Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
25. led 2014

Holky asi se jim pocuram do postele ale jinak je to krásný,cítím takový teplicko <3<3

mourovata
25. led 2014

@bonifac vydrž!!!! Na tohle se fakt netěším, až budu muset držet 😒

bonifac
25. led 2014

@mourovata no já sem se napila vážně poctivě...doktorka mi nabízela jestli si nechci půlku odcurat...😀 ní když uz tak všecko nebo nic ne?😀 tak sem pak šla curat v předklonu uz sem měla fakt křeče...
No ale stalo to za to...🙂 Cítím takový teplicko a tlak 🙂
Dva prdolkove jsou v mrazacku.Tak snad se jim tam spinka dobre 🙂

bonifac
25. led 2014

Holky k těm tehu testům.Nejcitlivější je GS mamatest prouzkovej 2ks v 1 balení stojí asi 30kc 🙂 uz delaj ale i pocuravaci tycinku sem koukala a ta stojí asi 60kc
Ten co nam dali v gennetu je 20ti jednotkovej ale máma test je uz 10ti jednotkovej 🙂

martiina_k
25. led 2014

@bonifac Mě sestra řekla, že mi kdyžtak přinese mísu 😀 jinak já teda šla tu půlku předtím odčůrat a kdyby ne, tak bych to potom také nevydržela. Také máme dva mrňousky zamražené... Měla jsi transfer jednoho?

bonifac
25. led 2014

@martiina_k no já sem se bála ze to nezastavim když už začnu ale jak mu dala zrcadla tak to bylo v pohodě 😀
Máme dva mrnousky 🙂 embriolozla mi je ukazovala na telce <3
Pak sem ležela a tukala do rantlu postele abych se nepocurala 😀 i.manžel to nesl těžce :-P

bonifac
25. led 2014

@cicinky
Kopiruju z gennet.cz
Tak šup,vole.
Jak si na tom teď??

V případě krvácení nebo špinění
Zůstaňte v posteli – ležte
Kontaktujte nás, Váš lékař Vám může zvýšit dávku léků
Za žádných okolností nepřestávejte užívat léky, dokud Vám není udělán těhotenský test

cicinky
25. led 2014

@bonifac
Tak to jsme na tom byly naprosto stejně, taky jsem se napila vážně poctivě 😀 a pak jsem se šourala rychlostí hlemýždě v hrozných křečích na WC 😀, můj drahušek odpočítával minuty se mnou 😀
Tak teď ti přeji jen jedno jediné: AŤ SE TI CHYTÍÍÍÍÍ 😉

cicinky
25. led 2014

@bonifac
Jééé děkuji, ano ano, tohle mi také řekli, ležím, čučím na tv, stále chvilkami krvácím, chvilkami ne (teď už to na mě působí jako MS), nic mě nebolí, léky beru poctivě všechny dál a moje drahá polovička prý ví, že se tam bublinka drží 😀
Vždycky mě tak pobaví, on prostě ví, že já ji tam mám 😀
I kdyby nebyla, tak za půl roku to zkusíme znovu a budeme zkoušet tak dlouho, dokud na to budeme mít 🙂
Až na to nebude, tak na to sejříme a koupíme si Jorkšírka 😀
Ten se k naší želvičce, berňáčkům a huňatému kocourkovi krásně hodí 🙂

jilu04
25. led 2014

@megara Tak to je moc dobře, to to určitě vyjde, hlavne posílat dolů pozitivní vibrace a vyjde to.
@cicinky Ty jo tak to jsi dobrá, já to nevydržela ani náhodou

bonifac
25. led 2014

@cicinky ja se normalne hrozne potila, asi se telo pokusilo ty tekutiny dostat ven jinudy :D
Porad to brisko citim :D mozna to jsou vajecniky volajici po vode...

bonifac
25. led 2014

@cicinky jezis ja si ted ten prispevek precetla znova....:D
Tam nevelo bejt sup, vole ale VOLEJ ! :D
Promin 😅

jilu04
25. led 2014

@bonifac Jé moc přeji aby se chytili zlatíčka, jsi holka statečná 🙂

bonifac
25. led 2014

@jilu04 dekuju 🙂 rozhodla sem se, ze tam zustanou 🙂

jilu04
25. led 2014

@bonifac tak to je moc dobře

cicinky
25. led 2014

@bonifac
Já si říkala, že tam nějaké písmenko chybí 😀
Volala jsem, hned jak jak se to horšilo, dávku mám maximální, tak teď už jen čekat, ve ctvrtek se rozhodne 😉
@jilu04
Kdepak statečná, nechci být ještě víc zklamaná 😉
A raději ani natěšená...

jilu04
25. led 2014

@cicinky To je přeci jasný, že nebudeš zklamaná, krev ukáže max. pozitivitu a budou tam.

cicinky
25. led 2014

@jilu04
Ve čtvrtek ti pisnu, jak jsem dopadla 😉

jilu04
25. led 2014

@cicinky Budu čekat, jé já tam vlastně jdu ve čtvrtek taky, ale na hysteskopii.

bonifac
25. led 2014

@jilu04 ty na ní jdeš do gennetu jo? Já myslela ze tohle delaj jen v nemocnici.Tak to je paradicka.

jilu04
25. led 2014

@bonifac jo jo jdu tam, je to fajn, protože aspoň budou vědět, kde je problém a kde je nejlepší místečko na mimíska

bonifac
25. led 2014

@jilu04 tak tak 🙂 budes v hezkým a příjemným prostředí a pak bude mimous 🙂

jilu04
25. led 2014

@bonifac to jo je to tam moc hezký a příjemný

martiina_k
25. led 2014

Holky, já se toho embryotransferu bála, bála jsem se všeho, že to bude nepříjemné, že by to mohlo bolet, že to bude "trapné", že tam okolo mě bude běhat bůhvíkolik lidí a já tam budu s roztaženýma nohama... a nakonec to bylo všechno v pohodě, doktor pořád mluvil, pořád mi všechno ukazoval na té obrazovce, vlastně to bylo i příjemné, ten pocit, že teď je ten mrňousek ve mě... říkala jsem, že kdyby v životě všechno bylo tak snadné, jako ET, tak jsem tam denně :D

cicinky
25. led 2014

@jilu04
V kolik jdeš?

jilu04
25. led 2014

@cicinky Jů já to zapomněla, ale asi bych tam měla být kolem 7, ale radši tam ještě zavolám.

cicinky
25. led 2014

@jilu04
Nějak tak tam mám být na krvi, takže když uvidíš fialovou bundu a fialovou čepičku, tak to jsem já 😉

jilu04
25. led 2014

@cicinky Tak jo budu vyhlížet, já budu mít asi hnědou bundu a černobílou čepku a vypadat příšerně, páč budu po noční.

cicinky
25. led 2014

@jilu04
Tak snad se tam uvidíme 🙂, já budu určitě dole, nahoru asi nepůjdu, pokud tedy nerozhodne dr. jinak 😒

jilu04
25. led 2014

@cicinky Já teda když šla na krev, tak mě ještě kontrolovala paní doktorka, ale to bylo asi tím, že jsem měla v podbřišku takové ošklivé křeče a motala se mi hlava, jinak byxh tam ani nemusela.