Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
3. zář 2014

@megara tak to je dobře a do IVF už nejdete?

megara
3. zář 2014

@jilu04 s Dr. jsme se domluvili, že zkusíme několik IUI a po novém roce když to nevyjde zkusíme KET

jilu04
3. zář 2014

@megara to je dobře, vy jste oba v pořádku ne?

megara
3. zář 2014

@jilu04 až na tu endometriózu a ovulační poruchu, jsme oba v pořádku, snad nám výsledky z hematologie a imunologie řeknou že jsme fakt ok. S tím předchozím testem mi to ukázalo že to jde, tak snad to půjde i dál 🙂

bonifac
4. zář 2014

@jilu04
@megara
Člověk nikdy neví co se mu muže přihodit, to je naprostá pravda 🙂

gabriela_topolova
4. zář 2014

Ahoj holky,máte některá zkušenosti s tím že vám v gennetu řekli pohlaví miminka na 100% a nakonec byl opak ? Tchýně mě pořád straší aby to nakonec nebyla holka,přitom i gyn. říká že je to kluk 😀

elysion
4. zář 2014

Ahoj snažilky a těhulky 😉 Měla bych na vás otázečku jestli jste některá z vás podstoupila v Gennetu minimální stimulaci !!! a jestli ano jaký je tam rozdíl od klasické stimulace ? podle názvu minimální bych soudila,že tam bude asi minimum hormonů je to tak ? takže bude i míň vajíček než u klasické stimulace,nebo to na to nemá vliv ?

jilu04
5. zář 2014

@bonifac
@megara
To je pravda, že člověk nikdy neví, co si pro něj osud nachystá, já jsem se třeba dneska chytla s mojí doktorkou, která mi nedokázala odpoovědět na jednoduchou otázku, jak je možné, že sem tam ještě pořád špiním nabo dokonce krvácím mírně, řekla mi, že to netuší asi nikdo, docela mě to udivilo, tak od čeho to je potom gynekoložka, když mi řekne tohle. Někdy člověk žasne nad tím, jací někteří lidé dokážou být.

megara
5. zář 2014

@jilu04 to je divný, že to neví Tak ať ti udělá nějaká vyšetření, aby to zjistila. Doufám, že ti brzo bude dobře.

jilu04
5. zář 2014

@megara na to mi řekla, že neví o žádném speciálním vyšetření kromě utz, které by to zjistilo, začínám dost silně uvažovat o změně lékaře

megara
5. zář 2014

@jilu04 no tak to je blbý, že není žádné vyšetření, nepomohl by třeba klidový režim? jako že bys pořád ležela. Nevím, jestli by změna lékaře něco řešila, zkus se zeptat v práci nějakého lékaře, třeba tě nasměruje.

jilu04
5. zář 2014

@megara klidový režim už mám 3 týdny a pořád nějak nic, jediné co mi pomáhá, tak je dycinone a agolutin, který mi píchnou vždycky na pohotovosti a v práci se lékařů ptát nabudu, jelikož jim nevěřím, asi bych to říkat neměla, ale je to tak ☹

megara
5. zář 2014

@jilu04 tak to už nevím, tak to bych možná zkusila jiného lékaře en může mít na věc jiný pohled a může zkusit vymyslet nějaké řešení, to klidně říkej že jim nevěříš, vždyť je to tvůj názor a hlavně je znáš, hlavně se opatruj ať neskončíš v nemocnici hlavu dolu 🙂

bonifac
6. zář 2014

@jilu04 hm to je docela blbej přístup ne?
je fakt že kamarádka prokrvácela celý těhotenství, fakt se nešetřila , prostě si vzala vložku a všecko bylo v pořádku , jenže by to mohl bejt taky nejakej hematom a když se uvolní ublíží to embriu...
nevím proč tě nemůže poslat na nějaký kvalitnějsi UTZ, já ted nedávno byla s kamaráskou v hradci královém na UTZ protože ji vylezli nějaký blbý hodnoty v tripl testu (mimochodem, ten si dělat nenechávej, radši ten nový chemický) , doktor ketrý jí utz dělal jezdí prý i do gennetu , byl strašně milej a hodnej a hlavně měl hodně kvalitní přístroj takže se podíval miminku i na mozek a tak... vyfotil mu jednu extra fotku pindíka :D misto krasný fotky malýho ufounka jako mají všechny maminky, my vezli domu luxusně ostrou fotku pinďi :D

jilu04
7. zář 2014

@megara @bonifac to doufám nehrozí, dokonce už mám několik dní od nějakých krvácivých problémů pokoj, teď mi spíš prcek dokazuje, že se má dobře a potřebuje hoooodně mojí energie, aby se mu dařilo, takže já jsem úplně mrtvá, dokonce mě dneska unavilo i věšení prádla a o žaludku ani nemluvím 😀, ale co bych pro něj nevydržela

bonifac
7. zář 2014

@jilu04 jen odpočívejte ;)

megara
7. zář 2014

@jilu04 @bonifac má pravdu, jen odpočívej,buď na sebe opatrná a užívej si to 🙂

marcule
7. zář 2014

ano holky přesně tak,...je to paráda a míč si to užívám hlavně to ze nemusím chodit do prace...

jilu04
8. zář 2014

@bonifac
@megara
nebojte holky, odpočinek se stal mým novým kamarádem
@marcule to já taky, konečně už mám klid, začali jsme pomalu nakopuvat věcičky pro toho našeho miláčka a já začínám zase fungovat normálně, jupíííí

marcule
8. zář 2014

@jilu04 No huráááááááááááá 🙂 taky už mě to pomaličku chytá s věcičkama na ty naše dva drobečky 🙂 zítra se zase dozvím o kolik vyrostli.. 🙂 v dubnu si tu navzájem prohlídneme fotky těch našich drobečku 🙂 🙂 🙂

megara
8. zář 2014

@marcule a @jilu04 jo jo, jen krásně odpočívejte vy naše vlaštovky, a užívejte si lenošení a odpočívání 🙂 , už se těším až se k vám připojím 😀 16.9. jdu na kontrolní UZV před druhou IUI 🙂 už se těším

jilu04
8. zář 2014

@marcule to já se to dozvím až v pátek, to jdu zase na kontrolu a už se nemůžu dočkat, až toho našeho špendlíka zase uvidím, to jo už aby byl duben
@megara to věřím, určitě to bude v pohodě a bude mimčo

megara
8. zář 2014

@jilu04 já doufám že to vyjde 🙂

jilu04
8. zář 2014

@megara to si piš, však to tady na vás všechny prskám jak jen to jde tfuj tfuj tfuj

megara
8. zář 2014

@jilu04 děkujuuuuuuuuuu 🙂

jilu04
8. zář 2014

@megara není zač, letošní rok je ertrémně plodný, uvidíš, že to tak bude i u vás 😉

megara
8. zář 2014

@jilu04 no zatím to u mě tak nevypadá, ale já doufám, že si bobísci dají říct a my zabodujeme na plené čáře 😀

jilu04
8. zář 2014

@megara víš, kdy já jsem vždycky otěhotněla přirozeně? Víš co ti poradím, upni se k IUI, normálně se doma milujte, aniž bys přemýšlela nad mimčem a ono to nějak dopadne. U nás to tímhle způsobem vyšlo už dvakrát.

marcule
8. zář 2014

@megara
@jilu04 ano děvčata je to pravda nemyslet na to a ono to vyjde..psychika je strašná potvora 😒 držím pěstičky do další IUI at to vyjde a přidáš se a my věříme že přidáš..takže taky tfuj tfuj tfuuuuuj 🙂 🙂 🙂

megara
8. zář 2014

@jilu04 a @marcule děvčata děkuju za podporu, co já bych si bez vás počala 🙂