Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
17. únor 2014

@cicinky a jak vypadají, já je tam nějak neznám jménem, mě byla strašně sympatická taková vysoká blondýnka na krátko ostříhaná

cicinky
17. únor 2014

@jilu04
Evička je černovláska, dlouhé vlasy, hubeňoučká, bývá na recepci, jako ta blondýnka na krátko 🙂
A vrchní je taková menší, mírně zaoblená (ale opravdu jen trošičku).

jilu04
17. únor 2014

@cicinky tak to nevím, asi jsem je nikdy nějak nezkoumala

martiina_k
18. únor 2014

@jilu04 ony ty tmavovlasé dlouhovlasé jsou si dost podobné a je jich tam víc. Ta blondýna na krátko byla u mého ET a je hodně sympatická..

bonifac
18. únor 2014

Kocky mám dotaz, jakou mrchu ste meli po stymulaci?Já cekala zr když byla sliznice jako perinka ze to bude nářez ale ona je naka slabá...Není to divný?

cicinky
18. únor 2014

@bonifac - já ji ještě stále nedostala ☹
@jilu04 - jak ty jsi to měla po vysazení s mrchou?

bonifac
18. únor 2014

@cicinky ještě ne??jak dlouho nemáš utros?
Jilu právě psala ze si ji celkem "užila" já sem to čekala taky , hlavně ciklus měl 43dni nebo kolik , těch léku a vůbec... Říkám si jestli problém nebyl někde tady...

jilu04
18. únor 2014

@martiina_k To jo ta je suprová.
@bonifac No já po vysazení léků to dostala až po týdnu a teda břicho mě bolelo docela dosti, ale možná to bylo tím, že jsem tam měla srůsty v děloze, pomohlo mi až když jsem si to bříško nahřála a všechno se mi tam uvolnilo a pak jak mávnutím kouzelného proutku jsem se rozkrvácela celkem dosti a ulevilo se mi.
Jinak jsem to pak dostala po asi 35 dnech a přišlo mi to celkem slabé.

cicinky
18. únor 2014

@jilu04 - ahá, takže můžu zůstat v klidu
@bonifac - dnes je to 22 den

jilu04
18. únor 2014

@cicinky a pořád jsi to nedostala, to je divný

cicinky
18. únor 2014

@jilu04 - nedostala, právě jsem si říkala, zda-li i s tímto raději se ozvat na genet...

jilu04
18. únor 2014

@cicinky já bych asi v první řadě zkusila počůrat papírek a pak bych podle toho jednala dál, když jsem byla teď na kontrole, tak mi dr. říkala, že se čato stává, že pak ta ženská otěhotní spont.

bonifac
18. únor 2014

@cicinky me sestricka rikala ze kdyz to do 14ti dnu nedostanu mam se ozvat.

@jilu04 ale to az v dalsim cyklu ne?

jilu04
18. únor 2014

@bonifac no to nevím, jedna známá takhle otěhotněla z OPU, měla hyperstim. sy, takže měla jít na transfer dýl, ale to už se nestalo, jelikož byla těhotná

bonifac
18. únor 2014

@jilu04 tyjo to je super 🙂 no ja se prolejvam nosifolem, kapu gynex , piju aloe , pikracuju s femibionem a antioxidanty, jeste nazapominat na mereni teploty po ránu 🙂 zkusim ty hormony vyuzit 🙂

jilu04
18. únor 2014

@bonifac teda tys to rozjela ve velkým, to já dala na radu doktorky a koupila si nosifol hlavně kvůli listovce a doporučila mi Calibrum babyplan, že s tím mají dobré zkušenosti, jinak neberu vůbec nic

bonifac
18. únor 2014

@jilu04 nojo nechci ztracet nadeji a kdyz sem do sebe narvala takovych hormonů....

jilu04
18. únor 2014

@bonifac víš jak se to říká, naděje umírá poslední

martiina_k
18. únor 2014

co se týče menstruace, tak jsem ji dostala v neděli, tj. čtvrtý den bez utroše, byla slaboučká, včera maličko silnější, ale rozhodně to nebyla síla klasické menstruace a dneska už bych si vystačila i s intimkou... takže fakt slabé.

bonifac
18. únor 2014

@martiina_k to sem na tom stejne ale prijde mi to divny...

cicinky
18. únor 2014

@jilu04 - papírek jsem očůrala už včera a bohužel nic ☹
Spontánní otěhotnění nehrozí, nemám vejcovody ☹
@bonifac
@martiina_k
kéž by alespoň kapička...

jilu04
18. únor 2014

@martiina_k
@bonifac
holky možná je to i tím, že mívám i silnější menses apoto mě to nějak moc nepřekvapilo
@cicinky aha to jsem netušila, tak toje divný, to bych zavolala do gennetu a nechala se někým zkouknout

cicinky
18. únor 2014

@jilu04 - zavolám 🙂

jilu04
18. únor 2014

@cicinky protože tohle mi přijde už zvláštní, aby se ti tam někde něco neodehrávalo skrytě

cicinky
18. únor 2014

@jilu04 - volala jsem, za chvilku mi budou volat, první otázka také byla na test, zda-li jsem zkoušela... tak uvidíme, co se mnou vymyslí 🙂

jilu04
18. únor 2014

@cicinky no uvidíš, bude lepší, když na tebe někdo koukne

cicinky
18. únor 2014

@jilu04 - no, tak mi nějak nezavolali, třeba zítra 🙂

jilu04
18. únor 2014

@cicinky tak tam zkus ráno cinknout sama

cicinky
18. únor 2014

@jilu04 - zavolám, podle toho co říkala sestřička Stránská, budu muset přijít na kontrolu a zřejmě urychleně, vzhledem k tomu, že mám, jít během měsíce na další ivf....

jilu04
18. únor 2014

@cicinky no právě, přijde mi to už divné, že pořád nic po vysazení léků