Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kirinka99
13. led 2014

@limlim No ja idem ešte len zajtra s výsledkom k mojej lekárke a uvidíme... Tiež som na Liberec počula veľa chvál a moja doktorka mi povedala, že v Liberci to je také rodinnejšie ako v Prahe.. Keďže my to máme približne rovnako ďaleko aj do Prahy aj do Liberca.

bonifac
13. led 2014

Devcata řekla vam někomu taky ze si máte pořídit inofolic nebo nosifol???

bonifac
13. led 2014

@kirinka99 aj my to máme do prahy tak nějak stejně, ale pak máš ještě cest přes prahu a parkování a vůbec....navíc budeš jezdit na různé kontroly ... A prostředí v liberci se mi libi víc než kliniky co znám z prahy 😉

jilu04
13. led 2014

@kirinka99 To asi jo, rok pokusů je ještě tak nějak asi v normě. My to zkoušíme letos 6 let a řeknu ti, je to na zbláznění.

jilu04
13. led 2014

@bonifac Mě to doporučila kamarádka a když jsem to řekla paní doktorce, že to beru, tak mě pochválila.

bonifac
13. led 2014

@jilu04 já to mám ještě od gynekolozky normální a včera mě napadlo si ho dat a dnes mě to napsala k protokolu 😀 asi intuice 😀
Co je u tebe nového??

jilu04
13. led 2014

@bonifac Tak to je dobře, že ti ho takhle napsali a tebe napadlo si to vzít.
Jinak u mě bylo snad nejlepším lékem na vše -hlavně na psychiku- se vrátit do práce, za tenhle víkend jsem se nasmála jako už dlouho ne, bylo to moc fajn, Jinak zatím nového asi nic, pořád čekám na tu mrchu červenou a pak se uvidí.

bonifac
13. led 2014

@jilu04 to je mrcha zpozdena 😖

jilu04
13. led 2014

@bonifac já bych řekla, že ještě ne, měla by dorazit nějak na konci měsíce, ale zatím žádný příznaky, tak nevím, asi to bude těma hormonama pěkně rozházený

bonifac
13. led 2014

@bonifac no, to bych se nedivila já uz tejden spinim...prej po antikoncepci říkala dr. Ale víš co,zase máš se srovnat a mimino bude pod stromečkem.;)

jilu04
13. led 2014

@bonifac tak nějak uvidíme, co má pro nás tenhle rok nachystáno

bonifac
13. led 2014

@jilu04 brzký jaro, krásný léto,šťastný podzim a první společně vánoce 😉

jilu04
13. led 2014

@bonifac jo holka, tak to je ve hvězdách, ale zní to moc hezky a jak jste na tom vy?

bonifac
13. led 2014

@jilu04 stále v očekávání 🙂 pozítří se snad dozvím kdy bude odber,nemuzu se dočkat....
Začínám pít kontyhel aby se deloha nachystala na mimouše. 🙂

jilu04
13. led 2014

@bonifac Tak to je dobře, takže bříško jako jehelníček?

bonifac
13. led 2014

@jilu04 naprosto 😀 zvlášť když skoro pokaždé dopichavam to co mi tam zůstane...ale naštěstí nemám žádné modřiny a nic mě neboli ... Jen sem takova teckovana 🙂 Dneska mi dr. říkala ze mám mega vajecniky a ze se bála HSS 😕 naštěstí tomu nic nenasvědčuje...

cicinky
13. led 2014

@kirinka99
Vítej mezi námi 🙂

jilu04
13. led 2014

@bonifac Tak snad budeš v pořádku, ono OHSS můžeš mít i po odběru.

bonifac
13. led 2014

@jilu04 ony ty hormony stále pracují,ze?

jilu04
13. led 2014

@bonifac to jo je to pěkný svinstvo, mě se en vaječník stáhnul asi až po měsíci

cicinky
13. led 2014

@jilu04
@megara
@bonifac
Děvčátka, v sobotu mi je vzali, v neděli kultivovali a kultivují dál 🙂
Normálně chodím k paní dr. Mokré, ale odběr mi dělal pan doktor, snažil se být velice milý a pozitivní, což hodně pomáhá, znovu nám vše vysvětlil, pochválil náš přístup, mužského spermiogram dopadl taky velmi dobře, takže 1 krůček za námi.
Ráno mi volali, že 2 embryjka máme, ale že to nemusí být vše a mohou být i další, že 1 den je moc brzo na resumé 🙂
A zítra se musím zeptat na jejich vývoj, byla jsem dnes tak zmatená a ráda, že jsem neměla ani otázky 😅
A navíc mě dnes po tom odběru trošku bolí vaječníky 🙂
VŠEM VÁM HOLKY MOC DĚKUJI ZA PODPORU !

jilu04
13. led 2014

@cicinky Tak to je moc dobře, že jsou aspoň dvě, i to někdy stačí. Uvidíš, že to budou bojevníčci a chytí se jako klíšťátka, Mě pan doktor prcky zaváděl a taky byl moc milý. Na ty vaječníky hlavně pozor, aby se ti neudělal hyperstim. sy., to je pěkná potvůrka, ale mě taky trošku pobolíval, když mě pouštěli po odběru, tak mi paní doktorka říkala, že si můžu doma klidně vzít paralen, kdyby mě bříško bolelo.

bonifac
13. led 2014

@jilu04 a jeje... Pití jen tak nekončí 😀

@cicinky tak až ti zítra zavolání,čekáme info se stavem 🙂 držíme bulinkam palecky 🙂

jilu04
13. led 2014

@bonifac to jo je to hrozný, já to teda stáhla o litr po odběru, ale předtím jsem pila 4,5 litru

cicinky
13. led 2014

@jilu04
@bonifac
Holky, já piju jak divá 🙂, u toho utrogestanu to mají napsáno i v příbalu, denně 1 jogurt a snažím se chodit, přesně jak mám napsáno 🙂, ale vydržet a nepočůrat se je nadlidské :D
Zítra ráno v 7.45 podávám hlášení 😀

bonifac
13. led 2014

@jilu04 já si to hlidam dvoulitrovou lahví, natankuju a odlejvam ... Jinak bych to flakala 😀
@cicinky máš napsáno jak máš curat 😨 ?

cicinky
13. led 2014

@bonifac
Nemám, ale pan doktor říkal, prolévat se a prolévat se 🙂

jilu04
13. led 2014

@cicinky Tak to jsi moc šikovná, je to docela nářez, co musíme všechno podstoupit, co? Já chodila hlavně na procházky se psem do lesa a sebou měla lahev s pitím a papírové kapesníčky, jinak bych to cestou někde pustila. 🙂
Už se moc těším, určitě budou v pořádku a krásně porostou.
@bonifac jo jo já měla litr a půl konvičku na čajíček

cicinky
13. led 2014

@jilu04
Snažím se pít co nejvíc to jde, ale ....
V práci se hlídám, doma začínám šidit ☹

bonifac
13. led 2014

@cicinky no jo je třeba prokrvit bříško aby tam byli prckove jako v pokojíčku 🙂
@jilu04 no zítra začne teprve horor , jdu do práce 😀 😀