Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

larri
14. čer 2009

berus,tak ty dva az tri staci.Nekdo ale pije malo,tak se na to hodne upozornuje.

Ja taky piju hodne,ale mela jsem hodne foliku,tak jsem mela hyperstimulak na hranici.Pro to,jsem sla radci na kontrolu.Mam se vic hlidat,ale uz bych rekla,ze jsem v pohode.Tohle velke bricho co mam ted,je uz bohuzel mu spek.Tohle uz nema s OPU nic spolecneho. 😉

bbberusak
14. čer 2009

a hodně ženská oteče při stimulaci? nebo jako rovnou přibere? z toho mám teda hrůzu...už takhle se nesnáším a ještě 10 kg navrch...to asi nechci🙂)) kolik jsi měla folíků? a jak se ten hyperstimulák projevuje?

larri
14. čer 2009

Ja jsem neotekla,ale myslela jsem si,ze mi prasknou prsa i bricho.Takove to napeti,ale ja to mam i pred MS.Bricho mam ale vetsi a rika to kazda.

Mela jsem 21FOLIKU.

hyperstimulak se vetsinou projevuje tim,ze mas hodne velke bricho,boli te,je ti zle,ale hlavne se ti spatne dycha.Jedna holcina prisla pozde a mela vodu uz i na plicich.Ale rika se,ze kdo ho ma,tak je vetsinou tehotny.

bbberusak
14. čer 2009

jako ještě větší pneumatiku než mám teď? to už asi nedám...už teď jsem z toho nešťastná, po vysazení antiko jsem přibrala 10 kg...ach jo...co všechno musíme zkusit na cestě k vysněnému mímu...
ježiš, to jsou horory...vodu na plicích...to mi neříkej, že to oni nepoznají včas ta utz nebo tak něco...

bbberusak
14. čer 2009

jo a četla jsem někde, že měla holčina snad 40 folíků?

larri
14. čer 2009

Ale to jsou uz ty horsi pripady.Tak se pekne hlidej.Na to musis prijit sama,kdyz se ti nebude neci zdat,tak hned k doktorovi.Ono to vznika az po OPU nebo ET a to jsi doma,oni te nevidi.Ale urcite vas o tom pouci.

Tu vodu na plicich mela holcina,ale to neni to nejhorsi co se ji stalo.Je to moc smutny pribeh,ale bohuzel se to stalo tady na jedne diskusi.A prave proto si davam vetsi pozor.

larri
14. čer 2009

Jo o 40 foliku jsem jeste neslysela.

nadis.h
14. čer 2009

Jo jo hyperstimulak je svine. Ja hned co jsem se o nem docetla tak jsem zacala hodne pit uz predem. Prestala jsem pit Colu a delam si porad dokola pullitrove cajiky. Mam krabicku caju tak na 2 dny. Predtim jsem na piti vubec nemyslela. Lari a kdy se projevuje? Po Opu?

nadis.h
14. čer 2009

Berus Karel jak se vyptaval Petra na vse mozne co by se mohlo stat,tak mu Petr rekl at hned rano prijedem do G. Ptal se treba proto kdyby mi neco bylo a jeli jsme na pohotovost tak aby nerekli,ze mam prestat s injekcema a pritom by to nebylo nutny. I pro ty pripady dostanes v papirech cislo na Petra a Bydzinu a ma se jim zavolat kdyby neco treba v noci.

bbberusak
14. čer 2009

ahá, já myslela, že to vzniká právě při tý stimulce....tak to mě mrzí, člověk se snaží, všemožně, aby měl rodinu a pak to třeba dopadne nějak tragicky...že si pak člověk řekne, proč já?
já teda si colu občas dám...ale piju vody, ochucený.....čaj mám ráda, ale jen černý a to taky není extra zdravý...

bbberusak
14. čer 2009

to bych asi neudělala, abych v noci volala....ale zase na druhou stranu když jde o mimi, jde o všechno🙂
jsem docela zvědavá jakej názor bude mít na Petra můj Péťa🙂

nadis.h
14. čer 2009

Ja presla na Podebradku stredne perlivou. A cajik si davam zeleny a obcas cerny s citronkem. Ja ten hyperstimulak nechciii.

nadis.h
14. čer 2009

Tak to ja klidne zavolam,kdyby mi bylo nejak fakt zle. Samo ze nebudu volat s prkotinou. No Karel,kdyz videl Petra bezet po chodbe tak se me ptal zda je to on a zda tomu rozumi takhle mladej. :D

bbberusak
14. čer 2009

já korunní májovou - vynikající🙂) nebo bonagua pomeranč🙂 já ho taky nechci...búúúúúú.

bbberusak
14. čer 2009

tak jako kdyby mi bylo hodně zle, taky bych určo volala...no jo, Petr...to se divím, že neříkal, že má praxi ze zahraničí a z Prahy..jako mě🙂

nadis.h
14. čer 2009

jen si tak rikam,ze kdyz mam pichat vecer,kdyz pak budu spat jestli tomu zabranim,kdyz pit budu pres den.

bbberusak
14. čer 2009

no by neříkali, ať pícháme večer,ne? i když ta kámoška, co byla v Praze píchala jen ráno...ale zase večer je asi lepší, bo pak když by ti mělo být blbě to zaspíš...

nadis.h
14. čer 2009

To si na Karla asi netroufl nejak machrovat. Hlavne Karel ho zamestnal svyma otazkama. :D
Ty jo varim gulas a asi mi ulitla ruka s Chilli trochu. :D

bbberusak
14. čer 2009

hmmm ...gulášek, dala bych si🙂
to jsem teda zvědavá jestli se ten můj taky bude na něco vyptávat..ale asi ne....on tam vlastně ani nemusí se mnou,viď? až pak na odběr,ne?

nadis.h
14. čer 2009

No právě,že chrupneš. Ale stejně budu mít halušky a budu mít lahev u postele a každou chvilku budu vzhůru abych pila..

Jo a jsem Ti neříkala... Jak jsem pracně drhla ten bílý koberec..Tak včera jsem Karlovi udělala kafe a on ho celé vylil na ten koberec... 😀 🙄

nadis.h
14. čer 2009

Bude muset určo jako Karel. Až si půjdeš pro injekce. To budete podepisovat různé papíry. A až pak na odběr. No Karel se vyptával, protože je ze zdravotnictví tak má trochu degeneraci..I možná kvůli strachu aby věděl co se mnou dělat kdyby něco.

Jo a zlatko v protokolu mám napsáno, že nástup na Opu je v 7.30 a doprovod si mám zařídit mezi 11 a 12...Tak bychom mohly na nějaký lehký obídek pak spolu.

bbberusak
14. čer 2009

tak to jsi měla radost, viď? s tím kobercem🙂
my jsme něco podepisovali už na první konzultaci..tak nevím..
no to oni si těm tam nechaj, musíš ležet, myslím...to tě jako nepustěj dřív...a já bych to neriskovala..hezky rychle domů...

nadis.h
14. čer 2009

Zas mi to spadlo a smazala se mi moje dlouhá odpověd. 🙄

No ten odchod mezi 11 a 12 je už i s lehárem. Nástup bude v 7.30 a odběr je jen 10 minut. Pak hodku a půl až 2 ležíš a jde se domů.

My podepisovali všeobecný souhlas o umělku že se o mimi budeme starat a tak, pak já souhlas o narkoze,komplikacích, že souhlasím s protokolem a hormonama, pak jsme museli navzájem napsat kdo může dostat info jak se vyvíjí embroušci, já musela vyplnit jestli kouřim,kolik piju kafe, jestli beru nebo jsem brala drogy..Bylo toho dost...

No s tím kobercem mě málem omejvali.... Drhli jsme to půl hodiny a stejně je tam flek... 🙄

eloana
14. čer 2009

ahoj holky ,tak jsem psala primarce, tak me uklidnila, ze FSH kolem 9 je uplne normalni a ze to neni treba hlidat , ze se ot kazdy cyklus stejen pohybu´je jinak.Hlida se ot az kdyz je hodnota pres deset ,tak me dcela uklidnila🙂

bbberusak
14. čer 2009

já si to radši zkopíruju, bo mě to taky pořád padá..asi je nás tady hodně moooc...
my jsme podepisovali všeobecnej souhlas a sdělování všech info jedne o druhém..tak snad by tam se mnou nemusel..
Nadi, uvidíš jak ti bude...na obídek jít můžeme...budu ráda...a kdy by to asi mělo být? rudoška už přišla?
Elo, já fakt nevím co ten Petr má s tím FSH když dle primářka je to normální....akorát stresuje..

nadis.h
14. čer 2009

Ahoj Eli. Já Ti to říkala. Já měla při prvních odběrech 10,03 a při druhých odběrech 8.16.. Některým holkám se to snaží snížit antikoncepcí na měsíc, ale mě nic nedali a spadlo to samo. Já to měla nejspíš rozhozené laparkou. Protože jsem na těch prvních odběrech byla necelý měsíc po ní. 🙂 Tak paráda. Za chvilku už budeš stimulovat. 🙂

nadis.h
14. čer 2009

Já už si to taky raději kopčím. Prudí mě to psát pak znova. 😠 No beruš já bych radši předem zavolala až se budeš objednávat a at Ti řeknou oni. Tady Eli s tím má špatnou zkušenost..Neřekli jí že musí manža s ní a byl problém. Beruš jasan. Uvidíme až to bude aktuální jak mi bude. No když budu počítat mrchu v úterý že dojde a folíci porostou jak mají a nebudu muset píchat dýl tak to vidím na příští čtvrtek pátek OPU...26.6.jestli dobře počítám.

eloana
14. čer 2009

napsala ,ze me pan doktor strasil zbytecne,tak nevim ale asi radeji na kontrolni HP pujdu stejen by mi h asi delali pred ivf znova.No ja si taky\ rikam -holky asi to bude tah, jak nas dostat na ivf... nerikajte ,ze vsechny tri mame ovarialni selhani

nadis.h
14. čer 2009

Eli to Ti budou dělat sto pro nové HP. Říkal Ti Petr at se objednáš 2-3 den na krev ne? No přesně. Kdyby to bylo jen u mě max u dvou holčin. Ale aby každá kdo tam jdeme jsme to měli vysoké... 😒 Nedivila bych se,že to má návaznost na nehrazené injekce...

eloana
14. čer 2009

ja nechci vypadat ,ze proti vsem neco mam🙂 me prisel naprosto perfektni ,ale ten patek NE. ono ot bylo docela okate -ptal se zda ma poslat zadost a ja ,ze to musim probrat s manzelem a v tom zacal ,ze byt mnou tak nad tim moc nepremyslim a vytahnul ten HP a povidal no vidite mate zvysene FSH uz byste treba nemusela mit vajicka. a pak dodal ,ze me nenuti ze maji lidi na ivf dost🙂