Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

veverusa
2. únor 2014

@jilu04 myslím, že jsem tě ve čtvrtek vyděla v Gennetu. Manžel na tebe čekal u recepce.

veverusa
2. únor 2014

@martiina_k @bonifac Utroš je to najhorší na to všem. A ještě zavádím dva 😝
Jak je berete? Po osmi hodinách nebo ráno, v poledne, večer?

martiina_k
2. únor 2014

@veverusa Já beru 2-2-2. Ale celkem mi to nevadí... občas mě sice vyděsí, ale jinak na něj nemyslím...

bonifac
2. únor 2014

@veverusa mám 3x2... Neberu to přesně na čas jen přibližně aby to vyšlo podobně časově od sebe.

cicinky
2. únor 2014

@bonifac
@martiina_k
@veverusa
Utrouš se má brát přesně po 8mi hodinách 😉

veverusa
2. únor 2014

Snažím se ho brát tak po 8 hodinách, ale někdy mi to ujede 😀

veverusa
2. únor 2014

@martiina_k Testovalas?

martiina_k
2. únor 2014

Mě bylo řečeno ho brát ráno, v poledne a večer. Tkaže ho beru asi v osm, potom ve dvě a v osm...

@veverusa jojo, byl tam duch, tak jsem trošku rozpačitá, ale věřím, že ve středu na krvi to snad vyjde.

veverusa
2. únor 2014

@martiina_k 😉 😵

jilu04
3. únor 2014

@bonifac Tak to budu držet všechny pěstičky, aby tam byla už pořádná dálnice ke štěstí.
@cicinky To bych přeci nemohla udělat, by mi to srdce nedalo. Jakpak se cítíš?

jilu04
3. únor 2014

@veverusa Ne ne ten na mě čekal venku v autíšku.

bonifac
3. únor 2014

@martiina_k ty tajnustkarko !! To je skvělý,potichoucku...🙂
Já si půjdu pro další várku testů dnes 🙂
@jilu04 děkuju 🙂 karty taky říkali ze nadchází veliká změna pozitivní 🙂a dneska hurá ho solny jeskyně trošku vyplachnout mozek

martiina_k
3. únor 2014

Já to psala ve vedlejší diskuzi :D tak jsem myslela, že jste si to přečetli. Dnešní testování vyšlo takto... na zítra už test nemám a ve středu jedem na krev.

bonifac
3. únor 2014

@martiina_k to je super! Gratuluji.Šeptem zatím radši 😵

bonifac
3. únor 2014

@martiina_k já se bála curat na ten z gennetu ten není tak citlivý 😀😀 ale vím ze tam je 🙂

martiina_k
3. únor 2014

@bonifac no právě ten z gennetu jsem testovala včera, vstávala jsem ve čtyři ráno (strašně jsem potřebovala na záchod) a byla jsem strašně zklamaná, protože tam nic nebylo. Tak jsem si šla ještě lehnout, ale už jsem se jenom převalovala a ráno tam slabá čárka byla. Ale nechápu, proč je málo citlivý, když má v letáku napsáno, že je schopen zjistit těhotenství 5.-7. den po oplodnění. Kdybych si udlala rovnou ten mamma test, tak jsem měla hned lepší náladu 😅

bonifac
3. únor 2014

@martiina_k v letaku píšou kolikrát ze i tři dny po oplodnění což víme ze je blbost ale potrebujou prodat 🙂 ten gennnetovej má 20uml/ml ale mamatest 10uml/ml 🙂 čím nizssi číslo tím líp 🙂
Nejraději bych se testla ale počkám do rána ať sem klidnější :-P

martiina_k
3. únor 2014

aha, tak já to takhle nestudovala... Radši do rána počkej, to je asi nejjistější. Kolikátý že jsi den po transferu?

bonifac
3. únor 2014

@martiina_k 10.den od et bříško uz nepicha tak je zavrtany pohodlně hluboko 🙂

martiina_k
3. únor 2014

@bonifac taky jsem to tak měla, že mě bříško přestalo pobolívat zhruba 9. - 10. den po ET. První test jsem si teda dělala až 11. den a teď jsem nedočkavá na tu krev, ale už je to za rohem..

bonifac
3. únor 2014

@martiina_k to uz mas jako nic , navíc...uz to máš jasný :-P
Taková krásná silnicka 🙂

martiina_k
3. únor 2014

@bonifac no bylo by to krásné... hlavně aby bylo všechno v pořádku, dřív když ženská přečkala první trimestr, tak bylo na 99% jasné, že bude mít mimčo a dneska nic není jasné ani do porodu. Ale zase ve strachu člověk žít nemůže....

bonifac
3. únor 2014

@martiina_k ale notak ty pesimistko. 🙂

martiina_k
3. únor 2014

@bonifac nee, nejsem pesimista, jsem pořád optimisticky naladěná, ale pohybuju se mezi spoustou negativních případů (v zaměstnání), tak se ještě nechci moc radovat 🙂

bonifac
3. únor 2014

@martiina_k mě se o brisinku furt zda 🙂

megara
3. únor 2014

Ahoj dámy
oběma vám gratuluju zatím potichoučku samozřejmě 🙂 Volala jsem do Gennetu a vše sem sestřičce vysvětlila, ta mě objednala na 12.2. k paní doktorce aby mě prohlédla ona sama a dohodli jsme se co bude dál. Vzhledem k tomu že musíme došetřit korunky tak si budeme muset asi 3 měsíce počkat, ale uvidíme třeba by se mezitím zázrakem zadařilo přirozeně 🙂

martiina_k
3. únor 2014

@megara Pokud máš tu možnost přirozeného početí, tak to je super, můžeš i tak doufat... já jsem na přirozené početí naprosto bez šance, takže moje jediná možnost bylo IVF s darovanými vajíčky.
Jinak mám kamarádku (už jsem to tu myslím psala), která byla v Gennetu před 4 roky, bylo jí řečeno, že má vajíčka tak na půl roku a potom šmitec a nic... začli stimulovat, než došlo k oplodnění, tak otěhotněla spontánně, teď má tříletou holčičku a před týdnem mi oznámila, že na vánoce otěhotněla zas... takže ten půl rok se protáhl na mnohem víc, vajíčka evidentně má pořád a dokonce taková, která jsou schopná spontánního oplodnění 🙂 Takže pokud máte holky vajíčka, tak je všechno možné 😉

bonifac
3. únor 2014

@megara tělo je teď cely nabuzeny a hormony nacpany tak k tomu šetření musíte ještě radit 🙂
Říká se ze po HA je tělo takový "pohnojeny" a snáz se zadari takže po tehlech našich hormonech to musí být ještě víc.
No a kdyby ne tak se aspoň ocistis.
Myslím na tebe 🙂

megara
3. únor 2014

@martiina_k a @bonifac už sem si objednala ovulační testy, zkusíme to přirozeně třeba to vyjde, tělo musí po těch hormonech být nažhavený, že by mohlo ty vajíčka vypouštět akorát, tak uvidíme 🙂

jilu04
3. únor 2014

@bonifac
@martiina_k
Holky strašně moc vám to přeju, konečně někdo tady tu smůlu prolomil.