Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
19. říj 2009

To je jak detektivka... 😝 Jindři nevíš kdo ordinuje po ránu ve středu?

jindriska
19. říj 2009

jo tak to nemám tucha. No a když tě objednávali, tak ti neřekli ke komu jdeš?

nadis.h
19. říj 2009

Mě objednala přímo mudr Johannová ještě v ordinaci.

jindriska
19. říj 2009

Tak to možná půjdeš rovnou k ní, fakt nemám tucha. No a na kdy máš zhruba OPU? Moc na tebe budu myslet, musí se to podařit 😉

nadis.h
19. říj 2009

Jindři no OPU je ještě hodně vzdálené...Moc se dneska netvářila. Zvedla mi dávky a ve středu se uvidí zda něco popovyroste.

jindriska
19. říj 2009

No u ní já nějak nevím, když jsem tam byla já, tak mi taky říkala že musíme počkat na další UTZ no a to jsem pak byla u Petra a bylo vše v pohodě. Ona mi ani pořádně neřekla co a jak. Mám z ní husí kůži a doufám, že k ní nebudu muset jít. Navíc mi ani ty dávky nezvedla, tak nevim nevim. No každopádně drřím palečky a můžeš tam zkusit zavolat a zeptat se ke komu jde a kdyžtak se přeobjednat k prim.

jindriska
19. říj 2009

Nadi mě je totiž takový divný, že když chodím k jednomu doktorovi a ten ví vše o našich problémech a co a jak a pak mě má někdo jiný vyšetřovat, jsem z toho trošku rozhozená. Navíc k Petrovi mám velkou důvěru. Nevím jak to vyjádřit, ale radši se objednávám jenom k němu a taky chci aby to byl on kdo mi bude dělat IVF. Jednou je můj lékař a hotovo.

nadis.h
20. říj 2009

Jindři no mě řekla něco podobného. Ale počítám spíš s horším než že by to bylo dobrý. Já u ní byla teda celkem dlouho. Určitě 45 min a řekla mi toho dost, ale stejně nevím teda jak to brát. Jestli dobrý nebo šaptný. No uvidím zítra,ale naděje si nedávám. Jako nepříjemná není... Ale je tam ALE...

Nedalo mi to a cinkla jsem do G ke komu jdu. A jdu k Petrovi teda na ten utz. 😝 🙂
Je to těžký. Já bych také nejradši chodila jen k primářce co ví o mě co a jak, ale to se nepodaří,když jsou ráno utz a je tam jen jeden mudr a druhý je na sále. No ale aspon mi ten zítřek vyšel takhle.

jindriska
20. říj 2009

tak budu moc držet palečky, Petr je dobrý a určitě ti vše řekne. Já ho mám ráda a jsem s ním moc spokojená. Budu na tebe moooooc myslet a posílám hromadu štěstí na dálku 😉

nadis.h
20. říj 2009

Jindřiško děkuji Ti! Mám z toho špatný pocit tak doufám,že budu mile překvapená.Jsem ráda aspon,že jdu k Petrovi. Kdy se chystáš Ty?Už to máš taky na spadnutí ne?

jindriska
20. říj 2009

No snad jo, dnes by měla dorazit mrcha, ale určitě si dá na čas 😒 , i když minule přišla jako hodinky, ale byla jsem marod, tak uvidím. Teším se ale mám i strach. Vím, že mě případný neúspěch položí. Mám smíšené pocity a hlavně vím do čeho jdu a jak to bolí ☹

nadis.h
20. říj 2009

Jindři já k mému překvapení dostala mrchu v neděli místo v úterý. To jsem se úplně divila. Je jasné, že máš strach. Ale nesmíš se z toho moc hroutit pokud to jde. Takhle by z nás byli brzy hromádky neštěstí. 😒

jindriska
20. říj 2009

To vím, ale strach tu je pořád a ta touha po miminku je strašně moc silná. Normálně už začínám přemýšlet o adopci, asi mi už hrabe, ale roky letí jako blázen. Každopádně budu silná jako silnice a na vánoce rozdám fotečky bobíska 😀

nadis.h
20. říj 2009

To je jasný. Ten strach znám mám ho zrovna teď. 😒 A jsem ještě víc nervní protože mi před chvilkou volali z G,že si mě primářka od Petra objednala k sobě na 9,15 i když neordinuje. Tak nevím co mě čeká. 😖

petra49
20. říj 2009

Nadis, tak si to chce asi ohlídat, aby vše bylo v pohodě a konečně se to povedlo. Holky já mám dneska nějakej splín, nic mě nebaví a už vůbec mě všechno štve. Dneska jsem měla jít cvičit, ale zrušila jsem to a nemám na nic chuť ani náladu. Nadi budu na tebe myslet a hned jak budeš moct, tak napiš, jak jsi dopadla. Strašně moc ti držim palečkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵

nadis.h
20. říj 2009

Péťo co cvičíš? Já bych taky chtěla cvičit pořádně jestli nevýjde toto. Furt se jen válím. A náladu mám taky dneska hroznou. 😝

ma.ja
20. říj 2009

ahojky berušky 🙂
jdu se na vás po dlouhé době podívat...co nového? My byli dnes v G, vyfasovala jsem Gonal a zítra se přidávám k vám do klubu "píchajících" 🙂 🙂 🙂

Nadi moc držím palce, myslím na tebe, je to od primářky hezký, že si tě přetáhla k sobě.

jdu do pelechu, zítra zas nakouknu 🙂

dvojcata2
20. říj 2009

Ahoj Nadi a ostatni Ted jsem to tady trochu četla a musím se připojit k názoru na dr Johanovou jak říkáte je tam Ale.Mně řekla že nereaguju na léky málo mi narostly vajíčka a musela jsem si přikoupit injekce za dva dny jsem šla na ultrazvuk a dr Petr tak zakroutil hlavou že mám vejce jak nosnice a měla jsem jich dost.Myslím že to není taková odbornice.Tak Nadi moc moc držim palečky. 😉

petra49
20. říj 2009

Nadis, chodim do fit Hadrák každý úterý na pilates.Mám z domova problémy s přihlášením sem na koníka a nechce mi to vzít vůbec heslo, ozvu se zítra z práce a ty dej hlavně vědět co a jak.Hezkej večer.

nadis.h
20. říj 2009

Maji v kolik jsi tam byla? 😉 Koukám, že teď u nás frčí Gonal. 😀 Puregon dlouho nikdo nedostal..

Dvojce Janíku ahojky. Jak se máš? Tak to se budu modlit,aby se teda také u mě "překoukla"... 😕 🙄 Já taky dostala injekce na dašlí 2 dny za 3000... 😖 Jsem totál kantáre z peněz a to je začátek teprve. Jestli bude OPU tak to pak začne lítat. Jani a co Ti řekla přímo? Mě řekla,že jsou ti folíci strašně malí a že se ani nemám ptát na velikost. A že na odběr bude tak 1-2 vája jen. 😒

meduna
20. říj 2009

Ahoj holky,Nadi neboj vlka nic,bude vše ok 😉 😉 😉

nadis.h
21. říj 2009

Ahojky. Tak jsem celkem spokojená. Zkopčím sem příspěvek z druhé diskuze kam jsem psala. 😝

Takže stoplé to ještě nemám. Na poprvé našla hned 3 folíky jak mají být i když ne teda asi na sto pro,ale řekla že jsou dobrý a hromadu těch malých,které ale budou nejspíš pase. Povyrostli od pondělí jen do 9mm. Měřila teda jen jeden ten menší náhodně co jí přišel pod ruku, ale ty ostatní jsou na tom tak nějak stejně. Píchám dál a kontrola v pátek. Pak se uvidí kdy OPU a zda jo či ne. Ale primářka mluví jako že bude.

Každopádně nezazdila to,že by tohle byl můj poslední pokus na vlastní děti a když to nedopadne teď tak po Novém roce se mnou udělají nějakou novou metodu kdy nebudu muset stimulovat jako teď. Odeberou se vája všechna malá nevyzrálá a v laborce mi je dopiplají. Mám jich prý hodně jen jsou neposlušný a nerostou jak mají. HP s vyjímkou toho FSH mám prý krásný a určitě ne takový,že by mě hodili do koše. Tak mám radost. Je fajn vědět plán co by kdyby dál.. Jsem určitě klidnější než jsem ještě ráno byla.

ma.ja
21. říj 2009

ahojky 🙂
včera jsme byli v G ve 12,00, řekla bych, že tam maj malinko hokej, protože když jsem se objednávala, řekla jsem, že chci k primářce...a byli jsme u Petra...v pondělí mam jít k Johance, doufám, že mi taky neřekne, že nereaguju ☹
Nadi, ty už budeš se stimulkou končit? Jak ti je? Co břuch? Nafouklej?

petra49
21. říj 2009

Nadis, tak to je skvělá zpráva, celý dopoledne jsem na tebe myslela. Tak jsem zvědavá jak já dopadnu v pátek. Buď budu mít cystu nebo mrcha prostě nepřišla a dostanu injekci a doufám, že konečně dorazí a budu se moc o mimi konečně pokusit. Jinak si připadám strašně bezradná. Příští týden mám dovču, tak se těšim, že si trochu odpočinu. zatim papa.

Maja, určitě ti to taky dobře dopadne!!!!

nadis.h
21. říj 2009

Máji no řekla bych, že mají nové sestry a moc ještě nemají vychytaný ten systém obejdnávání. Ale mě to nijak nepřekáží ani se mi nějak nestalo, že bych měla nějaký hokej v tom. Spíš naopak. Dnes jsem měla být až na 9,15 a šla jsem už v 8,50.. tak jsem byla rychle hotová.

Jinak stimuluju dál... 300 iu denně...další utz v pátek odpol. Břicho mám nafouklé ale už dýl. Celkově strašně tloustnu od toho června. Ale nebolí ani vaječníky. Spíš cítím takový tlak jakoby až mám pocit že to jde z třísel. Ale utz bolí strašně moc!! Když mi jen trochu zatlačí na vaječníky tak to mě bolí. 😝

Péťo tak moc držím palečky ať to dopadne co nejlépe a mrcha se objeví! 😉 V kolik v pátek jdeš??? Jdeš sama? Že bychom si daly kávu. Já jdu k primářce ve 12.45 😉

petra49
21. říj 2009

Nadis, já měla jít až v půl čtvrtý, ale teď mi volali, že tam mám být ve dvě. Jinak jsem měla jít s manželem, ale nejdu protože bude ještě makat. pa

jindriska
21. říj 2009

Ahoj holky, dnes byl blázinec, tak jsem ani nestíhala. Nadi jsem moc ráda, že to takhle dopadlo a moc ti přeju krásné velké folíky. Budu na tebe moc myslet. Já byla dnes na předoperačním, celkem vše v normě, jen opět zvýšené jaterky a trošku kolísalo EKG, to možná tím, že jsem byla hladová. Čekala jsem přes hodinu a tak jsem měla oběd až půl třetí. Jinak mrcha si dává trošku na čas, ale už mě pobolívá hlava, tak snad brzy dorazí, možná jsme ji s manžou včera zabrzdily když mě odpoledne přepadl 😀. Jinak udržet tajemství je čím dál těžší, normálně musím i lhát mamině, proč jsem byla u doktora 😝, ale zvládneme to. Péťo tobě taky moc držím palečky a doufám, že se k vám co nejdřím připojím. Pa pa kočky

nadis.h
21. říj 2009

Péťo tak já na Tebe počkám jestli chceš. Já jdu ve 12.45 a jak se znám tak než se vyprdelím z ordinace tak bude tak půl hodka pryč.

Jindři já jak to čtu kolem a kolem. Já mám vše nějak jednoduché a rychlé u doktorů. Předoperační jsem měla komplet během dopolka naštěstí.Nerada chodím k mojí obvoďačce.. 😝 Udělala jsem si takové kolečko...Ráno obvodní - Gennett - ekg - obvodní..A bylo to... 😀 Já mám vše naštěstí ok. Ještě toho trochu. 😝

petra49
21. říj 2009

Nadis, ještě si napíšem a domluvíme se. Nevim co bude v pátek, ale určitě by to bylo fajn.
Jindři přeju aby mrcha dorazila, mě tento měsíc nějak stávkovala

nadis.h
22. říj 2009

Péto dobře.Dej vědět.Já zatím volno mám. 🙂