Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
7. únor 2010

Fakt? 😕 😅 A co Ti to dělá? Já byla nějaká odolná.Nepřišlo mi že by mě něco bylo.

ma.ja
7. únor 2010

jsem samej jeboš, naštěstí jen zezadu na krku, ale jsou svině pěkně bolavý. Jirka včera říkal, že to je jak neštovice, ale ty už jsem měla...

nadis.h
7. únor 2010

😀 ježiš cos to chytla? 😲

ma.ja
7. únor 2010

to bych taky ráda věděla, doufám že to odejde stejně jak to přišlo 😝

koukala jsem Jindřišce do albíčka, měla teda pěknej píchací arzenál 😖

nadis.h
7. únor 2010

Tak teď jsem pěkně ječela. Až se z toho klepu. Přišel ten tlama zaplatit.A začal se hádat ještě kvůli stovce za parkování. Tak jsem se nadechla a už jsem jela. A vpálila jsem mu to tílko..kretén jeden.

No Jindřiška toho měla požehnaně. 😲

ma.ja
7. únor 2010

a co on na to? Asi pěkně koukal, žejo? To tam u nich nemaj...

nadis.h
7. únor 2010

Že prý dole na recepci mu je teplo. Tak mu říkám,ale ráno Vám byla hrozná zima a chodíte tak od rána. Tak sklapnul idiot.

ma.ja
7. únor 2010

je to idiot...ale takových na světě je, tak si nenech zkazit den jedním debilem...

tak jsem trochu pofackovala byteček, ještě zalít kytky a jdu na chvíli hajat. Bolí mne hlava, mam pocit, že na mne něco leze. Tak zatím pa, ať ti to v práci rychle uteče 😵

jindriska
7. únor 2010

ma.jo já jdu zítra taky k primářce, můj Mudr nemá ordinační den, tak se tam třeba potkáme, ale já tě nepoznám 😀 . Já už tam budu po půl osmé, jdu na krev na těhu a pak na dvě hodinky na kapačku, tak budu dole kolem desáté hodiny. Jsem celkem nervózní a navíc mě mrzí, že nejdu k Petrovi, přeci jenom válčíme spolu, ale podle toho jak mi je, tak bych řekla, že tam budu zase jezdit každý den jako minulý týden. Jo jo měla jsem toho hodně na píchání a ještě mi to neskončilo. Teď píchám každý večer Clexane, takže tento cyklus si užívám maximálně vč. kapaček. Kdyby jste viděli moje ruce, masakr a to za 14 dní pořádáme ples, si snad budu muset pořídit rukavice 😅

nadis.h
7. únor 2010

Jani odbornice naše. Jaký máš názor na Tako? Dnes jsem objevila 2 z kolekce 2010 a zamilovala si je.Nádherné barvičky!

dvojcata2
7. únor 2010

Ale žádná odbornice.Ale jaký Tako je mraky druhů hlavně ne přehaz.rukojet.Šárce ze spolubojovnic jsem taky doporučila Tako Jumper a Péta49(doufám že jsem jí nezmrvila přezdívku) si ho taky koupila.Mám ho v albu.
Hrozně se bojím že mi to zase nevýjde nevím jak budu reagovat jestli to pak nevzdám,věkem nejsem nejmladší.Ach jo to je hrůza no děj se vůle aláhova 🙂

nadis.h
7. únor 2010
nadis.h
7. únor 2010

http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-jumper-x...

Tenhle se mi líbí víc.Myslela jsem si že je to ten první.

http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-jumper-x...

a tenhle se líbí mamce

nadis.h
7. únor 2010

Aláh s Tebou dcero!!! 😀 Bude vše OK!!! nebojvlkanic. 😉

iivvaannggaa
8. únor 2010

Ahoj holky,máte některá zkušenosti s KET ? Mám za sebou 2 neúspěšné IVF. Cca v pátek bych měla jít na KET. Díky Iva

dvojcata2
8. únor 2010

No to jsou oni jsou to ted nejprodávanější kočíky.Bála bych se takhle světlýho protože mimi vozíš chvilku ale to větší dítko to prasátko s rohlíčkem čokoládičkou vozíš nejdíl 😀 😀 😀 .A bála bych se takovýhle svítivý kvůli muškám.Ale barev mají mraky je z čeho vybírat.Někdy se domluvíme já ti ho u nás v práci předvedu když budeš chtít.

petra49
8. únor 2010

Ahoj holky.

Jani, proč myslíš, že by to nevyšlo?Víš, že tam máš schovanej kočárek 😀

petra49
8. únor 2010

Holky, se mnou to je hrůza, po každým jídle mi je zle, nejradši bych nejedla- pak mi je dobře a to jím ještě míň než když jsem byla těhu. Nevíte, jestli je to normální?

petra49
8. únor 2010

Nadi, super kočárky, myslím, že tahle značka a za tu cenu je fakt super

lemurka.m
8. únor 2010

Ahoojky holky 🙂 🙂 🙂

dvojcata2
8. únor 2010

Ahoj Péto nevím prostě se bojím po prvním nezdaru.A taky nejsem nejmladší.Asi se bojím spíš toho jak zareaguju když to zase nevýjde pokouším se na to nemyslet ale nějak to nejde.

nadis.h
8. únor 2010

Ahojky, tak to jsem štastná že jste mi ho schválily!!Strašně se mi líbí. Ale samo jak říká Janča-má to si své stinné stránky.Uvidím pro co se rozhodnu.Červen ještě daleko.

Peti já jsem tohle měla taky.Přešlo mě to jakž takž až ted. Nebyla jsem schopná se najíst. Kousla jsem třeba do rohlíku a to sousto převalovala v puse a ne a ne to polknout. Často se mi až zvedl žaludek z toho že bych to měla sníst.Tak že jsem jedla fakt pod tlakem a z donucení.

Ivi co bys chtěla vědět? Zkušenosti nemáme myslím si že žádná pokud mě paměť neklame.

lemurka.m
8. únor 2010

Ahoj dobrá vílo Naděnko 😉

nadis.h
8. únor 2010

Ahoj Lemur, tak jak? 🙂

petra49
8. únor 2010

Jani a kdy máš testovat?

Nadi, já se najim málo a pak mi je tak 1-2 hoďky zle, no 1 výhodu to má a spoň snad tolik nepřiberu.
Budeme mít stejnou značku kočárku 😀

Ahoj Lemur

lemurka.m
8. únor 2010

Šeptám,šeptám,aby to můj mozek neslyšel... 😎
V pátek jsem byla na IUI v nativním cyklu - vlevo krásný folík a super sliznice
A opravdu se po inseminaci nemusí ležet ani chvilku - jsem se zeptala - aby mi to nevypadlo 😀 a prim.říkala,že zlobím a smála se 🙂 😉

lemurka.m
8. únor 2010

Ahoj Péťo 🙂

nadis.h
8. únor 2010

Lemur kam by to vypadávalo. 😀 Je tam toho tolik milionů že jedna dvě nevadí. 😀

Péti no je krásný.Ta bravička zelená mě dostala. 😵

Já jdu do poradny zítra. Tak jsem zvědavá na váhu.Doma ji nemám tak je to výdy překvapení.

lemurka.m
8. únor 2010

Když mi tam dolů namířila to světlo,tak mě to dost hřálo 😉
Ještěže jsem holátko,jinak by hrozilo samovznícení 😀 😀

nadis.h
8. únor 2010

A polila Tě taky nějakým tím horkým přípravkem?Nějaká dezinfekce či co.