Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
27. led 2014

@bonifac
u mě Utrouš to samé 🙂

bonifac
27. led 2014

@cicinky v první chvili sem se lekla jestli to není mrcha..

cicinky
27. led 2014

@bonifac
Mrcha probíhá jinak, to ti můžu na 100% zaručit 😉

bonifac
27. led 2014

@cicinky bílou barvu jiste mít nebude 😀 Ale já teď mrchou až dl pozdima nečekám :-P

cicinky
27. led 2014

@bonifac
😀 neboj, všechno bude ok, u někoho z nás všech musí vyjít, tak se koukej snažit 🙂

martiina_k
27. led 2014

@bonifac taky jsem se dneska lekla, běžela na záchod a oddechla si 🙂

@cicinky mrzí mě, že ti to nevyšlo... asi ty naše "doufající" řeči nemůžeš číst co?

cicinky
27. led 2014

@martiina_k
njn, to se nedá nic dělat 🙂
Za půl roku znovu, a to už určitě vyjde 😉

megara
27. led 2014

Všem nám to vyjde já to vím 🙂

cicinky
27. led 2014

@megara
To máš pravdu, třeba to nebude hned, ale vyjde to 🙂

megara
27. led 2014

@cicinky ty už máš z krve potvrzeno, že nic ? Že ti @martiina_k kondolovala k neúspěchu?

Holky ještě mám dotaz taky je vám pořád taky takové teplo? Já chodím doma v kraťasech a tričku s krátkým rukávem a i tak je mi teplo. To samý mám když jdu ven, oblečená jsem pořád stejně a vracím se zpocená a doma se hned svlékám.

martiina_k
27. led 2014

Já pochopila, že už má jistotu, ale jeslti existuje ještě nějaká naděje, že by to přece jenom vyšlo, tak budu jedině ráda ...

cicinky
27. led 2014

@megara Martina to pochopila tak, že už to vzdávám, nemyslela to určitě nijak špatně 🙂
@martiina_k Jistota ještě není, malý plamínek ve mě je, ale je fakt už malý ☹

Četla jsem spoustu příšpěvků, kde holky píšou, že krvácely a byl to konec, ale pak jsem četla příspěvky, kde píšou, že stejně jako já, vyloženě proudem i se sliznicí krvácely a mají doma dítko, stále je to 50na50.. uvidíme ve čtvrtek 😉
Ono se to napoprvé nedaří, pač i pro toho dr. je to takové seznámení s "nemocnou", ale na podruhé, už se to většinou daří 🙂

Doufám, že přeci jen bublinka žije 🙂

megara
27. led 2014

@cicinky já to nemyslela nijak zle ani pro jednu z vás, ja jen myslela že už to víš a nikde jsem nevyčetla že to máš potvrzené z krve tak jsem byla překvapená když sem četla kondolenci.

bonifac
28. led 2014

@megara no my mame doma celkem ziminu🙂

bonifac
28. led 2014

Tak mám sto chutí naložit se do vany ale bojím aby bublinkam nebylo moc horko... 🙄

cicinky
28. led 2014

@megara
Já vím, že jste na mě všechny moooooc hodné 🙂
A jsem popravdě ráda, že v tom nejsem sama, ať to dopadne, jak to dopadne, tak se to rozsekne ve čtvrtek, a to VÁS VŠECHNY budu potřebovat asi nejvíc 🙂
@jilu04
@bonifac

cicinky
28. led 2014

@bonifac - vanu nééé, to není dobré, kvůli vysokému a rychlému prokrvení 😉

bonifac
28. led 2014

@cicinky taky sem ji vzdala... Chuť byla veliká ale dám si fofr sprchu 🙂
Dneska mě picha v bříšku ... Mimiskum je 8-9dnu tak to se doufám vrtaji.

cicinky
28. led 2014

@bonifac - určitě se vrtají 🙂
Mě stále bolí v oblasti vaječníků, stále to nepřechází... ach jo, už ať je čtvrtek 🙂

martiina_k
28. led 2014

Holky, mě asi hráblo... od rána pořád něco hledám. Nejdřív jsem nemohla najít prášek, co si mám ráno brát, potom jssem prostě nenašla moje tvoření (vyrábím šité šperky, sedím normálně na gauči, nemohla jsem to nikam odnést, nevím kde to je), že by mi ten "Němec" přesunoval věci?... co bude dál?

bonifac
28. led 2014

@cicinky tak hodně bumbej 🙂 pan doktor říkal ze když vajecnikum chybí voda tak se zlobí 🙂
@martiina_k no,progesteron řáďí 😀

martiina_k
28. led 2014

@bonifac tak jsem tu vyrobenou náušnici našla.. ležela velde mě, já to nechápu... přece jsem ji nemohla neviddět??? Fakt magor...
Jinak holky, já to nějak nemůžu vydržet, já už to chciiiiiii vědět :D nechci čekat až do příštího týdne, to je ještě táááák daleko...

bonifac
28. led 2014

@martiina_k ka se zas chtěla napít,prakzela mi v ruce vidlicka tak mě nenapadlo nic chytřejšího než ji chytit do zubů...
Navíc sem dneska hrozně unavená a taková.. pripitomela.

cicinky
28. led 2014

@martiina_k
Takhle na mě působil ze začátku Utrouš 😀
@bonifac
Bumbám jak ďábel, a jsem pečená vařená na hajzlíku, a stejně bolí dál 😠

martiina_k
28. led 2014

@bonifac @cicinky holky a jak dlouho se ten utrouš bere? Řekla bych, že se to začíná stupňovat 😅 😅 😅 nerada bych skončila se schízou, kdo mi co kam zase přesunul 😅 😅

bonifac
28. led 2014

@martiina_k do 8-12tt a to se k němu přidá přirozený progesteron 😀😀
@cicinky covece třeba je to bublisek 🙂

megara
28. led 2014

Ahoj dámy
už od včerejšího večera mě bolí hlava jako čert, nejradši bych si vzala nějaký prášek, ale nemůžu kvůli bublinkám, takže bych si hlavu nejraději přivřela do dveří. Navíc mám od rána běhačku a ještě že mě jde takový hnědo červený sopel,tak sem zvědavá co bude dál. A to mám jet zítra na zkoušku 🙂

bonifac
28. led 2014

@megara bolest hlavy je jasnej příznak 🙂 kolikátý dnu sou uz bublinky staré?

mourovata
28. led 2014

holky, prosím vás, kdy jste začaly brát Nosifol před OPU. a berete ho i po ET? díky

cicinky
28. led 2014

@megara - jéé, to tě lituji ☹

@bonifac - a nebo mi bublá spodek 😀