týdnu, už to vědí úplně všichni a už se bude snad i kupovat kočárek....to je ale fakt brzy i na mě🙂

eloana
14. čer 2009

😀 bberusak 😀 to jsme asi my🙂)) pred rokem byli male 2 kdyz jsme tam zacali chodit.... kdyz jsme pani primarce rikala, ze treba... tak mi rikala kdyz ona je manzelovi hrozne podobna 🙂)))

bbberusak
14. čer 2009

ježiš, tak to jsem asi něco teď vykecala......☹ale ona to jen zmínila při pohledu na mnž spermio, že prý má 12 mil a i kdyby měl 3 ks, že se s tím dá pracovat....ale to je teda náhoda jako blázen🙂

eloana
14. čer 2009

ne v pohode s manzelem jsme se u toho zasmali ,ze jsme za vzor,ale je to tak no... nevime co se stalo. ale v lete mel manzel azoo a listopadu mel 1milion ...takze evidentne se neco stalo

bbberusak
14. čer 2009

to jste tam asi zrovna byli v ten čas co my🙂 když si na vás vzpomněla...já jsem jí totiž ptala, jak je možný, že mnž má dítě a teď tohle...tak mi to právě říkala.....🙂 ten můj teda z toho byl chvilku špatnej, ale chlapi to asi snášej líp a je to úplně v pohodě....i když co se mu honí hlavou to fakt nevím...
ale počkej, ty jsi říkala, že chceš zkusit iui,ne? jako s darovanejma? a holčičku máte z ivf? nebo normoš?

eloana
14. čer 2009

malou mame uplne normalne🙂) po pul roce snazeni -ale vis co bylo to jeste na vejsce,takze to bylo chteni nechteni ,ale ted jsem vdecna ze ji mame🙂 jsem ted po treti IUI zkusim jeste jedno a pak kdyztak IVF

bbberusak
14. čer 2009

tak to ti přeju hodně moc štěstíčka...ať se podaří radši už iui,viď?
kdy jdeš?

eloana
14. čer 2009

ni ja jsme po 3 iui cekam na vysledek a pak kdyztak 4 nekdy zacatkem cervence... byla bych radeji nechce se mi prilis do ivf i kvuli penezum ja po vejsce jeste nepracovala a manzel ot tahne jen sam... a beruska s 12 miliony bys take mohla zkusit IUI ne?vim ,ze ot delaji od 10 mil nebo mate jeste jiny problem?

bbberusak
14. čer 2009

ahá..takže možná těhulka už, 🙂 držím palce...🙂
ty prachy jsou hrozný, to jo..taky bych raději, kdyby to šlo samo🙂
my máme všechno dohromady, máme jich málo, jsou málo pohyblivý a hodně zdeformovaný...takže Bydžina iui hned zavrhla....

eloana
14. čer 2009

aha no ja jsme mysleal ze s darcem nemusela jit do icsi ,ale doporucuji to ,takze kdyz uz tak uz pujdeme pul na pul neb manzel nejake spermie mel, takze to zkusime ,ale pro jistotu pulku darce kdyby byly spermie spatne

bbberusak
14. čer 2009

takže nebudete pak vědět jaká se případně ujme? jestli dárcovská nebo mnž.....ale co, to neva..hlavně, že se to povede... my do icsi asi taky půjdeme i když bude spermio lepší...je to jistější...prý mají 80% úspěšnost...ale slyšela jsem, že děti, který jsou počatý icsi jsou pak neplodný nebo s tím maj problémy.. i když v době, kdy bude mít moje dítě chtít svoje dítě už asi budou neplodní všichni...jak se to rozmáhá a je toho čím dál tím víc...

eloana
14. čer 2009

no prave na jednu stranu proto jdu vice mene do dasrce neb to muze byt stejen dedicne ,ale jak rikas az nase deti budou mit deti bude umele oplodneni uplne normalni -je to hrozny ,ale zhorsuje se ot neuveritelne tady vidis co lidi potrebuje nejak pomoc. a vice mene je nyni problem u muzu

bbberusak
14. čer 2009

jj, to je fakt...u nás to taky vypadá na problém ve spermiogramu...i když nevím jestli mám třeba průchodné vejcovody....je toho fakt hrozně moc a bude hůř si myslím...ještěže ta věda jde tak rychle dopředu....to by tady za čas žili jen cikáni....ty se množej jako myši...

eloana
14. čer 2009

😀 ale je to fakt a kdy ty zacinas? zadost mate schhvalenou? my meli jit v lednu na ivf ale pak jsme museli zadost ztornovat neb nebyl matros

bbberusak
14. čer 2009

mám si zavolat v úterý do pojišťovny, jestli bylo schváleno, ale prý nemám mít strach, že tam neměli nikoho komu by to neschválili...mrchu bych měla dostat poslední víkend v červnu, čili na začátku července bych mohla začít píchat a v půlce července bych mohla už snad těhotnět🙂 jo a jdeme ještě tuhle středu na genetiku....kvůli tomu spermiogramu...taky jste byli na genetice?

nadis.h
14. čer 2009

Už jsem tu a jsme po véče.. ZAs jsem dostala zhoukáno, že ho nechávám tak dlouho spát. Beruš s tričem a všim c se těhu týče počkám určitě do 12 týdne. Kdybych to měla pak na ořích kdyby se nedej bože něco stalo tak nechci, aby mi to něco připomínalo. A věci začnu kupovat až tak v 5 - 6 měsíci..Dřív ne.

Jej to už jdete ted na tu genetiku ju? Tak to uteklo.

bbberusak
14. čer 2009

no jo, už teď....to to letí🙂
vsaď se, že budeš nakupovat dřív...budeš tak šťastná, že ti to prostě nedá🙂 já taky asi počkám...tak ty tři měsíce...
jdu hodit sprchu, přijdu hnedle..

eloana
14. čer 2009

holky ja taky radej inakupobvala az kolem 5 mesice. urcite drive jak ve 12 to nema smysl....neb kdyby nahodou prijde mi ,ze je to jeste horsi.berus se smlouvou nebude problem mate ho opravneny

nadis.h
14. čer 2009

Já vím, že nic kupovat nebudu. Jsem stejná jako moje mamka. Ta začala až v 7 měsíci. V tomhle jsme "pověrčivé"

bbberusak
14. čer 2009

mě tak strašně bolej bradavky to je neuvěřitelný...nemůžu si na ně asi sáhnout...
to doufám, že na to máme nárok, ale my pořád řešíme nějaký problémy, takže bych se ani moc nedivila, kdyby byl nějaký problém i s pojišťovnou...

nadis.h
14. čer 2009

Berus tam problém být nemůže. Řekla bych jen třeba samoplátci nebo OSVČ že tam mají dluh..jinak nevidím důvod.

bbberusak
14. čer 2009

já jsme taky pověrčivá, ale jen co se týká kočárku a takových těch zásadních věcí...ale oblečení...stejně něco na mimčo dostanu v práci od holek co to vědí, co podstupuju....nebo to se nepočítá? jestli jo, tak já si to od nich radši nevezmu...

nadis.h
14. čer 2009

ELi a kdy máš zas jít do G??

nadis.h
14. čer 2009

Tak tohle snad ne takové dárečky. Ale abych nakupovala ve velkym to ne.

bbberusak
14. čer 2009

Eli snad teď čeká jestli se zadaří třetí iui, co jsem pochopila...

nadis.h
14. čer 2009

Já bych taky chtěla, abych měla ještě aspon malinkou šanci, že bych to mohla zkoušet podomácku.. 😀

Jsem se ptala Karla jeszli neexistuje třeba plastika umělých vejcovodů... 😀

bbberusak
14. čer 2009

no jo, v tomhle to my máme "lepší", bo stále existuje naděje, že počneme normoš🙂 i když já to už asi nestihnu.-)
co říkal, existuje 😀 😀

nadis.h
14. čer 2009

Prej neví... 😀 Ale zas na druhou stranu je to v něčem výhodný že ty trubky svoje nemám. 😀