Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

pege
6. dub 2009

prosim vas o pomoc,nejsem z liberce a mam jit na genet,ale bohuzel nevim kde presne se to nachazi muzete poradit diky

chaala
6. dub 2009

Pege,je v Liberci naproti nové knihovně a naproti divadlu F.X.Šaldy.Je to úplně v centru města.Nevím odkud pojedeš nebo jak pojedeš,ale tyhle dvě budovy zná v Lbc každý a poradí. 🙂

Eli,jestli budeš mít čas,napiš mi prosím do IP.Ráda si to přečtu,abych věděla.Přeci jen nás tam teď čeká to ivf.díky 🙂

adla1
7. dub 2009

Pege, a nebo se podívej na jejich stránky www.gennet.cz, je tam podrobná mapka.

leneclenec
7. dub 2009

Ahoj holky, koukám, že se to tu konečně pořádně rozjelo, ze začátku sem chodilo málo lidiček, je to možná i tím, že se už v LBC dělá vše, od IUI, OPU,ET i IVF. Jen jsem sem chtěla nakouknout a všechny Vás pozdravit a povzbudit. My jsme se s manželem snažili o mimi něco přes 3 roky a stále to nešlo. Jak jsem psala posledně, původně jsem byla v Pronatalu, ale připadalo mi to tam hrozně neosobní, vše jak na běžícím pásu, tak jsem se rozhodla přejít do Gennetu.Výsledky jsem použila z Pronatalu, tak jsme se jen objednali na genetiku, ta byla až na maličkosti v pořádku a pak 2x u Bydžovské. Mezitím jsem si zařídila, tedy pan doktor embryolog, zařídil převoz zmrzlých embryí z Prahy do LBC. Udělali mi hormonální profil, který byl v pořádku, a tak jsem si šla na rozpis před KET a dostala jsem i léky, ale měla jsem čekat, než příjde mrcha a žádná nepřišla a já po 2x neúspěšném IVF a1x KET otěhotněla přirozeně, tak se Vám třeba také zadaří. Já jsem se prostě zklidnila, dokonce jsme požádali o adopci a ono to vyšlo . Jsem te´d ve 27. týdnu a včera jsem se dozvěděla, že to bude na 80% holčička. Dřív nám to neřekli, protože mám problémy s ultrazvukem, jsem obézní a ještě mám málo plodové vody (dokonce mne strašili nemocnicí☹ ) tak toho na UZ není moc vidět, ale včera to šlo. Moc Vám všem držím pěstičky, ať to vyjde a ať brzy vidíte //.

adla1
7. dub 2009

Tak to je nádhera lenec, ta psychika je hrozná potvora. Není nic hezčího než otěhotnět přirozeně 😀

leneclenec
7. dub 2009

Ahoj Adla.
to jo, ani nevím, jak se to povedlo. Chodím na alergologii a imunologi, už asi 6 roků a chtěla jsem před 4. pokusem udělat imunologii kvůli KEt, ale jelikož jsem již brala Prednizon, tak mi to mudr. neudělala, ale jen mi doporučila to, co se dělá, když je imunologie špatná, tj. brát stále ten Prednizon a používat kondom a jednou za čas ho nepoužít a tak se stalo, že jsme asi 3 týdny používali kondom a jednou jsme to prostě nějak nestihli🙂 a ono to zrovna vyšlo. tedy já ani nepočítala, že jsem zrovna v době ovulace, jelikož jsem vůbec nepočítala s tím, že by to mohlo vyjít přirozeně, jelikož mi při laparoskopii diagnostikovali neprůchodnost vaječníků, tak nevím, jak se to vajíčko dostalo tam, kam mělo🙂 Ale nebudu o tom přemýšlet, hlavně , že to vyšlo, třeba to vyjde i Vám. I když, když jsem byla na 2. screeningovém vyšetření v těhotěnství v Lbc.nemocnici, tak mi jeden pan doktor, který tam už naštestí nedělá řekl, když jsem mu pověděla, s jakou dg. jsem přirozeně otěhotněla, že jsem asi Panenka Marie, no ale pan doktor Lidák, nebyl zrovna příjemný, byl dost arogantní, a myslel si o sobě , že je asi bůh. No nic,hlavně, že už tam nepracuje a neodrazuje ostatnmí maminky, či budoucí maminky.

adla1
7. dub 2009

No je vidět, že zázraky se dějí...takže moc gratuluju 🙂 🙂

murasek
7. dub 2009

Ahoj Holky, Elo prosim pisni mi taky do IP, co se ti tam delo.
Lenec - to jsem rada, ze jste obe v poradku 😉 Lidak uz na gynde neni, jo? no vidis, kazda mame sve "neoblibene" doktory. Na me zase pusobil zle Kraus...ale pri mem stesti tam asi stale jeste je, co?
vsechny moc zdravim

chaala
7. dub 2009

Ahoj holky,
Lenec,tak to je fajn,že to vyšlo 🙂 ...super zprávy.S dr. Lidákem mám také svoje zkušenosti-jednu moc dobrou(byl milý,vstřícný,chápavý)to bylo v květnu,ale druhá je špatná ☹ V prosinci jsem jsem začala potrácet a on neudělal vůbec nic.Od té doby jsem o něm "hezky" nemluvila.

Murasku,s Krausem ani žádnou zkušenost nemám.Je mladší?Možná mi psal propouštěcí zprávu v květnu.

Zdá se mi,že se ti lékaři v liberecké nemocnici docela hodně střídají.Moc dlouho tam nevydrží.

nadis.h
8. dub 2009

Ahoj holky,

mohu se přidat? 15.4. mám 1.konzultaci v Gennetu v Liberci na IVF. Jsem ráda, že tu tato diskuze je. 🙂 Koukám, že spokojenost. To jsem ráda. Chci se zeptat,zda se stane něco,když na tu první konzultaci půjdu nejspíš sama. Přítel dělá na privat. chirurgii a je tam jediný kdo může rentgenovat, tak je to dost velký problém, aby ho šéf uvolnil. Takže do posledního dne nebudu vědět zda mu to výjde či ne. Řekly byste mi prosím co nás čeká na té první konzultaci?

Moc děkuji a pěkný sluníčkový den! 🙂

Naďa

nadis.h
8. dub 2009

Murasek: Když mluvíš o Krausovi z Lib nemocnice. Ten mi odstraňoval 13.března oba vejcovdy a srůst. Takže tam pořád je. Jinak chodím v Lib k mudr Vrkočovi. Ten je super. A v Lib nemocnici mi je hodně příjemný mudr Koudela. Ten mi před laparkou vše tak skvěle vysvětlil a důkladně, že tu zprávu, že mi vzali oba vejcovody jsem vzala určitě lépe než kdybych byla "nepřipravená".

eloana
8. dub 2009

ahoj nadis- tak snad by to problem nemel byt - pokud neni problem v manzelovi. prvni navsteve nam delali jen nejake testy z krve a rekli jake mamme moznosti. a manzela objednali na spermiogram

nadis.h
8. dub 2009

Elo děkuju 🙂 No spermo problém nebude.To může udělat doma a cestou do práce to tam hodit páč to máme kousek od domu. Je to taková nešikovná hodina na 15.00 ani pozdě ani brzy. Tak snad to klapne. Nerada bych se přeobjednávala a zase čekala jako čekanka. 😠

eloana
8. dub 2009

jasne -no ja myslim ,ze u toho manzel byt nemusi ,ale po me zkusenosti radeji se na to zetpej pac my ted kvuli tomu meli problem a docela zasadni

nadis.h
8. dub 2009

No neděs mě... 😒 Něco zásadního??? Já také slyšela ne moc pozitivní odezvu na jednu mudr tam. Ale pak jsem zase změnila názor na základě toho co mi řekly holčiny co tam chodí či mají zkušenosti. Nebyla jsem nadšená z představy, že bych jezdila do Prahy.

nadis.h
8. dub 2009

Eli jo už jsem to četla s tím IUI. To je docela zásadní, že Ti takovou info neřekli hned na začátku ne? I když já si tohle vše přečetla na stránkách Gennetu kde to píšou, že v den opl. musí přijít manžel.

eloana
8. dub 2009

to musim rict ,ze to jsem necetla . ale tak predpokladem ,ze od toho tam jsou aby nam to zdelili🙂 nevim proc by tam manzel musel byt. to uz je jedno podepsal dodatecne🙂) tak drzim pesti

nadis.h
8. dub 2009

Děkuju Ti. Tobě také! 🙂)

chaala
13. dub 2009

Ahoj holky,všechny moc zdravím 🙂

Eli,jak se cítíš po iui?Doufám,že dobře 😉

murasek
13. dub 2009

ahoj 😉 nakukuju a tyd mrtvo, tak jeste uzivejte krasneho pocasicka a velikonocniho pondeli 😅

mob
14. dub 2009

MoB. Zdravím ve spolek, je fajn, že kdo je déle v Gennetu může info. ostatní. Mi jsme s přítelem po první konsultaci, po odběrech krve, moči spermiogramu a i genetického. Ještě čekáme na výsledky krve, které by měli být ve st.15.4. Vzhledem k tomu že mám zpožděný průchod vejcovodů čeká mě umělé.Může mi některá z Vás napovědět co mě teď čeká?
Děkuji a přeji krásný den M.

nadis.h
14. dub 2009

Ahoj mob,

já moc neporadím. Máme s přítelem první konzultaci zítra. Ale mrkni i na ostatní diskuze kde se o tom píše. Určo se dočteš hodně informací.

Pěkný den všem. 🙂

eloana
14. dub 2009

ahoj mob. tak ted musis pockat na vysledky. a pokud vite problem a jiny mit nebudete tak uz asi jine vysetreni podstupovat nemusite. akorat asi jeste HP 2-3 den cyklu to nevim zda ti delali a urcite to asi delat budou

mob
14. dub 2009

Děkuji za rychlou odpověď. 🙂 HP mně právě dělali v pátek.Mám si ve st zavolat na výsledky a zároveň se objednat na další sezení.Ale jsem zvědavá jak rychle vše postupuje.Jestli už tenhle měsíc se něco bude řešit nebo až příští.......Budu mít ovulaci příští týden a podle mně je škoda jí jen tak promrhat ☹ Nikdy mně nenapadlo, že budu tohle řešit. Jedno už mám a vsázela jsem na to -vysadím antik. a je to 😒

murasek
14. dub 2009

mob ahoj, cesta k mimi nebude asi tak prijemna jako hezky doma v teplicku, ale zvladneme to! vydrz!

nadis.h
14. dub 2009

Mobi..Já si myslím, že tohle nenapadlo žádnou z nás. 😒 Já k tomu přišla také jako slepá k houslím. Nikdy jsem neměla výtok, zánět nic..Žádný gyn problém. Ve 4 letech jsem prodělala slepé střevo,které mi zkazili od začátku až do konce a díky zánětu,který se mi tam po operaci dostal se mi ucpaly vejcovody o které jsem o oba teď v březnu přišla. Jinak myslím si, že rychlost v Lib Gennetu je fajn. Já si volala na 1 termín minulé pondělí a dostala ho na zítra hned. Což je krásný. Protože např. v Praze holky co psaly, tak čekaly třeba 4 měsíce na termín. A v pražském Gennetu kamarádka čeká 3 týdny jen na ultrazvuk, aby mohla jít...

mob
14. dub 2009

Tak to je super, budu Ti držet zítra palce. 🙂 Určitě dám vědět co se děje dále ať se můžou ostatní těšit , že to Gennet v Lbc nezdržuje.JO,jo je to prostě pech, ale pokud vše- všem dopadne dobře je to paráda. Já už jsem začala pomalu šílet, každý měsíc to samé zklamání 😠 Doma v pohdlíčku to by bylo nejlepší, ješťě že mám chlapa, který je v poho.Zažila jsem tam před vchodem pána, který tam odmítl dát sperma a paní se tam málem zhroutila......No nic vzhůru do boje 🙂

murasek
14. dub 2009

Mob - to jsi zazila toho pana v Gennetu? no chude ta pani teda. Holky musime vytrvat a dockame se!

mob
14. dub 2009

Jo, jo stáli před Libereckým Gennetem.A pán byl docela hlučný, takže jsme to nezaslechli jedinný.Prý není žádnej pokusnej králik.....Jak to dopadlo nevím, když jsme odcházeli už tam nebyli. ☹

eloana
14. dub 2009

ahoj holky tak nastesti jsou nasi manzelove v pohode🙂