Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
7. lis 2009

peto jsi tu? 😝

petra49
7. lis 2009

Máš pravdu, stres dělá hodně a proto jsem i ráda, že už nejdu do práce - tam by to bez stresu nebylo. Taky se těšim, konečně nám splasknou ty břicha - nejsem na takovej břuch zvyklá. Jen mám malinko strach, protože to bude poprvé a nevím do čeho jdu, jako s tim pícháním injekcí. Injekce nakonec taky dobrý, tak tohle snad taky.

Jani musim končit, jdu se chystat na tu oslavu, budu večer. pa

janina83
7. lis 2009

jasne ja se taky pripojim pa 😀

nadis.h
7. lis 2009

Holky nám nikdo ICSI taky nenabídl předem. Rozhoduje se o tom při OPU kdy dá manža aktuální spermo a dle toho Vám to embryolog doporučí co je nej. Dělá se při špatnym spermu,kvůli větší jistotě aby se oplodnilo co nejvíc vajíček,když je vajíček málo,když mají vajíčka tvrdou slupku a spermie by to sami nezvládli...Je toho hodně a nejde říct předem zda ho musíte mít či ne. Já šla na OPU s tím,že ho taky spíš nechci než chci a jak jsme dopadli? Spermiogram jsme měli jen 3% pod normospermii v květnu a při OPU jsem dopadli jak jsme dopadli, že byli rádi, dyž na druhý pokus něco na ICSI našli.

dvojcata2
7. lis 2009

no já mám dceru klas.cestou před 2 lety jsem byla mimoděložně,kvůli tomu mi pak vzali oba vejcovody partner má spermo super může rozdávat a stejně se nám z 8 vajuch oplodnili 3 a jedno to po 48 hod vzdalo.A taky nám říkali tady to půjde samo jste oba zdraví.Já vím peníze ale raději si ted řeknu aby mi místo kravin k ježíšku přidali na mimíse.

dvojcata2
7. lis 2009

jo a folíky jsem mněla 21mm

nadis.h
7. lis 2009

Dvojce dobře jsi to napsala.Bůh ví jak by to dopadlo kdyby jste ICSI dali co? 😒 Ale to je takový to coby kdyby.

dvojcata2
7. lis 2009

někdy mi to připadá :kolik peněz do toho dáš tím víc se to povede.Ale jsou páry kde lítají statisíce a nic

nadis.h
7. lis 2009

DJani to není pravda. Zuzka Beruška měla Fostimon na pojišťovnu a platila jen ICSI i když nemuseli, ale doporučili jim to a vyšlo jim to také na poprvé. 😉 Je to prostě "náhoda"...

dvojcata2
7. lis 2009

no a platila ISCI já jen léky ale je jasný že to není v tom.A jak se cítíš jako mamina myslíš že ti je jinak nebo zatím nic nepocituješ?? 🙂

dvojcata2
7. lis 2009

Doufám že jsi pak ode mně necháš ukázat nějaký kočárek???Na dvojčátka 😀 😀 😀

janina83
7. lis 2009

ahoj holky ja vim ze by bylo lepsi icsi ale kdyz tet clovek na to momentalne nema co mu jineho zbyva jen doufat ze se to povede prirozene! ☹ kazdy do druheho pokusu se bude snazit nasetrit kazdy na to nema!uz se tesim az prijde manža abych muto vsechno povedela a doufam ze se rozhodnem pro icsi taky rikam a myslim ze je to lepsi no 🙂 pak dav vedet pro co sme se rozhodly ale myslim ze to nejlip nedopadne!

janina83
7. lis 2009

nadis.h
7. lis 2009

Jani me je "jinak" uz od ET. Proto jsem asi byla v klidu a nenervila se jak to dopadne. 🙂 fyzicky me porad boli bricho a od ET me furt pichalo a psychicky jsem citila ze to vyjde. 🙂 a je mi vzdy ne moc dobre treba v krame jakoze se mi mota hlava a byva mi vedro.

A kocarek a dalsi veci je jasny,ze beru od Tebe! 🙂)

Jani ted uz se Icsi nenervi. Ja pro jistotu nasetreno mela a nemela pak ani korunu. Ale chtela jsem to pro vsechny pripady mit nasetrene. I ty 4 tis na mrazeni i kdyz jsem vuuubec neverila ze by na mrazeni bylo.

larri
7. lis 2009

Holky ahoj,
jenom jsem koukla co je u vas noveho a vsimla si,ze resite ICSI.
Pritel ma spermiogram nadherny,ale ICSI nam je ted doporuceno kvuli mne.Jsem celkem dobra nosnice,ale problem je v tom,ze mi vajicka nedozravaji.Ted mi dr.teprve rekla,ze jsem mela OPU moc brzy.

Takze ted je doporucene ICSI a nesmim mit OPU driv,jak 12 den.Takze jsem zvedava a doufam,ze ted to budou ty dve holky. 😉 .Penizky jsem si uz z vyplaty odlozila,tak ted cekam jenom na MS,ale mam na ni jeste tak 14 dni cas.

nadis.h
7. lis 2009

Larrus u me to taky stopli predtim moc brzy si myslim. Tak ted me nechali stimulovat 15 dni a to byl patek a primarka chtela jeste abych pichala ten vikend jeste takze Opu by bylo nekdy az 20den. Ale pak to nechala jen do toho 15eho dne. Nesmi se jet dle tabulek,ale fakt to zkusit nechat co nejdele.

janina83
7. lis 2009

no holky tak je to tak jak sem rikala musim to nechat prirode!ja verim a doufam ze to vyjde a nechci si stim zatezovat hlavu tak jsme zdarne dopichaly jeste zitra zaverecku a koneeeeec huraaaa 😀

nadis.h
7. lis 2009

Jani kazdopadne si je ale pro jistotu vezmete s sebou ty penize. Klepu na drevo za Vas,ale vis jak jsme dopadli my... 😝

janina83
7. lis 2009

nadenko jsi moc hodna a dekuju kdyby sme to mely tak je to bez debat!ale bohuzel nemame ☹uvidime no!!but a nebo!kdyby se to nepovedlo tak na druhy ciklus si uz penizky usetrime...mely sme investyci velkou do pohrbu mimu umrel tatinek vis tak proto tet nemame korunky ☹

janina83
7. lis 2009

jdu s pejsanem hned jsem tu

nadis.h
7. lis 2009

Holky já se přežrala holanďákama.. 😝

Jani co máte za pejska?

janina83
7. lis 2009

teda nadi vydela jsem tvuj druhy tehu test je nadhernej 😀 jeste jednou moc moc gratuluju mam radost! a co manža uz to vy???nebo jeste cekas na krevni testik!

janina83
7. lis 2009

mame neco jako jezevcika je to sprsknute 😀 mame ho z utulku nadi ty prasky mam brat od zitra ale tet nevim jestly si ho mam uz vzit rano a nebo az vecer v tech devet 😅

nadis.h
7. lis 2009

Jani ten není můj. 😀 Ten je jedné holky z diskuze na rodině. Chtěla nám ho ukázat, ale neuměla to vložit, tak jsem to vložila za ní...Ale musí to někde na netu být uložené tak jsem ho dala k sobě sem.Ale už to jdu smazat. 😀

nadis.h
7. lis 2009

Jani a jaké prášky?

ma.ja
8. lis 2009

ahojte berušky 🙂 copa ještě všechny spíte?

nadis.h
8. lis 2009

Já už ne e... 😀
Jinak dobré ránko všem

Maji tak co? Děje se něco v bříšku?

reny01
8. lis 2009

zdravím vás všechny holky.jani a petro,všechno vám dopadne dobře.tobě nadi tiše závidím,samozřejmě v dobrým.ale stejně se ti tam ty čárky oběvili brzo,když si vezmeš,že někdo chudák testuje až 12den a nemá tam ještě nic.je to štěstí.držím palečky,aťvšechno pokračuje stále tak dobře

nadis.h
8. lis 2009

Reny ahojky,jak to vypadá s Tebou. 🙂 No já ty // mám nejspíš proto že se chytila obě embryjka. ALe stejně mám někde uvnitř strašný strach, že to nedopadne. 😨 Ale nemaluju čerta na zeď.

Holky uděláme fofr srazík. 😀 Já půjdu v úterý na krev do G tak se tam potkáme aspoň na pozdrav. 😀

janina83
8. lis 2009

ahojky nadi ja myslela ze to je tvoje 😀 nenapadlo by me ze si to pridas ke svymu albu 😀 a co jinak jak se vede?a vkolik jdes na krev do gennetu?abysme se neminuly uz tam budem tri s konika hahaha