Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

eloana
11. čer 2009

holky diky no ja myslim ,ze to je vse na domluve- proto to chci v klidu prvni iui jsme zbytecne resili v poklusu a pak byly akorat problemy. tak ted jsem zvolila si v klidu sednout a popovidat si o tom

nadis.h
11. čer 2009

Eli Petr je na tohle dobrý. Já chodila k němu sama vždy bez chlapa. Zítra jde teprve poprvé se mnou a v ordinaci jen povídáním jsem vždy strávila minimálně půl hodiny.

eloana
11. čer 2009

ja jdu taky sama pro manzela je to ztrata casu -ma hodne prace a u spouty veci byl v podstate zbytecny

nadis.h
11. čer 2009

Eli je to naprosto zbytečný, aby tam chodil chlap a bral si kvůli tomu volno. Já šla i na první konzultaci sama a nikdo mi hlavu neutrhnul. Stejně se tam řeší pořád co já a moje výsledky a tak. Takže nikdy se tam neřešilo nic u čeho by on musel být. Až zítra co tam jdeme už tam musí kvůli papírům na podepsání. Takže jeho první návštěva tam po 4 měsících. Neberu teds odběry a spermiogram, ale to bylo hned. S tou prací je to u nás stejné. Naštěstí je tam s nima super domluva a výjdou nám vštříc s časem. Jen doufám, že to neztroskotá pak na odběru. To bych se zbláznila. Po tom všem...

eloana
11. čer 2009

nadi snad neee🙂) a kdy tedy zacinas?🙂

nadis.h
11. čer 2009

Měla bych to dostat v pondělí nejpozději úterý. Takže hned ze začátku týdne. ALe bolí mě už břicho tak to možná příjde dřív. 🙂

nadis.h
11. čer 2009

Berouuuš huu huuuu 😎

eloana
11. čer 2009

nadis pak dej vedet🙂))

nadis.h
11. čer 2009

Dám dám. 😎 Ty také poinformuj. Já už jsem vykoupaná a půjdu spát za chvilku, aby mi to uteklo. 😀 Se už vidím jak ve 4 už budu strašit. 😀

dvojcata2
11. čer 2009

Ahoj všem můžu jse k vám připojit?Včera jsem byla poprvé v Libereckém Gennetu zdělily mi že mně IVF bude stát 15-20 tisíc vyfásla jsem dvě ampule na moč a ted jen budu čekat dál.Jsem z Liberce a mám už 15letou dceru. 🙂

nadis.h
11. čer 2009

Ahoj dvojce,vitej. 🙂

S nama Ti tu bude fajn a bude Ti to utikat. 🙂 je je ja kdyz byla takhle na zacatku. U koho jsi byla na 1 konzultaci?

nadis.h
12. čer 2009

Hola hej tak jsem doma. 😎 Nafasovala jsem fialovoučký kufřík s plno krabičkama a už jen čekat na rudošku. 😵

Larri jaké jsi měla dávky toho Fostimonu? A měla jsi Synarel?

eloana
12. čer 2009

AHOJ NADI ja jsme zvedava na dnesek🙂 vis kolik ot bude tedy priblizne stat?🙂) mame na to maximalne do 10 000 vic ne:((

nadis.h
12. čer 2009

Eli já se bála, že nevyjdu s těma dávkama hrazených injekcí. Ale dnes mudr říkal,že by to mělo vystačit. Mám píchat celkem 27 dávek a mám jich 30..Tak uvidím. Každopádně jisté to ještě není. Uvidí se až po píchačce na ultrazvuku co se mi tam vyrobí. Takže za injekce zatím snad nic a doufám, že mi to stačí. Jinak jsme podepsali předběžně souhlas s ICSI. ALe já to chci bez. To se prý pak rozhodne při odběru dle aktuálního spermiogramu. Takže když nebudu potřebovat injekce a nebude ICSI tak nás to nebude stát nic. Když bude ICSI tak 7 tisíc. Takže do té částky by ses měla vejít. 😉

eloana
12. čer 2009

jasne diky -ja v podstate nevim zda tedy je treba icsi nebo ne ot mi snad dneska rekne🙂)

nadis.h
12. čer 2009

Tak tak. Jinak za nic bys platit nemusela. Jako že prodlouženou kultivaci a tak když nebudeš chtít. Hlavní jsou ty injekce a ICSI. Dneska byl Petr celkem uhnanej. Měl být od půl osmé na sále a tak byl takový rozlítaný a mírně nervozní mi přišel... Ale zvládl to. 😀

larri
12. čer 2009

No konecne tady mame pozitivne naladenou nadis.

Synarel jsem nemela,ale vim,ze ho dostavaji holky co chodim na diskusi z Ostravy a okoli.
Ja mela 3ampulky denne,6dni a pak mi jeste na dva dny pridala.Takze celkem 24.Ale ted co jsem mela ten Merional,tak to jsou stejne davky a stacilo to na 6dni.

elo,ja si myslim,ze to icsi ti muzou navrhnout,ale stejne se to rozhoduje az pri OPU.Po OPU se kontroluji vajicka a cisti spermie a az u toho poznaji zda je icsi potreba.

Ale pokud vystacis s leky co proplaci pojistovna,tak muzes platit jenom za PK,TO JA ALE U NAS NEPLATIM,TAKZE CENY NEZNAM.U nas se neplati ani zamrazeni,takze ti v tomhle nepomuzu.

Nadi,preji ti,aby si ani tolik Fostimonu co mas nepotrebovala. 😉

nadis.h
12. čer 2009

Larri tak to já mám teda koňské dávky... Mám 300 na 3 dny a 225 na 3 dny... Tak doufám, že vajca budou plodná...Nechci jich hodně. Stačí málo a pořádná...Ať neplejtváme protože mrazit nebudeme nejspíš.

larri
12. čer 2009

Jo nadi,dve holky od nas to maji taky tak.Par dni 4ampulky a pak 3ampulky.Je to podle hormonalniho profilu,kdyz si byla na krev.Tak si myslim,ze nebudes mit hodne foliku,ale zase budou kvalitnejsi.
Vcera jsem u Apoli potkala holku s kterou jsem byla na prvnim OPU a mela dve vajicka a otehotnela.Bohuzel potratila a ted v pondeli jde na OPU.
Aspon vidis,ze staci jich mit par,ale kvalitnich.

Nadi mne nebylo po Fostimonu dobre,takze se na to malicko priprav.Ale kazdy to snasi jinak,nejhorsi to bylo tak do trech hodin po injekci.Ja je ale pichala v 9.00 a pak sla do prace.
Pokud jsi doma,tak si to radci pichej vecer,at to prespis.

nadis.h
12. čer 2009

Larri já bych právě byla radši, aby vajec bylo méně, ale aby stály za to. Nechci jich mít hodně a takové na půl dobré. Proto ani nechci mrazit. Nějak tomu moc nevěřím. U druhého se rozmyslím jestli mrazit či ne. Přece jen už se to pak bude ztenčovat ty pokusy. Ale tenhle první beru s velkou rezervou a proto do toho ani moc neinvestuju, abych viděla co nám funguje a co ne. A pak budu moudřejší za co připlatit a co je zbytečné.
Jo jo na to jsem připravená, že mi nebude třeba dobře. Já mám píchat jenom večer dle doktora. Ten sprej stříkat ráno a večer po 12i hodinách. A jak Ti po něm bylo? Ať vím co čekat.

larri
12. čer 2009

Ja ti psala,ze jsem ten sprej nemela.

Ty injekce je jedno kdy pichas,ale aby to bylo ve stejnou hodinu.

nadis.h
12. čer 2009

Larri nee já myslím co se Ti dělo po Fostimonu. Jak se to u Tebe projevovalo to jak Ti bylo špatně. Jo jo říkal max půl hodina rozdíl a jen večer. Ráno ne prý. Asi možná pro to že mi bude špatně tak aby mi nebylo zle přes den.

larri
12. čer 2009

Motala se mi hlava a chtelo se mi zvracet.Nekdy jsem i zvracela a strasne bolela hlava.4 den jsem mela krizi,prolezela jsem cely den.A hlavne ja mela strasne chute,to co treba nemusim,tak jsem jedla.
Ja ale dojizdela na injekci kazdy den k Apolinari a pak bezela do prace.Tak to bylo i unavou.Ted jsem si nechavala pichat na stejne ulici kde bydlim,tak to bylo lepsi.

Ja hlavne na ten Merional nedam dopustit.Snasela jsem ho uplne skvele.

janik8774
12. čer 2009

ahojky,
nadis.h - já mám z asebou 2x IVF - vždy se mrazilo.Neznamená,že když je hodně vajíček,že jsou nekvalitní.U obou jsem měla odběr kolem 30ks a zamražovalo se oplodněných kolem 20ks.První IVF jsem taky měla sprej a injekce a nic mi nebylo.Jenom jsem trochu přibrala a stimulace byla dlouhá.Nevím jak je to dnes.Toto jsou zkušenosti už 6let staré.Je asi lepší hned od začátku jet na plno a brát si to co by mohlo pomoc.Přece jenom máme 3 pokusy připlácené pojištovnou.

nadis.h
12. čer 2009

Hm tak to mě asi taky nemine. Špatně od žaludku možná ne, ale hlava se mi motá i normálně, protože mám nízký tlak a hlava mě bolí pernamentně. To jsem dnes už uvažovala i nad tím, že napíšu do papírů, že beru pravidelně prášky na bolení hlavy. Ale sestra říkala, že tohle nemusím. 😀 A žeru taky pořád pátý přes devátý. Tak to nebude nic co bych neznala. No jsem teda ráda, že jsem doma a budu moc odpočívat jestli mi bude takhle zle. Naštěstí mi to bude píchat přítel tak že nikam nemusím.

janik8774
12. čer 2009

nadis.h - Není to nic přijemného,ale dá se to celé nějak vydržet.První stimulace je taková "pokusná" aby si taky věděla jak tělo reaguje a co od něj můžeš očekávat.Tak at ti to vyjde a brzo vidíš dvě //. 🙂

larri
12. čer 2009

Ahoj janik,tak to ti k tolika vajickum gratuluji.Ale asi si byla mladsi,tak si mela vic kvalitnejsi.

Ja mam treba pri OPU 21foliku,12 vajicek a z toho mi zustanou dve.U nas na diskusi je jedna holcina a ta ma zamrazenych 8 a to si myslime,jak je dobra.Ale myslim,ze ji je kolem 28let.

kkamca
12. čer 2009

ahoj holky tak jak se tady máte?
Larri co všecko už máš za sebou? 😕

eloana
12. čer 2009

ahoj holky nadi -tak icsi je pry nutne takze by to prislo tak na 12000 .tak nevim primarka tenkrat rikala ,ze by icsi netne nebylo. ja chapu ,ze je pravdepodobnst vetsi pri icsi. nevim docela me to mrzi -postrasil me i ze mma vyssi FSH a ze me nechce strasit ,z pry by sem i nemuseli tvorit vajicka tak jsme na nej zustala docela koukat

eloana
12. čer 2009

tak jsem z toho docela spatna:((((