Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

evelp
21. pro 2011

@bruni ahoja, ja jsem tam byla na nt a nic jsem neplatila 🙂

btw. Mudr. Petr je asi uplně nejlepší doktor, kterého jsem kdy měla

celkově si na gennet jak v praze, tak v lbc nemůžu stěžovat v ničem- péče úžasná, vstřícná!

bruni
21. pro 2011

@evelp a v kolikátém týdnu jsi byla? a na tripl testy půjdeš taky? Nutil tě Petr?

evelp
21. pro 2011

byla jsem ve 13tt a na triply jdu v lednu a nenutil mě 🙂 já chtěla sama

bruni
21. pro 2011

@evelp aha supr tak díky za info 😉

nadis.h
22. pro 2011

@bruni Já šla na vše co mi řekl Dr. Já to neřešila. Nejsem doktor a nechala jsem to na něm. Tak nějak jsem věděla že je vše v pořádku tak mě ani nenapadlo uvažovat zda něco odmítnu či ne. 😉

bruni
29. pro 2011

Tak holky hlásím jednoho prďolku a srdíčko. 🙂 Vše ok a už mě Dr. Petr předal mému gynekologovi. Rovnou mě objednali na ten prvotrimestrální screening.

anubis
29. pro 2011

@bruni
Takto je supéééér,moc gratuluji 😉 já už se taky nemůžu dočkat 😝

nadis.h
30. pro 2011

@bruni Moc gratuluji! 😵

danielin
16. led 2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je lepší Sanus HK nebo Gennet Liberec??????? Chtěli bychom s manželem druhé miminko a podle posledního vyšetření mi nedozrávají vajíčka. Paní doktorka říkala, že nás odešle na kliniku do HK,ale každý mi říká ať jedu raději do Liberce.
Neví některá z vás, prosím jak to tam léčí???????
Děkuji

bruni
17. led 2012

@danielin těžko říct, to by mohl porovnat jen ten, kdo byl v obojím. Já byla v Gennetu Liberec a nemůžu si stěžovat, ale nám se tam zadařilo na poprvé, takže jsme samozřejmě spokojení. Rozhodně se nám víc věnovali než v Praze v Pronatalu, kde jsem podstoupila 2 IVF předtím. U mě rozhodovala hlavně vzdálenost, často se tam jezdí na utz a jiná vyšetření takže je to dost dojíždění.

nadis.h
17. led 2012

@danielin Ahojky,já bych zvolila určitě Gennet. Provádějí tady "novou" metodu odebrání vajíček právě pro ty co mají problém s dozráváním. Odeberou je dříve a sami si je v laborce dopěstují. Tím je spojená i velká finanční úleva za obrovské množství hormonů. 😉

danielin
17. led 2012

@nadis.h Ahojda, moc děkuji za radu a nevíš prosím Tě jak se to pohybuje finančně?????,
jsem z toho všeho docela vyplašená, Danielku jsme měli hned,ale druhému miminku se k nám asi moc nechce.
A na Gennet do Liberce se můžu objednat sama nebo musím mít doporučení od gynekoložky.Jsem v tom opravdu nováček. Děkuji za odpověď

bruni
18. led 2012

@danielin Finančně hodně záleží, co budete potřebovat za nadstandartní metody. To zjistí na základě různých vyšetření, která jsou zdarma. Objednat se můžeš telefonem hned, čeká se víc jak měsíc na první schůzku, ale už do telefonu musíš říct, že máš doporučení od obvodního gynekologa. Takže si ho musíš do té první návštěvy opatřit. Co se týče třeba našich nákladů na IVF tak se pohybovaly v průměru kolem 15 tis Kč za nadstandard, jinak jsou 3 pokusy hrazené pojišťovnou, letos dokonce už 4 pokusy, pokud si necháte zavést pokaždé jen jedno embrio, jinak se do teď většinou zaváděla dvě. Mě hodně pomohlo si tady na koníkovi pročíst třeba tuto diskuzi od začátku a pak jsem měla docela dobrý obrázek jak vše probíhá 😉 ale to jsem měla čas, když jsem byla na nemocenské, jinak je to mazec to číst 😀 Mě třeba zabrala metoda PICSI až na 3. pokus IVF, za ni jsem doplácela 11 000Kč.

nadis.h
18. led 2012

@danielin Mě to stálo hodně. Já měla klasické IVF a špatně reagovala na léky. Takže jen za injekce jsem dala kolem 15 tis za 1 pokus,plus další věci kolem co byly potřeba.Celkem za ten 1 pokus cca 30 tis.. Vše Vám řeknou na první konzultaci. I přibližně finanční stránku dle toho co budete potřebovat.

danielin
18. led 2012

@bruni Děkuji za rozsáhlý popis. Koncem měsíce mám jít na prohlídku a tak mám povědí, co a jak. Bojím se, co s námi bude dál. Raději se dopředu ptám, co a jak.
Máš určitě pravdu v tom, přečíst si forum odzačátku.

kockacz
20. led 2012

Holky, chci se zeptat, zda konkretne v libereckem Gennetu jste neco platily za IUI a kolik to bylo? DIky moc 😉

lera1
20. led 2012

@kockacz my jsme neplatili nic,krom pár drobných za léky,ale to bylo fakt pár kaček 😉

ivana21m
25. led 2012

Ahoj, rada bych se dovedela neco o Libereckem gennetu, s pritelem se nam stale nedari miminko, a u me zjistili, ze mam stocenou delohu do leve strany, a ceka nas prave tohle to ... vubec nevim, co to obnasi a mam s toho poradny strach ☹

nadis.h
25. led 2012

@ivana21m Ahoj Ivuš, to jsme měly každá. 🙂 Ale není důvod mít strach. Nic bolestivého ti tam dělat nebudou. 😉

ivana21m
25. led 2012

@nadis.h to vim, ale mam s toho opravdu respekt, prece jen si ti doktori hraji na male bohy 🙂 ani nevim,ceho presne se bojim , jde o to, ze mam strach, ze se to nepovede ani touhle cestou ☹

bruni
26. led 2012

@ivana21m ahoj, neboj, pro me to byla naopak nadeje, ze se konecne zacne neco dit, ze se jen bezmocne neceka, a kazdy mesic zase zklamani aniz bychom mohli cokoliv udelat, stejne zadne babske rady nepomahaly. Sice je to take narocne, chozeni po doktorech, ale aspon oni ti davaji mnohem vetsi nadeji. Strach, ze se to ani tak nepovede je veliky, ale touha zazit ten zazrak je mnohem vetsi, uvidis 😉

ivana21m
26. led 2012

@bruni ahoj, jo mas naprostou pravdu, jen stale doufame, ze se to zadari i kdyz je sance asi mala, ale stale verime, ze by jsme to mohli zvladnout 🙂

danielin
9. únor 2012

Ahojda prosím mátě někdo zkušenosti s lékem Clostibegyt??????
Pořád máme problémy s nedozráváním vajíček. Paní doktorka říkala, že zkusíme ještě tříměsíční léčbu na podporu růstu vajíček a pak by mně poslala do HK Sanusu.

jolcap
9. únor 2012

@danielin ahoj, je to lék na anovulační cyklus,ale může se brát jen omezenou dobu, já ho měla při inseminaci

petra49
20. únor 2012

@danielin - já ho taky brala, ale bohužel u mě nefungoval

danielin
20. únor 2012

@petra49 já jsem zvědavá jak bude fungovat u mně

pikusa
4. bře 2012

Ahoj holky...
prosím vás.....chtěla jsme se poptat na KET v Liberci.....a to jak probíhá KET ve stimlovaném cyklu.....
díky

petra49
4. bře 2012

@pikusa - ahojky, já měla jít na Ket v lednu- brala jsem estrofen a medrol- pak cca kolem 10 dne Uz, ale nevim přesně kdy, no a pak ti řeknou, kdy máš přijít, ráno zavolají, jak se embrya rozmrazila. Nám bohužel rozmražení žádné ze 6ti nepřežilo, takže ke ketu vůbec nedošlo. ☹

pikusa
4. bře 2012

@petra49 díky moc.....takže nějak stejně jako v podolí kam jezdím...
jen jsem přemýšlela,že bych si embrya nechala přestěhovat do Liberce,mám to blíž....

petra49
4. bře 2012

🙂