Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
15. lis 2009

nadi tak to teda nevim 😕 já mám zase místo prsou dva melouny.

nadis.h
15. lis 2009

Reny tak to já prsa furt nic... 😠 Doufám,že mi taky dorostou. 😀 At vím jak je Pamele Anderson. 😀

reny01
15. lis 2009

to si ani nepřej.já měla po porodu tak velký prsa,že jsem z toho byla nešťastná.byla jsem ráda když mi po kojení zase splaskli.ale mladýmu se to líbilo.

nadis.h
15. lis 2009

Tak u nás to úspěch nepřinese. Přítel na prsa není. 😝 😀
Ale já chci mít mlíčka hodně,abych mohla kojit.Je to hezké kojit. 🙂

reny01
15. lis 2009

to je dobře.určitě je to to nejlepší,co můžeš pro dítě udělat.já kojila 1rok.pořád jsem pila čaj na podporu mléka

nadis.h
15. lis 2009

Já doufám,že nebudu mít s tím nějaký problém. Je to jak říkáš to NEJ pro děcko. Mléka mají dobré teď už,ale kojo je kojo. 😉

Bolí tě taky záda? 🙄

petra49
15. lis 2009

Hlavně Nadi je to i levnější a pohodlnější, maj hlad - vytáhneš je a hotovo. Mléko na velikosti prsou nezáleží.

Mě dneska zas brala hrudní páteř, tak jsem si ji zmobilizovala a je mi líp.

Jsem taková bez nálady, nic mě neba a nic se mi nechce dělat.

Nadi, myslíš, že tam máš dvojčata? 😀

ma.ja
15. lis 2009

ahoj povídalky 🙂 koukám, že mám co dočítat 😵

petra49
15. lis 2009

Tak jakej byl výlet majo?

Jdeš zítra do Gennetu? Já tam jdu ráno na krev a v 13:45 na kotrolu k primářce.

nadis.h
15. lis 2009

Péti tak tak. Ségra moje nebyla kojená a museli jí rodiče kupovat spešl mléko a to bylo nějaké 400 za krabici. 😲 To je síla.

Já taky nic nedělám. Celé odpoledne jsem kecala s Jančou na skypu a přítel až do předchvíle spal od rána.

Joo a jestli jsou tam dvojky? Mám tušení,že asi jo. 😀

Maji ahojky.Nic moc důležitého bych řekla jsme nenakrafaly. 😅

reny01
15. lis 2009

Maji,petruš zdravím.nadi někdy trochu jo.tebe bolí hodně?

nadis.h
15. lis 2009

Reny mě dneska bolí šíleně. Jakoby pod lopatkama. Já jsem strašný chcípák. Včera kyčle,dneska záda. 😀

petra49
15. lis 2009

No moc to neutíká.

Zítra po krvi se stavim u ségry pro knížku o těhu a porodu a vše kolem, aspoň budu mít co číst a uvidim zase její děcka - teď jsou furt nějak nachcípaný, tak se mi k nim moc nechce, ale už mi chyběj.

Jdu vyndat a pověsit prádlo, za chvilku jsem tu.

nadis.h
15. lis 2009

Péti víkend je vždy línej a neutíká to. Ale ve všední dny už to frčí. 😉
Ted chřipajzna řádí všude. Jsem ráda, že nastydlá nejsem. Už jsem si to odležela před měsícem.

ma.ja
15. lis 2009

Péti do G ráno jen zavolám a zeptám se kdy mam přijít na krev. Nebo jestli vůbec na ni mam jít nebo co. Vlastně 14 dní po ET bude až v úterý, tak uvidim co řeknou. To víš, že bych se chtěla k pimářce nacpat co nejdřív, ale nevidim to růžově.

Výlet byl úžasnej, nejdřív že jedem jen na pivo, pak se mi nelíbilo v hospodě, tak jsme vyleli ze Sedmihorek na Hrubici, tam jsem dostala rúženín a šli jsme zpátky. Cestou domů zastávka v Turnově v cukrárně na pohárek...

nadis.h
15. lis 2009

Máji na krev jdi. Nikdy nevíš. I když máš mrchu tak těhu být můžeš. A k primářce se objednej na co nejdřív. Protože pak v prosinci mají volno.

petra49
15. lis 2009

Tak to zní dobře, majo - ten výlet. Bylo tam hodně lidí?

No zítřek uteče, budu lítat po gennetu, v úterý budem dodělávat nějakej nábytek - jéé to už bude mimískům týden, pořád hladim břicho a povídám si s nima 😀 . Ve čtvrtek máme sraz s holkama z práce. tak už to snad bude utíkat.

Holky, já mám snad doma pizzovýho krále, ten můj by moh pizzu k snídani, obědu i večeři a nejradši by měl doma pec. takže hádejte co máme dneska k večeři??? 😀

nadis.h
15. lis 2009

Mnám já bych si taky dala pizzu. 😝 Ale jsem rozmlsaná, protože jsem žila nežila rok v Italii a tak mi jen tak nechutná pizza od nás. Ale přítel jednou za čas zajede pro pizzu někam k výstavišti a ta celkem jde.

petra49
15. lis 2009

Holky, berete kromě léků z gennetu ještě něco? Třeba listovku nebo takový ty calibrum baby plan a tak?

ma.ja
15. lis 2009

nadi jasně že se k ní chci objednat na co nejdřív, ale pochybuju, že to bude dřív jak za 14dní ☹
co mají v prosinci za volno???
péti lidí ani moc ne, samý mladý rodiny s kočárkama, těhule....něco pro mne ☹

nadis.h
15. lis 2009

Péti já nic neberu. Já brala Baby plan a pak listovku před stimulkou a ted beru jen to z Gennetu a až jestli nám potvrdí srdíčko tak se zeptám zda mám něco brát. Ale bavila jsem se s magisrou v lekarně a ta říkala, že se z těhlech těhuvitamínů se rodí velké děti. 😨

ma.ja
15. lis 2009

mne primářka doporučila Femibion a i moje gyndr říkala, že jsou nejlepší

petra49
15. lis 2009

No Nadi, tak manžel je taky dost náročnej, žádnej koláč nejí. Máme v JBC oblííbenou, tam dělají dobré nebo si děláme i vlastní. Musí tam mít pasatu, mozarelu a hlavně ne kečup - to málem vraždí, když mu k pizze nabídnou kečup. Děláme si i vlastní čili olej. Letos jsme byli na dovče a chtěli jít na oběd - psali pravá italská pizzerie a když manželovi přinesly koláč na vrchu s aidamem, tak zuřil - teď už se radši ptá předem.

Co jsi dělala v Itálii, to muselo být super.

Nadi co vše můžou a nemůžou těhule, furt mi nejde do hlavy to koupání?

nadis.h
15. lis 2009

Máji no když budeš mít štígro. 😉 Já bych řekla, že oni si toho ted nebudou moc brát,když se blíží to Vánoční volno. Budou tam snad něco rekonstruovat či co.

Dovolujeme si Vás upozornit, že z důvodu plánované rekonstrukce kliniky v Praze bude oddělení IVF mezi 23.12. a 12.1. částečně uzavřeno.
Poslední odběr oocytů na klinikách v Praze i Liberci plánujeme na 18.12., poslední embryotransfer na 18.12.2009.
Klinika v Liberci bude od 28. – 31.12. otevřena. První OPU zde proběhne 4.1.2010.

to mají na jejich stránkách.

Femibion je skvělá volba!

petra49
15. lis 2009

Maji, tak to znám, je to nepříjemný. Taky ještě než jsem šla na IVF jsem se na žádný kočárek a těhuli nemohla ani kouknout.

nadis.h
15. lis 2009

Péti no přesně. Pizza musí být tenoučká, že to pomalu ani do ruky nejde vzít! Já v Italii milovala s mořskýma plodama. Ale jen v Italii,protože tam to mají čerstvé. Žádné mraženiny jako tady. Žila jsem tam v Monze - Milano. S italem. Byl to bláááázen. Ale bylo to super. 🙂

petra49
15. lis 2009

A co jsi tam dělala, nechtěla jsi tam zůstat?

nadi nevíš nějaký ty opatření.

dvojcata2
15. lis 2009

no Nadi co mi to píšeš já na to chci jít v prosinci a mám to dostat okolo 12.-14- no to jsem na to zvědavá co mi řekne Petr asi to nechaj na leden. 😉

nadis.h
15. lis 2009

Jo to jsem Ti chtěla Péti napsat. 😀 Promin.

Takže koupání v horké vodě může takhle brzy spustit potrat - krvácení. A v pokročilém těhu prý porod. Tak docela často zabírá na vyvolání mrchy horká koupel že jo.

Nesmíš skoro žádné léky! na bolest snad jen Paralen! Takže bacha na vše co budeš brát.

nemělo by se jíst vnitřnosti - játra apod.

Plesnivé sýry kvůli listerioze.

Není dobrý styk s kočkama.Hlavně když je má někdo doma. Kvůli výkalům.

A v Italii jsem byla vždy jen když jsem měla volno. Já pracovala v Praze na letišti a do Milana se létá hodinku,tak jsem tam vždy lítala na volno.

nadis.h
15. lis 2009

Jani uvidíš. Třeba to vychytají nějak v tom termínu kdy tam budou. 😉 a nebo Ti dají dlouhý protokol a to máš akorát pak na leden začátek.