Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
28. říj 2009

Péto to je teda děs. Ale kdybych to neznala od sebe tak se divím kde se courá. Já měla zpožďo 15 dní nejvíc kdy jsem jí potřebovala. 😝

ma.ja
28. říj 2009

ahojky 🙂

Nadi tak to je skvělé!!! A myslíš, že by ti zavedli 3? Nám primářka rovnou řekla, že zavádí pouze 2.
Jinak konečně vím, z čeho je mi blivno, když píšeš, že ti bylo taky 😝 Ale už to vydržím!!!Zítra UTZ a prý v sobotu nebo v pondělí jdem na OPU. Oni jsou v Gennetu i víkendy??

nadis.h
28. říj 2009

Maji z čeho je Ti špatně? Z Gonalu? Já myslela,že mi bylo špatně ze Synarelu,ale asi to byla kombinace obojího. 😝 Jinak 3 jsem si už rozmyslela nechat zavést. Nějak mě upustila odvaha. 😅 Takže nechám dát 2 a 3 dyžtak až na podruhé kdyby se nic nechytlo teď.
O víkendu v Gennetu nejsou. Jen pokud je něco co nelze odložit. Myslím, že Ti OPU nechají na pondělí.Jako jsem to měla já.

ma.ja
28. říj 2009

no asi jo, od tý doby co píchám, tak je mi vždycky navečer blivno. V 6 píchám, a tak kolem deváté to stojí za to. Od pondělí mám ještě ke Gonalu něco..nevím, jdu se podívat..cetrotide 😝

nadis.h
28. říj 2009

Maji ten já neměla naštěstí. Píchala jsem 14 dní a pak jsem už ke konci měla pocit, že ty jehly jsou strašně tupé. A to jsem měla na každé píchnutí novou jehlu. A mě pak špatně bylo už v kuse pořád. A poslední týden jsem zvracela. A po OPU najednou z ničeho nic mi to přestalo až pak odpol doma asi z té narkozy jsem zvracela, ale ted už dobrý.Konečně. Maji nevíš kdo je zítra na sále?Já mám za to,že zrovna ta kterou moc nechci. 🙄

ma.ja
28. říj 2009

na kontrolu jdu k Petrovi, takže buď primářka nebo Johanka. Ale řekla bych, že Johanka je šikovná!!! Dělala mi druhou IUI a měla jsem lepší pocit, než u Petra.
Takže ty jsi asi měla dlouhý protokol, ne? Já vlastně píchám od 2.DC a docela mne to začíná bavit. Gonal je pero, cetrotide injekce, a je to vše v pohodě. Jen můj miláček to těžce nese. Je to chlap!!! Když jsem šla píchat poprvé a chtěla po něm, aby mi připravil pero, tak z toho byla taková scéna, že jsem ho radši poslala na balkon kouřit 😀 Když mu v G.brali krev, tak se tam málem složil!!!

nadis.h
28. říj 2009

Maji no já bych radši svou oblíbenkyni,kdyby byla na sále. ☹ Přece jen to se mnou táhla od začátku a je to hlavně její zásluha,že jsem došla až tam kam jsem došla.Já neměla dlouhý protokol měla jsem krátký jako Ty, akorát jsem neměla cert, ale od 1dc jsem stříkala 2xdenně Synarel do nosu a od 2 dc jsem píchala Gonal.Akorát,že folíci byli líní tak proto to tak trvalo dlouho.Ale jsem ráda, že to nezařízli a "riskli" OPU s nejistým výsledkem. 😵

ma.ja
28. říj 2009

je mi to jasný, taky bych radši chodila jen k primářce, ale...
Takže ty jdeš zítra na ET? Tak budu držet palečky!!!
pa

dvojcata2
28. říj 2009

Ahoj děvčátka no Nadi co to čtu ty už jdeš zítra no vydíš jak to uteklo nedávno jsi nám psala jak nám závidíš že na to jdem a ted nás ještě předeženeš hlavně at ti to všechno výjde ,budu na tebe moc myslet.Chci se zeptat kolik jsi dala za ten sprey do nosu Petr mi ho ted chce naordinovat a nechala jsi si vajucha oplodnit injekcí??Nechce se mi to moc dočítat 🙂

petra49
28. říj 2009

Tak holky, mám překvápko, odpoledne jsem začla špinit. Je to o něco víc než minule, tak doufám, že se to rozjede a začnu se stimulkou.

Celý odpoledne jsem byla se ségrou a mámou nakupovat v Nise na vánoce. Tak už mám aspoň nějakej dáreček. Jinak musim pochválit ségře malýho, protože jako jedinej chlap vydržel s náma celé odpoledne po nákupech a to se u chlapů moc nevidí - aspoň teda né u nás.

Nadi, zítra budu na Tebe myslet, v kolik tam jdeš?

janik8774
28. říj 2009

petro,
tak já mám doma dva takový poklady.Jak syn tak i manžel rádi chodějí se mnou na nákupy.Ale nejlepší nákupy jsou když jdu uplně sama. 😀

nadis.h
28. říj 2009

Ahojky Jani dvojče! No konečně taky na mě přišla řada!! Jupíí od března už bylo na čase.🙂)Jak se máš zlatko? Zas bychom se mohly holky sejít na drby! V létě na lavičce to bylo fajný moc! 😉 Jani Synarel je bez doplatku ten sprej. Já dostala jeden,nevystačil mi,tak jsem si nechala psát druhý a také byl zadara. Vystříkla jsem z toho druhého jen 2x2 střiky,tak když budeš potřebovat tak je Tvůj.Jinak prosím Tě sperma š í l e n o s t!!!! Když Karel kouřil tak spermo jen krapet pod normu a teď si představ,že na poprvé neměl žádné spermie!!!!Na podruhé se to povedlo jakž takž že to na ICSI dalo.Ale šok to byl obrovský teda to Ti řeknu!

Péťo no hurá!Tak ať se mrcha rozběhne a šup šup ať mě doženeš ať nemáme moc velký rozdíl věkový v dětech! 😀

Holky tak můj exák na to jaký to byl blb tak v nakupování byl skvělý. Když jsem něco chtěla na sebe tak se mnou vydržel jezdit po všech čertech dokud jsem si něco nevybrala. A když už mě to nebavilo,tak klidně šel sám a koukal kde co mají.

holky děkuji moc. Ráno snad budou jen dobré zprávy. Moooc se těším až budu s dětma doma. 🙂 Hned písnu co a jak.

Pa pa pa dobrou noc.

nadis.h
29. říj 2009

Tak mame porad vsech 7 zlatinku. V 10 si jdu pro 2 a 5 jich pujde k lediku. 🙂 jsem hrozne stastna.

petra49
29. říj 2009

Ahoj holky, tak mrcha se rozjela a zítra píchnu první včelku. Nadis v kolik sis píchala? Maja v šest a to mi přijde brzo, když budu chtít někam jít, tak abych kvůli tomu nemusela letět domů. Myslela jsem, že bych píchala tak v osm, ale zase aby mi nebylo na noc nějak blivno a abych se vyspala.

Jinak se spaním hrůza, teď mám dovču a místo abych vychrápávala, bdím už v pět. Je to na pěst.

V úterý v 8,45 jdu k primářce na UZ, to bude vzrůšo.

Myslím, že se tady konečně prolamují ledy. HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Nadi, tak ať se hezky zahnízděj.pa

nadis.h
29. říj 2009

Petooo skvelyyyy huraaaaaaa!! Tak se to tu rozjede a jedine uspesne!
Ja jsem pichala rano v 10 ted a predtim v cervnu jsem pichala v 10 vecer. A myslim si,ze to je lepsi na noc,protoze kdyz Ti je s patne tak to aspon zaspis. Zas to neni nijak silene,ze bys nemohla chrupcit. Ja uz jsem v kosilce a cekam az pro me prijde sestricka a jdeme na to. 🙂

ma.ja
29. říj 2009

ahojky berušky 🙂
tak jsme zpátky z Gennetu, Petr byl spokojenej, dnes večer mam Ovitrelle a v sobotu OPU. Hurrrrááá

Péťo to je skvělý, že už mrcha přijela. Stejně je to jak na potvoru, já ji před stimulací na IVF dostala o 3 dny dřív, až jsem měla strach, abychom to stihli!!! Já jsem původně píchala v 7, protože někdy přijdu z práce tak vyřízená, že usínám v půl osmý u zpráv.... ale jak posunuli čas na zimní, tak jsem to posunula, prý to má být přesně ve stejnou dobu. A bylo to pěkně naprd, protože kolikrát jsem měla co dělat, abych to stihla z práce domů 😒

to blivno se mi povedlo vždycky rozdejchat...ale nevím jestli to bylo ze stimulace nebo ze stresu, nervů...mám teď v práci docela honičku

Jinak Nadi dopadne určitě dobře, dnes je na sále primářka 🙂 🙂 🙂

larri
29. říj 2009

Nadi,tak ted odpocivej a at vse dobre dopadne. 🙂

Peto,ja pichala v 9.00 a budu zase.Je to hodina,ktery mi vyhovuje,kdyz mam volno nebo kdyz pracuji.
Kdyz jsem pichala Fostimon byvalo mi tak dve hodinky spatne.S MERIONALEM to bylo lepsi,ted mam doma Menopur,tak uvidime.

petra49
29. říj 2009

Díky holky a Majo gratuluju. Kolik máš folíků?

nadis.h
29. říj 2009

Uz jsem neprokazatelne tehotna! 😀 Bylo to nadherny,ale bolelo to tim jak to mam jeste od Opu bolavy.
Maji byla jsem stastna,ze tu je prim. Od pocatku stimulku az po Opu a et jsem mela prim a stejne skvele sestricky! Az na vyjimku ten prvni utz u Johan.

petra49
29. říj 2009

Nadis, tak to je super, ať se držej zuby nehty. Já jsem taky ráda, že jdu v úterý k primářce.

ma.ja
29. říj 2009

Péťo folíků mi v pondělí Johanka napočítala 16 a je fakt, jak je hledala, tak to trochu bolelo.. Některý byly schovaný, tak je dnes Petr ani nehledal. Prý aby mne netrápil. Asi 6 jich viděl hned, jsou 21mm.

Nadi a jak ti bylo po OPU? Nenechala jsem si dát neschopenku, když to mám v sobotu, tak to snad v pondělí do práce bude v pohodě. Ale po transferu si ji nechám dát. Jsem srab, bojim ☹

petra49
29. říj 2009

Já si myslim, že to je dobře. Člověk nikdy v práci nebude tak v klidu jako doma. Já uvidim, možná že už od OPU, dělám fyzicky náročnější práci a klid tam rozhodně není.

Nestálo by to zato, kdyby se něco stalo. takhle budu vědět, že jsem udělala maximum ať uz se to povede nebo ne. Nebudu mít pak výčitky, kdybych byla doma.... ta práce za to nestojí.

ma.ja
29. říj 2009

jj, Péťo máš poravdu. Já jak kdy, ale někdy to stojí za to.
Sestřčka mi říkala, že je to na mne, že jsou i ženský, co jdou po OPU na noční a po ET chodí do práce.

Ale už se snažíme dlouho, nejsem nejmladší, takže se budu snažit, udělat pro to co nejvíc

nadis.h
29. říj 2009

Maji to je skvělý,že jsou folíci jak mají být. A ne jak ty moje mršiny malé líné. Primářka mi řekla,že kdyby hleděli na laboratorní hodnoty moje a řídili se dle toho,tak bych k OPU nikdy nedošla. Takže jim jsem strašně moc vděčná,že to prostě risknuli. Však já jsem si říkala,že až půjdu na ten poslední utz a kdyby to bylo stejné tzn že by byli jen ti 2-3 folíci a ještě k tomu menší než mají být, tak OPU chtít nebudu. Prostě to zařídil osud,že to takhle dopadlo.

Péti u primářky jsi v těch nejlepších rukou!

A s neschopenkou holky... Já si jí nevzala zatím.ALe z důvodu,že budu pracovat na živnosťák a dělám hlavně z domova.Teď jsem v práci nebyla už tak přes měsíc. Takže pro mě by neschopenka byla svým způsobem zbytečná. A taky jsem to udělala z psychologických důvodů. Nebudu to takhle přehánět se zbytečnou opatrností. Ta mimča tam jsou, ven jít jen tak nemůžou a je na přírodě zda se chytí či ne. Samo že nebudu dělat nic co těhotné nesmí. Jakože tahání těžkých věcí apod, ale jinak se chci chovat normálně. Nechci ležet jako lazar,protože ležením si k ničemu nepomůžeme. Na neschopenku půjdu až v případě, že budu opravdu těhotná. Tak pak ano. Ale ted jí nechci.

petra49
29. říj 2009

Nadi, tak jsem to nemyslela, ležet určitě celej den nebudu. Já v práci musim chtě nechtě použít fyzickou sílu, potom jednoho pac. na lehátku, 2 zapnout na dlahy, do toho telefony, klepání na dveře. prostě stres a blázinec. Navíc pak někdo vypadne a musíš dělat za něj, nikoho to moc nezajímá, že jsi těhu, že bys měla třeba víc odpočívat.

janik8774
29. říj 2009

Nadi,tak to je paráda.Tak at ti to vyjde.
Máš uplně stejný scénář jako já.Ja jsem měla taky OPU v pondělí a ve čtvrtek ET a příští víkend ti může už být blbě,v pondělí 9.11. můžeš testit.Já měla pozitivní.
Fuj,fuj,fuj at ti to vyjde.

Jo,jo lavička byla v létě super.Už to asi nezopakujeme.Nějak jsme se rozlítly. 😀

Jani Dvojče,co ty? Jak jseš na tom.Listopad se už blíží.

janik8774
29. říj 2009

A co ty ,Petro?
Už se ti to rozjelo?

nadis.h
29. říj 2009

Péťo no v Tvém případě je PN nutnost! Dle mého je tahání těžkých věcí nejhorší. Já mám práci sedavou doma dělám jen na PC a když jdu jednou za čas do práce tak proto že zaskáknu za šéfstvo udělat snídaně a to je taky pohoda,žádná námaha. Tak proto já nutně PN nepotřebuji.

Janí děkuji Ti! tak doufám, že budu mít stejný scénář až do konce! 🙂 Lavička bude.Sice jiná páč by asi nebylo moudrý jít si sednout do bývalé práce Janči,ale bude. 😀 Ale až bude teplo. teď by nám nastydly vaječníky jak by řekla moje bývalá třídní ze základky když jsme s holkama seděly na schodech ve škole. 😀

Jani dvojce zkus teď druhé kolo s primářkou.

Jinak já tím,že jsem to měla takhle dlouhé tu stimulku,tak mám mrchu dostat dřív jak za 14 dní. Termín mám 6-7.11.

janik8774
29. říj 2009

Nadi,
to jsem na tebe zvědavá.

nadis.h
29. říj 2009

Jani nejradši bych padla do komatu a probrala se až aspon tak 10-11 den po et. 😀