Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
7. dub 2014

@elysion to je cena zhruba, ono to záleží na tom, co ty opravdu potřebuješ 😉, bude to možná i míň, ale může to být i víc 😒

martiina_k
7. dub 2014

@elysion jo vidíš, já na tebe zapoměla... takže jsme dali 39 000 za vajíčka, potom 11 000 za spojení vajíčka se spermií s tím "lepším výběrem" spermií (PICSI), embryoskope je v rámci těch darovaných vajíček zdarma, potom jsme platili 6000 za vitrifikaci (jakoby lepší zamražení zbyylých embryí), 2500 za prodlouženou kultivaci embryí. do toho asi 1300 za léky, dohromady 570 za regulační poplatky. No to bylo za první pokus, za druhý (KET) jsme dali 5200. Takže dohromady 65570 a 12 jízd - tam a zpátky 160 km - takže asi 4000 za benzín. Suma sumárum, momentálně jsme na 70 000.
Jakoby ušetřit byste mohli za nepřiplacení prodloužené kultivace, ale to nám vysvětlili, že je lepší, mohli byste si zaplatit to levnější zamražení, což by nebylo 6, ale jen 3000, taky byste mohli místo PISCI mít jen ISCI, což je také o 4000 levnější. Ale když už dáte čtyřicet tisíc za vajíčka, tak my chtěli mít větší jistotu spojení a větší jistotu že se po zamražení zase "proberou k životu". Tak to je komplet...

bonifac
7. dub 2014

@martiina_k sakra co to čtu... :( ale jeste nehazime flintu do žita... papas taky medrol?

martiina_k
7. dub 2014

@bonifac jojo, medrol beru také

cicinky
7. dub 2014

@bonifac
@martiina_k
holky a taky se tak zavodňujete po tom Medrolu?

martiina_k
7. dub 2014

@cicinky mě se nezdá, že bych se nějak zavodňovala... a to beru celou tabletku (mám pocit, žes psala, že bereš jen půlku)

marcule
7. dub 2014

to sice darda je ale kdyz nemas jinou moznost jak otehotnet odnosit a porodit dite divas se na to z jinyho pohledu a ty penize obetujes a neberes to tak..

cicinky
7. dub 2014

@martiina_k jj, půlku, protože beru Letrox 125 a 150, a v kombinaci s Clexanem už toho víc asi nezvládnu 😉
V pátek jsem byla na kontrole kvůli štítce a dr, mi říkala, že odhaduje 4-6 kg vody, které zadržuji, nechala jsem si poradit, až přestanu z Medrolem, jak to pak dostat dolů, tak doufám, že to půjde 😀
A když nepůjde, tak za mimíska to stojí 😀

marcule
7. dub 2014

@cicinky ty mas problem se stitnou zlazou? Kdyz to tu ctu jaky hormony na co bastite tak uplne zasn

cicinky
7. dub 2014

@marcule Já už jí nemám, měla jsem jí hyperfunkční a tak trochu mi zrychlila srdíčko, že mě málem kleplo 😒 , ale naštěstí mám úžasnou obvodní lékařku a ta to hned objevila, do 3 měsíců jsem byla pod kudlou 😝
Do konce života mám prášky, ale žiju a to je základ 🙂

marcule
7. dub 2014

@cicinky pane jo..tak hlavne ze je vse v poradku..kdy mas jit na krev?

cicinky
7. dub 2014

@marcule v pondělí 14.tého

marcule
7. dub 2014

@cicinky tak preju at to i krev potvrdi,kdyz na testu uz to bylo videt tak brzy,to byl ale nejaky ten lepsi test ze?budes delat dalsi?

cicinky
7. dub 2014

@marcule byl to ten obyč z Gennetu, jak psaly některé dívky, tak ne moc citlivý, ve čtvrtek zkusím další, hned ráno 😀

martiina_k
7. dub 2014

@cicinky myslím, že to máš jasné 😅 aspoň někdo.... přijedu si povozit kočárek 🙂

cicinky
7. dub 2014

@martiina_k Martinko, já hrozně moc věřím i tobě a věřím, že začne hormon stoupat a budeme jezdit spolu!!!! Sice každá trošku jinde, ale to nevadí 😀

marcule
7. dub 2014

@cicinky@martina a odkud jste devcata? Mate facebook?

cicinky
7. dub 2014

@marcule Z Liberce, a ano mám fb 😉

marcule
7. dub 2014

@cicinky 🙂 😉

martiina_k
8. dub 2014

@marcule já jsem z Děčína

megara
8. dub 2014

Ahoj dámy
tak jsem vás dočetla a všem kdo našli čárky i když jen slaboučké potichoučku gratuluji,čárky vám budou jen sílit 🙂
Naše včerejší návštěva v Gennetu dopadla dobře, výsledky testů se nijak nezměnili což je fajn, Dr. pošle žádost na pojišťovnu, já mezitím budu zobat 6-8 týdnů antikoncepci a pak dostanu gonal páč prý puregon podražil a Dr. má strach abych neměla OHSS kvůli šišaté hladině hormonů 🙂
Pak budu muset na kontrolu před koncem antikoncepce a pro léky 🙂 🙂 Už to brzy začne hurá😀

jilu04
8. dub 2014

Ahojky holčiny, tak dneska na kontrole mi vycucly 5 zkumavek krve, ale báječnou odměnou mi byl pohled na tlukoucí srdíčko miminka a jako bonus jsem dostala i průkajdu. Uvidíte, že mě už budete jen následovat a vše dobře dopadne i u vás. Moc bych vám to všem přála.

@megara A nechceš místo prášků to chvíli zkusit zase přírodně? Podívej se na mě, my už to úplně vzdali a čekali jen až nevyjdou ty další KETy, abychom si mohli nějakého drobečka adoptovat a nakonec jsme se nestačili divit

marcule
8. dub 2014

@jilu04 ahojky a vy už jste uvažovali o adopci a nakonec se to povedlo,tak to je skvělé opravdu moooc gratuluji a přeji at se vám daří jen a jen dobře 🙂

jilu04
8. dub 2014

@marcule No řekli jsme si po prvním neúspěšném ET, že ještě zkusíme ty 3, co tam máme zamrařené a pokud nevyjdou, tak do dalšího IVF nejdem a radši ty peníze dáme do nějakého drobečka, než je jen tak někomu cpát a já si ničila zdraví. No a nakonec jsme se nedočkali ani jedné zmrzlinky.

marcule
8. dub 2014

@jilu04 takže rozumím tomu dobře že jste ani všechny ty tři transfery nevyčerpali a ty si otěhotněla tak to je skvělééé.... 🙂

jilu04
8. dub 2014

@marcule jo jo přesně a teď nějak přemýšlíme, co budeme s těma třema zmrzlinkama v listopadu dělat

marcule
8. dub 2014

@jilu04 Má to ale někdo obrovské štěstí.. 🙂 čekáš první miminko nebo už nějake dítko máš a pokud máte v plánu ještě někdy nějake asi bych je ještě nechala u ledu...co kdyby náhodou. 🙂

jilu04
8. dub 2014

@marcule O jedno jsme před 5ti lety přišli v 6tt, takže tohle bude pvní, taky jsme si říkali, že je tam ještě nějakou chvilku necháme a pak uvidíme, co bude dál.

marcule
8. dub 2014

@jilu04 ano přesně tak člověk nikdy neví...radši je tam ještě chvili nechejte..a mužu se tě zeptat kolik ti je let a odkud jsi 🙂

jilu04
8. dub 2014

@marcule jsem z Frýdlantu u Liberce a je mi 29