Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janik8774
2. zář 2009

Doufám že mu ta jeho chytrost a šikovnost vydrží.Nehodlám se s ním nervovat ve škole. 😀

janik8774
2. zář 2009

Copak dnes dělalo dvojče?

nadis.h
2. zář 2009

Dvojce šlo do města poprudit do práce. 😀

janik8774
2. zář 2009

Tak to vím taky. 😀 😀

nadis.h
2. zář 2009

Holky já jsem nějaká nervní a nevím proč. Takovou uvnitř cítím blbou náladu...

meduna
2. zář 2009

Ahoj holky a nervozo Nadi 😀

meduna
2. zář 2009

tak já byla taky nervní dva dny a už vím i proč,dnes jsem to nečekaně dostala 😝

nadis.h
2. zář 2009

Ahoj Medu. Ty wogi asi jsem v přechodu. Jsem nervní jak starej čokl. Ted jsem měnila pytel do koše a flákla s tím páč mi t nešlo. 🙄 Dnes do mě stačí fouknout a já vybouchnu. Ale uuuplně z ničeho nic.

nadis.h
2. zář 2009

Medu a jak dlouho před termínem? To mi nestraš. Já to mam dostat ař 15ého. Ještě nemám doma nachystáno na píchandu. 😲 😕

meduna
2. zář 2009

Nadi,nějak teď ty termíny nevím po tom oplodku 😖 ale asi se mi to už rovná,měla jsem to dříve normálka po 28-29 dnech a teď lehce po 45 😝 😝 ale dnes překvápko po 25 😕 ale nervoza u mě byla teda obr,hlavně mě nervoval Roman 😀

meduna
2. zář 2009

jsem musela 15 minut sedět jak trubka na pokoji,jak mi bylo zle,orosená až na prdeli 😝

meduna
2. zář 2009

jdu hodit spršáka

nadis.h
2. zář 2009

Tak doufám, že já to nedostanu. To by bylo dneska teprve 13 den... 😝 Já žehlim to mě baví strašně... 🙄 Nažeru se a zalezu radši do nory brzy...

janik8774
2. zář 2009

To je uplně jasný to je ten předmenstruační sydrom,jsou nerovnováze hormony.
Nevím jak to je s těma hormony,já beru estrogen a progesteron a měla bych být v pohodě a jsem vzteklá jak fena.
Přesně jako když to mám dostat.Což tak odpovídá.V neděli to mám dostat.Ach,jo.

nadis.h
2. zář 2009

Holky já se zabiju!!!! Zničila jsem Karlovi nové světlé kalhoty od Dolge Gabana.... 🤐 🤐 Mají rozparky na stehnách a pod nima černý napis nažehlený na bílé látce a já to omylem přejela žehličkou a nejde mi ta černá čmouha dát pryč.Pomooooooc...Co s tím???

Jani to je právě to, že nevíme co dělají hormony a co menses. Ty příznaky má každá jiné.Někdo je nervní někdo v klidu... 😒 Jsem zvědavá jak to se mnou bude mávat...

meduna
2. zář 2009

tak já před měsíčkama...to je katastrofa,nervní,brečím,mám motky,chci se hádat,prostě takové debilní napětí 🙄 🙄 no humus být v mojí přítomnosti,i já mám se sebou co dělat 😀 a jak to dostanu,rázem klid 😖
Nadi,tak to nevím co s tím,možná se to časem opere? 😕

meduna
2. zář 2009

jo a ještě k tomu všemu ,jsem zapo dodat,že jsem fakt moooc pěkná,nafouklá jak balon,vlasy taky krása 😝

nadis.h
2. zář 2009

Juuuu a dávají mi zase konečně Post Für Dich... 😀 😀 😀 No konečně něco pozitivního. Mám moc ráda Esterku. 😀

janik8774
2. zář 2009

Jani to je právě to, že nevíme co dělají hormony a co menses. Ty příznaky má každá jiné.Někdo je nervní někdo v klidu... Jsem zvědavá jak to se mnou bude mávat...

NECHÁPU
Jako při těhu a nebo při menses příznaky?

nadis.h
2. zář 2009

Ty jo. Koukala jsem na tu pultunovou mamu. Brecela jsem jak zelva.

Jani promin pisu obcas jak hotentot. Mela jsem na mysli ty hormony. 🙂 ze tezko soudit priznaky zda jsou z toho ci z prichazejici menses.

janik8774
3. zář 2009

Já jsem teda vzteklá uplně stejně jako minule.Jako kdyby hormony už nezabíraly.
A nebo je to z toho že mě mrzí že to nevyšlo.Nevím.V sobotu to zkusím znova,je to jeden den před tím než bych to měla jako dostat.

nadis.h
3. zář 2009

Dobré ránko,

Jani to je asi nálada ze všeho dohromady.
Já pojedu za chvilku na hlavní poštu vyřešit ten minulý týden. To není ani možný kolik mi toho nepřišlo. 🙄

janik8774
3. zář 2009

Tak to je síla.To je pak za trest.
Dohadování s poštou to ti moc nezávidím. ☹ Vyřídila si něco?
Hele nám už 3měsíce dělá truhlář postel a asi 14 dní nám jí předává.Už jsme si pro ní měli jet ještě před transferem a pořád říká další den a včera jsem se dozvěděla že jí vlastně nemá ani na lakovanou a nedělám si iluze že by jsme jí do víkendu mohly mít.Kdybychom tu postel nutně nepotřebovali a nelíbilo by se nám to jeho provedení tak bych jí normálně nechala udělat a pak bych mu řekla,že jí nechceme.Smlouvu nemáme.Naše postele udělal asi za 14dní a Vojtovu asi 4měsíce.

janik8774
3. zář 2009

Jen jsem to dopsala tak se přiřítil manžel s postelí. 😀 😀 😀

nadis.h
3. zář 2009

Jani nevyřídila. Málem jsem zoufalstvím už brečela na hlavní poště. Přehazují si mě jako brambor z pošty na poštu. Na hlavní poště mi řeknou, že reklamace trvá 3 měsíce na mojí poště že trvá měsíc. Doporučený dopis z banky ani hledat nebudou prý. Že není jak to najít. Že musí být uložený na poště v bydlišti. Na poště v bydlišti mě pošlou na hlavní poštu,že to musí být tam...Fakt jsem si přišla jak idiot. Ted se nasral Karel a jde to obvolat on. 😀 To se mají na co těšit.

Český služby jsou fakt super. Není na nic spolehnutí. Stejně jak s tou Vaší postelí. Příště už poštou nic nepošlu a radši ty peníze co bych zaplatila na poště dám do jízdenky a zajednu busem to předat osobně.

nadis.h
3. zář 2009

No tak hurá. Vojtík bude mít kde spinuškat. 😀

dvojcata2
3. zář 2009

Ahoj děvčátka tak jak je???My stále budujem už at je to hotový protože jsem tu jak na stavbě.Holky já už chci testíkovat ale zároven se strašně bojím,ted aspon mám furt naději.Máme to těžký

janik8774
3. zář 2009

Já jsem dnes celé odpoledne dělala štávu a přesnídávky z hrušek.
Povedlo se to.Ani jsem si na nějaké možné či nemožné těhotenství navzpomněla.
Jo,jo Vojtík má velkou postel Konečně.

janik8774
3. zář 2009

Janino.ty chceš testovat? na to máš týden čas.Žádné nervy.Né jako já.Lepší se nervovat jen jednou než několikrát za 14dní.Jeto fakt hnus.Nestojí to za to.
Já bych se docela zasmála kdyby tak ty dvě čárky u mě byly: 😀 😀 😀

janik8774
3. zář 2009

Halo,halo zvědavci.
V albíčku mám Vojtovo království.