Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

martiina_k
14. bře 2014

@sissi9 to ti já moc neporadím, vůbec netuším, co to je krátký nebo dlouhý protokol... měla jsem jen stimulaci sliznice v děloze protože máme darovaná vajíčka

cicinky
14. bře 2014

@jilu04 - kéž by 😀
A co ty, už přišla MS?

jilu04
14. bře 2014

@cicinky uvidíš, že to tak bude
pořád se jí nechce a to už jsem se i včera rochnila ve vaně, abych to tam pořádně prohřála a uvolnila a nic, jediné co mi tak je, že mě bolí neskutečně prsa, tlačí pobřišek a občas mě píchá na levé straně. Já bych řekla, že moje tělo moc dobře ví, že se těším na ty naše zmrzlinky, tak mi to takhle ztěžuje.

cicinky
14. bře 2014

@jilu04 ☹ téda to tě trápí... hele a nepovedlo se ti spontánní otěhotnění??.. bolest prsou, tlaky v podbříšku,,, teda já nevím, ale takhle mi to pověděla kolegyně v práci a za 2 týdny přišla s tím, že je těhu...

jilu04
15. bře 2014

@cicinky no uvidím, ještě počkám týden a pak si zavolám do gennetu
to by byl docela paradox, ale moc tomu nevěřím

bonifac
16. bře 2014

Ahoj děvčátka.Omlouvám se za absenci , jsem teď furt v práci 🙂 A bude hůř 😀
Jinac u nás nic nového...Čekám az to dostanu,vysadila sem bylinky na týden,tak uz by mrcha měla přijít.
Jinak kynu a kynu...
Az to dostanu,volám do gennetu a jedem pro nanucky 🙂 Manžel rozhodl ze pro oba 🙂

mourovata
16. bře 2014

Ahoj holky, tak já zítra jedu na OPU. Docela jsem se těšila, ale začínám být pěkně nervozní 😉

veverusa
16. bře 2014

@mourovata To bude dobré. Držím pěsti a zítra dej vědět úrodu 😉

cicinky
16. bře 2014

@jilu04 - snad ti dorazí a nebudou problémy, ale i tak ti přeju spontánní 😉
@bonifac - nejsi v tom kynutí sama, já mám pocit, že s každým nádechem mám kilo nahoře ☹
@mourovata - nebuď, všechno bude fajn 😉

jilu04
16. bře 2014

@bonifac Jé tak to jsi na tom stejně jako já, já už taky čekám na tu červenou potvoru, která pořád nějak nepřichází. Uvidíš, že ti brzy přijde a budeš moct jít pro dětičky, budu moc držet pěstičky. Jinak v tom kynutí nejsi sama neboj, já si taky připadám jako koule, jsem nafouklá snad i ze vzduchu
@mourovata Tak to moc držím pěstičky, aby jich bylo co nejvíc a hlavně vše dobře dopadlo.
@cicinky Já ti nevím, začínám se bát, že je něco špatně, jelikož pořád nic, ani kapička, už mě tohle čekání nějak nebaví.

bonifac
17. bře 2014

@jilu04 jak dlouho uz máš od vyvolavacky?a co test?

cicinky
17. bře 2014

@jilu04 normální to není ☹, ale snad se nic špatného neděje... Raději bych už asi do Gennetu volala

martiina_k
17. bře 2014

@jilu04 klidně jim zavolej, nebo napiš, chceš maila na stránskou? Nebo na tu Lamačovou? Mě vždycky odpoví dejme tomu do konce prac. směny a vždycky mě uklidnily...
Jinak holky, po dnešní návštěvě Gennetu - sliznici mám 7 mm, pan doktor si liboval, jak přesně nastavil léky, chce mě vidět ještě ve středu a od středy začnu zavádět zase utroš (teda pokud se mu budu pořád líbit - resp. né já, jako sliznice 😅 ) a v pondělí by byl KET... jupíííí. Prý je tam teda 10% nějaké šance, že by ta sliznice nebyla nastavená dobře a udělali bysme to až po další menstruaci, ale s tím prý nepočítá, jen to oznámil, abysme věděli i tuto možnost. Už se těším, až se budu doma zase radovat z každého uplynulého dne a blížícího se termínu testování..

cicinky
17. bře 2014

@martiina_k
Ještě jsi zapomněla dopsat, že jsem se dnes viděly, ale jak trubičky jsme na sebe jen koukaly 😀

martiina_k
17. bře 2014

@cicinky asi tak :D :D :D když my vstávali někdy po páté a to ještě celou noc ve vedlejší místnosti svítilo světlo a hrála televize (spali jsme u tchánovců), takže min. od čtyř jsem v podstatě vzhůru ☹ přijeli jsme domů asi před desátou, lehla jsem do postele, probrala se asi v půl jedné s tím, že v jendu jsem měla schůzku v bance, tak jsem tam šla, vypadala jsem asi jak debil, protože mi všechno říkala dvakát než jsem pobrala co říká :D no a i teď jsem nějaká přiblblá (a na utroš to zatím nemůžu svádět 😅 )

jilu04
17. bře 2014

@bonifac
@cicinky
už týden a něco v pátek to budou 2 týdny, tak asi ještě počkám, test jsem si nedělala, jelikož jim po posledním ET, kde mi vycházely samé // a nakonec byla krev negativní a akorát jsem z toho byla hodně zklamaná, tak jim nevěřím a hlvně si myslím, že je to zbytečný, nějak tomu moc nevěřím, že by to vyšlo přirozeně, takže asi zůstanu ve vyčkávací fázi do pátku a pak to budu případně nějak řešit, jinak jsem v úterý před píchancem měla sliznici 13,9mm a v pátek něco málo přes 14mm u obvoďačky a ta mi říkala, že se tam buď něco začíná klubat a nebo to bude silná MS, tak se nechám překvapit

@martiina_k jsi zlatíčko, ale zatím ještě počkám do toho pátku a pak uvidím, co se bude dít
ty se máš, já už bych se taky chtěla radovat z toho, že půjdeme s miláčkem na KET, všechno jsem si i v práci naplánovala, abych měla první 3 dny volno a ono pořád nic, ale u tebe to určitě vyjde a na vánoce už vás bude o 2 víc

martiina_k
17. bře 2014

@jilu04 o dva nee, necháme si zavést jen jedno. Ale byl by to ten nejkrásnější vánoční dárek, to tedy ano 🙂
Teda takhle tlustou sliznici jsem snad neměla ani při tom prvním ET. Měla jsem nějak necelých šest, tak doktor ještě zvednul dávky hormonů a pak byla myslím 6,5. Teď před utrošem je sedm, takže myslím že to bude akorát.
Holky pro pobavení - na FB mám fotku sebe s malým synovečkem (asi měsíc po narození). Má staršího bráchu Honzíka (2,8 roku) a ségra píše, že dává mamce fotky do nějakého fotorámečku a Honzík říká: Je tam teta a má Daíka (jako Daníka). A já na to - tak mu řekni, že teta v pátek přijede. No a Honzík komentuje "teta v pááci, stejda pčijede" 😅 😅 😅 no nejsou ti mrňousci zlatí?

jilu04
17. bře 2014

@martiina_k to teda jo, bylo y to krásný si toho špuntíka nadělit, hlavně ay se nenadělil na vánoce sám jako můj drahý mužíček, to do takovéhle peřinky se zavrtá určitě hnedka, uvidíš.
To jo jsou to miláčci, já včera volala ségře, jelikož nateřinka měla svátek a měla mě na handsfree a ta malá zubatka jak mě slyšela, tak začala hnedka vřískat jako když blbneme a ona se směje a povídá, jsou to zlatíčka ty dětičky.

cicinky
17. bře 2014

@martiina_k
@jilu04
holky já mám jednu malou princeznu u sousedky, je boží 😝 , dneska na mě holky zazvonily a Nelča hned roztáhla ruce a teto objemutí 😀, pak mi zkontrolovala celý byt, prohnala kocoura a šla k babičce 😀
Ve středu jedu ke kamarádce, té se narodil malý uzlíček, tak jsem na něj zvědavá 🙂 , na fotkách vypadá boží.
A do toho mi paní z TipServisu, se kterou plánuji inzerci, oznámila, že bude babička .. prostě děti kam se podívám 😀 ... to už prostě musí být znamení 😝
Jo a ještě jsem dneska v buse viděla takové mladého klučinu, jako mám já, s malou holčičkou, holky jim to táááák slušelo, hrozně bych chtěla dopřát i Vendovi ty pohledy, co dnes zažíval on a těch úsměvů... 😀

mourovata
17. bře 2014

Ahoj kočky, tak dneska OPU ukázkový bez komplikací. Snesla jsem 11 vajíček a zítra mi bude Stránská volat jak dopadlo oplodnění. ET asi v sobotu. 😉 To se asi zase celý týden nevyspím.

jilu04
17. bře 2014

@cicinky to si piš, vždyť je jaro a to se všechno množí, takže i my všechny

jilu04
17. bře 2014

@mourovata Téééééééééda ty jsi šikulka, to bude miminek jako fotbalistů 🙂

martiina_k
17. bře 2014

Taky si holky myslím, že jaro je ideální doba, takže je to jasné, příští pokus je náš...

@mourovata tak držím palce, aby se jich rozmnožilo co nejvíc. My měli od dárkyně 9 vajíček, 7 se jich oplodnilo ale jen tři vydržely do pátého dne. Nejdřív jsem měla pocit zklamání, ale když jsem pak tady zjistila, že holkám zůstane jedno nebo max. dvě životaschopná embrya, tak jsem jásala, že jsme měli tři 🙂 Ty už jsi OPU měla (soudím podle toho, že píšeš, že se celý ZASE týden nevyspíš)? Kolik jsi jich měla životaschopných?

limlim
17. bře 2014

Ahoj holky téda vy jste se tu pěkně rozepsaly 🙂 Mám zase jeden dotázek nevíte jak dlouho se čeká na schválení od pojišťovny na IVF ? Dík

martiina_k
17. bře 2014

@limlim chvíli - než projdeš tou laparoskopií (nebo jak se to jmenuje), než si uděláš to vyšetření u praktického lékaře a gynekologa a já musela ještě endokrynologa, tak to bylo schválené...

limlim
17. bře 2014

@martiina_k já už tohle vše mám dr. už poslala na pojišťovnu žádost a nějak mě uniklo jak dlouho trvá schválení 🙂

martiina_k
17. bře 2014

@limlim přemýšlím jak to bylo, ale myslím, že max. měsíc, víc to nebylo...

cicinky
17. bře 2014

@limlim - max. 14 dní, ale většinou je to do týdne schválené 😉

mourovata
17. bře 2014

@martiina_k to je moje první OPU, ale já jsem teď skoro vůbec nespala jak jsem byla nervozní 😉

@jilu04 no když byl manžel poprvé u Mokré tak jí říkal, jen aby neměl fotbalovou 11 😀

jilu04
17. bře 2014

@limlim ahojky, asi dva týdny, takže je to celkem rychlý