Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

gab.
20. dub 2010

Ještě neblinkám, teď odpoledne je mi sice líp,ale zase usínám u kompu. ☹
Nejsem ve svý kůži posledních několik dnů.

janina79
20. dub 2010

tak to já jsem už asi 4 týdny skoro pořád jako po flámu 😨
navečer mívám dost často zimnici a tak se balím do deky... no co ti budu vykládat 😨
zívu i ráno když vstanu ale nejvíc kolem sedmé večer..... 🤐
snad to bude za ty dva týdny lepší

gab.
20. dub 2010

Mě je taky furt zima! Tak to jsem ráda, že to máš taky. Teda, ne že bych ti to přála, ale jako že to je normální 😀 V sobotu jsem ležela pod třema dekama a klepala jsem kosu...
Zívám taky celej den. Tak asi je vechno OK 😉

janina79
20. dub 2010

ty zimnice mě ale štvou.... ale je dobře že nejsem sama... 🙂 opět se do mě dává potvora jedna... myslim, že je to tim, že máme zvýšenou teplotu... 🙂

gab.
20. dub 2010

Já si taky někdy připadám, jako že mám lehce zvýšenou teplotu. MM mi sahá na čelíčko a říká, že ne, ale já to cejtím jakoby "uvnitř", jeslti mi rozumíš.

janina79
20. dub 2010

já tu zvýšenou teplotu fakt mám pořád tak 37,2-37,3 a myslim, že ta zima je mi z toho... měřila sis?

gab.
20. dub 2010

Nemám pořádnej teploměr! Odpoledne jdu do lékárny, tak si asi nějakej koupím... Ale já teplotu na sobě obvykle poznám.

janina79
20. dub 2010

myslim, že zvýšenou budeš mít taky.... ale to je prý v těhu normální... 🙂

gab.
20. dub 2010

Jo, taky jsem slyšela, že 37,2 nebo 37,3 je normoš. Mě je zima od nohou pořád, tak teď je to tuplem děs běs 😀 Spím v pletenejch podkolenkách 😀

kapibara
20. dub 2010

Ahoj všem 🙂

Kurňa tady to je samá těhule 😀 😀 😀 a Lemurka už se tam taky blíží 😉 .....tak ještě já a bude to super 😵

indriela
20. dub 2010

Ahoj vsem...ja bych se tedy, s dovolenim, taky rada uz konecne pridala, kdyby to jen trochu slo 😅
Lemurka: jasan, koukej to prubnout, at mame s Kapi cerstve info 🙂

slunickosedmitecn
20. dub 2010

ahoj holky 😉 . I já bych se taky ráda už přidala 🙂 . Nás čeká v půlce května KET, tak snad se povede... 😎

kapibara
20. dub 2010

Indri....ahoj...snad teď štěstí taky zavítá k nám 😅
Sluni...budu držet pěsti,povede,Janča taky čeká mimiňáka z KET 🙂 jseš odvážnější než já,já se zatím do KET nehrnu 🙄

janina79
21. dub 2010

čusik berušky,
🙂 tak jsem tu dnes první?? od osmi nám tady v baráku někdo vrtá do zdi a je to šílenej rachot! Jako kdyb\y mi to dělal u ucha...!! děsný......

no jasně, že všechny budeme těhulky jednou, holt to chce čas..... a z KET to jde... tak toho jsem důkazem já, a jak mi dává prcek, pěkně se mnou už mává...... 😉

haaribo
21. dub 2010

Ahojky holky, tak jsem zase po nějaké době zpět!!!!!
Doma zatím klid, řekla bych před bouří.
Mrcha dorazila tentokrát v termínu, takže dobrý.
Mě na plicním potvrdili alergické astma, takže mám léky, ale chce se mi po nich děsně spát.
A v pondělí jedeme na konzultaci ohledně poslání žádosti na pojišťovnu. Tak snad to už klapne.... 😉

A co je tady nového?????

monka21
21. dub 2010

Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla tak jsem mělaco dočíst.Holky nevíte jak dlouho v gennetu trva j geneticky testy,byli jsme na ne 15.března a ještě je nemám,ráda bych se k vám přidala těhulit ale musím čekat

janina79
21. dub 2010

Ahojky holky,
Haribo: jsem ráda, že doma máte klídek ... 🙂 vidíš pošle se žádost a jde se na to 🙂
nového? čas běží, už jsem ve 13. tt, gab myslím 9. tt, nadis a reny mají 3. trimestr utíká to.... 🙂

Monko: myslím, že to trvá tak měsíc.... že by toho měli tolik?

haaribo
21. dub 2010

No tak to děsně utíká, Jani.... Kéžby se nám zadařilo....

mob
21. dub 2010

Ahoj holky,dloho jsem se neozvala. Nemohla jsem se sem nějak dostat. 😒 Tak se nám to 1.IVF povedlo, ale vydrželo mi tam jen 8tt.V neděli jsem o to přišla. Prý zaniklý plod. ☹ 😢 Už je mi trochu lépe, ale myslet na to budu asi dlouho.Navíc když jsem neměla žádné problémy.Začala jsem trochu špinit tak jsem zajela do porodnice ať na mě kouknou a doktor mi oznámil, že je plod bez ozvy.Jsem málem omdlela.Rovnou si mě tam nechali.Manžel byl na kole a když jsem mu to volala tak nemohl ani mluvit.Dle lékaře je to teď velmi častý problém,ale proč zrovna já??? Teď nás čeká pauza a další pokus jenže nemáme mražáčky, takže úplně vše nanovo...... ☹ ☹ ☹

reny01
21. dub 2010

zdravím holky 🙂

mob to je mi hrozně líto 😢 ani nevím co na to říct ☹
musí to bolet ☹
já vím,že se mi to říká,ale teď si pěkně tělíčko odpočine a vrhnete se znovu na snaženíčko 😉
věřím,že tam miminko na tebe někde čeká,jen si dává na čas 🙂
budu na tebe myslet a držet palečky,aby ti to příště vyšlo 😵

reny01
21. dub 2010

holky dnes jsem ráno uvařila,trochu poklidila a v poledne si šla zdřímnout 😉

koukám ale,že dnes se tady spinká ve velkym 😀

dneska přijel mladej domů,a koupil mi pantofle a říká mi,že si je můžu schovat do porodnice 😀
nevím že ho napadli zrovna pantofle,když doma mám 😀 jsem se musela smát 😀 jako bych už jela 🙂
ale samozřejmě jsem ho pochválila,jak jsou pěkný 😉

a copak dělate všichni?

janina79
21. dub 2010

ahojky znovu,

MOB chudáku, achjo, já jsem taky slyšela že je to časté, taky jsem měla a mám ještě strach i já.... na posl utz jsem byla v 11 tt... a dobrý
chudáčku čas vše vyléčí, držím ti palečky a pěstičky.....

jedeme na nákup ozvu se... papa 😵

reny01
21. dub 2010

tak jsme po večeři 🙂

janičko pěkně pokupte 😵

mob
21. dub 2010

Dík holky,dám vědět jak vše pokračuje 😕

reny01
21. dub 2010

mob určitě se ozvi,budeme rádi 😉
přeju ti moc štěstíčka 😵

janina79
21. dub 2010

tak a já jsem uplně kántry... 🙂
mob: ozvi se ju? držím palečky.

večeře a spinečkat 🙂
jo a jedna novinka: koupila jsem si těhotenský olejíček HIPP na bříško a od zítra začnu poctivě masírovat pupíček 😉

monka21
21. dub 2010

Ahoj holky,
tak jsem se dočkala dnes genetických testú po tem všem a jsou v pořádku,tak jsem moc ráda že další mimi bude zdraví jen musím čekat .Přeji dobrou noc

haaribo
22. dub 2010

Ahoooj!!! Tak jsem tu a tady nikdo, tak v tuhle hodinu, co byc vlastně chtěla....
Mob, moc mě to mrzí, ale hlavu vzhůru, zase se zadaří a tentokrát to vyjde!!! 😉

gab.
22. dub 2010

AHoj, holky 🙂
Jani, já už mám krímíky dva na bříško, prsa, stehna a zadek a mažu! Jeden je ElastiQ asi za 150Kč a druhej nějakej francouzskej, drahej, asi 350Kč, tak je střídám. V mým věku musím začít s údržbou dřív 😀
Jinak Mob. moc mě mrzí, že miminko nevydrželo ☹ Chápu, jak ti musí bejt, jsem akorát dneska 8tt+0...

gab.
22. dub 2010

krímíky=krémíky 😀