Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

mourovata
13. únor 2014

Holky, prosím vás, kdy jste v Gennetu dostali neschopenku? Když jste byli na odběru vajíček a běžela vám až do výsledku nebo až při transferu?

veverusa
13. únor 2014

Ahoj, pardon za pozdní info, ale musela jsem to rozdýchat 😎
No, tak konec napínání. Jo vyšlo to. Jsem těhotná. Ale to je to jediné co vím 😀 Podle kalendářů na netu jsem 4+1tt (předpokládaný termín porodu 22. 11. 2014). Kontrola je až za tři a půl týdne! Jak toto vydržím, nevím.

mourovata
13. únor 2014

@veverusa Tak to gratuluji 😉

veverusa
13. únor 2014

@mourovata Díky, já před 3 roky měla neschopenku od odběru vajíček do krevního testu.

mourovata
13. únor 2014

@veverusa díky moc, mylsela jsem si to . Přeji aby ti prcek dobře prospíval a bylo vše v pohodě 🙂

bonifac
14. únor 2014

@veverusa no supeeer!Gratuluju 🙂Konečně si prolomila tu smůlu 🙂

@mourovata mě ji nabízeli ale měla sem dovolenou tak sem si ji vzala az po et a ukončila ji teprve vcera

jilu04
14. únor 2014

@veverusa jeeeee moc blahopřeji, konečně se to tady někomu podařilo, už jsem si myslela, že je gennet nějaký začarovaný 🙂

martiina_k
16. únor 2014

@bonifac tak mě dneska přišla menstruace, tobě pořád nic?

bonifac
16. únor 2014

@martiina_k mě vcera konečně.Byli sme v praze na 70.narozeninách ... Ráno sem si říkala ze mě bolí břicho a co kdyby... Tak sem předešlá docela vtipně nehodě ale bylo mi teda pěkně blbě :(
Co ty?Jak to zvladas?

martiina_k
16. únor 2014

@bonifac mě nic není, ale já nikdy netrpívala na bolesti nebo nevolnosti. Kdybych na záchodě nezjistila, že krvácím, tak o menstruaci nikdy ani nevím...

cicinky
16. únor 2014

@martiina_k
@bonifac
@jilu04
@mourovata
Holky mám dotaz, je některé z vás špatně, mě se stále zvedá žaludek, a mám pocit, jako bych se měla každou chvíli pozvracet 😒
Nehledě na to, že po stimulaci jsem hrozně nabrala, a jsem zavodněná, je to na mě pěkně vidět, hlavně na obličeji... nemáte nějakou radu?

cicinky
16. únor 2014

@limlim
Já mám oba vejcovody odstraněny, měla jsem je "zatočené" a totálně neprůchozí, pokud jsi byla u dr. Mokré, tak ti můžu za sebe říci, že je v tomto směru opravdu odborník, v Jablonecké nemocnici mi ještě paní dr. před laparoskopií říkala, že zkusí neprůchodnost odstranit, ale bohužel to bylo v takové fázi, že to nešlo 😒
Někdo říká, že jsem to neměla dělat a zkusit bylinky, ale popravdě, riziko mimoděložního je 90%...

martiina_k
16. únor 2014

@cicinky mě taky pořád všichni tvrdí, jak mám vsadit na bylinky, ale upřímně když nemám vajíčka, tak bych mohla jíst jenom bylinky a stejně by mi to nepomohlo. Podle mě vždycky pomůže to, čemu člověk věří. Když věří na bylinky a podaří se mu to, tak na ně nedá doputit, když věří na cvičení je to totéž, když na léčivé minerály (jako já), tak je to také stejné. Podle mě bys bylinkám musela opravdu věřit. No a při 90% riziku mimoděložního jsi teda udělala dobře...Jinak mě fakt nic není. Trošku jsem taky nabrala, ale nijak výrazně, myslím že tomu pomohlo také to, že jsem tři týdny seděla a nic nedělala. Teď už čtvrtý den poctivě cvičím a do další stimulace věřím že budu zase na své váze (nebo lépe - pod ní)

cicinky
16. únor 2014

@martiina_k
taky cvičím jak o život, strašně jsem nabrala na bříšku a v obličeji, jinak je to good, ale vadí mi to a překáží...
Od příštího týdne chodím na fyzioterapii podle Ludmily Mojžíšové, tak uvidíme, zda-li i to pomůže 😉

bonifac
16. únor 2014

@cicinky no já nemuzu říct ze by mi bylo vyloženě zle ale občas se mi zvedá žaludek.
No a nabrala sem silene hele.Jednak z toho valeni určitě ale i poedrolu , to prej samo odezní říkala ségra ... Taky mám špek na břiše a to sem neměla nikdy,zadek jo a stehna mám šílený ale na bříško sem byla bycky hrdá a teď mám speky az pod prsana.Jo a prsa mě narostli uz na zacatku stymulace,teď přestali bolet jenže zůstali takový jako byly ... Takže sem bez podprsenek , chodím ve sportovní a čekám co se bude dít.

martiina_k
16. únor 2014

Tak já bych neřekla, že bych nějak extrémě přibrala, spíš fatk to břicho, ale to se budu snažit dát dolů než bude další stimulace. Jinak prsa mě bolí pořád. Když ležím na břiše, tak je pořád cítím.

cicinky
16. únor 2014

@martiina_k
@bonifac
Holky, já jak si dám jídlo, tak se mi hned zvedá žaludek 😒
Prsa mě nebolí, a špek na bříšku mám taky až pod prsy 😖
Asi budu muset volat dr., tohle se mi fakt nelíbí 🙄

martiina_k
16. únor 2014

@cicinky ale ty teď nejíš žádné hormony ne?

cicinky
16. únor 2014

@martiina_k
Nejím, nepíchám, ani nic jiného :(

martiina_k
16. únor 2014

@cicinky tak to je divné, vždyť ty jsi bez hormonů už min. 14 dní... zvláštní... tak si tam zítra cinkni...

bonifac
16. únor 2014

@martiina_k
@cicinky souhlasím s martou radši zavolej :(
Teď sem holky přišla od koní a ještě jedna věc mě drzi od stimulace,silene se potim.Mám úplně mokré triko i vlasy.Jako bych běžela maraton

limlim
16. únor 2014

@cicinky Ahoj , děkuju za odpověď uvidíme co mě dr.Mokrá řekne moje dr. říkala ať si je nechám a třeba před druhým mimčem si je nechám odstranit no uvidím začátkem března to jdu do Gen..

martiina_k
16. únor 2014

@limlim my jdeme také začátkem března, už se těším... napodruhé nám to určitě vyjde...

limlim
16. únor 2014

@martiina_k Určitě to klapne držím vše co se jen dá 😀

jilu04
16. únor 2014

@cicinky Ahojky, já bych se asi nejdřív nechala vyšetřit někým v Gennetu, jestli je to normální a pak bych podle toho postupovala dál. Ale každopádně asi hodně pít, aby to tělo všechno po té stimulaci vyplavilo ven.

cicinky
17. únor 2014

@jilu04
@limlim
@martiina_k
@bonifac - to pocení, resp. návaly mám dodnes, vůbec mě to nechce přejít.

Holky dnes je to o trošku lepší, nejde mi jíst maso, to je celý problém, jen když si dám flákotu, tak se mi zvedne kufr, nechápu to...

jilu04
17. únor 2014

@cicinky A zkoušela jsi volat do gennetu, jestli je to normální?

limlim
17. únor 2014

@cicinky Teda koukam ze si telo dela co chce sice nejsem tak zbehla ale asi bych volala do Gen..jak pise jilu

martiina_k
17. únor 2014

@cicinky Nebo jim napiš mail. Se mnou celkem dobře komunikovala mailem ta Lamačová (naše koordinátorka) a potom vrchní sestra Stránská - tu naši koordinátorku jsme za celou dobu neviděli, protože vždycky když jsme byli v Liberci, tak ona jednou byla týden v Londýně, potom nám psala, že nebude celý týden.... no víc nám pomohla ta Stránská.

cicinky
17. únor 2014

@martiina_k
Evička Lamačová se mnou byla při odběru vajíček, je hrozně fajnová a vrchní sestřička Stránská je vždycky po ruce 😉
Odpoledne se mi docela ulevilo, jsem sice hrozně nafouklá, ale můžu jíst a to je základ 🙂
Kdyby mě to v noci zase chytlo, tak ráno volám, slibuju 🙂
@limlim
@jilu04