Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

semy.cz
18. čer 2009

Dobré ranko holky 🙂 Tak se k vám taky vtírnu 🙂

Chodíme do Gennetu někdy od října loňského roku, na podzim jsme absolvovali jen manžel spermio s výsledkem nižšího počtu spermiek a já byla v říjnu na laparskopii na průchodnost kde bylo všecko v pořádku, pak jsme ještě zkoušeli po laparce přirozenmě a pak do toho vlezl můj dvouměsíční zánět močových cest s ledvinovým kamenem...takže znova jsme šli do gennetu v pondělí, manžel rovnou na spermio, které bylo na 1 🙂
takže na příští cyklus už mám napsaný Clostil a rovnou jdeme ne IUI 🙂

semy.cz
18. čer 2009

Jinak v Gennetu chodíme k paní dr. Bydžovské 😉 Moc příjemná a všecko vysvětlí 🙂

nadis.h
18. čer 2009

Semy ahoj a vítej. Tak to Ti přeju, aby Ti to vyšlo co nejdříve po takovém čekání. 😉 Já stimuluju na 1 IVF a k mudr Bydžovské jdu v pondělí na ultrazvuk. Chodím k jinému doktorovi tak jsem na ní zvědavá.

semy.cz
18. čer 2009

ahoj Nadis..jo a ještě jsem zapoměla říct že se snažíme od května loňského roku....začali jsme to řešit docela brzo..jelikož je nám oběma přes 30..takže není moc na co čekat.... 😕

a ty už jsi absolvovala IUI? nebo máte takový problém že jdete rovnou na IVF?

mudr Bydžovská je opravdu moc příjemná 🙂

nadis.h
18. čer 2009

Semy no u nás to byl fofr takový, že si možná někdo může myslet,že jsme blázni. Já jsem s přítelem od listopadu "teprve" a v lednu mě začalo bolet břicho a gyn si nevěděl už rady tak mě v březnu poslal na laparku a tam mi zjistili velký srůst a neprůchodné vejcovody po zkaženém slepáku co jsem měla jako malá.Takže vejcovody mi oba vzali protože už nešli zprůchodnit a tak IVF je jediná naše šance. A dle doktora je nejlepší do toho jít hned po laparce tak jsme nečekali a ted jsme v 1 pokusu.

semy.cz
18. čer 2009

Nadis aha, tak to chápu 😉

My jsme s manželem taky tak trochu blázni 🙂 známe se od ledna loňského roku, svatba byla 1. srpna 🙂 no a snaženíčko o mimi jsem už říkala od května 🙂 ale my jsme prostě hned věděli že jsme stvořeni pro sebe 😉

tak doufám ti ivf vyjde hned...slepák je sviňa...

nadis.h
18. čer 2009

Semy no my to taky neřešili zda jsme spolu 10 let nebo ne. Už na začátku kdy jsem ještě netušila, že my je to prd platný jsme spolu spali bez antiko a všeho ostatního. On s tím také souhlasil. Jemu je 39 a děti nemá a chce je takže to neřešil. To jo. Já ten slepák měla hnusný. Vše zkažené. Nejdřív ho vůbec nepoznali pak jsme přišli za minutu 12, pak jsem tam měla zánět, pak mi nesrůstala jizva.. No fakt děs. 🙄

semy.cz
18. čer 2009

teda to jsi si užila.....☹

a plánujete svatbičku?..kolik je vlastně tobě?

nadis.h
18. čer 2009

No svatbu jako takovou nechceme ani jeden. To se spíš vezmeme někde neplánovaně třeba na dovče. Ale kdo ví třeba nás to někdy chytne. Mě je 26.. 😉

semy.cz
18. čer 2009

aha..ale i takové svatby mají svoje krásné kouzlo 😉 ..hlavně aby to vyhovovalo vám dvěma 😉

nadis.h
18. čer 2009

Právě. My když už tak to chceme pro nás dva. Máme stejný názor na svatby s rodiči a příbuznými. Většinou je to katastrofa. Akort paní tchýňová nebude nic moc takže po tom zatím netoužím. 😝

semy.cz
18. čer 2009

aha, tak to pak jo 🙂 no hlavně že s emilujete....

nadis.h
18. čer 2009

Tak to je nejdůležitější. 😉 Ono třeba pak když se zadaří mimi tak změníme názor abychom měli všichni stejné příjmení.

semy.cz
18. čer 2009

no to jo....je to pak takový hloupý když s emimčo jmenuje jinak než jeden z rodičů....no uvidíte 🙂

nadis.h
18. čer 2009

Tak tak.. Bych pak záviděla, že oni se jmenují stejně a já jinak. 😀

semy.cz
18. čer 2009

no 😀
my jsme teda měli svatbu nádhernou..udělali jsme si jí přesně tak jak jsme chtěli 🙂 jen v rodiném kruhu...ale bylo moc fajn 🙂

nadis.h
18. čer 2009

My bychom se právě rodiny chtěli vyhnout. Naši jsou rozvedení a přítele taky. A nedělalo by to dobrotu aby byli pohromadě. A pozvat jen jednoho z nich taky není spravedlivý.

semy.cz
18. čer 2009

aha, tak to úplně chápu....manželovi rodiče jsou sice taky rozvedený, ale on s es tátou vůbec nestýká, takže to ani nějak nebylo blbý..přijela jeho mamka se ségrou a neteřinkou 🙂

nadis.h
18. čer 2009

No on se stýká právě s oběma a i já. Nebo stýkám..S tátou jsem se neviděla dlouho, ale nemáme špatný vztah. Ba naopak a bylo by na místě ho pozvat a vím, že moje mamka je taková že by se cukla a nešla by a to já nechci řešit takovéhle věci.

semy.cz
18. čer 2009

jasný no..to je hloupá situace....no tak si vyje´dte pak někam na dovču a někd romanticky na pláži třeba.... 😵

semy.cz
18. čer 2009

tak mám padla..tak mizím..papááá..hezký zbytek dne 🙂

dvojcata2
18. čer 2009

Nadis:asi se blbě zeptám ale co je to stimulování já jsem v těch termínech a zkratkách celá zmatená?

bbberusak
18. čer 2009

ahojky, stimulace znamená hormonální léky ve formě injekcí, které vyprovokují (nastimulují) vaječníky k mega činnosti, aby se vytvořilo moc folikulů, ve kterých by měla být vajíčka, která se pak oplodní🙂

dvojcata2
18. čer 2009

tžak to mně teprve čeká čekám na tu mrchu červenou a pak se to snad rozjede.Díky

bbberusak
18. čer 2009

ty jdeš asi teprve na krev na hormonální profil, ne?

dvojcata2
18. čer 2009

ano ale hlavně že jsem už v Gennetu dokud jsem byla jen na gyndě tak jsem do ivf měla dsaleko
🙂

bbberusak
18. čer 2009

to je jasný, za 2 měsíce jsi těhule🙂

dvojcata2
18. čer 2009

no pokud nic nenajdou v krvi a vše půjde tak jak dr Petr říkal tak snad ano ale furt je tady to ale...musím věřit a doufat.Nemám vejcovody jinak partner je v pořádku a byla jsem s ním těhotná před 2 lety ale mimoděložně tak doufám že nebude jiný prioblém

bbberusak
18. čer 2009

kdž je on v pohodě a ty jsi schopná otěhotnět, tak to bude určitě v pořádku...
😅

dvojcata2
18. čer 2009

tohle potřebuju slyšet díky.JO a ještě jsem chtěla říct kdyby kdokoli potřeboval poradit s kočárkem(i kdyby jen informativně)tak ráda poradím pokud budu moci 🙂