Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
7. pro 2009

Tak jo Nadi, ještě se domluvime,ale do niče tě nechci nutit.

Chtěla jsem se tě ještě zeptat, jestli ti už vzala nějaký léky nebo pořád bereš prednison, utroš a madgnézko?

nadis.h
7. pro 2009

Péti já jem takový janek no.Zbytečně se stresuju moc tou chřipajznou. 😝
Utrouš jsem dostala další recept na další 3 krabky,magnésko taky beru stále..Ale predniso konečně můžu začít vysazovat.Vždy si vzít obden a v sobotu už nemusím.

nadis.h
7. pro 2009

RENNYYYYYYYYYYYYYYYYYY kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. 😨

petra49
7. pro 2009

Tak super, Naděnko pro dnešek končim,ozvu se zítra, zítra nemám nic v plánu, jen domácnost jo a večer domovní schůzi, na kterou se vůbec netěšim. tak dobrou holčiny a doufám, že se Reny brzy ozve.

nadis.h
7. pro 2009

Péti já jdu taky zalehnout k telce.Spala jsem dneska blbě a měla zas ujetý sny. 😝 Tak pa pa pa a hezké sny. 🙂
Ještě si to nechám puštěné kdyby náááhodou Reny napsala. 😵

reny01
7. pro 2009

zdravím holky 🙂
ahojky nadi.musím říct,že se mi vůbec dnes nechtělo psát,protože jsem neměla moc dobrý den,ale jukla jsem na stránky a nadi když jsi napsala že ještě počkáš,jestli nenapíšu,tak prostě musim napsat.jsi mě rozbrečela.
máš kráaaaaaaaasnou fotku 🙂
tak teda dneska jsem byla na utz u dr.Bydžovský.mám jednoho mimíska,19,6mm,8+2 jsem.fotečku mi právě nedala,protože v tom nebyl ten papír nebo jak se tomu říká.utz dělala zevnitř i zvenčí.
holky já byla v sedmym neby.potom jsem přijela domů,jdu na záchod a když jsem se utírala tak krev.já myslela v tu ránu že chcípnu ☹ .ale byla jsem jako v klidu než jsem viděla mladýho.okamžitě jsem bulela jak nevim co.doktorce jsem volala,ale ona říkala že s tím stejně teď nic neuděláme.jela jsem na pohotovost a doktorka mě uklidnila,že je to z čípku že to nic není že se to stává.když jsem přijelana pohotovost tak už jsem nekrvácela a ani teď nekrvácím.doktorka mi teda fotku udělala a taky zadarmo.dala bych jí do alba,ale neumím to dát z mobilu do počítače.to mi tam musí dát brácha.
nadi na ten utz mám jít 30.12.jinak prášky to samí co ty

nadis.h
7. pro 2009

Reny jupí jsem se Tě dočkala!! 😵 🙂 No teda takové drama jsi měla ano?? 😲 Já bych řekla,že to krvácení je z toho vaginálního utz.Jak je vše nateklé uvnitř tak to trochu asi vydráždila.Mě dělala utz jen vnitřní a dobrý.Viděly jsme co jsme potřebovaly. A fotku taky mi řekla,že mi nedá páč nemá papír v tiskárně,ale pak zlatíčko moje mě řekla at jdeme vedle do ordinace a tam mi to vytiskla. 😵 Jinak já čekám, že budu špinit kvůli cytologii co mi dělal můj gyndr.Ale zatím dobrý.Minule jsem už špinila.Ale říkal mi at se nebojím,že to budou max jen krvácet ty stěny kde bral ty stěry.

Měla jsi na ambulanci takovou tu mladou krátkovlasou? Tu jsem tam měla já.

Tak máme mimiňousky stejně staré. 😵 Já jsem dle utz 8+0 tak to budeme fakt rodit stejně. 😅

nadis.h
7. pro 2009

Reny a na ten screening.Něříkala Ti,že bys měla přijít na krev ráno tak jak se chodí?Nebo to vezmou rovnou až příjdeme na ten utz?Mě to nenapadlo se zeptat a ona jen řekla,že vezmeme krev...

reny01
7. pro 2009

nadi já byla na pohotovosti v Č.L. a tam mi zase řekla 8+1,1,5mm.nadi fakt už jsem dneska ůplně hotová.kdyby jste mě viděli jak jsem jela uřvaná k tý doktorce 🙂 já jsem tam jet nechtěla,protože jsem si myslela že je to z utz.ale David řekl že tam prostě jedeme a hotovo 🙂 pro klid.nadi máme to úplně těsný.a máš už těhotenskou knížku?

reny01
7. pro 2009

nadi řekla mi ať přijdu v půl desátý na lačno.kdyžtak si tam zítra zavolej

reny01
7. pro 2009

holky tak vám přeju dobrou noc,jsem už grogy 😔

nadis.h
7. pro 2009

Renuš pro průkajdu si jdu až 29.12.Málokdo jí chce dát dřív jak ve 12tt. Tak se na ní těšíím. 😅
Tak já už taky vypínám.Čekala jsem na Tebe. 🙂

Dobrou noc holky.

petra49
8. pro 2009

Dobré dopoledne holky, Renuško to jsis teda užila, tak ohromná gratulace. Teď zbývám ještě já, dneska jsem testila a druhá čárka byla hned a je tmavě fialová, pořád sílí, tak snad bude vše ok. Děvčátka budu muset jít žehlit, ale tak strašně se mi nic nechce, to je hrůza. Myslela jsem si, že když budu doma co neudělám práce a udělám ještě míň než když jsem chodila do práce. Děsný se mnou.

nadis.h
8. pro 2009

Ahoj holky,

Péti já mam taky žehlení,ale nechce se mi vůůůůbec. A taky že nic dělat nebudu. Nosit ještě co máme. 😀 Včera mi bylo pěkně zle. Nesedla mi večeře tak jsem jí vyhodila. 🙄

eloana
8. pro 2009

ahoj holky hlasim screening negativni a vypada to na kluka🙂)

pindrusec
8. pro 2009

ahojky děvčátka 🙂 tak poslušně hlásím,že jsem 6+5 dle ultrazvuku a vše je v pořádku 😵 viděla sem srdíčko a mám i fotečku...zkusim ji sem dát 🙂 ale tak jako Naděnka ji hezkou nemám ☹ bo mi tam bohužel stíní ten hloupej myom...... 😠 ale co hlavně že je vše ok 🙂 pro průkajdu jsi du 5.1........

Renuš mooooc gratuluji 😵

Péti to je super....zass nás bude o jednu víc 🙂 jo posílám ti taky muj koš na žehlení a kujuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

nadis.h
8. pro 2009

ELi juuu tak gratuluji. 😵

Pindru taky gratulkaaaa moooc. Šup sem s fotečkou. 🙂

reny01
8. pro 2009

zdravím holky. 🙂
tak jsem dnes byla u svýho doktora a hned mi vystavil průkazku.taky jsem se hned šla přihlásit do ryzikový poradny,teď už budu chodit jenom tam.
péti to je super,aspoň je nás víc 😀
pindru kde máš tu fotečku?já se jí tam pokusím dát,ale nevím jestli se mi to podaří ☹ teď musím vařit,uklízet a žehlení mám taky pěknou hromadu.vůbec se mi nechce dělat nic ☹

pindrusec
8. pro 2009

poslušně hlásím fotečka je tam 😵

nadis.h
8. pro 2009

Reny a co máš za problém,že musíš chodit do rizikovky? 😕

petra49
8. pro 2009

Všem ohromná gratulace.

nadis.h
8. pro 2009

Pindru 😵 😵 😵

Péti kdy jdeš Ty? V pondělí že?

reny01
8. pro 2009

nadi doktor mi řekl, že tam jsou dva důvdy.za prvý jsem měla už jedno ryzikový těhu a druhý důvod je umělí oplodnění

reny01
8. pro 2009

ale doktor by mě tam dal i kdybych otěhotněla normálně,protože malou jsem porodila ve 28.týdnu

nadis.h
8. pro 2009

Renuš jo takhle. Tak to je jedině dobře,že Tě tam poslal!! 😕 🙂
A malá je šikulka,že to takhle zvládla. 🙂

reny01
8. pro 2009

taky jsem šťastná že ji mám.hlavně že je zdravá,to je nejdůležitější.zdraví dítě,to je dar 🙂

petra49
8. pro 2009

Teda holky, venku je ale hnus, ještě že se nikam nechystám.

Jinak Nadi já jdu v pondělí až 14:30,jestli se dočkám-je to jak věčnost.

nadis.h
8. pro 2009

Péti je to strašné to čekání co. 😝 A vem si že já to měla o necelých 14 dní delší to čekání,kdybych nešla do toho špitálu.

Já nic nedělám.Trochu jsem udělala něco do práce a ohřála gulášovku mladému.Ale fuj. Zas se mi vybavil ten smrad toho guláše co mi nechutnal a je mi z toho špatně. Furt to tady cítím. 🙄

petra49
8. pro 2009

No,tak to já fakt neznám. My měli kuřecí maso na žampionech s rýží. Zítra si chci udělat pro sebe žemlovku, budu ji dělat poprvý, tak jsem zvědavá jestli se mi povede.

Manža teď pěkně chrápe, tak to mám i s hudbou, ale za chvilku zas musí do práce, škoda.

nadis.h
8. pro 2009

Jeee zemlbábu bych si taky mohla udělááát. Miluju jí a měla jsem jí naposledy před x lety. 😵 A nebo rýžový nákyp. 😅