Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
17. led 2014

@cicinky Uvidíš, že ta jedna už se jen tak nevzdá, ale teď už ji máš u sebe, viď?

jilu04
17. led 2014

Ahojky všem, co tady nového za dva dny?

cicinky
17. led 2014

@jilu04
Ahoj, ano, už je se mnou v peřince 🙂
Chtěla jsem ti psát, pač mám sem tam takové maličkaté zaboleníčko, a stále jsem jak melounek.. taky jsi to tak měla?

cicinky
17. led 2014

@megara
VELKÁ GRATULACE, 5 bojovníčků, to je fantazie 🙂
Než půjdeš, tak písni, ať ti můžu držet peštičky ;)

jilu04
17. led 2014

@cicinky Ahojky, tak to budu držet moc pěstičky, aby to už tak zůstalo a zůstal tam. Já jsem byla nafouklá pořád a pobolíval mě podbřišek taky občas, ale u mě to bohužel nevyšlo.

cicinky
17. led 2014

@jilu04
Počítám i s tím, že to nevyjde, ale chci si to teď užít a mít radost z toho, že tam je 🙂
Bylo to tak úžasné, zážitek na celý život a i kdyby to nevyšlo, tak to bylo prostě nepopsatelné 🙂
Když jsem viděla, jak bublinku pan doktor zavedl, cítila jsem teploučko 🙂, a v hlavě mi to přeskočilo a říkala jsem si, že tohle je fakt zázrak 🙂
Sestřička říkala, že někoho tak pozitivního snad ještě neměli :D
Chápu že se děvčata bojí, ale strach jim dobře nedělá, já se těšila, co to jen šlo ;)

jilu04
17. led 2014

@cicinky Toí mi povídej, já myslím, že nás dva to dokonce ještě víc zblížilo, bylo naprosto nádherné, když jsem bylo po OPU a on tam byl se mnou na pokojíčku vedle mojí postele a hlídal mě, podával mi pití, otíral mi rty, když jsem se ještě nemohla napít a prostě všechno. Nebo když jsem si ještě píchala ty injekce, jak mi každý večer dodával odvahu a potom mi na ten vpich dával pusinky, aby to moc nebolelo a vlastně celé to bylo krásné.
Já když tam na sále viděla ty dvě bublinky, tak jsem říkala, že je naprostý zázrak, že z něčeho tak maličkatého vyroste pak hotový človíček a taky mi říkala i s panem Dr., že je na mě vidět, že jsem hodně pozitivní a že tím i dělám pozitivní prostředí pro ty dva.

cicinky
17. led 2014

@jilu04
Ono se dr. lehce řekne "nemyslete na to", ale copak to jde?
Kolem mě jsou holčiny s dětmi, takže jsem v tom kolotoči každý den...

Včera večer když jsme šli spát, tak mi miláček říkal, že si musím lehnout pořádně, aby měla bublinka pohodlí a aby jí nic netlačilo 😀
Málem mě to zabilo smíchy 😀

bonifac
17. led 2014

Tak co nového děvčátka?🙂

@jilu04 kdepak litas?:D pracujes jako das?

@cicinky já sem tady dávala nějaký návod a meditaci pro regule aby se mimiskovi dobre vedlo 🙂 tak mu vyřiď ze mu držíme palecky.

jilu04
17. led 2014

@cicinky To mi povídej, ale ono to nakonec všechno dobře dopadne, já tomu věřím, pro nás všechny
To je od něho milý 🙂

jilu04
17. led 2014

@bonifac Ale nějak jsem toho měla až nad hlavu, mamka je po operaci štítné žlázy, mě teče z nosu jako z kohoutku a dva dny v práci, byl to luxusní kolotoč

cicinky
17. led 2014

@jilu04 - někteří chlapi to prožívají více jak ženy :D
@bonifac - najdu návod 🙂

jilu04
17. led 2014

@cicinky to jo ale aspoň je s nima sranda 😀

cicinky
17. led 2014

@jilu04
U nás určitě :D
Nějak mi bublinkuje kolem pupíku... 😠

bonifac
17. led 2014

@cicinky bublinka skáče? :D

Holky já se těšákuju 😕 😀 v papírech mám napsáno cca 17kousků... ještě dva dni do roboty a pak vajucha ven :D

cicinky
17. led 2014

@bonifac - to spíš se vě mě všechny prášky a jiné další hýbou :D a nebo se bublinka ubytovává 😀

17 folikulů? téda to je závidění hodný počet ;)

bonifac
17. led 2014

@cicinky snažím se :D

cicinky
17. led 2014

@bonifac
Je vidět, že tvá snaha dosáhla úspěchu ;)
Pak už se jen modlit aby po OPU co nejvíce přežilo 🙂 a máš půl cesty za sebou 🙂

bonifac
17. led 2014

@cicinky já jim jinou šanci nedávám, prostě přežijou a hotovo :D pak se hezky budou vyvíjet a šup do bříška.. 🙂

cicinky
17. led 2014

@bonifac
Krásný přístup 🙂 , tak to má být 🙂

bonifac
17. led 2014

@cicinky ted se snažím přežít zase já :D v práci opět od 9:00 a v sedm mě čeká rozhovor s arogantním blbcem co si myslí že se kvůli němu každej postaví na hlavu...
včera sem šla spát takovou bolestí hlavy že sem si jí chtěůa uříznout tak dneska to dnas zvládnu líp :D

cicinky
17. led 2014

@bonifac
Jééé, ale to není moc dobré, strestovat se ... ☹
Měla by jsi si dát oddych, já jsem to tak udělala a druhý den si užívám dovču ;)

bonifac
17. led 2014

@cicinky neboj já jdu jeste ted o víkendu a odpoldne, to tady sice strávím asi hodku, dvě s naším fesikem který mě bude pérovat ale pak budu sama samička do večera, pošlu mejly, založím papíry a od pondělka budu mít válečku 🙂 vzala sem si dovolenou abych se mohla tešit na mimísky a jet pro ně kdykoli a neřešit volno v práci 🙂

cicinky
17. led 2014

@bonifac
Téda, slušně to máš zařízené 🙂
Jen tak dál, ať je peřinka pro miminka připravená ;)
Na jednu stranu ti to ale nezávidím, ten plný močový měchýř a ta půl hodina čekání po zavedení, než budeš moci jít na WC, to je masakr! 😖
Já jsem pak šla v předklonu a s hroznou křečí, ale ta úúúúleva 😝

bonifac
17. led 2014

@cicinky já už sem dneska měla trénink :D asi hodinu sem to tady držela až mi kolegine vzala zákaznici a dodelal objendávku za mě :D tak já letěla jako blázen a pak sem čůrala asi dve minuty v kuse :D

ted už se mi chce zase ale sem líná zavírat roletu a jít přes celek kaufland ... asi spojim přijemne s uzitecným a nakoupím cestou v pekárně 🙂

cicinky
17. led 2014

@bonifac
Velký obdiv před tebou, já jsem schopná lidi i vyhodit, z mého postu si to můžu dovolit, u mě se musí chovat, jinak mají smůlu.
Ale nejhorší je, když mě v půli rozhovoru chytí potřeba na WC (je jedno na kterou stranu), a nemůžu odejít 🙄
Ovšem stále je to prd oproti tomu, co bylo po ET 😀

bonifac
17. led 2014

@cicinky najednou byl milej ... bože to je labilní vůl.... no hlavně že je to vyřízený :D

cicinky
17. led 2014

@bonifac
asi jsi ho něčím dostala, tak otočil 😀

megara
17. led 2014

Koukám jak jste se zase rozpovídaly 🙂 už se těším na zítra co mi sestřička řekne, doufám tedy že v sobotu volají.🙂

jilu04
18. led 2014

@cicinky Jo tak to znamená, že ti ává prcek najevo, že tam je 🙂