Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

barce
13. říj 2011

@bruni bruni, ano, pronatal je muj pripad 😒 .tys presla jinam? je to drsny, ale je to proste tezkej byznys, ktery je hodne vynosny, bohuzel ☹ . pry uz je u nas vic CARu nez v celem nemecku a pribyvaji dalsi. jenom 2doktori z pronatalu si otevreli svuj vlastni.

lera1
13. říj 2011

holky,asi je to fakt individuální,protože mě hned na 1.konzultaci v gennetu chtěla dr.objednat na genetiku i imuno sama od sebe,genetiku už máme za sebou(jsme ok),zítra jdu na transku(transvaginální hydrolaparoskopie)a chcem se hned potom objednat na imuno.Mě naopak překvapilo,že nás do ničeho netlačili,po 1.konz.mě ještě rovnou vzali krev na FSH a AMH,takže já jsem zatím v G.moc spokojená 😉

bruni
13. říj 2011

@lera1 já byla u Dr. Petra. Asi záleží u koho člověk je, je to individ. ne podle caru ale podle Mudra.
@barce jo jo já přešla právě do Gennetu ale hlavně kvůli vzdálenosti.

jindriska
13. říj 2011

@scai ahoj, čeká mě teď to samé, za 14 dnů si jdu pro léky a pak nás čeká nové testování a když to bude v pohodě, tak se můžeme začít snažit 😀

jindriska
13. říj 2011

@barce jsem ze Smržovky, což je kousek, tedy pokud se jedná o Albrechtice v Jizerských horách 😀

barce
13. říj 2011

@jindriska jindrisko no jasan. na smrzovku jezdime do cukrarny 😉 , meli sme odtamtud i dort na svatbu od pani hajkove. se mozna nekde potkame v hospudce nebo ve vlaku 😎 . obcas jezdim do albrechtic i vlakem. svet je malej 😎 . jizerky me vzdycky pomuzou v tom nasem trapeni co tu vsechny sdilime 😒 . uz se tesim na snih!!!! 😀

bruni
23. lis 2011

ahoj holky, jste tu některá která jste neměla PK a přesto vám zamrazili embrijka? Mě ze 7 oplozených zavedli 2 a zbytek prý není vhodný k mražení. Nevím proč :(
Jo a byl jste někdo už druhý den na ET? Myšleno třeba 21/11 OPU a 23/11 ET (příklad). Já byla bez PK až třetí den 😕

jolcap
23. lis 2011

@bruni ahoj já to tak měla, 7zamražených bez PK a OPU byla 16.2. a ET 18.2. a už máme ELišku na světě, je to podle kvality embrijek jak se vyvíjejí po určitých hodinách mají mít přesný počet buněk a pokud je nemají nejsou dobrý a je nepravděpodobný,že by se chytli a vyvíjeli

bruni
23. lis 2011

@jolcap aha, díky za info 😉 to jsi měla hodně zamražených, proč jsi nechtěla PK když bylo z čeho vybírat? Mě do toho docela nutili ale trvala jsem že se bojim po zkušenostech z minula 😝 Začínám mít dojem, že bez PK je to lepší než s PK. Že je prostě embrijkum fakt líp v děloze než v misce 😕

jolcap
23. lis 2011

@bruni dle embryologa byla všechna na stejný úrovni a docela dost kvalitní, měla jsem dobrou úspěšnost odebráno 12 oocytů, 11 plnejch, 10 se oplodnilo a 9 se vyvíjelo, 2 zavedeny, prý zdravá plodná ženská a PK byla zbytečnost žádný se z těch 9 nevyvíjelo líp nebo hůř,je to podle mě o štěstí

bruni
24. lis 2011

@jolcap No vidíš, oni ti řeknou, že jsi zdravá plodná ženská a přesto to přirozeně nešlo 😨 Prostě příroda si stejně bude dělat navzdory doktorům co chce. Mě je jen líto, že nedají šanci těm pomalejším, protože se přeci ví, že když uděláš PK, tak některé to doženou a taky holky, který měly ET horších embrijek klidně otěhotněly a ty které měly krásné blastocysty nic.

jolcap
24. lis 2011

@bruni u nás byl problém jinde a bez pohlavního styku neotěhotníš 😀 ona příroda si to normálně dělá jak chce,ale věda jim přikazuje dávat ty nejsilnější jedince s největší pravděpodobností zdárného konce, zkus věřit a psychika je půl štěstí

bruni
24. lis 2011

@jolcap aha tak to jo 🙂 tak hlavně že se zadařilo 😵

jolcap
24. lis 2011

@bruni jo a na poprvé a je fakt,že já nevěděla o tom,že se to nemusí povést byla jsme taková naivní že je to jako tutovka,ale možná sladká nevědomost udělala svoje

bruni
24. lis 2011

@jolcap tomu nevěř 😉 takových je spoustu, i já byla. Je to prostě náhoda a štěstí 😵

nadis.h
24. lis 2011

@bruni Ahojky, já to taky tak měla jako ty po 3 dnech. OPU jsem měla 26.10. a 29.10 ET ze 7 oplodněných jich zamrazili všech 5 zbývajících. Já si myslím že to je vidět už na začátku jaká ta embryjka budou,že to PK nezachrání pokud mají být "špatná".

bruni
24. lis 2011

@nadis.h díky, tak jste mě holky uklidnily 🙂

nadis.h
4. pro 2011

@bruni Ahojky, tak co? Jestli jsem pochopila z tvého příspěvku tak jsi byla na ET? 🙂

nadis.h
4. pro 2011

@bruni už to vidíííím. Gratuluji moooc!! přijd nám říct co a jak. 😉 Držím moc moc palce.

bruni
4. pro 2011

@nadis.h ahoj, díky. Je to zázrak po tak dlouhé době. Nemůžu tomu uvěřit. Jsem moc šťastná. 😵 Zítra se objednám na krev tak uvidíme, co bude 😕 Musím říct, že v Gennetu Liberec mi opravdu udělali stimulaci na míru a myslím že to byl základ úspěchu a pak PICSI, tomu jsem věřila, nevím proč, když jsme měli ukázkové spermio a přesto jsem měla pocit že PICSI je jasná volba 🙂

nadis.h
4. pro 2011

@bruni Jsem moc ráda,že se Ti povedlo a o to víc že se Ti povedlo v Gennetu zrovna ve chvíli kdy na něj každý nadává. 😉 Tak dej vědět zítra, ale dálnice super to je tam na sto péro. 😵

jolcap
4. pro 2011

@bruni gratuluju,at je vše OK

nadis.h
6. pro 2011

@bruni Tak kolik? 🙂

bruni
6. pro 2011

@nadis.h Jedu na krev až zítra, protože se nám včera rozbilo auto, tak snad zítra už bude spravené. Už se taky nemůžu dočkat 😉 Test ale sílí, tak snad je to ok 😕

bruni
7. pro 2011

Holky, Gennet u mě zabral a hned napoprvé. HCG 1120 😵 jupííííííí

jolcap
8. pro 2011

@bruni supéééééééér to vypadá na dvojky 😅

bruni
8. pro 2011

@jolcap Bylo by to dvojité štěstí 🙂 Nevím jak bych takového štěstí najednou unesla 😀 člověk po těch víc jak třech letech trápení není zvyklý na takové velké štěstí 😀

bruni
20. pro 2011

ahoj holky, chci se zeptat, zda jste některá byla na NT+ screeningu a zda vám ho rovnou nabídli, nebo jste si o něj museli říct a zda to bylo pro klientky Gennetu zdarma. Já jdu teda teprve 29/12 na 1. utz, ale pokud to bude v pořádku tak už se tam musím s Mudr. Petrem domluvit a chci být připravená. Nic o tom nevím. Díky.

nadis.h
21. pro 2011

@bruni Pokud jsi těhu po IFV z Gennetu tak ho máš zdarma a mě na něj objednala hned paní primářka sama při kontrole a 1 UTZ od krve. Dostala jsem papír i pro gyndaře že jsem na něj objednaná.

bruni
21. pro 2011

@nadis.h aha, a pak jsi šla ještě znovu na tripl testy nebo jsi je odmítla?