Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
27. únor 2014

@martiina_k - tak to jsem přesně taky měla ☹

martiina_k
27. únor 2014

@cicinky tak to jsem ráda... né teda že tě bolí hlava, ale že mám pravděpodobnost, že je to fakt z těch léků.... z gennetu mi ještě neodpověděli...

bonifac
27. únor 2014

@martiina_k jooo to mě taky trápilo ale uz to odeznelo

martiina_k
27. únor 2014

@cicinky
@bonifac no holky, stránská mi teď odpověděla, že z těch hormonů to být nemůže a že kdyby mi to přetrvávalo, tak ať si zajdu k praktickému lékaři. No já jsem teda přesvědčená, že to z toho je, akorát jim to asi nikdo neříká, že tyhle příznaky má. Zvlášť když píšete obě, že jste to měli taky. Dneska už to začíná být lepší, tak snad už mi to zítra bolet nebude...

cicinky
27. únor 2014

@martiina_k
@bonifac
holky, zítra si jdu po stimulační injekci 🙂
Vypadá to, že mi přichází MS, zatím tedy nic moc, ale už mám takové ty divné bolesti 😀, nikdy jsem se na MS tak netěšíla 😀

bonifac
28. únor 2014

@martiina_k to bude mozne, neni to nic hroznyho a prejde to tak to nikdo neresi.

@cicinky juhuu 🙂 a hura na to

Ja holky malem nemela zaplacenou nechopenku jo... v gennetu mi nedali naky kus neschopenky pro socku

mourovata
28. únor 2014

@bonifac mě kvůli blbě čitelnému podpisu doktora přišla nemocenská za prosinec až v únoru. A nikoho nezajímá, že člověk musí platit nájem a pod.

Jinak holky já mám srovnané výsledky krve tak v pondělí 3.3 jedu na kontrolu a snad dostanu stimulku 😉

jilu04
1. bře 2014

Ahojky holčiny, teda povím vám, že není nad to se unavit prací, dnaska jsem vstávala v 8 ráno, byla s hafanem na procházce skoro dvě hodiny, umyla okna po celém domečku, vyprala a pověsila záclony a závěsy, složila nějaké to dřevo, co mi přivezli naši, uklidila koupelnu, zatopila si a večer konečně padla na sedačku úplně vyřízená. dneska si myslím, že budu spát jak zabitá.

jilu04
1. bře 2014

snad se jednou dočkám i já toho nešeho drobečka

cicinky
2. bře 2014

@jilu04 - všechny se dočkáme 😉

Mě píchli v pátek Decapeptyl, 17.2. UZ a pak zase série dalšího píchání a tak dále a tak dále 🙂

jilu04
2. bře 2014

@cicinky Prosím tě a co to je ten Decapeptyl? Já tam budu zítra volat a objednávat se k dr., jelikož jsem to do dvou týdnů opravdu nedostala a do dnešního večera taky ne, tak uvidíme, jestli mě čeká vyvolávačka nabo překvapení

cicinky
2. bře 2014

@jilu04 Decapeptyl je hormon, dělá lepší prostředí v pelíšku pro embryjka 🙂
Já to nedostala dobrých 30 dní, takže jsem se nechala jebnout do boku a hurá za týden MS přišla.
A jak jsem četla, tak nejsem jediná, komu se to stalo, že MS nedorazila.

Vůbec mi nejde shodit bříško ☹ a dr. mi řekla, že mě čeká při příštím IVF ještě vyšší dávka hormonů 🙄 , to už mě asi picne a budu jak koule 😖

martiina_k
2. bře 2014

@cicinky jo tak to jsme na tom stejně... dneska jsem posílala ségře nějaké fotky, že je bude dávat mamce do nějakého prohlížeče fotek (je to něco jako tablet ale jen na fotky - já tomu vůbec nerozumím) a když jsem viděla, jak jsem byla štíhlá a jak vypadám teď ☹ nejhorší je, že na kila mám pořád stejně, nebo max. o půl kila víc, ale vidím, jak mám špeky na břiše a jak jsem "rozkydlá". Do čtrtka jsem byla strašně unavená a bolela mě pořád hlava, tak jsem necvičila, včera jsme byli na dlouhé procházce, tak jsem si říkala, že pohybu bylo hodně a dneska jsem už cvičila... no ale nevím, asi to také dolů nedám ☹

jilu04
2. bře 2014

@cicinky vidíš a já myslela, že to musí dorazit automaticky, já jsem na tom jako martinka, na kila mám pořád stejně jen mám pocit že místo břicha mám rosol

cicinky
2. bře 2014

@martiina_k - ten prohlížeč je fotorámeček 😉
@jilu04
hoky za 4 měsíce léčby před a po IVF = 10 kg nahoře
Snad mi trošku pomůže Mojžíšová a klokat (orbitrek) 😀
Bříško mám pevné, až moc, ten špek je fakt jak kámen ☹

martiina_k
3. bře 2014

@cicinky když my dvě se nemůžeme moc srovnávat co se hormonů týče. Tys měla stimulaci vajíček, to já vůbec neměla. Brala jsem jen hormony stimulující sliznici v děloze, takže nejdřív antikoncepci Gravistat (tři měsíce) a potom měsíc a půl utroš, estrofem a medrol... ale ten rosol se mi vůbec nelíbí... dneska hodlám jít domů pěšky (mám to 45 min ostrou chůzí) a večer si dám posiloání na břicho... ale nevím. Ve čtvrtek jedem do Gennetu, dají mi asi další stimulaci - teda doufám, ráda bych začla hned....nechci ale být jak koule (pokud to nebude těhotenská boule :D ) Kámoška teď každou chvíli porodí dvojčata a zrovna mi psala, že už pokořila 90kg a to si dávala předsevzetí, že přes 80 se nedosstane 😀 No ale dvojčata jsou dvojčata že? 😅

martiina_k
3. bře 2014

@cicinky takže když jsi měla takovouhle stimulaci, tak to je asi normální, že to tvoje tělo takhle zareagovalo. Před třemi roky jsem vyhledala výživovou poradkyni a spolu s ní jsem dala dolů 15 kilo. Byla to dřina :D nééé, spíš je nutné být na sebe tvrdá, což mi teď trošku pokulhává. Ale podařilo se to a neblyo to ze dne na den. Kdybych teď přibrala 10, tak by mě asi šlehlo. Proč jen to nahoru jde snadno a dolů se jim nechce?

bonifac
3. bře 2014

Ahoj děvčátka.Tak ja byla koukat po kramech ... A vypadám jako malé selatko :( sem z toho dost otravena.Hlavně sem dneska znechucena z ranní porady.Kdy mi bylo naznačeno ze mi nejspíš neprodlouzi smlouvu.No zítra jdu do práce tak uvidím co mi řekne ale je mi pěkně zle z toho.Tak sem volala do gennetu ze bych šla na KET uz teď co bude začátek dubna a // si najezim k narozeninám.
Ani nákup nových bot mi neudělal radost tak jdu do obi pro barvy a třeba si koupím kytku.
No a v jednu celková mega velká dvouhodinová masáž lomi-lomi mě snad pozvedne.

bonifac
3. bře 2014

Tak sem si koupila boty,zaclonu,mop,barvu na vymalování předsíně...naky kvetinky ... Nechala vykoupat mazlika (auto) a teď ta masazicka uz se na ní třesu pěkně dlouho :-P

clarinula
3. bře 2014

Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLk...

martiina_k
3. bře 2014

@clarinula Chtěla jsem vám dotazník vyplinit, ale zasekla jsem se hned u otázky č. 3. Podstoupili jsme IVF s tím, že byla použita metoda ISCI - nebo se to bere tak, že IVF je jen to dání vajíček ke spermiím a čeká se, c ose spojí? Otázka 4. je pro mě také jaksi mimo mísu - nesnažili jsme se vůbec, protože jsem věděla, že to nepůjde. Kdyžtak mě naveďte, oc mám u těchto dvou otázek "zaškrtnout"...

jilu04
3. bře 2014

Ahojky holčiny, zítra na mě myslete, jelikož mrcha do dvou týdnů nedorazila, volala jsem dneska do gennetu a sestřička se objednala na zítra ráno. Už se těším na vyvolávačku a pak na další transfer, až se zase o kousek pohneme blíž k miminkovi.

cicinky
3. bře 2014

@jilu04 - už teď na tebe myslím 😉
@martiina_k - cvičení Mojžíšové se mi snad povede alespoň trošku toho špeku sundat a voda s citronem taky není od věci 🙂 , jak říkáš, být na sebe tvrdá 😀
@bonifac - o smlouvě mi ani nemluv, mám ji do 15tého a dle všeho dál nejedu, mám nabídku jinam, ale tady to mám tak nějak ráda a nechce se mi, ale když to jinak nejde .... tak na ně 😝

cicinky
3. bře 2014

@clarinula - vyplněno 😉

jilu04
4. bře 2014

@jilu04
@bonifac
@martiina_k
Tak holky, dopadla jsem nějak všelijak, mimi tam asi není, ale s tím jsem počítala, můj vaječník si dělá naprosto co chce a rozhodl se, že bude stávkovat a stane se z něj PCO. V pátek jdu ještě na preventivku k mojí obvoďačce gyn. a pak si do gennetu pro vyvolávačku. Mě už z toho asi vážně hrábne. 😀

jilu04
4. bře 2014

@cicinky dopadla jsem nějak všelijak, mimi tam asi není, ale s tím jsem počítala, můj vaječník si dělá naprosto co chce a rozhodl se, že bude stávkovat a stane se z něj PCO. V pátek jdu ještě na preventivku k mojí obvoďačce gyn. a pak si do gennetu pro vyvolávačku. Mě už z toho asi vážně hrábne. emoticon

limlim
4. bře 2014

Ahoj holky, vcera jsem byla u dr. a jako fofr za mesic si zacnu pichat a pak trada na to.Vcera jsem to musela nejak rozdychat prijde me to vse nejaky rychly...

jilu04
4. bře 2014

@limlim tak to je naprosto skvělý, uvidíš že za chvíli budeš mezi námi čekatelkami na //, abys nakonec ještě nebyla první kdo z nás otěhotní 😉

limlim
4. bře 2014

@jilu04 Tak ja doufam, ze brzo budeme mit // vsichni 🙂

jilu04
4. bře 2014

@limlim to i já, jsem si vzpoměla, když mi dr. řekla, že to jinak než přes IVF nepůjde, tak jsem to obrečela jako malá holka a nakonec nás to mnohem víc spojilo.