Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

limlim
6. únor 2014

Ahoj holky tak mám zase pár dotazů v úterý jdu na hysteroskopii+hydrolaparoskopii takže první uspání a od začátku máme jasný ICSI, ale nevím zda to znamená další uspání atd. Díky ...

mourovata
6. únor 2014

@limlim další uspání tě čeká při odběru vajíček pak už ne, pokud nebudou komplikace (Já spím pořád 😀 )

mourovata
6. únor 2014

Ahoj holky, tak jsem dneska byla na kontrole ŠŽ v Jablonci a dr. se divila, že mi to nechtějí udělat, když mě hlídá a ví co dělá. Tak mi zvedla dávkování a za 3 týdnu znova krev a 3.3 další pokus o rozpis stimulace. Doufám, že to rychle uteče

bonifac
6. únor 2014

@martiina_k to mi nepřijde tak málo...no uvidíš jak porostete ale já četla ze medrol může zpomalit růst ...
Co testy ještě pocuravas?
Já mám furt stejný stíny... Sem čím dal nervóznější.

bonifac
6. únor 2014

@mourovata mohla napsat mokré dopis s vysvětlením aby vám to uspíšila 🙂

martiina_k
6. únor 2014

@bonifac testy z moči nedělám, ale vzhledem k tomu, že jsem zaměstnanec nemocnice, tak se zkouším právě domluvit, jestli by mi neudělali testy u nás zítra. Pokud ta hodnota bude nižší, je to jasné. Pokud vyšší, tak mě to aspoň trošku uklidní. Kdy máš test z krve ty?

limlim
6. únor 2014

@mourovata Dekuji za odpoved a kdyby bylo na me tak mam zavreny oci porad 😀

bonifac
6. únor 2014

@martiina_k já az v pondělí.dnes mi není dvakrát nejlíp a bolí mě břicho ... No uvidíme.

alinaf
6. únor 2014

Tak uvidíme 🙂 radši budeme připraveni a bylo by to i lepší kvůli volnu v práci. A jaký se dělají testy a na co? A jak dlouho trvají výsledky?

bonifac
6. únor 2014

@martiina_k koupila sem si dvě krabičky dr.maxe a stín... Je líp vidět než na ranním mamatestu tak uvidím ráno...evidentně má lepší papírek ...

martiina_k
6. únor 2014

@bonifac Tak se mi to podařilo domluvit a zítra ráno jdu ještě jednou na krev....

bonifac
6. únor 2014

@martiina_k no tak super 🙂

bonifac
7. únor 2014

@martiina_k napis hned jak budou vysledky

martiina_k
7. únor 2014

@bonifac jasně... počítám, že do oběda bych mohla vědět...

bonifac
7. únor 2014

@martiina_k čekám 🙂

bonifac
7. únor 2014

Týden v kuse stále stejný duch...Sem zmatená...

martiina_k
7. únor 2014

@bonifac do pondělka už moc nezbývá, a budeš vědět jistě, jak to je 🙂 třeba ti jen hormony rostou také pomalejš, jako mě. Já teda volala pro výsledky a ještě nebyly ☹ tak ještě několik desítek minut ...

bonifac
7. únor 2014

@martiina_k Jeee těm to trvá 😀 moc na tebe myslím sem napnuta jako ksandy 😀

martiina_k
7. únor 2014

@bonifac No tak zase vím prdlajs. Vrchní mi řekla, že tam mají napsáno 13,7, ale že si není jistá, jestli to není v jiných jednotkách, jeslti to třeba není jako 137... jestli to není v nějakým mili, nebo centi nebo víš jak? No jeslti je to 13,7, tak je to v háji... takže jsem si nepomohla a vím zase prdlajs....

bonifac
7. únor 2014

@martiina_k paneboooze to to nemůžou mít ujasneny???Achjo...

martiina_k
7. únor 2014

@bonifac no hlavně z toho Liberce mi nenapsali, v jakých jednotkách to mají. Prostě jenom Hodnota HCG je 41,7. No tuším, že to všechny odběrové centra dělají stejně, takže to asi nevyšlo.. nabídla mi, abych přišla v pondělí znovu, že to už bude od pátku porovnatelné.... tak nevím... ale asi to je v háji.

bonifac
7. únor 2014

@martiina_k pokud to vsichni určují stejně tak to nevypadá dobre ale nemusí to tak byt...
Kdy máš jet do gennetu?zase ve středu?

martiina_k
7. únor 2014

@bonifac jojo, zase ve středu

bonifac
7. únor 2014

@martiina_k proč to nemůže byt jednoduchý... :(

martiina_k
7. únor 2014

@bonifac taky jsem si říkala. Včera jsem byla na kafču s kámoškama, obě mají doma tři malé děti - po dvou letech od sebe a vlastně se celá debata točila jen kolem dětí. Jako zatím mi to nevadí, ale pokud to bude ještě víc komplikované, tak asi za chvíli budu muset přemýšlet, kam na kafčo jít... .respketive s kým.
Uvažovala jsem a už si nedávám žádnou naději. Vrchní mě chtěla utěšit, ale všechny laborky budou vyšetřovoat ve stejných jednotkách. Prostě to kleslo dolů a mimčo se na poprvně nepodařilo. Tady je aspoň vidět, že i když jsem nekrvácela, i když jsem měla pozitivní test z moči, tak to ještě neznamená těhotenství ... holt druhý pokus to jistí... máme v mrazáčku ještě dvě bublinky, tak snad jedna z nich bude úspěšná. Tobě ale držím palce, ať to vyhraje už tahle, co máš v sobě 🙂

bonifac
7. únor 2014

@martiina_k komu to jde samo,jsou v klidu a berou početí jako samozřejmost :(
Já mám takový bolesti jako před ms.. všude píšou ze je to normální ale to ze test nesili ani neslabne normální nebude... :(

martiina_k
7. únor 2014

@bonifac no je to zvláštní že nesílí ale zase ani neslábne. Na mém příkladu ale jasně vidíš, že test z moči stejně ukáže prd, počkej do pondělka a budeš moudřejší...

bonifac
7. únor 2014

@martiina_k jako šílenec hledám diskuze na netu...zkušenosti s duchama je hodně ale na to nemuzu spoléhat.No uz jen víkend...Břicho bolí tak divne tak doufám ze je to roztahující se deloha.Když ležím.Chová se slušně...
Je to k zbláznění!

cicinky
7. únor 2014

@bonifac
@martiina_k
Holky, vydržte, určitě bude všechno dobré 🙂
@jilu04
@megara
@hudala
Jdeme do druhého pokusu cca za 1 měsíc, včera jsem si to domluvila s dr.
Táááákže všichni/ všechny mi držte i to co nemáte 😀

bonifac
7. únor 2014

@cicinky držím i to co nemám 😀
Napadla mě blbejsi odpověď ale cenzurovala sem ji 😀