Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
4. únor 2010

My tu máme delegaci tak chvilkama nemůžu. 😝

jindriska
4. únor 2010

ahoj holky, tak dnešní kontrola nic moc, zase se je jeden vaječník zvětšil a Mudr straší nemocnicí. Zítra tam jedeme na dvanáctou, protože budou mít plné pokoje a já jim tam blokuju postel tak tři hoďky.

Dvojče, tak to jsi tam byla někde blízko mě, já byla na čtyřce, teda myslím je to ten dvoulůžák naproti výtahu. Budu moc držet palečky, ať to klapne a hlavně at nemáš problémy jako já.

Yaris co je s tebou?

reny01
4. únor 2010

jindři tak koukám,že si to taky pěkně užíváš ☹ to je mi líto.

nadis.h
4. únor 2010

Jindři a nebudou Ti brát už krvičku? To by mohli. 😵

Co ta Yaris že se nehlásí?? 😕

jindriska
4. únor 2010

jo jo užívám si to jak jen to jde, ale těhu testy ještě nebou, asi až po neděli, uvidíme 😉

yaris
4. únor 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale koukám, že to tady vesele jede 😀
U mně to vypadá tak, že od pátka do pondělí mi bylo zle, furt žaludek v krku. Teď už to přešlo a nic mi není. Začínám být už nervózní a testovat chci v pondělí, jestli do té doby nedorazí MS. Žádné těhu příznaky ale nepozoruji 😉

nadis.h
4. únor 2010

A ted jsem přidala příspěvek číslo 7777.. 😵

Yaris no konečně jsi se nahlásila. 😉 Na příznaky prď.Hlavně že není mrcha. 🙂

dvojcata2
4. únor 2010

No jo dnes v G bylo pěkně natřískáno já byla vedle tebe v pokoji ještě s jednou ta byla na odběrech z8 folíků měla 3 vajíčka.Jak jste se tady bavili o tom jestli je prim.hodná tak ted je ale já ji zažila v nemocnici byla metr a nikdo jí neměl rád ale v gennetu se musí chovat jinak.Ale musím říct že není na gynekologa mužskýho jsou opatrnější a citlivější.Dnes se mi to opět potvrdilo. 🙂

reny01
4. únor 2010

mě teď volali z Gennetu,že tam doktorka 5.3. nebude,tak jestli mi nevadí se přeobědnat.tak mi utz posunuli na 8.3. v 8:30 ☹ já se snad nedočkám 😉
zdravím jani 🙂

reny01
4. únor 2010

yaris tebe taky zdravím 🙂 na příznaky bych se taky nějak nespoléhala.každá to má jinak 😉

nadis.h
4. únor 2010

Mě se chce zvracet... 🤐

petra49
4. únor 2010

Ahoj holky, všechny zdravim

Jani gratulace k bobískům, pěkně je opatruj a sebe taky.

Jindři, všechno dobře dopadne.

Yaris, já taky neměla žádný těhu příznaky.

Renuš, jsou to jen 3 dny, to vydržíš.

Nadi, mě taky občas bývá ještě zle.

Já si teď dělala koupel a čekám na polovičku a pujdu dělat véču.

jindriska
4. únor 2010

Yais, já už teď taky nemám žádné těhu příznaky, naopak bojuju s mega vaječníkama 😀 , dnes mi je docela ouvej, strach samozřejmě mám, ale pořád si říkám, že to prostě vyjde a hotovo. Teď se víc soustředím na uklidnění vaječníků než na mimi, možná je to tak lepší 😀

yaris
4. únor 2010

Jindři, já měla po punkci vaječníky zvětšené tak 1,5x a jak se pak obalily novými folikuly, tak mě to pěkně tlačilo a obzvlášt, když jsem musela tolik pít. Dala jsem nejvíc 5,5 l, ale fakt to pomohlo. V pátek se břicho zlepšilo, ale zas začalo být blivno no a teď je to tak neutrál. Jen v noci cítim břicho jakoby na MS, ale radši se nechci pozorovat. Hlavně, abysme byly zdravé 🙂 Machruju machruju, ale stejně mi furt v hlavě šrotuje, že bych to už určitě poznala, kdybych byla těhu 😀

Jinak jste holky zlaté, že na nás takhle myslíte 😵

petra49
4. únor 2010

Yaris já to fakt poznala až na testu

yaris
4. únor 2010

Peti, tak to muselo být opravdu příjemné překvapení 🙂

jindriska
4. únor 2010

to pití je mazec, mám v sobě tak 4 litry a pořád piju, ale když jdu teď na záchod tak mě bolí břicho jako na MS, no tak snad ne. Navíc dneska je to takové divné, víc bolavé a hlavně jinak bolavé.

indriela
4. únor 2010

Ahoj holky, dnes jsem byla na prvni konzultaci v Gennetu a moc rada bych se sem k vam pridala, abych si s vami vymenila dojmy a pojmy 😉 Vezmete me jeste mezi sebe?

petra49
4. únor 2010

Indri, vítej, aspoň nás bude o něco víc.

Yaris překvápko to bylo, byla jsem štěstím bez sebe a ty bueš za chvilku taky i ostatní holky.
Ńechceš si udělat albíčko?

petra49
4. únor 2010

Indri a napiš něco o sobě.

nadis.h
4. únor 2010

Jee Indri ahoj. 😵 Vítej tu. To je fajn,bude nás zase víc. 🙂

Renuš taky testla až v den kdy šla na krev. 😉

To jen já byla úchyl a testovala od 2 dne. 😀

indriela
4. únor 2010

Juuu, dekuju za hezke privitani. Doufam, ze budu mit brzo za jmenem taky nejake cislicko s tt jako vy 🙂
My se s manzelem snazime asi 3/4 roku, ale vzhledem k tomu, ze uz mi je 33 a vsechny holky kolem uz maji prcky nebo jsou tehulky, jsem zacala byt mirne nervni, tak jsem poprosila gyndarku o doporuceni do Gennetu na vysetreni nas obou, abychom byli klidni, ze je vse v poradku, pripadne se zacalo zavcas s lecbou,bude-li treba. Do Gennetu jsem sla se simranim v brise, protoze jsem vubec nevedela, co me ceka. Pan dokotr Petr, ktery nas dostal do pece, byl uzasnej! Vsechno nam vysvetlil a chvilkama i vtipkoval - proste atmosfera moc prijemna, pak uz jsem byla uplne klidna. Manzel jde za tyden na sva vysetreni vcetne spermia a ja jdu na ta sva za 14 dnu, tak jsem zvedava, jak to dopadne. Doufam, ze bude vse v poradku a ze brzo uz budu mit "plne brisko" 🙂

nadis.h
4. únor 2010

Indri moc držím palce! 🙂 V Gennetu jsou fajn a fakt odborníci!

nadis.h
4. únor 2010

Já jsem šla na první konzultaci taky jako na první raande. 😅 Asi je to normální tenhle pocit. A moc ráda jsem tam pak chodila. Vždy tam byla super atmosfera.

indriela
4. únor 2010

nadis.h: dekuju moc za podporu, chvilkama uz mam pocit, ze se z toho zblaznim. Jeste to sice nezkousime tak dlouho, ale kdyz vidim, ze nekdo si luskne a ceka mimi, tak mi to vzdycky prijde lito. Jo, zivot je holt nekdy pekne nespravedlivej 😒 Tak snad to vsechno dobre dopadne...musi 🙂 Ted si jeste musim najit nejake informace o tom, jake jsou moznosti - doktor rikal, ze pocka na vysledky, a pak nam to "usije na miru", aby nas zbytecne nezahlcoval spoustou informaci, z kterych bychom meli v hlave tak akorat gulage - za coz jsem mu vdecna. Takhle si to v klidu poruznu poctu a snad se trochu zorientuju...

yaris
4. únor 2010

Péti, já albíčko udělala minulý týden a dala jsem tam svoje embryjka, který mi ve středu dali, ale byly v tom albu tak opuštěný, že jsem ho radši zrušila. Tak třeba až bude víc pozitivních fotek 😉

ma.ja
4. únor 2010

ahojte berušky 😵

koukám, měla jsem co dočítat 🙂 bylo tu dnes pěkně veselo 😀

Jani Dvojče to je dobře, že už je máš v bříšku, tak hladit a být hodná 😅

Jindřiško to je k vzteku, ale držím palce, dobře to dopadne!!!

slunickosedmitecn
5. únor 2010

Ahoj holky,
tak máme žádost konečně schválenou,jupí.Nevím proč jim to trvalo tak dlouho.16.2. si mám přijít vyzvednout zásobu léků a injekcí a na konzultaci.Sice se mi to zdá docela za dlouhou dobu,ale tak snad věděj co a jak.Jak jste holky čekaly vy na léky dlouho?Také jste si pro ně šli 14 dní před očekávanou MS?Můžu se zeptat,kdy se chodí na to předoperační vyšetření?Už když si pícháte nebo před tím? 😉

slunickosedmitecn
5. únor 2010

Nadi,krásnej špíček,ani bych neřekla,že jsi už v 17tt,jsi hubeňour 🙂
Jindřiško,držím moc palečky,ať je vše v pořádku a nemusíš do nemocnice.
Indri.také tě vítám. Koukám,že jsem společně na začátku,tak hodně štěstíčka přeji nám všem co mají umělé ještě před sebou a samozřejmě i těm,co úspěšně miminka již čekají 😉

nadis.h
5. únor 2010

Ahojky,

já dneska chrupala pěkně dlouho. 😅

Indri to je přesný no a bohužel nespravedlivý,že někteří rodí jak na běžícím páse a pak ta děcka vidíš na ulici jak se o ně nikdo nestará nedej bože ty horší případy,které končí hned po porodu. ☹

Ten nahoře není moc spravedlivý co se tohodle týče. 🙄

Ahoj sluni, já jsem to měla vždy knap.Přišla pojištovna a já to měla vždy za cca 3 dny dostat.Tak to pak byl fofr. A předoperační si zařídíš těsně než to dostaneš. Jak si půjdeš pro léky tak dostaneš žádanku k obvodní kde je vypsné co chce. Ale zas to nesmí být nějak moc brzy předem.Snad max 14 dní staré to může být.