Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
14. led 2014

@cicinky
@jilu04
U nas taky tak...bpenizek by bylo dost, jen neutracet :D

jilu04
14. led 2014

@bonifac to jo je to někdy sranda

bonifac
14. led 2014

@jilu04 nojo a kdyby to vsecko teklo aspon do statku ale ono ne :D

Au au dneska to bolelo... prvni dirka krvinkuje a z druhy dirky vylezla kapicka gonalu 🙂

cicinky
14. led 2014

@bonifac - mě to dnes také pěkně štípe ☹
@jilu04
My zase dozařizujeme byt a předěláváme a tak dále... sice jsme vše měli, ale prostě to chceme lepší a více funkční a samozřejmě hezčí :D
Peníze jsou metla lidstva ☹ a vždy budou 🙂

jilu04
14. led 2014

@bonifac
@cicinky holky já s váma úplně soucítím, není to tam dávno, co jsem to do sebe ládovala taky, měla jsem břicho od pupíku dolů jeden velkej rudej nateklej a bolavej flekanec, že jsem už nevěděla, kam si to mám píchat, byl to hnus

bonifac
14. led 2014

@jilu04 tak tak ja uzbhledam volna mista :( mam sice jen cervene tecky po vpichach a balonkovity brisko alebi tak uz dochazi prostor.
Sem zvedava kolik toho zitra dr. napocita 🙂

jilu04
14. led 2014

@bonifac Ty jo já byla jen na jednom ultrazvuku před odběrem

cicinky
14. led 2014

@bonifac - soucítím a lituji tě :(
@jilu04 - jak dlouho přibližně bych měla vkládat ten Utrogestan?

jilu04
14. led 2014

@cicinky Už od prvního dne, co ti ho dají až do té doby, než ti řeknou, že ho máš přestat brát.

megara
14. led 2014

Ahoj dámy
vy jste toho zase napovídaly 😀
Dneska jsem píchala posledni injekci Ovitrele, sem ráda že je na něakou dobu poslední 🙂 zítra bude klídek a ve čtvrtek půjdou ven 😀 Taky jsme dali PK a ICSI,tak sem zvědavá jak si povedou 😀

@bonifac asi mu to budeš muset říct, ale to záleží na tobě.

cicinky
14. led 2014

@megara
Ahoj, no jo, drbeme jak o život 🙂
Už se ti to blíží, a určitě to bude fajn ;)

megara
14. led 2014

@cicinky už se těším hrozně moc 😀

fachy
14. led 2014

@megara
@cicinky co obnasi ICSI?

cicinky
14. led 2014

@fachy
Ahoj, to je jedna z metod k umělému oplodnění 😉.
Musíš si ji zaplatit, a má úspěšnost 😉

bonifac
15. led 2014

Opět v Liberci... Dneska byla bezva cesta ... Pominuly fakt,ze pršosněží, malem sem cestou usnula ☹ Zptaky musím ulovit nejblizzsi benzinku a kafe jinak si docela koleduju ☹
-
Zapomela sem odeslat první část tak rovnou doplním ....
OPU v pondeli,značka papucky s sebou :-P
S tou náloží co mám v kabelce je ze mě oficielní jídelníček 😅

fachy
15. led 2014

@cicinky to vim, ze je metoda oplodneni, ale jaky je rozdil treba pro tebe v teto metode a IVF

cicinky
15. led 2014

@bonifac
Já jdu zítra, dnes ráno volala sestřička, že bublinky jsou slušní bojovníčci, a tak je proto, abych zítra už šla 🙂

cicinky
15. led 2014

@fachy
IVF - je celkový cyklus oplodnění (který hradí pojišťovna), pak máš metody, které jsou doplňkové a které si zaplatíš.
Bohužel u nás není spontání oplodnění - IVF možné ☹.
My jsme původně chtěli PICSI - je to metoda, kdy se využívá selekce nejlepší spermie a spojí se s nejlepším vajíčkem, ale protože muž má spermiogram (až na menší lenost) v pořádku, paní dr. nám doporučila metoda ICSI - nastimulovali mě, mě se vyrobilo 7 folykulů, 6 vajíček, ta pak oplodnili a z toho máme 2 bojovné embryjka, která na mě zítra čekají 🙂
Doporučuji ti, hodně si přečíst na www.gennet.cz - ve specifických metodách toho najdeš mnoho 😉
Ale klidně se ptej, když budu vědět, tak ráda písnu 🙂

fachy
15. led 2014

@cicinky a kolik to stoji, kdyztak bych do toho sla taky

cicinky
15. led 2014

@fachy
ICSI - 7tis
PICSI - 11tis
vitrifikace - 6.tis (šetrnější zmražení embryí)
zmražení - 3.tis (běžné, nemusí to přežít)
prodloužená kultivace (vývoj) - 2.5 tis.
roční úschova - 1.tis

... ale on ti dr. stejně řekne, co doporučuje 😉

fachy
15. led 2014

@cicinky zajímavé, a Ty už jsi absolvovala nějaké cykly umělého oplodnění? Něco jsem si o tom četla a v podstatě všude psali, že to doporučují párům, kterým se předchozí pokusy nepovedly nebo potrácí.

megara
15. led 2014

Ahoj dámy

@fachy při metodě ICSI vyberou jednu spermijku a píchnou ji rovnou do folikulu a tím jí pomůžou
při PICSI co jsem pochopila já, vezmou k vpíchnutí do vajíčka pouze tu spermijku která se přiblíží k látce kterou oni si pomáhají neboť je známo, že zralá a zdravá spermijka se k této látce dostane, to je látka kterou produkuje folikul, když je akorát 🙂 připravený jít na věc
Jak říkala @cicinky přečti si to na stránkách gennetu.cz mají to tam moc hezky napsané

@cicinky v kolik hodin tam zítra jdeš? my jdem na 7 hod. s papučkama a nalačno 😒
@bonifac tak to je dobrý, že už víte že v pondělí 🙂 u nás jen trošku nasněžilo, tak sem zvědavá co bude zítra ráno 😅

mourovata
15. led 2014

@megara díky za radu, aplikaci už mám v mobilu a konečně dodržuji pitný režim 😀 A taky manžel po každém pípání hlásí " Máš se napít!" 😀

mourovata
15. led 2014

holky, nemáte některá zkušenost se změnou pojišťovny a následnou žádostí o IVF? Já mám teď novou pojišťovnu od nového roku a manžel si myslí, že nám to teď neschválí 😒 zítra nebo v pátek si máme zavolat jestli je schválená, ale ted mě nějak nahlodal...

megara
15. led 2014

@mourovata mě taky kolegové v práci a i přítel upozorňovali na to že mi hraje mobil a mám se napít 😀
Já mám pojišťovnu ministerstva vnitra a mě to schválily, já myslim,že když tam máš indikaci od lékaře tak by ti to měly schválit 🙂

mourovata
15. led 2014

@megara no já teď právě měnila z VZP na Škodovku a manžel mě strašil, že ještě ze mě nic nemají a už mají platit. Ale myslím, že s tím musí počítat, alespoň v to doufám 🙂

cicinky
15. led 2014

@megara
Já jdu ve 12hod, papučky už mám v autě i s košilkou připravené 😉

hudala
15. led 2014

@jilu04 no jo, do konce roku snad my tady všechny budeme o 1 nebo 2 víc 🙂
Tenhle rok pro nás bude šťastný, určitě 🙂
A jak jsem četla o šetření 🙂 jo, holky až budete mít jednoho prcka doma a budete chtít našetřit na další pokus, to je teprve něco 🙂 vím, o čem mluvím. My jsme si teď našetřili peníze, a co čert nechtěl... dneska jsem nabourala auto. Nacouvala jsem do jiného ☹ takže oprava půjde z peněz na IVF ☹ snad to IVF nebude nakonec tak drahé...

bonifac
15. led 2014

@cicinky budeme ti moc držet palce!!!🙂

bonifac
15. led 2014

Já sem fakt amatér 😀 zas mám problém... Centrotide... Jak se vám povedlo odstranit bublinku?Mě to prostě neslo... A to si myslim, ze s injekcema umím ale tohle je strasnej nastroj,ne injekce 😀