Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
23. bře 2010

Jen jsem ještě zvědavá na ty chlamýdie, jestli třeba tam někde není problém... Uvidíme!
Copak já, nedočkavá, ale manža si až podezřele hlídá termíny! 😀 😀 😀

gab.
23. bře 2010

Tak to je ale pěkný, že se stará! 🙂
Znám takový, co je musej manželky do CARu tahat po pohrůžkou rozvodu!

haaribo
23. bře 2010

To ne, u nás to je spíš naopak. Když se mi tehdy nechtělo po blbých zkušenostech do Prahy, tam tam táhnul on mě! Je vidět, že o to mimi fakt stojí....

gab.
23. bře 2010

Tak já MM nikam tahat nemusím, ale on nijak extra iniciativní není, nechává to na mě. Ale o mimi stojí moc, jen jsem u nás prostě já "velitelka" 😀

haaribo
23. bře 2010

No tak v tomhle uhání on spíš mě, ale to neva, nevím, co mám držet v hlavě dřív...a má hlavně strach sám o sebe....mě jeho spg vůbec nezajímal, ale musela jsem tam extra volat, páč ho to moc zajímalo! 😠

gab.
23. bře 2010

Jo jo, spg je moc zajímá, na to jsou citliví 😉

haaribo
23. bře 2010

Tak to každopádně!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

reny01
23. bře 2010

zdravím holky 🙂

teda moc jste toho nenapovídali,neměla jsem co číst 😉

dnes jsem byla na cukru a v poradně.vše v naprostým pořádku 🙂
na výsledky jsem si měla odpoledne zavolat,ale zapoměla jsem 😒 tak zavolám v pátek 😉
teda ale ten sladkej blivajz mi fakt moc nejel 😝

jinak venku nádherně 😵
nemám co na sebe,ze všeho mi leze břuch ☹

holčinky tak se mějte krásně 😵

nadi ty taky přítomnost nic moc teda 😠 🙂
přítel doma viď 😀

reny01
23. bře 2010

ješťe musím pozdravit pindru 😵

držím ti moc palečky,ať ti to tentokrát výjde a zase se ukaž 🙂

kapibara
23. bře 2010

Ahoj Děvčata 🙂

Já byla dnes na krvi v Gennetu na imunologii,je to jen prý ta malá,takže výsledky budou do týdne....jsem zvědavá....jinak mě čeká HP v květnu a pak se uvidí...

Reny ....proč si pila ten blivajz?já to v těhu nepila 😠
Gab....já jsem taky ta velitelka,manža se jen veze,ale taky mimi moc chce,ale asi to tak neřeší nebo já nevím
Hari...zdravím 😀

eloana
24. bře 2010

ahoj holky -jdu vas pozdravit🙂
Kapi-drive chodit na cukr nebylo povinne dneska uz to je povinne pro vsechny.

slunickosedmitecn
24. bře 2010

Ahoj holky, přeji krásné ráno.
Chci se vás holky zeptat, celou noc mě bolelo břicho jakoby na mrchu, teď už zas v pohodě. Je to normální? Zítra mám termén mrchy, mám docela strach, myslíte, že takováhle bolest je zatím normální. Že ještě nemusí mrcha přijít? Tolik věřím, že tam aspoň jedno miminko bojuje a je krásně zavrtané. Pořád si hladím bříško a věřím mu, že tam je.

gab.
24. bře 2010

Sluni, bolesti na mrchu jsou normální a nemusejí znamenat nic špatnýho! 🙂
Mají je dokonce i holky ve druhém, třetím měsíci! Nevěš hlavu a věř! 😎

slunickosedmitecn
24. bře 2010

Ahoj gabi, díky. To víš, mám strach jít úplně v těchto dnech na záchod, když má mrcha dorazit. Ale věřím, když primářka říkala, že mi dala dvě nejkrásnější a nejsilnější morulky-blastocysty, že se to určitě podaří a že chce za 14 dní slyšet krásnou zprávu. To mi dodalo sílu věřit, že to tak je a věřím tomu, že se tam miminka hezky zavrtala a kdyby ne obě, tak aspoň to jedno nej. Ach to čekání. Dnes jsem 9den po ET, někdo říká, že už tam měl něco vidět, někdo ne, já radši počkám s testem až na pondělí, možná neděli. No mám šílenej strach holky. 😲

nadis.h
24. bře 2010

Ahojky, 🙂

sluni je to nějaká epidemie. Mě bolí břicho na mrchu už asi 3 dny.. 😝

Reny chodí brzy no... 😀

Gabi jak to vypadá s Tebou? 😉

Petruš já jsem v Rence byla v tom jejich obchodě. A koupila si zavinku a punčocháčky od nich. Ta zavinka je super. 😉

pindrusec
24. bře 2010

🙂 díky moc Reny

lemurka.m
24. bře 2010

😅 Čus plus 😵
tak čtu samý dobrý výsledky,to je fajn 🙂

lemurka.m
24. bře 2010

Sluníčko - hezky hlaď bříško 🙂
Nadi - byla jsi lenušivá,jo? 😉
Gab - příště vás oba vycucnou 😀
Pindru - ahoj a vítej 🙂

nadis.h
24. bře 2010

Ahoj Pindru, ráda Tě vidím. 🙂

Já jsem líná poslední dny pořád. A to vstávám už v půl 6.. 😝

lemurka.m
24. bře 2010

Já jsem pořád lenušivá,až jse z toho včera skočila na okna,bo přes ně nebylo vidět 😀 a dneska budu pokračovat 😕

gab.
24. bře 2010

Nadi, já dneksa čekám mrchu, zatím nic... Píchá mě v bříšku, čípek je takovej... no ani velkej ani malej... Je mi divně od žaludku, ale to může bejt od dvou kusů buchty, co jsem ráno do sebe natlačila 😀 Dneska zažívám psycho, ani nevím proč, do dneška jsem byla v pohodě... 😒

slunickosedmitecn
24. bře 2010

gabi, tak moc přeji, ať se už mrchy nedočkáš. Ať je to těhu. Držím palečky 🙂
lemurko, břško hladím poctivě i v noci.
Nadi, u tebe ta bolest bude určo normální. Asi jak se tam malej vrtí ne?

lemurka.m
24. bře 2010

Holky,ta pojišťovna je nějaká pomalá,ještě pořád nic,G to posílal 26.2. ☹

petra49
24. bře 2010

Ahoj holky, všechny zdravim a přeju krásný sluneční den 😀

gab.
24. bře 2010

Lemur, to je divný... Jakou máš pojišťovnu? Já mám VZP, tak snad mi nezbořej celej stimulační plán!

lemurka.m
24. bře 2010

Mám VZP,asi už pro ně nejsem dobrej kádr 😒 pozítří to bude měsíc a holky mi psaly,že jim to trvalo 14dní,pokud v tom nebyly svátky,tak nevím........no,teď už je to jedno,protože mrchařím 😔

kapibara
24. bře 2010

Ahoj Všem!!!!

Lemur...no toto,to je divný,jestli třeba v Gennetu v tom nemají nějaké zmatky...třeba to nemají v počítači....mně se to stalo s krví,že já výsledky věděla a oni je tam neměli zadaný....
Gab...stimulační plán nebude 😉
Sluni...buď v klíííííídu,je to normoš 😅
Eloana...tak to se mám na co těšit....nějaký lektvar 😕
Nadis...jak se má Kája?slíbila si foto!!!! 😀

gab.
24. bře 2010

Kapi a Sluničko, díky moc, byl by to zázrak, kdyby to klaplo 🙂
Ale břuch furt bolí, pak píchá, pak zase nic.... Jsem fakt nějaká nervní, ráno jsem vynadala šéfovi a pak hned kolegyni, co přišla pozdě 😀 Brzo budu v kolektivu oblíbená 😀

janina79
24. bře 2010

ahojky a dobré ránko holky, 🙂 😉
tak jsem včera byla na utz na gyndě, všechno v pořádku, měla jsem strašnou radost. Vypadá to na ten 8.-9. týden. Mimi roste jako z vody, mám i fotečku z UTZ, takovej dráček.
Doktor mi ubral estrofem u utrouč a magnesuim a prednison už nemám brát. další kontrola 20.4. a do gennetu jdu 30.3. př. týden asi naposledy.

Sluni: já jsem dělala první test taky 9. den a bylo to tam, z ranní moči a ten citlivější taky mama ale asi za 90 kaček.

jo a s tou pojišťovnou jsem slyšela i v gennetu že VZP to teď trvá asi měsíc..

lemurka.m
24. bře 2010

Gab - na ostatní prď 😀
Jani - to jsem ráda,že je vše OK
Kapi - držím palce na dobrý imuno 🙂
Vever - pořád to čekání,viď 😕 áááá manžel po 5dnech 😅
Hari - zase křipka 😖 výsledky jsou OK,tak fajn 🙂 dobrý překlep - kokala jsem....... 😀
Reny - ty pro změnu zapomeneš zavolat na výsledky 😉 asi těhu skleróza 😀
Eloano - ahoj 😵