Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

larri
12. čer 2009

kamco,co myslis,ze mam za s sebou?

elo a za co 12000kc?

eloana
12. čer 2009

7000 icsi , a pak neco za mrazeni embrii a to tam asi ani nemam prodlouzenou kultivaci

kkamca
12. čer 2009

larri..no jestli už si něco podnikla ohledně ivf?

larri
12. čer 2009

kkamco,ja uz ted cekam jenom na pozitivni test 😉
v pondeli jsem byla na ET,tak ted musim 14dni cekat.

elo,nevim jak ti poradit,kdyz se to tyka financi.Jedine APOLINARE a to ty nemuzes.Stalo by te akorat icsi 5100.

eloana
12. čer 2009

diky no ja jeste psala primarce maila pac ta nam tenkrat rikala ,ze by icsi kdyz ot mame, tak jak mame potreba nebylo.... tak uvidim. on me strasil ,ze meli pripad ,ze pani mela 21 vajicek a nepouzili metodu icsi a neoplodnilo se ani jedno.

nadis.h
12. čer 2009

Eli a kolik máš FSH? Já ho měla prvně 10,03 proto se mi to celé na měsíc zastavilo a musela jsem na druhý odběr za měsíc a to jsem měla pak 8,16... prodlouženou kultivaci nemusíš mít pokud nechceš a mrazit taky nemusíš když nechceš..

eloana
12. čer 2009

ja nevim asi pod 9 a ze pry kdyz je 1é ze ot je spatny..... 3 den cyklu jdu na novy odber,tento mam rok stary.tak uvidime ......

kkamca
12. čer 2009

larri tak doufám že se vše povede.. 😉 a budou i ty slibné \\ čárky
A stálo tě to kolik ? 😕

larri
12. čer 2009

tak vidis,to jsou ta soukroma centra a nikdo mi nebude tvrdit,ze je to jinak.Ja mela v papire,kde se zapisuji injekce taky napsane icsi a pri konzultaci nam bylo receno,ze nepotrebujem.Jeste nam to embryolozka ukazovala a vysvetlovala,ale ja se v tech jejich papirech nevyznam.

Ja mela 12vajicek,icsi nebylo,oplodnila se dve a to by ti stacilo,ne? Kdyz uvidis,ze to nevyjde,tak mas dalsi pokus.

eloana
12. čer 2009

v podstate ano -ono stejen zaplatis 4000 a zmrazeni pak 5600 za rozmrazeni a stejne kvalita nic moc.mozna lepsi dalsi pokus

nadis.h
12. čer 2009

Eli tak to jsme na tom stejně. To je nejdůležitější hormon pro růst foliků. Proto mám strašně vysoké dávky těch injekcí. My ICSI máme doporučeno kvůli spermiogramu a dnes jsme se o tom bavili se sestrou a ta říkala,že pak v den OPU se mnou bude mluvit embryolog a na základě aktuálního spermiogramu mi řeknou jaká je šance bez ICSI a nebo zda ICSI musí být. Ale záleží na mě. Je to pak moje riziko že s horším spermiogramem se nic neoplodní. Uvidíš třeba tento bude OK jako ten můj. Měsíc byl tak a další měsíc klesl o 2 dolů.

eloana
12. čer 2009

jasne no taky preci tu kvalitu spermiogramu by meli vedet ...docela me rzi ,ze mi to nikdo nikdy nerekl ,ze to mam vysoke kdyz jsme volala na vysledky rekli ,ze to je ok

larri
12. čer 2009

kkamco,neplatila jsem ani korunu.

kkamca
12. čer 2009

larri tak to je supr..ses do všech léků vešla?jako do dávek atd?

larri
12. čer 2009

vesla jsem se do davek,nevim,kolik pojistovna proplaci davek Merionalu,ale davky jsou stejne jako u Fostimonu.Mela jsem min nez Fostimonu a ORGALUTRAN JSEM MELA MINULE DVA A TED JEDEN.Ale holky mely i tri a nedoplacely nic.

kkamca
12. čer 2009

a ty chodíš k apolináři vid?jak je to tam s čekačkou?

nadis.h
12. čer 2009

Eli no ono víš co na jednu stranu buď ráda, že to víš. Já do toho klidně mohla jít i s tím rizikem vysokého FSH, ale dala jsem na doktora a raději počkala ten měsíc. Takhle bych si to pak třeba vyčítala, že jsem to uhnala zbytečně. Když to nemáš víc přes těch 10 tak šance pořád je. Já měla vždy menses pravidelnou a nezdálo se, že bych měla jít do přechodu tak se mi to nezdálo, abych měla takvýhle vaječníky. A s tím mrazením mám stejný pocit jako Ty. Nechám něco zamrazit když bude až na druhý a třetí pokus. Pro jistotu. Přece jen je těch pokusů málo a jako samoplátce bych si to nikdy dovolit nemohla kompletní IVF.

nadis.h
12. čer 2009

Larri jestli to je na pojišťovnu tak hrazené pojišťovnou jsou všechny 30 dávek...

Holky něco na mě leze. Bolí mě v krku. 😔

eloana
12. čer 2009

ja ted cetla ze 2-3 den je normalni FSH pod 10 tak nevim kdyz jsem mela kolem 9 to by melo byt normalni no uvidime ted po roce.Jeste k otmu toto. trosku uz vzdavam predstavu druheho ditete:(((

nadis.h
12. čer 2009

Eli to nesmíš vzdát!!! A hned takhle na začátku. Když to bude pod 10 tak je to dobrý. Jen budeš mít vyšší dávky když to bude kolem 10 jako já s tím mým 8.16...

nadis.h
12. čer 2009

A beruska co sem chodí má FSH taky vyšší. 9,8..To jsme teda partička holky. 😀

eloana
12. čer 2009

🙂 holky a jaky je tedy FSH v norme??

janik8774
12. čer 2009

larri - Před 6lety mi bylo 29 a při druhém IVF 32let. Z druhého IVF mám syna a zamražených jich bylo 18ks.Ted se pokoušíme o druhé dítě a to se rozmražuje po 5ks a vybírá se to jeno nejlepší.
Co mi řikal doktor tak to nezáleží na věku,ale na tělu.Moje kamarádka měla po IVF k zamražení asi 3ks a bylo jí také kolem 28let.
Nemáme to jednoduchý. ☹

larri
12. čer 2009

No janik mi bude 36 a podle sebe vidim,ze je to horsi.

To,ze nezalezi na veku,bych netvrdila,ale ze zalezi na telu tomu verim.

nadis.h
12. čer 2009

Eli normu neznám. Ale pokud to není nad 10 tak je to dobrý. Ono asi čim nižší než 10 tím lepší. Ale nikde jsem se nedočetla ideální FSH. Co on ten Gennet má s tím vysokým FSH u nás všech. 😀 Ale musím říct, že dneska mi Petr přišel dost nervozní a rozlítaný. Byl tam sám a měl být na sále. Ale nedá se říct, že by nás odbil. Je hodný, že jsme mohli takhle brzo přijít.

Jani to jo. Za co jsme si to zasloužily. 🙄

kkamca
12. čer 2009

LARRI..ty chodíš k apolináři?si mi neodpověděla..a jaké tam jsou čekací doby?

kkamca
12. čer 2009

No holky já nevim jestli záleží na věku..ale řikaj že čím jde žena dřív tím je to lepší..a na těle asi taky trochu záležáí..jak vše přijme atd..To já mám třeba strach..jestli na to jednou půjdu..a to kdoví..tak mám taky strach a to z důvodu obezity,jak semnou budou jednat atd.. 😔

larri
12. čer 2009

kkamco,ja nevim,ted tam maji o prazdninach volno.Nevim,jestli delaji konzultace,ale OPU ne.

Ja tam volala 11.12. a sestricka mi rekla,at prijdu zacatkem brezna nebo zitra.A ja bezela hned na druhy den.Ted nevim,protoze tam nikdo novy nesel.Ale jestli chces,tak ti poslu cislo a az budes chtit,tak si tam zavolas.

kkamca
12. čer 2009

Larri díky moc..já toho mám ještě hodně před sebou..pokud do podzimu nebudu těhu tak teprve pak laparka a dál se uvidí..Ale sonduju dřív..protože tak nějak vnitřně si myslim že přirozený početí už nevyjde..za čísilko budu ráda..když tak pošli do ip 🙂

eloana
12. čer 2009

nadi taky me dnes prisel divny.... nechapal proc jsem jako prisla,tak jsem mu to vysvetlila. .. vysedil me tim FSH, ze se muze stat ,ze uz nebudu mit vajicka - docela mi to prijde predcasne vyjadreni ,kdyz jsem mela fsh pod 10 a je v podstate z lonska