Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

murasek
22. led 2010

nadi - a kolik jsi pribrala? na fotkach vypadas, ze te odnese vitr 😎

nadis.h
22. led 2010

Za těhu zatím nic.Kilo mám dole od října,ale předtím jsem nabrala skoro 10 ze stimulky s Fostimonem. 😝

murasek
22. led 2010

tak to jde, jen hezky nabirej, pak tady budes drit s kocarem a pujde to dolu samo

murasek
22. led 2010

vime dobre, jaky teren je tady u nas v LB 😝

nadis.h
22. led 2010

No děsný.Akort ted ve sněhu. 😲

nadis.h
22. led 2010

Holky jdu do postele.Už jsem sama doma a už je mi smutno.Tak to musím vždy zaspat.Pustím si ještě Krause z pelechu. 😉

Tak hezký večer a dobrou noc. 🙂

murasek
22. led 2010

dobrou

dvojcata2
22. led 2010

chci se zeptat někoho kdo mněl ten sprej do nosu ,neměli jste při něm větší krvácení???Mám to 20 min autobusem do práce a přišla jsem úplně proteklá i přes kalhoty no hrůza každejch 5 minut jsem se chodila přebalovat a to jsem mněla ty největší fošny co vyráběj a ještě ze mně padaj kusy sraženiny.Takhle silnou mrchu mám poprvé v životě.V tom návodu jsem četla že ten sprej může spůsobit větší krvácení.
Jinak v práci byl kalup prodala jsem tři kočárky během hodky maminy přibejvaj tak doufám že jse brzy přidáme kdo ještě nemáme to štěstí. 🙂

nadis.h
23. led 2010

Ahoj Jani, já Synarel měla,ale nevšimla jsem si žádné změny u sebe.

nadis.h
23. led 2010

Tak jak jste dopadly Vajíčkářki?? 😀

nadis.h
23. led 2010

VajíčkářkY. 😅 😀

murasek
23. led 2010

ahoj dvojce, ja taky mela Synarl a bz problemu - zkus si zavolat dr 😉

jindriska
23. led 2010

ahojky, tak se hlásím mezi živými 🙂 , tentokrát jsem narkózu snášela mnohem líp, ale stejně jsem jak mátoha. No a teď to na co čekáte - 12 folíků, 8 krásných vajíček a výborný spermiogram. Takže v pondělí voláme kdy si pojedeme pro mimísky 😀

murasek
23. led 2010

jindri - moc pekny vysledek!! kdo byl na sale? ted hezky odpocivej 😵

jindriska
23. led 2010

Muj Mudr. Petr

murasek
23. led 2010

😀 ten kdyby nas slysel, jak ho vychvalujeme 😀 gratuluju a odpocin si..

jindriska
23. led 2010

Však si to taky zaslouží, děkuju a nechávám se opečovávat manželem 🙂

nadis.h
23. led 2010

Ahoj Jindři,

tak to je super! 🙂 To se tam Ti moji pak nebudou bát samotní v mrazáčku. 😀

nadis.h
23. led 2010

Potkala jsi se tam s Yaris?

jindriska
23. led 2010

asi jo, ale šli už nahoru

yaris
24. led 2010

Ahoj holky, tak se také hlásím. Nakonec 2O folíků a 16 vajíček. V pondělí volat 😉 Jindřiško, to jsme byli my, jak jsme šli nahoru. Řekla jsem Ti "dobrý den" 😀 Jinak muž musel po přichodu na pokoj osobně vyzkoušet přístroj na měření tepu a tlaku, takže to tam pak furt pípalo a při odchodu se na Petrovi dožadoval "trochu toho, čím jste ji uspali - na doma" 😀

petra49
24. led 2010

ahoj holky, tak velká gratulace k vajuchům a teď se koukejte přidat mezi nás těhule. 😀

Já jdu zítra na kontrolu ke své gyndařce, tak jsem zvědavá, ale doufám, že bude vše v poho.

nadis.h
24. led 2010

Ahoj holky,

já se celý den válím. 😀

Tak super Yaris! To máš pěknou zásobu!! 😀 Hlavně pořád dál pij.
Já po té nárkoze kecala pěkné kraviny. Se vždy stydim do teď, když do Gennetu jdu. 😀

yaris
24. led 2010

Ahoj Nadi, snad jich alespoň pár vydrží 😉 Zítra volám hned po půl osmé, už se nemůžu dočkat.
Pít musím bohužel stále 5-6 litrů, moc mi to tedy už nejde, ale snažím se. Doktor říkal, že bychom to mohli zvládnout bez OHSS, protože prý při punkci to vypadalo dobře a vaječníky nejsou moc zvětšené. Taky mi před narkózou vzali na OHSS 5 zkumavek krve 😕 snad to bude dobrý. Na sále jsem si říkala, že určitě poznám, že usínám, no a nepoznala 😀

nadis.h
24. led 2010

Určitě vydrží to se neboj! Já jich měla 10 z toho se jich opodnilo 7 a žádný neodpadl. 😉

A co pokojíček?Líbilo se Ti tam? 😀

ma.ja
24. led 2010

ahojet berušky, tak jak je po víkendu?

yaris
24. led 2010

Pokojíček parádní 😎 Byla jsem na č.1., vypadalo to tam přesně tak, jak má Jindřiška v albu. Akorát peřina nic moc 🤐 byla mi zima, museli jsme dát ještě jednu deku. No jo, já jsem extra zimomřivka 😒

ma.ja
24. led 2010

tak koukám, že jste toho moc nenaklápaly 😵

Jindři a Yaris gratuluju k úridičce, je nádherná. Držím palce 😵 😵 😵 a´t se jich co nejvíc oplodní a brzy je máte u sebe 😵

ma.ja
24. led 2010

Yaris a co tamponáda? To byl můj nejhorší okamžik 😝

yaris
24. led 2010

maja, 😵 díky.
Tamponáda nejhorší zážitek! 🤐 Mělo to snad 3 metry a nešlo ven 😖