Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
14. lis 2009

Jani on diky jeho puse prisel o jeho byvalou s kterou byl 12 let a i s ostatnima holkam mel problem kvuli tem jeho vtipum a stejne se neponaucil. Tak kaslu na nejaky meneni. Jako zmena tam je od zacatku,ale stejne mu to obcas vyleti. Hlavni je,ze je na nej spoleh.

janina83
14. lis 2009

to jo nektery chlapy si hold nevydej do pusy ja mam doma to same akorat ze ma rad pivo a sve kamosi ale tak nejak v nitru citim ze to nebude dobry ja sem jeho treti zena a taky to neklape tak v kom pak je chyba?

janina83
14. lis 2009

mozna to vydim ste spatne stranky a dneska jsem doopravdy podrazdena treba rano to zas budu vydet ste lepsi stranky noo uvidime

nadis.h
14. lis 2009

Ja sveho do hospody za klukama musim vyhazovat. Jde tak jednou za 3 mesice. Coz taky asi neni dobry. Ale vseho s mirou zas.
Jani a kolik vam je? Tobe a jemu?

janina83
14. lis 2009

no me je 26 a ondrovi 35 a jeho prvni mimco budu mit mozna ja

janina83
14. lis 2009

nadi to ja bych ho dvakrat premlouvat nemusela kuli hospode

nadis.h
14. lis 2009

To je tezko rict jak to brat. Ja tohle vuuubec nechci omlouvat,ale jestli Te nemlati a neni zly na Tebe a deti tak se to da asi zkousnout. Ale ne aby to delal kazdou chvilku. A musi byt kompromis. At jde jednou za cas treba v patek ci sobotu a ne ze Ti rekne ze jde do garaze a vrati se takhle.

nadis.h
14. lis 2009

tak to uz neni tak mlady,aby se choval jako blb. Ach jo. Je to tezky. Pak kdyz se jim neco zakazuje tak je to jeste horsi.

janina83
14. lis 2009

to ne on je hodny opravdu ale nemel by mi v tomhle lhat proto sem asi tak vyletela kdyby mi to rekl na ferovku ze si jde na pivo nooo tak si nejsem asi jista noo 😖 ja mam proste averzy vuci chlastu ja za to nemuzu asi bych mela jit k psichiatrovi 😅

ma.ja
14. lis 2009

jani to není dobrý 😒

já si myslela, že když ex dám zázemí atd., že nebude mít důvod, ale on byl divnej, prostě se těšil na pátek, že se zežere do němoty, pak byl celej víkend nepoužitelnej a já byla blbá, když jsem řekla, že láhev rumu na večer není normální. Řekl- jiný chlastaj víc-
no nic, vrátil se k mamince, ta se o něj postará, je asi ráda když není doma nebo spí nebo leží u telky 😒

janina83
14. lis 2009

no maju to neni tak u nas on jde jednou za uherak ale i to mi proste vadi no

ma.ja
14. lis 2009

no tak to jo,

nadis.h
14. lis 2009

Jani tak pak to vuuubec neres,zda chodi jen takhle obcas. Oni se musi vykecat. Tak jako my tady. Jen mu rekni at nelze a rika veci narovinu.

janina83
14. lis 2009

ja vim ze to jsou moje komplexi asi z dectvi a odnasi to on ale ja fakt za to nemuzu!!lze mi protoze vi ze budu jancit a ze bych ho nepustila holky jdu se sprchnout a hajat tak se tu mejte hezky a zitra pa a dobrou noc mimiskum 😀

ma.ja
14. lis 2009

jani souhlasím s Nadi,
berušky jdu do vany a hajat, byli jsme po nákupech a jsem nějaká ušmajdaná 🙂
dobrou noc a krásný sníky

janina83
14. lis 2009

ale lhat mi nemusel!!!!

nadis.h
14. lis 2009

Jani lhat nema! To je naprosto jasne!! Nikdy a v nicem. Ja jsem taky usmajdana. Tak dobrou holky a 4 deti Vase! 😀

petra49
14. lis 2009

Maji, co ta mrcha přestala?

Holky od kdy jste po ET cítily břicho na mimčo a bolely prsa?

Dneska večer mi je konečně líp, myslím, že by ty výsledky měly být už dobrý.

Jani až vyztřízliví, tak si promluvte a zas bude vše dobrý.

nadis.h
14. lis 2009

Peti ja jsem mela bolesti bricha uz od Opu. Takze ja moc neporadim. Ale od Et mi v brise pichalo. Hlavne napravo a cca od 3-4 dne po Et se k tomu pridala znama bolest jako na mrchu,kdyz ma prijit. A prsou jsem si nevsimala. Ty me moc nebolely,pak prestaly a pak me zacaly bolet cca je to 2 dny.
A dnes jsem hotova. Asi z toho chozeni. Boli me silene kycle a trisla. Lezim v posteli a kroutim s tim vselijak,ale nepomaha to. :(

nadis.h
15. lis 2009

Dobre ranko,
Ja uz zase vejram do tmy od 6i. Dnes me vsechno bolelo,tak jsem na prd spala. :(

lucifirek
15. lis 2009

ahoj nadish,já už dneska taky od šesti vzhůru,ted nějak divně spím,to jsou pořád sny 😠 A člověk je pětkrát za noc vzhůru.

eloana
15. lis 2009

ahoj holky koukam vsude stejne🙂 manzel tocil vcera pivo na zabave pred mesicem byl taky do 5 do rana dneska slibil,ze prijde v 22.Ja nejak spatne spala tak jsem na nej cekala prisel v pul druhy a to jsem mu musela 5x zavolat 🙄 ja kdyz jsem sama nebo tedy i s malou spatne spim nesnasim byt v noci sama.
takze prisel a pohadali jsme se.Nevadi mi kdyz nekam chodi ale nikdy neprijde jsk slibi a ja citim ,ze tu neni a budim se:((

ma.ja
15. lis 2009

ahoj holky 🙂

Péti mrcha nepřestala, je slabší než normálně, ale je ☹

No nic, dohodli jsme se s Jirkou, že půjde k andrologovi, on že by chtěl zase zkusit IUI, změníme vitamíny, slyšela jsem chválu na kotvičník...prý je vhodný i pro holky, že pak líp dozrávají vejce...a uvidíme.
Aspoň budu mít lepší pocit vůči holkám v práci, že je v tom na Vánoce nenechám 🙂

ma.ja
15. lis 2009

zatím se loučím, jedem na výlet do Českého ráje, pa 🙂

petra49
15. lis 2009

Maji, hezký výlet - je tam nádherně.

Holky v pondělí jdu na kontrolu a asi i UZ, myslíte, že už tam může být něco vidět?

reny01
15. lis 2009

zdravím holky.s chlapama to není lehký.já nesnáším alkohol.ten můj zaplať vůbec nepije.ale taky má svý stránky.jani s tím koupáním,je lepší se sprchovat.já jsem měla předtím ryzikové těhotenství,tak mi to doporučovali a ještě se moc memidlit dole.že prý to dráždí.

reny01
15. lis 2009

nadi mě taky pořád všechno bolí.a ty prsa,těch se nemůžu ani dotknout.

nadis.h
15. lis 2009

Ahojky, já ještě šla spinuškat.

Chlapi je kapitola sama o sobě. Ale pak když sleduju co doma mám,tak jsem za to šťastná. Když slyším od jiných ženských jak je chlapi mlátí apod. tak to je děsný.

Maji to je super plán. To IUI je dobře,že můžete mít. Nikdy nevíte co na Vás zabere! 😉

Reny to je děs co? 😒 Já se večer kroutila a nevěděla vůbec jak si lehnout. 😝 Ale prsa mě ještě nebolí. Jen je cítím na stranách, ale dá se to pořád vydržet.

reny01
15. lis 2009

Nadi je to děs.nevím kdy už ty bolesti břicha přestanou.někdy to přes den jde,ale někdy mě tam každou chvíli píchne,až se zapotim.

nadis.h
15. lis 2009

Reny no já si myslím,že to bude čím dál tím horší. Až se začne zvětšovat děloha,to si teprve užijeme. 😀 Ale mě to nějak extrémně nevadí. Aspon vím,že se tam cosi děje. 🙂